Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marija Antoaneta

4 posters

Ići dole

Marija Antoaneta Empty Marija Antoaneta

Počalji  Arijana Sub Avg 21, 2010 7:22 pm

Marija Antoaneta 2ins47


Udrite study
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Marija Antoaneta Empty Re: Marija Antoaneta

Počalji  Astrotanja Sub Avg 21, 2010 11:57 pm

Meni se ovo vreme rođenja ne čini tačno, jer vladar 8. u 8. , Saturn je u 8. u jarcu, pa bi smrt bila posledica dugogodišnje bolesti. isto tako vl. 12. je u 5, a ne vidi se ni progopnstvo, a ni smrt giljotinom, nasilna smrt. To dovoljno da smatram da je sat rođenja pogrešan. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Marija Antoaneta Empty Re: Marija Antoaneta

Počalji  Arijana Pon Avg 23, 2010 1:28 am

Nije pogresan Tanja,uzela sam sa Vikipedije Smile tamo pishe bar 7: 30 PM.
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Marija Antoaneta Empty Re: Marija Antoaneta

Počalji  Arijana Pon Avg 23, 2010 1:40 am

A sto se Saturna tiche,ona je bila u zatvoru dugo, bila je izmorena a verujem i bolesna Smile

Inace,neke zanimljive informacije o njoj...

U toku revolucija besna rulja sastavljena od zena je krenula ka Versaju da zahteva od kraljice hleb,upali su u Versaj,ubili kraljevske telohranitelje i upali joj u spavacu sobu, Marija Antoanetta je uspela da pobegne kroz tajni prolaz samo nekoliko minuta pre, rulja joj je unistila krevet,izbola nozevima, unistila spavacu sobu...Kralj i kraljica su tada odvedeni u pritvor u neku drugu palatu-tu je Marija Antoaneta ispanirala ceo beg jer je kralj bio nesposoban da dodnosi odluke-uhavtili su ih u begu i odveli u Consierge zatvor u Parizu,zajedno sa njenim najblizima..jednog dana izbila je pobuda, rulja je provalila u odaju njene najbolje prijateljice princeze Lambard ( verovatno su je silovali ) i terali je da se odrekne njene odanosti Kraljici..kad nije htela,odrubili su joj glavu,zvali berberina da joj sredi kosu,natakli glavu na neki siljak i mahali time pred prozorom Marije Antoanete,da dodje do prozora-kad je dosla,rulja je zahtevala da kraljica poljubi blede usne svoje prijateljice- kraljica se tad onesvestila. Prvo su pogubili Kralja,i nedugo zatim su dosli da odvoje njenog malog sina od ostatka porodice- kraljica ga je zagrlila i nije htela da ga preda,cak i kad su joj pretili da ce je ubiti-onda su joj strazari rekli ako ne pusti sina,da ce joj ubiti kcerku,te ih je poslusala...sina su odveli u drugi deo zatvora, terali ga da previshe pije i jede,tukli su ga,vredjali,terali ga da spava sa prostitutkama ( imap je 8 godina tad ) od kojih je pokupio venericne bolesti,ponasali su se prema njemu kao prema maloj zivotinji,silili ga da peva pesme revolucije koje je marija antoaneta mogla da cuje...Kad su je odveli na sudjenje,drzala je jako dostojanstveno sve dok je nisu optuzili za incest ( naterali su njenog malog sina da potpise priznanje da ga je zlostavljala iako je to bila laz ),cak i kad su je nosili ga giljotini,konji od kocija su isli kroz ulice Pariza jako sporo,rulja je vredjala,nazivala k.urvom,droljom,ponizavana je bila do samog kraja.

Inace saturn u osmoj mi pristaje njoj,trebalo joj je 4 godine da zatrudni Smile
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Marija Antoaneta Empty Re: Marija Antoaneta

Počalji  Arijana Pon Avg 23, 2010 1:42 am

E da,meni su rekli da 4 kuca pokazuje nacin smrti.
Arijana
Arijana

Broj poruka : 44
Datum upisa : 17.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Marija Antoaneta Empty Re: Marija Antoaneta

Počalji  lado06 Pon Avg 23, 2010 3:37 am

Gledala sam jednu istorisku pricu o njoj,kazu da je bila jako nezna i brizna majka.Da se povukla u neki dvorac ili letnjikovac da bih mogla da se posveti deci.
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Marija Antoaneta Empty Re: Marija Antoaneta

Počalji  vagica Pet Avg 19, 2011 2:54 pm

Kirsten Dunst je glumila Mariju A. i film je za mene bio nesto posebno, baš zbog njenog šarma i glume. Inače, mars u raku u 1. stradanje od mase, od naroda.Strašno ako je zaista morala da gleda takve tragedije kćerke i sina. Crying or Very sad
vagica
vagica

Broj poruka : 12
Локација : novi sad
Datum upisa : 18.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Marija Antoaneta Empty Re: Marija Antoaneta

Počalji  vagica Pet Avg 19, 2011 2:58 pm

Arijana ::E da,meni su rekli da 4 kuca pokazuje nacin smrti.
4. kuća su okolnosti pred samu smrt, grob itd.ako se ne varam.
vagica
vagica

Broj poruka : 12
Локација : novi sad
Datum upisa : 18.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Marija Antoaneta Empty Re: Marija Antoaneta

Počalji  lado06 Pon Avg 22, 2011 1:46 pm

Astrotanja ::Meni se ovo vreme rođenja ne čini tačno, ni smrt giljotinom, nasilna smrt. To dovoljno da smatram da je sat rođenja pogrešan. sunny

Verovatno bi trebao da bude Mars u 8. kuci..noz,giljotina,nasilna smrt.
Ili 8.kuca u u Ovnu?

A 4. kuca mislim da nije samo grob vec i nase poreklo.
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Marija Antoaneta Empty Re: Marija Antoaneta

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics
» MARIJA

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu