Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iva

2 posters

Ići dole

Iva Empty Iva

Počalji  ognjenka Čet Sep 02, 2010 12:46 pm

https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/dxof1w.jpg
Ovo je natal moje kćerke Ive. Brine me Pluton na MC i puna 12. kuća.
Znam da PL na MC nosi loš vid (a i MO na ASC) - dosad je "dogurala" do -4 na lijevom i -5 na desnom oku, ali ne znam što još...
Molim za komentare, kao i za komentare kuda da je usmjerim. Sada kreće u 8. razred i uskoro nam predstoji odluka što dalje. Pošto je odličan učenik, to će vjerojatno biti gimnazija, ali ipak, i gimnazija ima različitih.
Svira flautu i jako je dobra, čak je pobijedila i na nekim natjecanjima. Bavi se i sportom.

ognjenka

Broj poruka : 2
Datum upisa : 02.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Iva Empty Re: Iva

Počalji  Astrotanja Sre Sep 08, 2010 10:34 am

Ognjenka,ona bi mogla da studira strani jezik, jer joj je Merkur na Mc -u u Strlcu. Ima više talenata, pored muzike,intelekt joj je jak, a voli da uči i može mentalno da puno eenrgije troši na aktivnosti.

Moguće su i promene u usmerenju, jer je više toga privlači i ima raznolika interesovanja. Učenje je nešto što će kod nje trajati tokom celog života. Jaka 12, govori i o povlačenju, ali i o mogućnosti da uči i u samoći se bavi više sobom, da razvija duhovnost, što može poboljšati njeno zddravlje, kao i da uči, razvija svoju krativnost i originalnost.Ima izraženu kretivnost, sposobnot da se realizuje, da se nametne i da ima uticaj na druge, da zabije podršku od drugih i sl. Talentovana je i za muziku. Mesec u prvoj u Vodoliji trigonu sa Venerom u Vagi može joj doneti popularnost i ... sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Iva Empty Re: Iva

Počalji  ognjenka Sre Sep 08, 2010 12:46 pm

Hvala! A što s ovim PL na MC? Uvijek me strah tog PL.

ognjenka

Broj poruka : 2
Datum upisa : 02.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Iva Empty Re: Iva

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu