Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesec sunce konjukcija

4 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Mesec sunce konjukcija

Počalji  Milan.bombona Uto Nov 30, 2010 4:49 pm

sunce mesec konjukcija... Very Happy


Poslednji izmenio Milan.bombona dana Čet Dec 09, 2010 8:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Mrvica Uto Nov 30, 2010 5:12 pm

Iz mog iskustva, ( a u mom slučaju u konjukciji pored sunca bila je i njegova venera ) mesecu je ovde mnogo više stalo... Laughing

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Milan.bombona Uto Nov 30, 2010 7:48 pm

Mrvica ::Iz mog iskustva, ( a u mom slučaju u konjukciji pored sunca bila je i njegova venera ) mesecu je ovde mnogo više stalo... Laughing
Hm...znao sam Sad
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Gost Uto Nov 30, 2010 10:46 pm

"Da li je ovo sudbina?"
Hm. Cool sta je sudbina?
A da li je SMC0`Venera ono sto je spojilo dve osobe radi braka, reci ces nam ti nadam se, jednog dana.
Sto se tice Mececa i Sunca u konjukciji, takdj.aspekt koji vezuju za brak. ne mora nuzno oznacavati i da ce trajati, ali slaganje na emotivnom nivou. Tebi je Mesec zena(ili majka), zena kakvu ces jednog dana dobiti, karakteristike Lava, mozda je njena kosa plava, prirodno bebi..mozda te to privlaci..
Ne zaboravi da imate i konjukciju SMC0Mars, ali i preko puta u Vagi gde je JMC vrte se neke planete, koje nagone o davanju/primanju?

Sto bi rekao Joey iz Friends: "all is about taking and giving.. givnig and taking...and taking and giving.." Laughing

Za odnos Jupiter0Venera kazu da mnoga neslaganja ili razlike moze da pomogne da se izglade.. Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Gost Uto Nov 30, 2010 10:51 pm

Ova devojka, jako cistih emocija, recepciju Merkura i Meseca, jako krhka nasuprot svom mozda izgledu..mora ispuniti sebe i kao majka, prirodno ljubav prema deci, pa ako nisi spreman ici u tom pravcu, .. Evil or Very Mad

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Milan.bombona Uto Nov 30, 2010 10:53 pm

...sudbina...nesto od cega ne mozes pobeci... Spreman sam na sve...ljubav je to...samo nije sve u ljubavi(tao kazu,ali ne sto se mene tice!!!!)
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Gost Uto Nov 30, 2010 11:03 pm

Pardon: "sharing and giving.." Laughing
Pa neko kada ima 7 polje u Strelcu, prirodno privucen osobama koje su na neki nacin stranci, putnici..a jos kada je vladar Ju u 5-om, nagoni na to da je osoba usput i mladolika ili mladja, da je to polje sporta(to si mi rekao)..tu gde je Jupiter tvoj..a i 5 polje je prirodno polje za znak Lava u kom zenska osoba ima Sunce.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Gost Uto Nov 30, 2010 11:09 pm

A dalje..ona - Dc u Ovnu, a tu je "njegov" suncani znak, kao i vladar znaka, a tu je i Venera vladar njenog Asc.

I inace jedna primedba: hm. znao sam Crying or Very sad (za vise je stalo Mesecu)
Zar se vi muskarci ili mozda Ovnovi Laughing bojite vise da date nego da primate, emocija, kada nije sport u pitanju, jer ljubav deinitivno nije takmicenje - ona se zavrsavaju. Ako tako gledas i na ljubav...whow.misli nas takodje pokrecu.
hm.znao sam. i tuzan smajli..jooooj..

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Milan.bombona Uto Nov 30, 2010 11:13 pm

ah pa to je vise bila shala... A sa druge strane ..nisam emotivan...samo dramatican!!
Znaci kompatibilni smo? Very Happy Kao deo motora Smile nema budzenja... cheers
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Gost Uto Nov 30, 2010 11:14 pm

To znas ti, ja samo odavde citam..pa ni konjukcija So0Mo nije ugrozena, pravi 120` na tvoj DC..a i 120` sa Uranom govori o mozda putovanjima u dvoje, ili seljenjima iznenzdnim..nije tesko animirati jedno drugo(mada to ako se ima novca dovoljno za podrsku svoje mastovitosti koja ne mora da prelazi granice)... Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Milan.bombona Uto Nov 30, 2010 11:20 pm

hahaha ja sam rekao ,priznajem Smile
A sta je sa neptunom iz moje 7...da nije opet idealizam?
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Gost Uto Nov 30, 2010 11:30 pm

Pokusaj da procitas o Ne na natalnoj, pa mi javi..

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Milan.bombona Uto Nov 30, 2010 11:45 pm

nisam razumeo Question
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Gost Uto Nov 30, 2010 11:49 pm

Pa vidi na forumu natalna astrologija Neptun u 7-moj.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Milan.bombona Uto Nov 30, 2010 11:52 pm

aaaaaaaaa ok.
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  EMA66 Sre Dec 01, 2010 3:23 pm

Mrvica ::Iz mog iskustva, ( a u mom slučaju u konjukciji pored sunca bila je i njegova venera ) mesecu je ovde mnogo više stalo... Laughing

mrvice,

i ja sam ti cist primer te konjukcije... da bar mogu da odem od njega Sad

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Mrvica Sre Dec 01, 2010 4:01 pm

EMA66 ::
Mrvica ::Iz mog iskustva, ( a u mom slučaju u konjukciji pored sunca bila je i njegova venera ) mesecu je ovde mnogo više stalo... Laughing

mrvice,

i ja sam ti cist primer te konjukcije... da bar mogu da odem od njega Sad


I on je od mene...odlazio...i vraćao se...i odlazio...i tako u krug.....6 godina. Dok ja nisam, u jednom momentu, rekla " Dosta !!" sunny

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  EMA66 Čet Dec 02, 2010 11:31 am

Mrvica ::
EMA66 ::
Mrvica ::Iz mog iskustva, ( a u mom slučaju u konjukciji pored sunca bila je i njegova venera ) mesecu je ovde mnogo više stalo... Laughing

mrvice,

i ja sam ti cist primer te konjukcije... da bar mogu da odem od njega Sad


I on je od mene...odlazio...i vraćao se...i odlazio...i tako u krug.....6 godina. Dok ja nisam, u jednom momentu, rekla " Dosta !!" sunny

Mrvice, ja se u krug vrtim 3 godine... a to "dosta" NADAM SE DA CU USKORO RECI ali... imam osecaj i da se srenemo za 10 godina da bi opet bili zajedno grozna mi je intuicija....

da li se ti sa njim posle 6 godina cujes... i koliki je vremenski period prosao od vaseg raskida ...izvini sto pitam ali me interesuje sta je bilo posle toga posle tih tvojih i njegovih 6 godina i tvoga "DOSTA"

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Mrvica Čet Dec 02, 2010 3:38 pm

Ova konjukcija je lep aspekt! Koliko sam ja čitala ovde ( ali neka me Mila ili Tanja isprave ) to je jedan od najlepših aspekata u sin. Ne treba to da te brine...
Nas je..." porušio " Sa, dok je tranzitirao Devicom....a on nas je i spajao...valjda... Rolling Eyes

To je bio jedan savršen prećutni prekid Laughing ..Prilikom nekog poslednjeg vraćanja ..ja sam mu rekla da, kada sledeći put bude odlučio da se ne javlja, par dana ili kako već, da uopšte ne mora da se javlja, da ja nisam na čiviluku i da ne može da se vraća u moj život kad mu prdne... I tako se i dogodilo. Ja nisam tražila objašnjenje on ga nije nudio... I eto... Ne, ne čujemo se. Mada, čestitao mi je rođendan Laughing

Ali opet naglašavam, to se nije dogodilo zbog konjukcije mog meseca i njegovog sunca... Rolling Eyes

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Mesec0Sunce

Počalji  Gost Čet Dec 02, 2010 7:50 pm

Bila sam u dvogodisnjoj vezi osoba je rodjena 26.oktobra a ja 27. Dva razicita sveta. A nije mi se toliko ni svidjao, kao da sam ostajala toliko dugo da bih mu pomogla da shvati neke stvari. I znas sta? Pre sam shvatila ja, da nije vredan gubljenja zivaca niti zdravlja. Njemu je u 12-om sunce, suvise je mracan za moj ukus pa i temperament, a nije imalo ni sta IQ vise podeliti.
Aspekt kazu ok.cuva brak, ali nisam zelela da se udam za nekog ko lazi krije kao zmija noge. I pritom to lose radi.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Milan.bombona Čet Dec 02, 2010 10:26 pm

mila2710 ::Bila sam u dvogodisnjoj vezi osoba je rodjena 26.oktobra a ja 27. Dva razicita sveta. A nije mi se toliko ni svidjao, kao da sam ostajala toliko dugo da bih mu pomogla da shvati neke stvari. I znas sta? Pre sam shvatila ja, da nije vredan gubljenja zivaca niti zdravlja. Njemu je u 12-om sunce, suvise je mracan za moj ukus pa i temperament, a nije imalo ni sta IQ vise podeliti.
Aspekt kazu ok.cuva brak, ali nisam zelela da se udam za nekog ko lazi krije kao zmija noge. I pritom to lose radi.
Za tebe je Soldier of Love....
I've lost the use of my heart
But I'm still alive
Still looking for the life
The endless pool on the other side
It's a wild wild west
I'm doing my best

I'm at the borderline of my faith,
I'm at the hinterland of my devotion
In the frontline of this battle of mine
But I'm still alive

I'm a soldier of love.
Every day and night
I'm soldier of love
All the days of my life

I've been torn up inside (oh!)
I've been left behind (oh!)
So I ride
I have the will to survive

In the wild wild west,
Trying my hardest
Doing my best
To stay alive

I am love's soldier!

I wait for the sound
(oooh oohhh)

I know that love will come (that love will come)
Turn it all around

I'm a soldier of love (soldier of love)
Every day and night



neko takav....
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Gost Čet Dec 02, 2010 10:54 pm

e pa znas sta.. Very Happy to je za tog decka s kojim sam bila. Ovo ne bih mogla da odslusam do kraja 5 takta. Znas sto? Nisam mracna skorpija. Ovo ubija .....ali u pojam. a taj decko je Skorpija sa Suncem i Mesecom u Skorpiji, ali i sa Asc. I nema nijednog kvadrata(boze Shocked ), ni opozicije...ugojila sam se 10 kg.uz njega, xaxaxaxa... tako da lose ti ide ovo sa muzikom, gledaj u Veneru. (moto tog decka je bio, radio sam vreme je da se odmorim, a meni nije bilo jasno kako neko ko je mladji od mene i ima 21god.toliko je bez elana, znas ono kao: to je red zato sto neko tako kaze,a ne potreba).
I sada mi nije jasno da neko moze ostati duze od 2minuta uz ono sto ga spusta u jos mracnije stanje svesti.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Milan.bombona Čet Dec 02, 2010 11:01 pm

Ne verujem ti...to iz tebe govori ovan... A njemu do je majka ziva druga ga zena ne interesuje...to tebe kao ovna stavlja na drugo mesto... MOLIM BRE? Ja da ti pevam drugi glas.... Evil or Very Mad
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Gost Čet Dec 02, 2010 11:13 pm

Milan.bombona ::Ne verujem ti...to iz tebe govori ovan... A njemu do je majka ziva druga ga zena ne interesuje...to tebe kao ovna stavlja na drugo mesto... MOLIM BRE? Ja da ti pevam drugi glas.... Evil or Very Mad
nista te ne razumem.
Ja harmoniju vidim u nekim drugim stvarima, mene muzika podize. Ja moram da igram...a ovo...ne osecam! upravo si mi rekao da lazem ili tako nesto. Eno ti na forumu mesto za muziku, svrati nije zabranjeno.. Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Milan.bombona Čet Dec 02, 2010 11:20 pm

Nisam rekao da lazes nego da ti neverujem...nemoj tako!!!

Ovo su reci...nema ovde muzike. Rekao sam da tebi treba soldier of love... pojam koji tesko da ide zajedno...snaga i neznost...nebitno zaboravi!!!
A za deckica sam rekao, da dok mu je mama ziva nijedna druga zena mu netreba, a ovnan nikada nije drugi.
Izvini sto se mesam.
pozdrav...idem da slusam muziku Very Happy
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mesec sunce konjukcija Empty Re: Mesec sunce konjukcija

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu