Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

stvari koje nerviraju

+3
libra_girl
Milica
malkav
7 posters

Ići dole

stvari koje nerviraju Empty stvari koje nerviraju

Počalji  malkav Pet Jun 17, 2011 7:34 pm

sporo hodanje, sporo razmisljanje, penzioneri u toplesu, neprakticnost u bilo kojoj varijanti, posao, kasnjenje plate, okolisanje, bespotrebno komplikovanje stvari, zanovetanje, samosazaljenje, preteran egocentrizam, detaljisanje, cistoca, uvredljivost, klinci po busevima, penzioneri u spicu, guzve...

https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/24zafph.gif
malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

stvari koje nerviraju Empty Re: stvari koje nerviraju

Počalji  Milica Pet Jun 17, 2011 8:26 pm

malkav ::sporo hodanje, sporo razmisljanje, penzioneri u toplesu, neprakticnost u bilo kojoj varijanti, posao, kasnjenje plate, okolisanje, bespotrebno komplikovanje stvari, zanovetanje, samosazaljenje, preteran egocentrizam, detaljisanje, cistoca, uvredljivost, klinci po busevima, penzioneri u spicu, guzve...

https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/24zafph.gif
Ti si isti tip kao moj dobar drug. Smile
Dupli blizanac sa MO u devici s tim što je njemu i ME u blizancima na ascedentu. Wink

Potpuno te razumem.

Volim blizanačku opuštenost. retko ste u stanju da činite velika zlodela.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

stvari koje nerviraju Empty Re: stvari koje nerviraju

Počalji  libra_girl Pon Jul 04, 2011 1:47 am

Haha Very Happy Ni ja ne volim spore ljude,pogotovo kad mi kilave u kupovini,ja udjem odmah vidim sta mi se svidja,probam,vidim cenu i gotovo Smile Ne volim guzvu,ljude koji kasne,nista da radim na brzinu(radije ustanem 1 h ranije da natenane sve uradim),ne volim recenice koje pocinju sta ce narod tj.drugi da kazu.
E da i ne volim ljude koji u svom recniku koriste suvise cico,duso,draga,kuco i maco,od takvih se jezim bounce
libra_girl
libra_girl

Broj poruka : 35
Datum upisa : 19.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

stvari koje nerviraju Empty Re: stvari koje nerviraju

Počalji  Vodolijica/Dragana Sre Jul 06, 2011 11:20 am

Smile)) Libra, potpuno isto mislim kao i ti, baš si dobro napisala. Od "šta će narod da kaže.." i "slatka moja.." mi se diže kosa na glavi geek
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

stvari koje nerviraju Empty Re: stvari koje nerviraju

Počalji  malamo Sre Jul 06, 2011 12:07 pm

ljude bez vizije i energije, one koje uzimaju mrvice od zivota a znaju da kukaju na svoju sudbinu i smaraju okolo, one koji zabadaju nos u tuđe živote, "slinave" karaktere, malograđansku sredinu.
dodala bih na listu i damice koje su u mladosti bile ne bas tako fine i radile sve i svasta, a onda su se udale za "dobre prilike" pa sad izigravaju device marije i prosipaju price o postenju.
licemerje. spletkarenja u firmi.
sat koji me budi svakim radnim danom u 6.
ja sam jedna nadrdana vodolija Laughing
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

stvari koje nerviraju Empty Re: stvari koje nerviraju

Počalji  Mrvica6 Pet Apr 27, 2012 12:31 am

Kašnjenje, neodgovornost, ćutljivost, lenjost, bespotrebno laganje za neke gluposti, preterano samopouzdanje kao i samosazaljenje, kad neko sporo jede, sporo hoda, ne ume da čita ''između redova'', nesnalažljivost, autoriteti, šoping (što je čudno za mladu deojku kao što sam ja), neodlučnost, paničari...
Mrvica6
Mrvica6

Broj poruka : 5
Godina : 31
Datum upisa : 26.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

stvari koje nerviraju Empty Re: stvari koje nerviraju

Počalji  sladjana Pet Apr 27, 2012 12:53 am

Bahatost, neodgovornost, ljude sa suncaricama kada je oblacno , klinke koje lice jedna na druge , ljubomoru na lepo, lazljivost na malo,,licemerije ....
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

stvari koje nerviraju Empty Re: stvari koje nerviraju

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu