Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

strah od neuspeha

2 posters

Ići dole

strah od neuspeha Empty strah od neuspeha

Počalji  vasiona Uto Jun 15, 2010 5:35 am

Vec dve godine radim posao koji ne volim, i svaki dan placem....placem zato sto sam ne zadovoljna i sto me strah da konkurisem za neki drugi posao. Po vokaciji sam diplomirani ekonomista,...7 godina sam radila u Srbiji za jednu dobru kompaniju. Bila sam sef odeljenja za plan i razvoj. Iako je plata bila mala ja sam bila srecna,...Pre 3 godine se udam i preselim u USA,...i sta cu,...pocnem da radim u knjizari kao kasirka...(razlog je bio engleski jezik) Znala sam ja engleski da kazem dobro, ali pisanje na engleskom nocna mora... I dalje vodim borbu da naucim da pise,...ali ne ide,...I pored velike zelje da promenim posao i radim u nekoj kancelariji , ja imam strah. Sta ako mi daju da napisem neki izvestaj , a ja ga pola ispisem na Srpskom,...(nije da bas ne znam da pisem, znam, ali po mom misljenju ne dovoljno)I tako nigde ne konkurisem iz straha, jer ne plasi mene da li cu da dobijem posao, nego sta ako ga dobijem, i ne mogu da se snadjem. Eto patim, sekiram se,..kad idem na posao kao da idem da robijam....odlepi cu najozbiljnije,...Eto ako neko moze da pogleda kad je dobro vreme da skupim hrabrost i promenim posao, a i da ostanem na tom novom poslu duze od 2 nedelje...Bas mi treba vasa pomoc Sad
Moj solar za 2011
https://2img.net/h/oi46.tinypic.com/1hqohz.gif
vasiona
vasiona

Broj poruka : 10
Datum upisa : 13.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

strah od neuspeha Empty strah od neuspeha na novom poslu

Počalji  milan-taxi Ned Sep 09, 2012 7:51 pm

imao sam slican problem na prethodnom poslu, prosto mi je bila muka svako jutro kada ustanem i kada treba da krenem na posao.
Astrolog je analizirao moj solar i rekao mi da je u avgustu veoma povoljna sitacija za promenu posla. Smogao sam snage, odvazio se i napravio radikalnu promenu.
Sticajem okolnosti od prvog avgusta ove godine nemacka je pojednostavila kriterijume za dobijanje radne vize (ali samo za profesije koje su im deficitarne) tako da sam nasao upraznjeno mesto putem interneta, poslao CV i pozvali su me na razgovor!
Medjutim nije dovoljno samo da su vam zvezde naklonjene, potrebno je da razcistite sa sobom, podvucete crtu i odvazite se da nesto promenite...

milan-taxi

Broj poruka : 1
Datum upisa : 09.09.2012

http://solar.freeonplate.com/

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu