Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rak

+11
Milica
venerica
Blizanac
ivana..mansonxD
Djomla
BoSaNKa
lado06
Astrotanja
LoSt_in_SpaCe
beskrajnost
Maki
15 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Rak Empty Rak

Počalji  Maki Pon Nov 10, 2008 3:17 pm

Znak Rak

U svom prividnom kretanju oko Zemlje, Sunce boravi u sazvežđu Raka od 21.06. do 22.07. Za ljude koji su rođeni u tom vremenskom periodu kažemo da su rođeni u znaku Raka. Rak je vodeni, kardinalni, ženski znak, četvrti po redu.
Vladar Raka je Mesec.
Rakove karakteriše izvanredna intuicija i duboka senzibilnost, a promene njihovog raspoloženja oslikavaju emocionalnu atmosferu oko njih. Neguju ljubav prema prošlosti, imaju izuzetnu intuiciju i najbolju memoriju u celom Zodijaku. Naglašena im je potreba za domom, porodicom i emotivnom sigurnošću. Odani su i ponekad imaju preterano zaštitnički odnos prema onima koje vole. Prilagodljivi su i popustljivi. Ne vole promene.
Negativne osobine: melanholični su, a ako ne ostvare svoje ambicije, postaju neugodni i frustrirani. Neodlučni su, pod uticajem drugih, robuju predrasudama i izbegavaju obaveze. Napeti su i strahovito posesivni. Kada zauzmu odbrambeni stav, rešeni da ne dopuste da ih bilo šta povredi, nikakav razgovor sa njima nije moguć.
U poslu su opširni, komplikovani i bojažljivi, ali uredni i mnogo rade. Moguća zanimanja su: kuvar, pekar, mornar, lekar, antikvar, meteorolog, pisac romana, hotelijer, cvećar, bibliotekar, istoričar.
U ljubavi su sentimentalni, romantični, verni i emotivni, ali ne pokazuju osećanja. Dobro se slažu sa Jarcem, Ribama, Škorpionom, Devicom i Bikom. Sa Vagom i Ovnom veze nisu harmonične.
Zdravlje im je dosta osetljivo. Boluju od stomačnih bolesti, pluća, materice, reume, jetre, a ponekad od bolesti urinarnog trakta. Da bi prevazišli negativne osobine ovog znaka, osobe rođene u znaku Raka treba da vežbaju da same donose odluke i da odolevaju uticajima drugih ljudi.
Boja: srebrnosiva, svetloplava.
Kamen: srebro, biser, kristal
Maki
Maki

Broj poruka : 52
Godina : 43
Локација : Srbija
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  Maki Uto Nov 11, 2008 1:25 pm

Opshte karakteristike:

Vladajuca planeta:Mjesec
Polaritet:Negativan
Kvalitet:Kardinalan
Element:Voda
Omiljena boja :Bijela i srebrna
Dragi kamen srece:Biseri i mjesecevo kamenje
Dio tijela:stomak i grudi
Kljucna fraza:Ja osjecam
Glavne osobine:Intuitivan ali ćudljiv
Kuca:Cetvrta
U egzaltaciji:Jupiter na 15 st
U izgonu :Saturn
U padu :Mars na 28 st.

Rak plijeni svojom emocionalnom toplinom, mekoćom i zatvorenom skrivenom emocionalnom snagom sa šifrom na ulazu u taj svijet. Rak je naime jedan od najintrovertiranijih znakova zodijaka. Poseban osjećaj za porodicu i dom, potreba za toplim i sigurnim utočištem i suptilna osjetljivost za duboke snažne, pa i prefinjene emocije nerijetko ovaj znak odvede do strastvene vezanosti uz muziku, djecu, a i umjetnost uopšte.
Čvrsto razdjeljuje svoj intimni svijet od svih ostalih i u njemu suvereno vlada. U stresu može pokazivati znake izuzetne isključivosti prema tom vanjskom svijetu i panično reagovati u pokušaju da vas otjera čim dalje.

Parapsihološke karakteristike Raka: od samog rodjenja počinje da osjeća okolinu i da o njoj razmišlja.Ima istančan osjećaj za ljude sa kojima dolazi u kontakt,pa odmah zna koliko je ko prema njima iskren i sposoban za pravo prijateljstvo i ljubav.Zbog uticaja Mjeseca izuzetno su mocni medijumi,jer ovu planetu povezujemo sa nesvjesnim,intuicijom,magijom, i sl stvarima.Često se dešava da predvide i ono što je njihjov sagovornik htio reci.Snovi im daju odredjene znakove,a skloni su i predvidjanju sudbine.
Maki
Maki

Broj poruka : 52
Godina : 43
Локација : Srbija
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  beskrajnost Sub Nov 22, 2008 10:58 pm

mamine maze
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 40
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  LoSt_in_SpaCe Pon Nov 24, 2008 1:37 am

I tatine, i tatine! Very Happy
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  Astrotanja Pon Nov 24, 2008 1:49 am

Najviše volim treću dekadu Rakova, kao i one rođene oko 22. juna. Zaista umeju da budu divne, saosećajne i nekako ih razumem, bliske su mi.Verovatno što mi je Sunce u četvrtoj,a Mesec u prvoj, pa imam osobine više Raka, nego Škorpije. flower
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  LoSt_in_SpaCe Pon Nov 24, 2008 1:51 am

kao i one rođene oko 22. juna.

To sam ja... i princ Vilijam! Laughing
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  lado06 Pon Nov 24, 2008 7:22 pm

pa sad ja se ne bih slozila da su mamine maze.pre bih rekla da su neko ko postuje porodicu. rak je nezan,brizan,pazljiv,osetljiv,osecajan,romantican.rak je po meni klupce tananih osecanja Smile
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  BoSaNKa Pet Feb 13, 2009 11:01 pm

meni je asc.u raku...bas sve sto je napisano vazi!!! previse stidljiva, neodlucna, lako odustajem itd...a ovo da su mamine maze, takodjer vazi Very Happy hehe...bas mi se i nedopada sto mi je asc. u tom znaku Wink

natalna: http://de.tinypic.com/view.php?pic=5z4kqp&s=5

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  Djomla Sub Feb 14, 2009 9:43 pm

bosaNka ::meni je asc.u raku...bas sve sto je napisano vazi!!! previse stidljiva, neodlucna, lako odustajem itd...a ovo da su mamine maze, takodjer vazi Very Happy hehe...bas mi se i nedopada sto mi je asc. u tom znaku Wink

natalna: http://de.tinypic.com/view.php?pic=5z4kqp&s=5

Које си ти кукало, асцедент Рак а месец владар асцедента у бику у егзалтацији. Шта ли ти фали да ми је да знам....Зрелост вероватно.

Djomla

Broj poruka : 52
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  BoSaNKa Pon Feb 16, 2009 4:25 pm

e fali mnogo sta!!! vrlooo tesko se opustam sa strancima, vrlo sam stidljiva, previse mastam, ionako znam da se nista nece ispunit, ipak me nesto tjera ka mastanju Wink onda lijena, nemogu neke stvari da dovrsim do kraja..mozda je tu kriv i retregradni mars....pa zrelost da!!! navikla sam da za mene drugi rade i to ne valja znam!!! a zar ne mislis da je kriv za to i asc.rak, plus mjesec u biku..a svi znamo da bik i rak nisu bas vredni znakovi Wink

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  ivana..mansonxD Ned Jun 28, 2009 12:35 am

Jedna (biwsa) drugarica je rak sa mesecom u biq i asc u skorpiji...ona je bas bila stidljiwa i spora i razmazena pa smo se poswadjale...a inace owako o rakowima msm swe najbolje,,,nowa drugarica mi je isto rak i rodjena je isti dan kad i owa biwsa ali su potpuno razlicite// Very Happy Very Happy

ivana..mansonxD

Broj poruka : 22
Datum upisa : 22.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  Blizanac Čet Okt 15, 2009 1:03 pm

Mogu li Rak i STrelac ? Surprised
Blizanac
Blizanac

Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  lado06 Čet Okt 15, 2009 7:07 pm

Ako izuzmem da neznog Raka mozes lako uvrediti...meni su Rakovi mnogo dragi.
Saosecajnost njihova je dirljiva,posvecenost porodici,vole dom,uzivaju u hrani,ponekad posesivni,pazljivi....razumem ih Very Happy i dragi su mi.
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  venerica Pet Okt 16, 2009 12:49 pm

lado06 ::Ako izuzmem da neznog Raka mozes lako uvrediti...meni su Rakovi mnogo dragi.
Saosecajnost njihova je dirljiva,posvecenost porodici,vole dom,uzivaju u hrani,ponekad posesivni,pazljivi....razumem ih Very Happy i dragi su mi.

Slažem se sa ovom konstatacijom, imam dve bliske prijateljice rođene u znaku Raka i naprosto me fascinira njihova posvećenost domu, porodici i partneru. Meni je tolika posvećenost ipak malo strana verovatno zato što imam Saturna u Raku u konjukciji sa IC, pa me taj SA gusi i tera iz kuće. U njihovom domu se uvek osećam prijatno, uvek je topla atmosfera, naprosto sire neku harmoniju oko sebe.
Mada, mislim da tom svojom posvećenošću ponekad naprosto sve podrede partneru i deci, i da tako dobrim delom izgube sebe. Obe su recimo sebe jako podredile partneru i njegovim potrebama da mi se nekada ucini da je njihov identitet naprosto nestao. Jedna od njih je na zalost trenutno u fazi razvoda i još uvek ne nije u stanju da uvidi u čemu je to ona pogrešila kad je bila tako odana, posvećena i požrtvovana.
Na stranu ovo.... nemam mnogo zajedničkih osobina sa Rakovima ali svejedno te njihove pozitivne osobine su zaista vrednost koja zasluzuje svaku pohvalu.
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  lado06 Pet Okt 16, 2009 7:33 pm

Venerice ne znam koji je tvoj znak, ali ja imam dodirnih tacaka sa malom krabom.
Delimo ljubav prema domu,uzivamo u hrani i posesivnost....mada ja bih rekla da cuvam i stitim ono sto je moje. Very Happy
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  Milica Sub Okt 17, 2009 2:22 pm

Hmmm...Rakovi...divni su ako je u pitanju viši tip čoveka.

Niži tip je odvratan- sklon boemštini, preterivanju u svemu, nebrizi, muškarci često ženskaroši, a žene jako sklone ogovaranju...
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  lado06 Sub Okt 17, 2009 6:53 pm

Milica ::Hmmm...Rakovi...divni su ako je u pitanju viši tip čoveka.

Niži tip je odvratan- sklon boemštini, preterivanju u svemu, nebrizi, muškarci često ženskaroši, a žene jako sklone ogovaranju...

Hmmmm.....Milice ja mislila na dobre Krabe Very Happy
Znam da su skloni i alkoholizmu....

Uf i Bikovi nizi tip coveka nije mi posebno zanimljiv....preteruje u jelu,picu,samo misli o sebi i svojim zadovoljstvima Evil or Very Mad
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  venerica Pon Okt 26, 2009 1:42 pm

lado06 ::Venerice ne znam koji je tvoj znak, ali ja imam dodirnih tacaka sa malom krabom.
Delimo ljubav prema domu,uzivamo u hrani i posesivnost....mada ja bih rekla da cuvam i stitim ono sto je moje. Very Happy

Jasno mi je da imaš dodirnih tačaka, Jupiter vladar četvrte kuće ti u Raku.
Meni je Saturn u Raku u konjukciji sa IC-om... pa nije ni čudo što ne osećam toplinu doma koliko god da bih volela i zelela. Ja radije boravim van kuće negoli u kući. Jeste da mi je Sunce u Lavu u četvrtoj kući, ali slaba vajda od njega čini mi se. Imam utisak da ne može on da ugreje koliko je taj saturn u stanju da ohladi...
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  Astrotanja Pon Okt 26, 2009 9:30 pm

Venerice, za četvrtu kuću je bolje da se nalazi u nekom znaku gde je hladno, jer su kuće i stavrane da bi zašizile od od hladnoće i da pruže osećaj sigurnosti.
Meni jako prija atmosfera doma i volim porodični život . Puno vremena provodim u domu i bez obzira koliko čeznem za putovanjima, obožavam povratak kući. Dom je mesto gde se odvijaju sve važno u mom životu. Volim da i radim u kući, da mi ljudi dolaze u dom, ili kancelariju, jer moja ljubav, energija, kretivnost, snaga je vezana za dom, posebno novostečeni dom, ulaskom u brak. U njoj sam promenila obrazac života koji sam imala u porodici u kojoj sam rođena i on mi mnogo više prija. To je uticaj vl. moje prve Sunca u u četvrtoj, u konjukciji sa Neptunom i sekstilu sa Uranom. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  senka023 Pon Okt 26, 2009 9:48 pm

venerica ::


Jasno mi je da imaš dodirnih tačaka, Jupiter vladar četvrte kuće ti u Raku.
Meni je Saturn u Raku u konjukciji sa IC-om... pa nije ni čudo što ne osećam toplinu doma koliko god da bih volela i zelela. Ja radije boravim van kuće negoli u kući. Jeste da mi je Sunce u Lavu u četvrtoj kući, ali slaba vajda od njega čini mi se. Imam utisak da ne može on da ugreje koliko je taj saturn u stanju da ohladi...

Tebe venerice jako dobro i shvatam i razumem za boravljenje van kuce nego u kuci.
Mozda se kod mene situacija malo popravila sa kupovinom kuce, pa sada dom nekako drugacije dozivljavam.
Jos iz podstanarskog stana vukljam veliku neobradjenu kamencinu...tada sam cula tj. procitala da bi mi sa Saturnom u 4.polju
tako, na neki nacin odradili simboliku Saturna...
Tja, mozda je sasavo...a ne znam ni koliko je "efikasno"..ali je barem impresivno dekorativno!
Rak Icon_biggrin
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  beli lav Uto Okt 27, 2009 1:50 pm

rakovi su za mene najtajanstveniji znak.sa njima nikad nisam sigurna,sve znake mogu da citam skroz,ali njih ne.mozda sto mi je Rak u 12ici.a i kazu da je sazvezdje raka najudaljenije od zemlje Rolling Eyes a i sestra mi ima Sunce na 29stepenu raka.cak mi ni ribe,a ja sam riba, nisu tolike enigme.i susta su mi suprotnost.tek u zadnje vreme ih prihvatam,jer je tesko razumeti nekoga ko je totalno drugaciji od tebe. Smile
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  venerica Uto Okt 27, 2009 3:20 pm

Astrotanja ::Venerice, za četvrtu kuću je bolje da se nalazi u nekom znaku gde je hladno, jer su kuće i stavrane da bi zašizile od od hladnoće i da pruže osećaj sigurnosti.

Nisam znala za ovo, mada je objašnjenje sasvim logično. Rak prirodno vlada četvrtom kućom, pa nije ni čudo što moja četvrta kuća nije bas najsrecnija pozicija za Lava i Sunce. Mada, nadam se da ce me ogrejati, pa makar i pod stare dane sunny
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  venerica Uto Okt 27, 2009 3:28 pm

Tebe venerice jako dobro i shvatam i razumem za boravljenje van kuce nego u kuci.
Mozda se kod mene situacija malo popravila sa kupovinom kuce, pa sada dom nekako drugacije dozivljavam.
Jos iz podstanarskog stana vukljam veliku neobradjenu kamencinu...tada sam cula tj. procitala da bi mi sa Saturnom u 4.polju
tako, na neki nacin odradili simboliku Saturna...
Tja, mozda je sasavo...a ne znam ni koliko je "efikasno"..ali je barem impresivno dekorativno!
Rak Icon_biggrin[/quote]

Senka, ja sam jednom prilikom takođe čula da bi bilo dobro da uzmem neki neobrađeni kamen i da ga držim u kući, ne bih li na taj način ispunila simboliku Saturna.
Probaću, pa neka ga tu dok konačno ne steknem dom koji će mi u potpunosti odgovarati. Ne može da škodi Very Happy
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  smesko Čet Okt 29, 2009 9:44 am

jako me cudi kako nikada nisam na ovoj temici otkuckala!

najpre bih citirala:

U njihovom domu se uvek osećam prijatno, uvek je topla atmosfera, naprosto sire neku harmoniju oko sebe.
ovo je zaista najcesce tacno..
Mada, mislim da tom svojom posvećenošću ponekad naprosto sve podrede partneru i deci, i da tako dobrim delom izgube sebe.
vrlo uobicajeno ne samo za rakove nego za sve oosbe koje pogube konce..postoje osobe koje se posvete poslu ili samo sebi kroz nesto..
zapravo tesko je naci meru..
posto sam i sama dupli rak moram reci da je puno rada na sebi zahtevalo podrivanje nekih sablona koji su nametnuti okruzenjem..i shvatiti da je uzivati u sebi veoma bitno..cak i kada su teske situacije-nauciti da ucis iz svega..na taj nacin sam postala i sebi i mojima mnogo korisnija.
sto ne znaci da se barem jednom nedeljno ne napravi gomila kolaca sunny

Hmmm...Rakovi...divni su ako je u pitanju viši tip čoveka.

Niži tip je odvratan- sklon boemštini, preterivanju u svemu, nebrizi, muškarci često ženskaroši, a žene jako sklone ogovaranju...
ovo opet vazi za sve znakove..podela an visi i nizi tip..ali ove osobine koje su istaknute kod nizeg tipa raka su tacne..imala bih jos da dodam..ali da ne preteramo.. Laughing

rakovi su za mene najtajanstveniji znak.sa njima nikad nisam sigurna,sve znake mogu da citam skroz,ali njih ne.
lavic pametnuljko.. I love you
kako si to dobro uocila..
evoc ovako..nasa tajanstvenost je uocljiva samo ljudima koji se trude oko nas i koji nas vole..kako?pa jer zele da ans upzonaju.
recimo..ja sam veoma komunikativna, i mislim da sam i vrlo otvorena..volim ljude, volim sebe da predam..ali na prvi znak, eventualno drugi..nepaznje, zanemarivanja..ja se povucem..prosto, osetim da se nergija ne razmenjuje nekako ravnomerno..a naucila sam da se ne iscrpljujem..
e, oni koji ne zele da znaju raka..oni previde, predju preko toga..i ostaje im i dalje samo to-da su topli, nezni, duhoviti..ali ne vide dublje..tako da mnogo si me obradovala, jerznam da se trudis oko rakova.
zatim..zaista rakovi vole povremeno osamu, ili im padaju na pamet lude ideje..ali samo to treba razumeti kao potrebu da sebe realizuju..na duhovan nacin..

Jos iz podstanarskog stana vukljam veliku neobradjenu kamencinu...tada sam cula tj. procitala da bi mi sa Saturnom u 4.polju
tako, na neki nacin odradili simboliku Saturna...
Tja, mozda je sasavo...a ne znam ni koliko je "efikasno"..ali je barem impresivno dekorativno!
kako sma se obradovala kada sam ovo procitala!
i sama sam kroz druzenje najpre sa psihologijom, onda i kamencicima toliko toga sebi otvorila..toliko vrata je bilo zatvoreno za mene..tako da samo anpred..a ja sam tu za svaku pomoc na temici-kristali..
bas sam se juce divila jednoj lampi od kalcita..ogromna..i zamisljala sam je u svojoj kucici..

senka023, o kom kamenu je rec?
da li ga cistis?
hajde mi kucni, pa da tvog ljubimca dragog obradujemo osvezenjem i on ce vratiti mnogostruko vasem domu! sunny cheers
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  Astrotanja Čet Okt 29, 2009 11:52 am

Rakovi mogu biti toliko različiti i od onih koji se posvećuju svojoj porodici, domu, do onih kojima dom predtsavlja mesto gde se hrane, odmore i jedva čekaju da pobegnu. To su oni pripadnici Raka koji imaju Mesec u znacima koji nisu srodni Raku, recimo u vatrenim, vazdušnim znacima, posebno gde postoji potreba veća za akcijom, nezavisnošću, kretanjem, komunikacijom. Kako je Rak vodeni znak, za njega je dobro da mu je Mesec položen u Ribama, i u Biku, Raku, može i Devici, jer će tu njegova prevelika emotivnost na ići na malo više logike i znanja o svojim emocijama, ali mu je teško kada je u recimo Ovnu, gde je usmeren više ka sebi, gde postoji neka vrsta emotivne agresivnosti, borbenosti, ili u Vodoliji gde teži nezavisnosti, pa i u Strelcu , koji je vatreni znak, ako je osoba dupli Rak nije mu ugodno, jer Strelac teži slobodi, ličnom razvitku, daljinama, višim znanjim, koja će o vući na drugu stranu, odvajajući je od porodice , doma, dece bilo zbog posla, obrazovanja, putovanja, bavljenja nečim što ne spada u domen porodice, doma, a dupli Rak sa druge strane ima želju i potrebu i za porodicom, toplinom doma, i sigurnošću, kako emotivnom, tako i egzistencijalnoj, maetrijalnoj potrebnoj da bi porodica postojala.Tako da će ovde doći do suprostnosti izmenju prirode Raka koja je vodeni, kardinalani, ženski znak, jedan od najosetljivih u zodijaku i Strelaca koji je muški, aktivan,promenljiv, pokretljiv znak, koji teži duhovnom. Tako da je tu potrebno uložiti više napora i rada na sebi, da bi se ove različitosti dovelo u sklad i pronašlo koji je taj put kojim treba ići osoba, jer promena će sigurno dosta biti i prioriteti se mogu menjati.sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Rak Empty Re: Rak

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu