Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Homeopatija

5 posters

Ići dole

Homeopatija Empty Homeopatija

Počalji  Astrotanja Sre Nov 19, 2008 9:57 am

Homeopatija je oblast alternativne medicine koja koristi prirodno lečenje kao način dovođenja organizma u ravnotežu i postizanja dobrog zdravlja.
Ovo mi je vrlo interesantna oblast o kojoj bih volela više da znam, jer sam i sama prihvatila kao način lečenja.


Juče sam se prvi put išla na homeopatiju u koju počinjem da verujem.
Konstantovan mi je pad imuniteta i neophodnost da čistim organizam od otrova, koji mi usporavaju metabolizam i utiču na upale. Dobila sam homeopastki lek za to i kako mi je Mesec juče bio u 12. kući u Lavu, a Jupiter mi je na vrhu 6. u trigonu sa Uranom i Plutonom u drugoj, u Devici smatram da je dobro vreme za uspešno lečenje.
Saturn mi tranzitira drugom i sad je u konjukciji sa natalnim Uranom i Plutonom i u sekstilu sa Neptunom. Počinjem i aktivnije promene u ishrani, odbacivanjem nekih dosadašnjh navika.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija Empty Re: Homeopatija

Počalji  LoSt_in_SpaCe Sre Nov 19, 2008 9:22 pm

Ja takodje planiram da posetim homeopatu, jer je i meni imunitet katastrofa Rolling Eyes
Slushala sam pre par dana na tv-u jednu zhenu koja je objashnjavala te njihove fore, pa aj' ko velim, nemam shta da izgubim. Koliko sam chula, odgovarash na oko 100. pitanja na prvom pregledu, jel to tachno Tanja?
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija Empty Re: Homeopatija

Počalji  Astrotanja Sre Nov 19, 2008 10:07 pm

Ne, to nije tačno, bar ne ovde gde sam ja bila. Odgovarala sam na neka osnovna pitanja, o preležanim bolestima i o bolestima u porodici, dakle nekih 10 min., a onda je to merenje, proveravanje koji je organ u kom stanju trajalo oko 40 min, kao i konstatcija šta nije u redu i njeno odlučivanje o adekvatnom homeopatskom leku. Zanimljivo iskustvo, a najzanimljiviji deo mi je bio odabiranje kamenčića, koje nije obavezno.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Nov 20, 2008 12:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija Empty Re: Homeopatija

Počalji  LoSt_in_SpaCe Čet Nov 20, 2008 2:21 am

Nemam pojma, ova reche deca odgovaraju na 50. a odrasli na 100. pitanja, i meni to zvuchalo chudno. Ali, super mi se chini to, bash javljaj ako budesh imala nekakve reakcije, kazhu da se prvo da primetiti na kozhi Smile
LoSt_in_SpaCe
LoSt_in_SpaCe

Broj poruka : 86
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija Empty Re: Homeopatija

Počalji  Astrid Čet Nov 20, 2008 12:31 pm

Kokosovo ulje mora biti hladno prešano nikako industrijski pripremljen, izvrstan lijek za cijelo čudo bolesti.

Čula sam od kolegice da se u Novom Sadu otvara neka prodavaonica ili da će ga tamo imati ovaj ili slijedeći tjedan, Možda uspijem saznati koja je adresa pa da skoknete. Jako ga se hvali pa ću i ja potražiti to ulje. Kao i svi ostali homeopatski i biljni lijekovi, ne djeluju istog časa, zato za sve treba strpljenje i dosljedno držati se uputa.
Astrid
Astrid

Broj poruka : 22
Локација : Rijeka
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija Empty Re: Homeopatija

Počalji  joki22 Pet Nov 21, 2008 10:34 pm

Moj drugarici su pomogle homeopate u tom smislu sto su joj lecile stres i nervozu koji su joj uzrokovale druge bolesti. Devojka je sad sasvim drugacija od kada koristi te preparate.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija Empty Re: Homeopatija

Počalji  Zana Pon Nov 24, 2008 4:54 pm

Ne znam kako se kod nas radi. Bila sam dva puta ali oba u inostranstvu i kod istog lekara koji se bavi homeopatijom. Prvi put sam bila sa 16 - 17 godina, a drugi put u 20 i nekoj. Dala sam podatke o preležanim bolestima i opisala tegobe zbog kojih sam došla. Onda se radi neka vrsta oftamološkog pregleda, sve sa onim uređajima koje koriste oftamolozi. Potom zinete i pogleda vam jezik i nisam više sigurna da li dlanove ili nokte, bilo je to odavno. Oba puta sam dobila potpuno preciznu dijagnozu za tegobe koje sam u tom trenutku imala i terapiju koja mi je pomogla. Terapija se sastojala od više pakovanja sitnih belih kuglica koje sam pila po 10 - 20. Zanimljivo je da me je čovek oba puta upozorio na bolesti koje tada nisam imala, ali su se s godinama pojavile i u stvari većinu tih kuglica sam pila preventivno kako bi se očistili organi za koje je tvrdio da su oslabljeni ili ugroženi. I danas sam baš zadivljena kako je mogao tako precizno da odredi.

Zana

Broj poruka : 21
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija Empty Re: Homeopatija

Počalji  Astrotanja Pon Nov 24, 2008 7:02 pm

Ovo je bilo drugačije, mislim mojaprvera. Aparat ima skalu koja je od nule do sto i podseća kao kod vage, gfe se vidi u kom je stanju koji orhgan. Ja vsam držala se u jednoj šaci metalni deo,sličan obliku štapa, sa metalnom drškom, a drugu ruku je ona u predelu prstiju i šake ona blago pritiskala nekim mentalnim vrhom. Videlo se na skali brojevna vrednost, koji je pokazivao koji je organ bio na granici normale,oko 40, ništa nije bilo ugruženo, jedino je imunitet bio oko 20., što je ispod normale. Onda je isti to radila na prstima nogu i ivici peta, stopala, mislim neke tačke koje se odnose na organe. Jezik mi nije gledala, kao ni oči. Dobila sam kuglice, koje pijem po 3. To je sulfat.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Homeopatija Empty Re: Homeopatija

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu