Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aspekti vladara

+10
Astrotanja
alea
andjela pizelli
Čarobnica
ArijeL
~Silk~
Snezana
mesmerized
jupiter u raku
Nea
14 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Aspekti vladara - Page 2 Empty Re: Aspekti vladara

Počalji  zelena dolina Sre Dec 16, 2009 2:43 pm

hm... kao sto rece jupiter u raku, nije vazno povezivanje vladara AC...mozda su povezani preko dispozitora...mada vise ne znam sta da mislim...boli me glava od toliko karata ... volela bi kad bi nasla bar nesto sto je zajednicko....a dosad nisam nasla Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti vladara - Page 2 Empty Re: Aspekti vladara

Počalji  alea Čet Dec 17, 2009 4:36 pm

Volela bih da mi neko odgovori na pitanje, a sigurno se bolje razume od mene.
Šta znači kada naše planete padaju u nečiju kuću?
Ne govorim sada specijalno za neki aspekt, nebitno je, ali recimo: šta znači kada moj stelijum MO0SO0NE0ASC padne nekom u V, ili VI ili VIII kuću, a šta znači kada muške lične planete padnu u našu kuću?
To mi nikako nije jasno!

Da li muški MO, SO ili VE koji padnu u našu IV recimo znače da bi možda on nas doživeo kao nekog sa kime želi dom, ili ako padnu u našu VIII ko koga doživi kao fatalnog, ko bez koga ne može? Slično kao i madar asc, ako padne u neku kuću, recimo V, ko kome donosi ljubav, ili u VIII ko koga želi i privlači?
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti vladara - Page 2 Empty Re: Aspekti vladara

Počalji  zelena dolina Čet Dec 17, 2009 5:34 pm

Cula sam i nekako mi se to potvrdilo da kad muskarcev MO pada u zeninu IV kucu da on zeli decu sa njom...ali to ne mora da znaci................znam muskarce kojima sam otvarala karte i gde su nam planete bile odlicno postavljene i dobar spoj kuca pa nikad nije bilo govora da nesto bude medju nama, tako da to treba razmatrati tek kad udjemo u vezu, ja ne znam tacno sta znaci sve ali imam knjige i malo cu ti kuckati pa cemo videti. inace ja znam brakove -radila sam im sinatrije gde niti je Mo u necijoj 7 kuci, niti su vladari povezani, niti dispozitori...pa su u braku. sta da kazem...profi astrolog ce uvek naci zasto je nesto tako, ali ja znam jednog decka (odlicnog astrologa) koji mi je objasnio da postoje horoskopi koji "ne rade" i postoje ljudi kojima se nista ne moze predvideti. Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti vladara - Page 2 Empty Re: Aspekti vladara

Počalji  alea Čet Dec 17, 2009 5:39 pm

To i ja mislim, jednostavno, postoje sinastrije koje su katastrofalne, ili što je još čudnije apsolutno nepovezane, pa ljudi žive zajedno. Ili one savršene a u stvarnosti, ništa...to smo već zaključile:)

Čisto ono, ako već dodje do nekog odnosa, veze, pa vidiš ono "Oho, njegov MO u mojoj IV!" to me je interesovalo, pošto si nešto napomenula da bi to moglo da znači da taj čovek želi sa njom decu Smile ili dom:)

Ili ako njegovo SO padne u moju IV, da li ja svojom kućom pružam toplinu njegovom SO ili njegovo SO želi da zaštiti mene...npr...Smile
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti vladara - Page 2 Empty Re: Aspekti vladara

Počalji  zelena dolina Čet Dec 17, 2009 5:45 pm

alea ::To i ja mislim, jednostavno, postoje sinastrije koje su katastrofalne, ili što je još čudnije apsolutno nepovezane, pa ljudi žive zajedno. Ili one savršene a u stvarnosti, ništa...to smo već zaključile:)

Čisto ono, ako već dodje do nekog odnosa, veze, pa vidiš ono "Oho, njegov MO u mojoj IV!" to me je interesovalo, pošto si nešto napomenula da bi to moglo da znači da taj čovek želi sa njom decu Smile ili dom:)

Ili ako njegovo SO padne u moju IV, da li ja svojom kućom pružam toplinu njegovom SO ili njegovo SO želi da zaštiti mene...npr...Smile
Hm ovo za mesec sam citala, i jedan astrolog mi je rekao da tu ima istine, a za ostale planete ne znam, mislim u sustini moja 4 kuca je dobro postavljena u smislu tu je merkur sa trigonima sa PL i MO, ali vladalac SA ima 90 sa SO...ne znam draga, necu da raspravljam mnogo o svemu tome, ali veruj mi da se ne treba mnogo obazirati, jednostavno uzivati, jer znam zene kojima je nakrckana 12 kuca pa imaju brak, dete, dom, znam zene sa VE180PL i ta VE u ovnu pa imaju strast i ljubav, znam zene kojima je ugrozena VE i SO180SA pa su srecne...ne znam Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti vladara - Page 2 Empty Re: Aspekti vladara

Počalji  venus_pisces Pon Jun 06, 2011 1:02 pm

Moje sunce (vladar mog 7 polja) je u konjukciji sa njegovim Dc... sta bi ovo znacilo???..znam da je povoljno i da daje jaku povezanost ali me interesuje sta to konkretno moze doneti ima li neka simbolika za ovo?...preturila sam ceo net,nema objasnjenja nigde Smile

flower
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti vladara - Page 2 Empty Re: Aspekti vladara

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu