Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

+48
Zorica
ena1976
nikica
Tacha
Vita83
Tanja1
Marina N
MilicaZi
sara
soffijov
malkav
AfRoDiTiCa
Marlen
galaksija
Formalhaut
sagitariusleone
jassna
Milica
Natasha-77
venerica
Rebeka
sladjana
Black-Woman
Revelation
Corto Maltese
Tina
gernica
mrs_r
ivana..mansonxD
Ascaron
vedrana
inja
Strelica
malasaurana
Izida
Djomla
BoSaNKa
beskrajnost
Nea
Čarobnica
-menora-
Jane
Latica
lado06
Lima
mesmerized
smesko
Astrotanja
52 posters

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 5 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Vita83 Sre Dec 12, 2012 4:18 pm

Moj je u 4. kući na 24. stepenu djevice, tako da svu svoju energiju trošim kod kuće i na poslu. Ve0Ma, Ma90Ne, Me60Ma. Potičem iz porodice gdje se članovi bave pružanjem usluga, zanatima. Very Happy Mars je suvladar uklještene 5. kuće i vladar uklještene 11. kuće, ne znam šta to znači Question Zbog Ma90Ne nalijećem na prevarante i u ljubavi i u prijateljstvu.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 5 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Tacha Uto Feb 05, 2013 12:10 am

Moj mars je u blizancima, u drugoj kuci...Privlace me blizanci jako, moglo bi se reci da me samo oni i privlace, ostalo ne znam kako da protumacim. Kazu da sam ostra na recima, volim da raspravljam, koristim sarkazam....
Tacha
Tacha

Broj poruka : 2
Godina : 33
Локација : Beograd
Datum upisa : 04.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 5 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Vita83 Uto Feb 05, 2013 10:38 am

Tacha ::Moj mars je u blizancima, u drugoj kuci...Privlace me blizanci jako, moglo bi se reci da me samo oni i privlace, ostalo ne znam kako da protumacim. Kazu da sam ostra na recima, volim da raspravljam, koristim sarkazam....

Meni ovo liči i na sitni novac, ne velike pare, ali treba pogledati i ostale aspekte.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 5 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Tacha Uto Feb 05, 2013 5:21 pm

Mars sekstil Jupiter, kazu nikada necu steci mnogo ali cu ziveti lagodno, jupiter mi je u raku, u 4. i 5. kuci, sto donosi mnogo srece, samo jednu ljubav ali mnogo ljubavnog iskustva (ljubav u inostranstvu-sto se i obistinilo), rad sa decom, kao i posvecenost drugima.
Tacha
Tacha

Broj poruka : 2
Godina : 33
Локација : Beograd
Datum upisa : 04.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 5 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  AfRoDiTiCa Uto Feb 05, 2013 8:15 pm

Tanja1612 ::
AfRoDiTiCa ::Moj mars je u 5.kucina 13 stepenu lava, koji je inace stepen ovna. da li je tacno da to simbolizuje kosarkase? naime, privlace me visoki momci, min. 190cm. Smile

Afroditice, tacno je da te privlace visoki muskarci, jer Mars u Lavu oznacava muskarca koji je dominantan, upadljiv,veci i znacajniji od drugih,onaj koji se istice u masi. Cesto je to i popularan tip osobe,javna licnost,neki besednik, govornik. Neharmonican daje egomanijake, muskarce pune sebe. U svakom slucaju tip Lava

To je totalno moj tip. Visoki, dominantni, jaki, imaju potrebu da ih neko hvali, upućuje im komplimente, da su u centru pažnje. I ja sam takva. Prosto ne bih mogla pored sebe da trpim tipa koji polako hoda, vozi, diše. Brzina, borba, sjaj, centar pažnje, skupi, bitni, posebni! Smile
Hvala.
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 5 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Vita83 Uto Feb 05, 2013 8:54 pm

Tacha ::Mars sekstil Jupiter, kazu nikada necu steci mnogo ali cu ziveti lagodno, jupiter mi je u raku, u 4. i 5. kuci, sto donosi mnogo srece, samo jednu ljubav ali mnogo ljubavnog iskustva (ljubav u inostranstvu-sto se i obistinilo), rad sa decom, kao i posvecenost drugima.

E pa možda i bude novca, ne velikog, ali dovoljno za normalan život, s obzirom na sekstil sa Ju.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 5 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  nikica Sre Jul 24, 2013 11:53 pm

Meni je Mars u Vodenjaku u 6. kuci, nikada mi se nije niti jedan Vodenjak svidio, iako inace volim Vodenjake, ali nikada nije bilo kemije s muskim Vodenjakom...tako da ne razumijem to djelovanje Marsa u mom natalu Smile .

nikica

Broj poruka : 20
Godina : 45
Datum upisa : 11.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 5 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  ena1976 Čet Jul 25, 2013 8:25 pm

Moj MA je u Raku, nije mu tu baš prijatno ali šta će jadničak kad nije mogao da bira Smile 
Ne slažem se dobro sa Rakovima (logično Ovan sam Smile ) ali me oduvek privlače muškarci sa osobinama Raka tj. na neki način izraženim Rakom u natalu. Takve uglavnom i nalazim, ali imam problem sa tolerisanjem promena raspoloženja ove Mesečeve dece! Ono što je interesantno u mom hor. je da je MA u (mesečevom) Raku, a MO mi je u (marsovoj) Škorpiji, pa moje emotivne reakcije nisu blage kao kod Raka, već reagujem prilično škorpionski Smile
Svi su bili vezani za svoju primarnu porodicu, što je meni sasvim ok, jer bih i želela pored sebe muškarca okrenutog domu i porodici. Zanimljivo je da mi se uvek "dese" muškarci čiji je MO u aspektu sa mojim MA (najčešće konjukcija).
Obzirom da je u XI, očekujem od partnera da mi bude i najbolji prijatelj.
Kako mi se MA nalazi na fiksnoj zvezdi Sirijus, svi su bili uspešni i poštovani u svom poslu. A kako 13 stepen odgovara Ovnu, uglavnom su malo "military" tipovi, tvrdoglavi, impulsivni i "od akcije" (mada o tome možda više govori VE u Ovnu sa kojom je u kvadratu).
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 5 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Tanja1 Pet Jul 26, 2013 11:50 am

Moj Ma je u Skorpionu u 10. Prilicno sam impulsivna i umem da budem vrlo destruktivna kad mi se neko zameri. Inace me privlace jaki muskarci, dominantni, snazne licnosti, izdrzljivi i naravno strastveni. Nekako cesto odnos sa muskarcem dozivljavam kao borbu, ali mislim da je i to deo ljubavi, ponekad nesvesno izazivam svadje i konflikte, i ako mi muskarac uzvrati istom merom shvatim da mu je stalo, koliko god ovo zvucalo uvrnuto Smile Moj muskarac je ratnik, borac, nepobediv.
Posto je moj Ma u 10. polju, sukobljavam se sa autoritetima, i to sa onima koji nisu dostojni svoga zvanja, imam potrebu, u najblazem slucaju da im ukazem da nisu dostojni svoga zvanja i naravno - eto sukoba. A muskarac treba da bude autoritet da bih ga postovala i da bi mi se dopao.
Ma u Sco u 10. govori o velikoj snazi, jer je to jaki Ma, pa bilo da se radi o meni ili muskarcu koji me privlaci. Smile
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 5 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Zorica Pet Jul 26, 2013 12:06 pm

Moj mars je u Biku. Venera u Ovnu (dispozitori su jedno drugom , bez aspekata). To se zove izmenjeno sediste , te dve planete koj se vole , preko izmenjenog sedista se pomazu.
Mars u natalu zene predstavlja decka, pre braka , muskarce koje volimo. Mars mi je vladar 7 polja i suvladar 2 polja. U prvom braku sam bila sa osobom koja je nosila uniformu. Taj brak se posle 18 godina zavrsio razvodom. Prvi muz mi je bio dupla vaga. Drugi muz mi je bio bik i taj se brak zavrsava polako razvodom. Ako zelimo da vidimo zasto , to je usled opozicije sa neptunom. Mars mi je konjukcija sa suncem, 3 stepeni pa je kombustus ucinio svoje. Mars spaljen od sunca u opoziciji sa neptunom n ije mi dao srece sa muskarcima. Ja sam uvek birala pogresne. Mars pravi polukvadrat sa jupiterom u 9 kuci, pa su mi oba braka pukla u inostranstvu. Isto tako ja neumem sa parama, umem da zaradim ali ih uvek potrosim brzo, i nikad na sebe licno. To sam skoro shvatila. Medjutim uvek imam pomoc od prijatelja. A imam ih puno i raznih. Valjda zbog marsa u trigonu sa uranom i plutonom u 11 kuci.

Mars mi je suvladar 6 kuce gde je i venera u ovnu. Venera u ovnu mi je odredila i zanimanje pa se i ja bavim poslom koji je u sektoru uniforme. Mars je energija i nacin na koj je obnavljamo. Ja energiju obnavljam osamljivanjem, spavanjem i molitvom. Ukoliko je mars dobro postavljen od daje odlicnu mogucnost da se momak upozna ispravno da se sagleda da se upozna da se vide ocekivanja. Lose postavljen mars osim sto deluje na kuce kojima vlada daje nejasnu sliku naseg decka. Ne vidimo ga ispravno pa zaglavimo koja 2 puta. Posto sam spoznala da sam magnet za lose ljude, odlucila sam da zavrsim sa muskarcima. Jedini muskarac koga volim i postujem je Hristos ali me on nikad nije razocarao.Valjda zato sto ga ne gledam kao muskarca nego kao brata i kao svoju dusu. Very Happy 
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 5 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Strijelac Pet Sep 13, 2013 1:32 pm

Mars retrogradan u 12 kući ... energija i volja nula ... još u blizancima ... samo priča nigdje akcije ... takva sam ... Mars u Blizancima pokazuje intelektualce, ali pošto je retro moguće da su ćutolozi - kako je to rekao onaj majstor u filmu Specijalno vaspitanje ... a i padam na takve ...
negdje sam pročitala da je dvanaesta kuća tajne koje vam drugi kriju ... i tačno je tako, meni muškarci uvijek nešto kriju i to na duže staze - mars trigon neptun - iluzije, zablude, ... mars opozicija sunce u šestoj, problemi sa muškarcima na poslu - tačno ...

Strijelac

Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 5 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  jelenahb Uto Mar 08, 2016 12:12 am

Meni se mars nalazi u 6. kući, samo što je u ribama Crying or Very sad Čini mi se da je dosta slab u ovoj kući, da ću teško ili pasivno naći posao? Ima li neko ideju šta bi to još moglo da znači? Naime, Sunce iz 9. kuće i Mesec iz 3. grade kvadrat prema Marsu, pa mi se čini da to baš nije najsrećnija kombinacija... Evo moje natalne, ako neko ima slične aspekte ili ima ideju šta da radim u vezi posla, neka piše tongue Hvala

jelenahb
jelenahb

Broj poruka : 10
Godina : 35
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 18.02.2016

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 5 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  jelence8 Ned Jul 31, 2016 6:45 pm

meni je mars u strelcu u trecoj kuci, i privlace me jako sportisti, osobe avanturistickog duha

jelence8

Broj poruka : 7
Datum upisa : 31.07.2016

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 5 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  pcelica303 Ned Feb 18, 2018 7:59 pm

Pozdrav
Moze li mi neko reci sta govori mars u strijelcu u konjukciji sa plutonom u zenskom natalu?

pcelica303

Broj poruka : 6
Datum upisa : 18.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas? - Page 5 Empty Re: Gde vam se Mars nalazi u horoskopu i kako deluje na vas?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu