Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

julian assange

5 posters

Ići dole

julian assange Empty julian assange

Počalji  katja1 Uto Dec 07, 2010 1:52 am

mogli bi malo na temu dzuliana asanza da pogledamo njegov natal,ipak je on licnost godine lol!
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

julian assange Empty Re: julian assange

Počalji  hajkula Sre Dec 08, 2010 2:30 am

Mozemo da nagadjamo koji mu je natal. Pominju se dve verzije.
Nikola Stojanovic je radio rektifikaciju i onaj horoskop odgovara navedenim informacijama iz njegovog zivota. Vvenera 90 pluton afere sa zenama zbog kojih ga u svedskoj optuzuju;

mars u vodoliji u 4 kuci, vojni aerodromi u blizini kuce; razvod roditelja; on se razveo; bio je haker; revolucionarna priroda; trazio drzavu u koju bi da se preseli, u rodnoj kuci, u porodici, u domovini, svuda nemir,

saturn u blizancimpa su informacije koje se precutkuju pa ih on sa drugim aspektima otkriva ali dozirano, ne sve odjednom,
to je i sto mu ukidaju sajt, pa mu blokiraju pay, tviter i druge sajtove odakle bi da se oglasi, veoma ogranicene mogucnosti da se cuje njegov glas,
to su i pretnje njemu upucene ali saturn opozicija jupiter u skorpionu, koji je sa neptunom u strelcu, pa Julian ne ostaje duzna, na pretnje i ucene odgovara da ima ,,testament,, na internetu upucen na mnoge adrese, mailove, koji ce se aktivirati u slucaju njegove smrti.

E, sad, na koji nacin ce i ko to iskoristiti?

Hajka se zahuhtala kada je najavio dokumenta nekih banaka.

Sta je otkrio u dokumentima?

Za nas ovde nema mnogo cuda. Malo toga je novost, nesto sto do sada nismo znali.
Recimo, ja nisam znala da su Ameri svojim ambasadorima vec dali nalog da skupljaju DNK i velicinu irisa vidjenijih ljudi u zemljama gde su na sluzbi. Verujem u teoriju zavere, ali ipak mi to izgleda bas nisko, prosto mi izgleda to bedno, zlo, ljigavo, moja priroda tako nesto odbija i toga se gnusa.

Kanadjanin me bas, bas frapirao - trazio je da ubiju Juliana Twisted Evil

A sta se desava sa momkom koji je Julianu dostavio informacije, pojma nemamo.

Opet, ja sve vreme trajanja afere, gledam naokolo, sta se pokriva tom prasinom koja se digla oko Juliana? Kriza u Americi je velika, a oseca je i trpi ceo svet. Da li je to sve samo zbog krize ili ima nesto gore?

Bili su pozivi i najave sa druge strane, da se 7. decembra svi upute u banke i podignu svoj novac. Koliko vidim, nije prosla ideja a i kako bi? Pa nema ni blizu toliko para, koliko na stennim racunima pise da ima.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

julian assange Empty Re: julian assange

Počalji  katja1 Sre Dec 08, 2010 2:48 am

sto se tice datuma 3.07. 1971. ali australija .sad ima verzija datuma rodjenja 12 01 uvece
mada mislim da je to zbog toga sto se ne zna tacno vreme.steta Neutral ono sto ja vidim je da ima kvadrat sunca i meseca sto verovatno i objasnjava bunt, svojeglavost. a sto se tice optuzbi zbog silovanja ,one su bile odbacene,on je cak i otisao iz svedske kao slobodan covek, ali su vracene u jeku ovih objavljivanja,tako da nije tesko pretpostaviti da je i politicki motivisano. a sto s etice njegovog odnosa prema zenama,bogami nije naivan ,sto mogu da vidim iz prilozenog Laughing
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

julian assange Empty Re: julian assange

Počalji  lado06 Sre Dec 08, 2010 2:51 pm

I ja nadjoh da je Rak.Ko bi rekao? Shocked
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

julian assange Empty Re: julian assange

Počalji  IVA Čet Dec 09, 2010 12:56 pm

lado ::I ja nadjoh da je Rak.Ko bi rekao? Shocked



Birth data for Julian Assange: July 3, 1971; 2:05 pm; Townsville, Queensland, Australia (19S09 146E48).
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

julian assange Empty Re: julian assange

Počalji  lado06 Čet Dec 09, 2010 1:49 pm

Podznak Bik? Shocked Nisam ocekivala.
Ja ocekivala Vodoliju.
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

julian assange Empty Re: julian assange

Počalji  katja1 Pet Dec 10, 2010 1:57 am

emma jesi sigurna za vreme ??? Shocked ako je tacno vreme onda je skorpija u podznaku. mada sam ja pretpostavljala da je ili skorpija ili jarac...
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

julian assange Empty re

Počalji  IVA Pet Dec 10, 2010 2:23 am

katja1 ::emma jesi sigurna za vreme ??? Shocked ako je tacno vreme onda je skorpija u podznaku. mada sam ja pretpostavljala da je ili skorpija ili jarac...

podatke sam preuzela sa sajta
http://mountainastrologer.com/tma/birth-time-for-julian-assange

Julian Assange has 17º08’ Scorpio rising.
Mr. Assange’s MC/IC axis 6º12’ Leo/Aquarius; the U.S. nodal axis is 6º36’ Leo/Aquarius.
His prenatal solar eclipse is 6º09’ Pisces; the Sibly progressed Moon is now 6º08’ Pisces
Cool Cool Cool
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

julian assange Empty Re: julian assange

Počalji  lado06 Pet Dec 10, 2010 3:58 pm

Auuu ja postavila sat rodjenja 02.05 AM geek
Zato mi ispade podznak Bik.
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

julian assange Empty Re: julian assange

Počalji  hajkula Pet Dec 10, 2010 9:42 pm

hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

julian assange Empty Re: julian assange

Počalji  katja1 Sub Dec 11, 2010 1:35 am

e svaka im cast,razlika je u nekoliko minuta ... mada i jednu i drugu treba uzeti sa rezervom .sad to da mu je saturn opozicija ascedent,pa je on zbog toga osedeo,ne znam jer na snimku od pre dve godine ima svetlo smedju kosu ,pa plavu ,pa opet se pojavljuje sa ovom albino frizurom ....kao da se farba,mada to je neko moje vidjenje sstvari.ono sta je zanimljivo je da njegovo prezime assange , nije prezime njegovog bioloskog oca vec ocuha ,samo je pitanje kojeg posto ih je izgleda imao vise Rolling Eyes majka je bila prilicno mobilna Neutral u svakom slucaju clanak na nasem jeziku mi se cini boljim. ovaj na engleskom mi deluje ...plasticno i suvoparno clown
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

julian assange Empty Re: julian assange

Počalji  Astrotanja Sub Dec 11, 2010 2:28 am

Moj utisak je da mu je Neptun na ascdentu., po svemu što sam do sada pročitala o njemu. Rolling Eyes
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

julian assange Empty Re: julian assange

Počalji  katja1 Ned Dec 12, 2010 12:18 am

zbog cega ste stekli takav utisak Very Happy
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

julian assange Empty Re: julian assange

Počalji  lado06 Uto Dec 14, 2010 12:18 am


DANI TOMA SOJERA: Rođen je 1971. u gradiću Taunsvilu na severoistočnoj obali Australije, a detinjstvo je uglavnom proveo na minijaturnom ostrvcetu Magnetik sa oko 2000 stanovnika koje se nalazi preko puta Taunsvila. Detinjstvo mu je, kako prenosi "Bilten Taunsvila", ličilo na život Toma Sojera. Imao je splav, imao je svog konja, išao je na pecanje i živeo praktično u nacionalnom parku. U njihovom domu uvek je bilo zanimljivo, pričali su kasnije Asanžovi školski drugari. Roditelji, hipici, vodili su putujuću pozorišnu trupu. Upoznali su se na demonstracijama protiv rata u Vijetnamu, a razveli su se kada je Asanž imao osam godina. Majka Kristina se preudala za muzičara, člana religiozne grupe "Porodica" koju je osamdesetih godina vodila kontroverzna Anne Hamilton-Byrne, osuđena da je na nelegalan način usvojila 14 dece i držala ih u izolaciji. U novom braku rođen je i Asanžov polubrat, oko koga se kasnije dugo vodila borba za starateljstvo. Kristina je, optuživši muža za zlostavljanje, pokupila sinove i narednih pet godina su se skrivali. U razgovoru za "Njujorker" Asanž se prisetio da mu je u jednom trenutku, kada je imao 11 godina, majka rekla: "Sada moramo da nestanemo." Do 14. godine se selio 37 puta, a poslednji put sa Magnetika je otišao kada je izgorela porodična kuća. Menjao je škole, a periodično se školovao i kod kuće. Studirao je na šest različitih fakulteta, fiziku, matematiku, filozofiju i neurologiju.

Jedna od tih 37 kuća nalazila se baš preko puta radnje sa elektronikom, u kojoj je kupljen i njegov prvi računar, komodor 64. Provaljivanje u kompjutere i programe za njega je, kako je kasnije ispričao "Njujorkeru", kao igranje šaha – "nema mnogo pravila, nema nasumičnosti, i problem je veoma težak".

Posle takvog detinjstva, ne čudi što je sa 16 godina sebe prozvao Mendax (od splendide mendax, "plemenito lažan") i postao haker. Sa još dvojicom "kolega" osnovao je hakersku grupu "Međunarodni podrivači" koja je imala tri pravila: prvo, ne uništavaj sistem u koji upadaš; drugo, ne menjaj informacije koje nađeš u tom sistemu; treće, širi informacije do kojih dođeš. Kada je imao 20 godina, melburnška policija upala mu je u kuću i zaplenila računare. Optužen je za hakovanje sistema Australijskog nacionalnog univerziteta, RMIT univerziteta u Melburnu, kanadske telekomunikacione kompanije Nortel i drugih organizacija. Prema nekim tvrdnjama, upadao je u sistem NASA i američkog ministarstva odbrane.

Zbog hapšenja je dobio nervni slom i završio u bolnici. U to vreme rastao se i sa ženom, sa kojom je vrlo rano dobio sina. Nastao je haos. Nije mogao da spava niti da jede, u kući je bio nered, zapao je u depresiju. Neko vreme je živeo sa majkom, a onda i po parkovima, kao beskućnik. Počeo je da priča sam sa sobom i, kako je rekao "Njujorkeru", "moja vizija mene je nestala". Optužnica je dugo pisana i suđenje se razvlačilo. Na kraju, zbog uzornog ponašanja, a najviše zahvaljujući pomenutim hakerskim pravilima, bez obzira na 24 tačke optužnice, prošao je samo sa kaznom od 2100 dolara. Tužilac je na suđenju rekao da nisu našli nikakve druge dokaze osim Asanžove radoznalosti i zadovoljstva što je uspeo da pretura po tuđim podacima i računarima.



Nadjoh ponesto o Dzulijanu.
Da li se horoskop uklapa o pricu o njemu?
Ili mozda jos neki detalj o njemu privatno....

Privatno, Asanža opisuju kao zamišljenog i energičnog. Kažu da je čovek koji bi zaboravio da rezerviše avionsku kartu, ili bi je rezervisao a zaboravio da je plati, ili bi je platio a zaboravio da ode na aerodrom. Ljudi koji su mu bliski, zbog toga, piše "Njujorker", brinu o njemu i nekim svakodnevnim stvarima: na primer, da li je zaboravio garderobu u veš-mašini pre nego što bi otputovao.


Zaboravan i energican?
scratch
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

julian assange Empty Re: julian assange

Počalji  katja1 Uto Dec 14, 2010 1:57 am

ovo sam i ja citala ,sto se tice horoskopa ne znam da li se uklapa sta,jer se o njemu slabo sta zna . sad mozemo nagadjati o tacnom vremenu mada se ovo prethodno cini sasvim prihvatljivim. Wink
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

julian assange Empty Re: julian assange

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu