Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jarac

+13
jassna
Dunja
Astrotanja
katja1
Milan.bombona
Still_dreaming
Izida
Strelica
Ascaron
LoSt_in_SpaCe
Darko
beskrajnost
Maki
17 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Jarac Empty Jarac

Počalji  Maki Pon Nov 10, 2008 3:23 pm

Znak Jarac

U svom prividnom kretanju oko Zemlje, Sunce boravi u sazvežđu Jarca od 22.12. do 19.01. Za ljude koji su rođeni u tom vremenskom periodu kažemo da su rođeni u znaku Jarca. Jarac je zemljani, kardinalni, ženski znak, deseti po redu.
Vladar Jarca je Saturn.
Jarac je tradicionalan, poštuje pravila i postavlja ih, smiren je, rezervisan, dostojanstven, taktičan, miran, autoritativan i ozbiljan. Svojim hladnim stavom impresionira druge. Karakterišu ga strpljivost, marljivost, hladan razum, smisao za analizu, štedljivost i spremnost da uvek preuzme odgovornost. Skroman je. Voli mir i samoću. Lepo stari, a sa godinama postaje srećniji.
Negativne osobine ovog znaka su: pesimizam, despotizam, zlovolja, zatvorenost, loša memorija i nedostatak romantike. Osobe rođene u ovom znaku su ponekad ekstremno konvencionalne i neelastične.
U posluje istrajan, prodoran, konstruktivan i štedljiv. Napreduje sporo, ali sigurno. Idealna zanimanja za Jarca su: građevinar, rudar, inženjer, astronom, političar, mehaničar, farmer, trgovac nekretninama, bankar...
Jarac je u ljubavi previše realan, pa je više poštovan, nego voljen. Teško mu je da priča o svojim osećanjima. Veran je i ne trpi neverstva. Dobro se slaže sa Rakom, Devicom, Bikom, Ribama, Škorpionom i ponekad Vodolijom, a teško uspevaju veze sa Ovnom i Vagom.
Zahvaljujući preventivi, zdravlje mu je bolje u poznijim godinama. Boluje od depresije, prehlada, bolesti kostiju i zglobova. Sklon je hipohondriji i prelomima kostiju. Kako bi prevazišli negativne osobine znaka, osobe rođene u znaku Jarca treba da razvijaju društvenost, smisao za timski rad i da se bave onim što im popravlja raspoloženje.
Boje: crna, smeđa, siva
Kamen: oniks, ugalj, crna smola
Maki
Maki

Broj poruka : 52
Godina : 43
Локација : Srbija
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Jarac

Počalji  Maki Pon Nov 10, 2008 3:23 pm

Opshte karakteristike:

Vladajuca planeta:Saturn
Polaritet:Negativan
Kvalitet:Kardinalan
Pol:Zenski
Element:Zemlja
Omiljena boja :Srebrna
Dragi kamen srece:Safir,kristal
Biljka :Ljubichica
Kuca:Deseta
Egzaltacija :Mars 28 st
Izgon:Mjeseca
Pad:Jupitera na 15 st


Tipičan Jarac živi u spokojstvu,klasicnom svijetu prakticne aktivnosti,gdje je mudrost kraljica.On bi u suštini trebalo, da više voli kuću, nego da vodi nomadski zivot.Mada posto Jarcem vlada planeta Saturn, Jarac sa godinama postaje sve osjetljiviji prema putovanjima,tako da ce i sama pomisao na njih da ga uzbudi.
Muskarac Jarac je tih, ne voli bucno drustvo i galamu, nije bas recit, odnosno- komunikativan je samo kad on hoce i s kim hoce. Njemu je posao na prvom mestu. Voli da zna sve unapred i pomno planira svaku akciju. Retko upada u avanturu, a predlog da se pridruzi putovanju bez cilja smatrace za najgoru uvredu.

Pouzdan je i veran i nikad nece nikome otkriti tajne koje su mu poverili. Stalno je u poslu, samo da bi na vreme zaradio dovoljno novaca, koji ce ga, po njegovom uverenju, spasti od bede i nemastine pod stare dane. Nikad ne pozajmljuje novac, a i ne trazi od drugoga. U poslu je posten i nece nikog da prevari. S njim je prijatno i korisno poslovati. Vole da su im zene domacice, zanimljive u krevetu, ali cene njihovu samosvojnost. Prihvatice i ravnopravnu podelu poslova.

Zena Jarac je ambiciozna karijeristkinja kojoj nista nece biti tesko i nemoguce. Za nju je svako sredstvo dobro za ostvarenje plana. Ona zeli da bude finansijski nezavisna. Ne podnosi autoritet i nametnutu disiplinu, a bogatiji bankovni racun pojacace njenu sigurnost u tom smislu
Maki
Maki

Broj poruka : 52
Godina : 43
Локација : Srbija
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  Maki Pon Nov 17, 2008 1:02 pm

Žena Jarac

Možda je teško zamisliti ženu koja otelovljuje princio Oca. Ali, to u stvari ne čini ženu rodjenu u znaku Jarca muževnom. Ako nešto imaju onda su to baš odlike ženstvenosti koje predstavljaju tipičan primer iz mašte mnogih muškaraca. Uzmite na primer, Marlenu Ditrih. Da li je muškobanjasta? Pa dobro, ne u svakom smislu u kojem mi razumemo ovu reč. Ali pogledajte ponovo. Tipična žena u znaku Jarca obično je suptilna i osetljiva i ima moć zapažanja. Ona bi radije da koristi diplomatiju nego što bi da se agresivno svadja; njen glas je obično miran i spokojan i tiho intoniran. Ona je često lepa i obučena s ukusom, nikad drečavo i nikad u odeći koja je po prolaznoj modi, nego u klasično krojene ženske stvari. Ona je dovoljno pametna da zna da su svileno rublje i skupi parfemi efikasniji od kose ofarbane u zeleno i plavo. Ona je takodje dovoljno pametna da zna da se sili ne treba suprotstavljati direktno; zbog toga ako nešto želi od vas obično će to da se završi tako što ćete da mislite da ste na tu ideju došli sami, a ona je uspela da vas obrne oko malog prsta na tako fin način, da ste ubedjeni da je ona krhka i nemoćna a vama su bicepsi počeli vidno da se nadimaju koliki ste ispali heroj. O jadna dušice, nijedan Jarac nije krhak i nemoćan. Sve žene Jarci rodjene su s kičmom od nerdjajućeg čelika. To ne znači da sve žene u znaku Jarca iskorišćavaju ljude. Mnoge to rade, njihova snažna žica cinizma pomaže im da izaberu partnere koji će da im obezbede potporu i sigurnost ili će da im pomogne da ostvare karijeru. Ali mnoge od njih su i predane ljubavnice i supruge i majke koje nude svoju snažnu volju i poslovnu pronicljivost i mudrost ovog sveta i oštroumno prosudjivanje da bi vam pomogle u vašoj karijeri. Ženi Jarcu odgovara vrlo dobro uloga nevidljive moći iza prestola. Ona je dovoljno realistična u odnosu na sebe samu da zna da je mnogo opasnije imati očiglednu moć u vezi – na taj način steći ćete neprijateljstvo društva – nego da se pojavite kao nečiji sledbenik. Ali, ljubav i odanost mogu da budu iskrene i nesebične, a manipulacijom i suptilnošću koju nudi kao pomoć osobi koju voli, postiže nešto i u sopstvenom životu. Stvar je u tome što Jarac ima potrebu da upravlja nečim, a to je isto toliko tačno za žene rodjene u znaku Jarca koliko i za muškarce. Ako žena Jarac ne započne karijeru u svom životu, njena potreba da odigra korisnu ulogu i da se organizuje i upravlja pada, uopšte uzevši, na ledja članove njene porodice. Ona će tada da organizuje vaš život i da usmerava vašu energiju, često u vašu korist, a ponekad na vašu štetu, jer su ciljevi za koje mislite da ih imate često ustvari njeni. Majka Jarac čiji je instinkt za upravljanje osujećen, obično će da režira živote svoje dece. Za ženu Jarca važno je da u sopstvenom životu ima neko mesto na kojem može da iskoristi svoj talenat za organizaciju, upravljanje, brigu za druge i to izvan njenih ličnih veza. Da li je to neka kreativna veština ili želja da se pruži neka fizička pomoć, kao što je to u negovanju ili u medicini ili u osteopatiji ili u nekoj drugoj profesiji koja je tipična za Jarce, ili radnji ili trgovini što joj predstavlja uživanje, žena Jarac mora da ima neko mesto na kojem će da oslobodi svoje ambicije da bi postigla nešto bilo u svojim sopstveni očima ili u očima sveta. Jarac ima potrebu da se oseća ostvarenim u nekoj oblasti. Čuvajte se žene Jarca koja nije ostvarena ni u čemu ili čak ne prepoznaje d aima taj nagon. Nesvesno, ona će početi da vas postepeno pretvara u svoje ostvarenje. Već smo pomenuli sklonost mnogih žena Jarčeva da traže muškarce koji bi mogli da im igraju ulogu oca tokom ranog perioda njihovog života. Ona često ima kompleksan i problematičan odnos sa ocem. Ponekad ćete da naidjete na ženu Jarca koja je Tatina mala devojčica, koja ima potrebu da bude obožavana i da dobija poklone i da se neko o njoj stara dok ona izražava svoje šarmantno, frivolno i neodgovorno sopstvo. U tom slučaju ona pokušava da iživi tu snažnu zemljanu Jarčevu prirodu kroz svog čoveka. U jednom trenutku ona će obično proći kroz krizu ponekad će da joj se raspadne brak jer će muž da je napusti ili će problem sa obavezama u odnosima je voditi kroz toliko neuspelih ljubavnih epizoda, da će ona očeti da se duboko preispitivanje. Možete takodje da naidjete na vrstu žene Jarca, koja je zauzeta time što odbija oca zato što je on suviše uzdržan ili je posesivan ili sklon komandovanju i bira čoveka koji će moći da se osloni na nju. Tada ona igra ulogu oca i obično pati, bar što se tiče njenih osećanja ženskosti. Na svaki način, izgleda da žena Jarac sazreva kasnije u životu kada ispoljava najtopliju i najbogatiju stranu svog znaka. Žena Jarac koja je naučila da postane svoj sopstveni Otac i da u životu stane na svoje noge slobodna je da u vezama ostvari plemenitiju, osećajniju i pažljiviju stranu svoje prirode. Ovde svoje lice pokazuje ženska strana zemljanih znakova u vidu stvarne osećajnosti i energije a takodje i u obliku odanosti i privržensoti. Kao što smo već pomenuli život je za Jarca ozbiljan posao. Ona žena Jarca koja je položila test sopstvenog preživljavanja i naučila da može da funkcioniše u svetu kroz svoje sopstvene napore, stekla je na tom putu i mudrost i razumevanja, kao što smo rekli i naziva se takodje i Velikom majkom. Duboka mudrost i razumevanje koje leže u mirnim vodama Jarčevog srca mogu se izliti na vezu, kad jednog dana žena Jarac nauči da se oslanja na sopstvenu snagu i resurse i takodje nauči da život može da bude i zadovoljstvo. Ako tražite zabavljačicu, nemojte izabrati ovaj znak, čak su i sve Marlene Ditrih na ovom svetu van scene mudre i samodisciplinovane žene, realnih pogleda i teško stečenog saznanja o ljudskim slabostima.

Liz Grin
Maki
Maki

Broj poruka : 52
Godina : 43
Локација : Srbija
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  beskrajnost Sub Nov 22, 2008 10:46 pm

Dobre osobe, par koje sam sretala i muski i zenski su dobri, jer se mozes oslonit na takve, ali treba strpljenja s takvima, jer kao sto se zna zemlja nemoze odma da se bas pokaze.
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 40
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  Darko Sub Nov 22, 2008 10:53 pm

mene oni zestoko ne vare Laughing

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  LoSt_in_SpaCe Pon Nov 24, 2008 1:39 am

Jarcheve obozhavam, njihovo Sunashce u moju 5. kucu, i tako se mi volimo.. Laughing
Definitivno ljudi na koje mozhesh da se oslonish, nemam niti jedno jedino negativno iskustvo sa njima.
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  Ascaron Čet Nov 27, 2008 11:41 pm

Pripadnik sam ove vrste,jarac/strelac
Definitivno najjjjnesrecniji znak na svetu
U svemu uspeshan sem u ljubavi Sad
Ascaron
Ascaron

Broj poruka : 32
Godina : 39
Datum upisa : 19.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  beskrajnost Pet Nov 28, 2008 3:04 am

Ascaron ::Pripadnik sam ove vrste,jarac/strelac
Definitivno najjjjnesrecniji znak na svetu
U svemu uspeshan sem u ljubavi Sad
Ma nije to tako strasno kako se cini.
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 40
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  Ascaron Pet Nov 28, 2008 8:57 am

beskrajnost ::(
Ma nije to tako strasno kako se cini.[/quote]

Mozda nije strasno drugima,ali meni jeste.Definitivno se po svemu razlikujem od drugih znakova,a cim se razlikujesh od drugih to ne valja...
Ascaron
Ascaron

Broj poruka : 32
Godina : 39
Datum upisa : 19.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  beskrajnost Pet Nov 28, 2008 12:06 pm

Ascaron ::
beskrajnost ::(
Ma nije to tako strasno kako se cini.

Mozda nije strasno drugima,ali meni jeste.Definitivno se po svemu razlikujem od drugih znakova,a cim se razlikujesh od drugih to ne valja...[/quote
]Ma nije to tako, za vas Jarce treba strpljenja, dok drugi misle da ste hladni, a vi ne zelite da budete odbaceni, zato se cini da se razlikujes Smile No tko zna tko vrijedi, a Jarci vrijede definitivno ce imat strpljenja dok vi ucinite prvi korak. Zato ne ocajavaj Smile I love you I love you
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 40
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  Ascaron Sub Nov 29, 2008 9:35 am

Eeee Beskrajnost kad bi svi bili ko ti Smile Ti jedina znash kakvi smo mi....
A bash je sve tako kako ti kazesh,bar kod mene,ziva istina Smile
Ascaron
Ascaron

Broj poruka : 32
Godina : 39
Datum upisa : 19.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  beskrajnost Sub Nov 29, 2008 7:01 pm

Ascaron ::Eeee Beskrajnost kad bi svi bili ko ti Smile Ti jedina znash kakvi smo mi....
A bash je sve tako kako ti kazesh,bar kod mene,ziva istina Smile
Ma to je vecina kod jarca ovako, pa kad nema razumijevanja jadni jarci se osjecaju jako tuzno i nemocno da nadju ljubav Smile
beskrajnost
beskrajnost

Broj poruka : 54
Godina : 40
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  Darko Čet Mar 26, 2009 6:49 pm

Mene bas interesuje... Zasto je njima toliko tesko da pokazu svoje emocije?? affraid

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  Strelica Čet Mar 26, 2009 7:08 pm

Ko o cemu ja o egzaltaciji... Gde Saturn egzaltira,a gde Mars?! Nisu oni hladni,samo imaju prosto drugaciji stil i pristup. Kad njih "ubedite" da bas vi mozete da im pruzite sigurnost,dobijate pored nje i ljubav(Venera) i strast (mars)...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  Izida Pet Mar 27, 2009 11:24 am

Ja se kao Jarac/Vodolija sa SO na 29* Jarca malo prepoznah u ovim osobinama..za neke potpisujem da je upravo tako ali za veci deo nema pojma...naravno da nisu svi isti jer planetarna pozicija u trenutku rodjenja ipak daje nijanse svima...
Mislim da je moja kombinacija ne bas narocito srecna...rastrzanost izmedju tradicije s jedne i novotarija s druge ume bas da razvuce coveka ali bas..moja osecanja i emocije ne da nisu hladne vec naprotiv vrlo hot...Exclamation
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  Still_dreaming Ned Avg 22, 2010 2:32 am

Darko ::Mene bas interesuje... Zasto je njima toliko tesko da pokazu svoje emocije??

Evo odgovora iz moje perspektive. Jarčevi pokazuju svoja osećanja konkretnim delima, ne rečima. Neko je napisao da su Jarčevi pouzdani - pa zar to nije jedan od načina da se nekome kaže koliko vam je stalo do njega? Samim tim što vam je na raspolaganju znači da mu značite.

A zašto ne pokazuju otvoreno svoje emocije... To je kao da nekome šapućete na uho svoje slabosti... Jarčevi se plaše da će biti povređeni. Jarčevi procenjuju i neumorno analiziraju - svaki pokret, reč, slovo. Ako procena ne bude imala pozitivan ishod, Jarac će ostvariti površan odnos. Jarac voli ili crno ili belo - zato i ima malo ljudi oko sebe. Oko Jarca morate baš da se potrudite. On nije navikao da stvari dobija olako - on je naučio da se za sve mora pomučiti i biti uporan. I baš kao što ni on nije lako dobio ono što je hteo, tako ni drugima ne dopušta da od njega dobiju nešto lako. Ako vas je pustio da ga vidite, voleće vas uvek. Ali ako se prevari u svojoj proceni i bude izigran, neće vam preći preko toga. Jer vam je dao ono što najviše ceni - poverenje. Makar ostao i sasvim sam, neće preći preko svojih principa. Ali zato kad voli - voli! Na svoj način, ali voli. Sve je stvar perspektive. On daje ono što bi on voleo da dobije.
Still_dreaming
Still_dreaming

Broj poruka : 23
Godina : 36
Datum upisa : 22.08.2010

http://wall.serbianforum.info/index.htm

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  Milan.bombona Pet Dec 10, 2010 5:21 pm

Zasto svaki jarac izgleda kao deda? Cak i baba jarac lici na dedu Very Happy
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  katja1 Sub Dec 11, 2010 1:38 am

sto ti hejtujes jarceve? ja sam jarac pa ne izgledam kao deda,a ni kao baba geek
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  Astrotanja Sub Dec 11, 2010 2:24 am

Jarac sa godinama izgleda mlađe, kaže se da je kao staro vino, što je stariji, to je bolje, vreme ga podmlađuje.

Ako je neko Jarac, a Blizanci su mu na Ascedentu, biće vrlo mladolik po izgledu, a opet postojan i odgovoran, posebno ako je i Merkur u Jarcu. Sve zavisi i od Ascdenta, kao i od celog natala. Gde je Sunce, to je onaj segment života gde svest, volja za životom, kreativna snaga tog čoveka pokaže svoje delovanje, svoju prirodu,koja je samo deo njegove celokupne ličnosti. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sub Dec 11, 2010 1:05 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  Milan.bombona Sub Dec 11, 2010 12:23 pm

katja1 ::sto ti hejtujes jarceve? ja sam jarac pa ne izgledam kao deda,a ni kao baba geek
ma ne...moj najbolji prijatelj je jarac...volim samo da ih nerviram Evil or Very Mad Very Happy Very Happy
kada kazem jarac,ne mislim na sunce u jarcu, govorim o pravim jarcevima...oni nisu na ovom forumu...osim...........hm.........mozda ipak vide neki interes...
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  Astrotanja Sub Dec 11, 2010 1:17 pm

Ha, ha, ha.
Bravo, Milene! "Pravi jarčevi", oni koji imaju izražene osobine ovog znaka znaju da vrednuju svoj rad i znanje i njima je sumnjivo , ako se nešto dobija besplatno.
Ne kažem da nisu u pravu, jer sigurno da je novac , motiv koji je za sve važan, tako da sigurno davanje saveta i tumačenje nekih aspekta može biti od neke koristi članovima. Me]uti, pre svega se na ovom, mom forumu, može nešto naučiti i razmenjivati saznanja i iskustva, a sve ostalo, konsultacije i izrade natala,ili solara potrebno je otići kod astrologa i to onog koji se nama čini pogodnim, jer je izbor veliki. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sub Dec 11, 2010 1:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  Milan.bombona Sub Dec 11, 2010 1:30 pm

cak mozda i preveliki....
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  Astrotanja Sub Dec 11, 2010 2:07 pm

Kada je veliki kvantitet, onda kvalitet, tj kvalitetni dođu do izražaja.
Pitanje je i šta ko očekuje od astrologa. On ne može da promeni život, da donese odluke, da leči psihičke probleme i sl.
Moje iskustvo je da su klijenti često nezadovoljni, jer očekuju od astrologa da reši ono što nije u njegovoj moći, a konkretne savete šta treba raditi, menjati kod sebe, ono što upravo upućuje na rešavanje problema, malo je ko u stanju da prihvati i da primenjuje. Ponešto, da, ali suštinu ređe,pa će onda krivicu radije prepisati drugima, da li roditeljima, da li partneru,ili situaciji u zemlji itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  Milan.bombona Sub Dec 11, 2010 2:16 pm

Sto bi rekao Rambo Amadeus...opsta depresija kod omladine!!!
p.s.za to su krivi jarcevi...zato fali jedna revolucija,da ih skinemo sa svih pozicija!!!! Mladost je snaga!!!! cheers
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  Dunja Ned Dec 12, 2010 5:42 pm

Moj direktor u bivsoj firmi je Jarac..!

izuzetno tezak covek,sa kojim je trebalo znati.! ali neko ko je voleo i cenio pravdoljubivost..i iskrenost!! Kako sam Devica u znaku,i kako sam mu jedno vreme bila sekretarica-dobro sam se natrpela njegovog karaktera!!Smile ali isto tako sam i znala sa njim..jer generalno razumem Jarceve..

ali ono sto je interesantno u celoj toj prici,jeste to da sam primetila da u firmi od 60-tak ljudi,taj isti Jarac nije zaposlio nijednog Lava,Strelca ili Skorpiju!! tj,bar medju tih 20-tak ljudi koji su bili stalno oko njega-takvi znaci nisu postojali!! e sad,bilo je nas sa takvim podznacima,i cesto su se nase snage sukobljavale...za njega smo mi bili BUNOTVNICI!!:)Jednostavno-Jarac je znak koji ne trpi konkurenciju u energetskom smislu! Lav i Skorpija su jaki znaci,i ovaj Jarac prosto to nije trpeo u svom okruzenju...a bio je u mogucnosti da tako nesto odabere..nesvesno-verovatno...ne znam sta mu je podznak..ali znam da za zenu ima jednu Vagu...verovatno neko drugi ne bi mogo da ga "odrpi" toliko..Smile)))
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jarac Empty Re: Jarac

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu