Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Venus_pisces solar 2011 ... na prvi pogled dosta grozna godina :))

Ići dole

Venus_pisces solar 2011 ... na prvi pogled dosta grozna godina :)) Empty Venus_pisces solar 2011 ... na prvi pogled dosta grozna godina :))

Počalji  venus_pisces Uto Jun 07, 2011 1:37 am

Volela bih da cujem vasa misljenja u vezi mog ovogodisnjeg solara...generalno mislim da nije los, a na pocetku godine mi je delovao katastrofalno...al kako vreme prolazi a i neke stvari su se vec izdogadjale,tek sad vidim da sam skoro sve pogresno tumacila.
Prvo me je frapirao solarni asc u raku jer sam cula da oznacava losu godinu,preosetljivost i emotivnu a i zdravstvenu...kod mene pada u 6 polje...za sada mi je to donelo izuzetnu preokupiranost poslu i svakodnevnim obavezama...ono sto mi bas nije najjasnije sto vladar solarnog asc je mesec u konj sa solarnim saturnom i to sve u solarnom 4 polju koje pada u natalno 8-mo affraid ...ni malo optimisticno!...ali ,kad malo bolje pogledam, taj Sa je vladar solarnog 7 polja a Mo asc, sto znaci da su asc i dc spojeni, sto ne mora biti uopste lose...bar se ja nadam Smile jer se oslanjam na mog natalnog saturna koji je divno aspektovan...
Sta vi mislite o ovom solarnom Sa0Mo??... inace ovaj isti aspekt mi je i u sinastriji sa osobom koju sam upoznala u toku ove godine i koja je skroz u simbolici mog saturna.

Druga stvar koja me kopka je solarno 7 polje koje pada u 12 natalno...znam da to daje tajnu vezu (a to se i desilo)...vladar mog natalnog 7 polja je zamalo u solarnom 7 ,mozda i mogu tako da tumacim jer je razlika 1 stepen...vladar 5 polja egzaktno na dc i pravi Me0Me, odnosno vladari 5 solarnog i natalnog u konj...ja se zaljubila preko glave Very Happy....Da li je moguce da se u solaru pojavi simbolika vaseg natalnog 7 polja i da li je to slucaj kod mene??? Sta znaci kad je vl 7 polja u 7 solarnom kao i vl 5 natalnog u 7 solarnom? Smile

nadam se da nisam udavila, al morala sam ovako da detaljisem Smile

evo je karta: https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/30j5yew.jpg
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu