Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metastaze

3 posters

Ići dole

Metastaze Empty Metastaze

Počalji  Mish Pet Jan 07, 2011 9:08 pm

Pozdrav svima!
Ne bavim se Astrologijom, ali volim da pogledam u zvezde! Javljam se ovde jer sam malo uplasena i potrsena ....
Evo ovako!
Pre 5 godina moja mama je operisala dojku (tada je meni Sa prolazio kroz 4 kucu i presao preko Ma) - operacija je bila 02.08.2005.
Sve je bilo u redu do pre par meseci kad su pocela da je bole ledja i posle pretraga ustanovljene su metastaze na kostima karlice!
Posto ne znam tacno vreme maminog rodjenja odredila sam od prilike (po babinom secanju) oko 14h - tako da joj tranzitni Pl prolazi kroz 12 kucu (mislim da je bas Pl doneo ovu bolest). (po ovovm vremenu mama je u podznaku Jarac - osedela je rano i uvek je bila mrsava i koscata, tako da mislim da jeste jarac)
Ako neko moze da pogleda njenu kartu, znam da nije lako i ne treba se slepo drzati horoskopa, ali bi mi puno znacilo vase misljenje povodom cele situacije!
Mama 01.10.1949. Kikinda 14h
posto ne znam tacno vreme njenog rodjenja napisacu i moje podatke, pa mozete i iz mog natala nesto videti 11.12.1977. Kikinda 14.15

Hvala!

Mish
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Metastaze Empty Re: Metastaze

Počalji  Astrotanja Sub Jan 08, 2011 1:33 pm

Mish, ako možemo pomoći ćemo.

Sasvim je moguće da joj je Ascedent u Jarcu, ako si je opisala, ali bez preciznog vremena nema ni tačnosti u predviđaanju.
Pluton kroz prvo menja izgled osobe, energiju i može da deluje na zdravlje, dok njegov tranzit kroz 1. utiče da se neke pojave odvijaju u pozadini, tajno, neprimećeno.

Ovde je pravilo da svako sebi postavi natal. Objašnjenje kako ćeš to učiniti je u rubrici Problemi. Ako bude problema mi ćemo ti pomoći. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Metastaze Empty Re: Metastaze

Počalji  Mish Sub Jan 08, 2011 2:24 pm

Sto se tice karti nije problem

Metastaze Wjgufb
ovo je mamina!

Tranzitni Pl je u 12 kuci - kuca tajni , pa mislim da je to bolest koja kad se otkrije vec je kasno
Crying or Very sad

Interesuje me ishod svega!

Mish
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Metastaze Empty Re: Metastaze

Počalji  MamaIja Pon Avg 29, 2011 12:13 pm

Pozdrav svima!
16.08.2011. sam ostala bez majke!
Mars je kvadrirao njeno Sunce i posle mnogo muke i bola ona nas je napustila.

MamaIja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 07.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Metastaze Empty Re: Metastaze

Počalji  Dunja Uto Avg 30, 2011 1:28 am

15.08.2011 sam ostala bez najbolje drugarice..Sad METASTAZE... na mozgu,jetri i pankreasu....umrla je tiho,bez da muci saznanjem bilo koga od nas,svojih prijatelja....usla je u 32-gu god svog zivota...bolovala je nepuna 2 meseca... Ne znam da li je to moglo da joj se vidi u karti...rodjena je 12.07.1980 u Sokobanji,neznam tacno vreme,ali znam da je bila podznak Strelac...
eto..neka je laka zemlja svim nasim dragim ljudima koji su umrli od metastaza..... Crying or Very sad
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Metastaze Empty Re: Metastaze

Počalji  MamaIja Sre Avg 31, 2011 2:47 pm

Dunja, žao mi je zbog svega što preživljavaš!
Ja sam gledala mojoj mami i svašta sam videla, a i ništa nisam videla! Raspitivala sam se kod više ljudi i svi su mi govorili da će preživeti! Bila sam u totajlnoj konfuziji ( a i još uvek sam!).
Sad, posle svega shavam da ljudi ne žele da u napred prognoziraju takve stvari.
Mislim da na ovoj temi treba da postavljamo karte onih koji nisu preživeli najgoru bolest današnjice, da bi ovi naši divni astrolozi imali što više primera za učenje.

MamaIja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 07.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Metastaze Empty Re: Metastaze

Počalji  Dunja Uto Sep 06, 2011 2:55 am

Hvala ti... tesko je svima koji izgube draga bica...pogotovo ako je taj neko roditelj ili blizak rodjak....tako da je i meni potpuno jasno sta ti prezivljavas i primi moje saucesce...
da,sto se tice karti mislim da si u pravu...eto,ja sam rekla ono sto sam znala pa ako neko moze da vidi njenu kartu okvirno,eto,mozda moze da pomogne....
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Metastaze Empty Re: Metastaze

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu