Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 kuca -roditelji

+24
jassna
galaksija
Strelica
gernica
Izida
Čarobnica
vedrana
BoSaNKa
David
Bambola
draganica
SANDRA
inja
-menora-
nina4
Astrotanja
Nale 83
Zorica
zeka
ArijeL
Jane
joki22
LoSt_in_SpaCe
beskrajnost
28 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  zeka Ned Nov 30, 2008 7:38 pm

Dete ima jupitera u prvom polju zasto bi se brinula za lose aspekte oni ce je samo pokrenuti da odradi sta treba za sebe.Dodudse treba je podneti jer pokusavajuci da se zastiti moze biti vrlo prgava
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  SANDRA Ned Nov 30, 2008 7:40 pm

mama ::Dete ima jupitera u prvom polju zasto bi se brinula za lose aspekte oni ce je samo pokrenuti da odradi sta treba za sebe.Dodudse treba je podneti jer pokusavajuci da se zastiti moze biti vrlo prgava
Very Happy Smile Laughing Ima tu istine,hvala mama na odgovoru i komentaru!
SANDRA
SANDRA

Broj poruka : 73
Godina : 36
Datum upisa : 07.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  -menora- Ned Nov 30, 2008 9:47 pm

Astrotanja ::Menora kada sam rekla dva doma, mislim da osoba može živeti ili u kući gede ima više stanova, porodica, recimo kao u mojoj,gde smo mi, i roditelji mog supruga, čak je tu i Filipova soba, koja je u pritzemlju, tako da je on boravi u nekom svom prosturu. On je čak kod nas, roditelja na drugom spratu, pa kod bake i dede na prvom,to su dv porodice i dva doma u jednoj kući, a sada dok studira nekoliko dana je u Beogradu, a nekoliko u Vršcu, pa su to opet dva doma. To bi moglo značiti da i ti možda propdiš jedan deo vremena u jednom domu ili u jednom gradu, a opet da si deo vremena u drugom domu, bez obzira da li je to tvoja imovina.

Hvala Tanja Very Happy ...upravo mozhe da mi se desi da cu radnim danima ziveti u jednom a weekendom u drugom mestu tj u dve kuce - radim na tome !!! Very Happy ...
flower
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  draganica Pet Dec 19, 2008 11:34 pm

pluton u IV, vrh u vagi, da li mi ovaj Pluton stvara tolike probleme ili nešto drugo?

draganica

Broj poruka : 25
Godina : 44
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  zeka Sub Dec 20, 2008 12:51 am

To je i zivot u socijalnim institucijama ili cuvaju te babe i dede duple porodice i slicno
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  draganica Sub Dec 20, 2008 1:06 am

zeka ::To je i zivot u socijalnim institucijama ili cuvaju te babe i dede duple porodice i slicno
hvala na objašnjenju ali nikada me niko nije "čuvao", čak sam veoma dugo vremena samostalna, mošda kad ostarim odem u dom Question

draganica

Broj poruka : 25
Godina : 44
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty da sokiram javno mjenje

Počalji  Bambola Pet Jan 16, 2009 11:02 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 10:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Astrotanja Sub Jan 17, 2009 1:00 am

Pozerka Pluton pri kraju treće je u blizu Ic, vrha četvre i on je taj koji je taj koji je doveo do razdvajanja porodice, do velikih i bolnih promena,, kao i napuštanja kuće, domovine. Oca u muškom horoskopu predstavlja Sunce i to kod tebe u Ovnu u kvadratu sa svojim dispozitorom i u opoziciji sa Uranom. To je otac koji se bori i ratuje sa drugima, jer deseta kuća predstavlja oca, a četvrta majku, mada može i obrnuto. Sunce opozicija Uran govori o njegovoj tvrdoglavosti, njegovoj nepopustljivoj prirordi sklonoj da doživljava nesreće i da svojoj porodici donosi neseće. Uran je takođe u četvrtoj nepovoljan, on je doveo do potrebe za odvajanjem, osmostaljenjem, napuštanjem porodice, doma.
Majku sklonu depresivnosti i patnji opisuje i ta Venera u devetoj, koja ukazuje na njenu dobrotu, emotivnost,žrtvovanje, emotivno nezadovoljstvo. Mesec u trećoj takođe opisuje majku koja je sklona melanholiji, depresivnosti, ali koja je razumna i praktična žena, koja se puno menjala u braku, koja je imala godinama prekriveno nezadovoljstvo brakom dok nije došlo do razvoda.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Bambola Sub Jan 17, 2009 4:42 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 10:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  David Sub Jan 17, 2009 7:41 pm

Obzirom kakvu kartu imaš najbolje je da se tamo nikad ne vratiš. Nikad nećeš moći da promeniš zakon karme odnosno ono što vučemo od dedova i pradedova, ono što smo nasledili... Kada tvoja sestra željna ljubavi zatraži pomoć pomozi joj ali zapamti da ne možeš da joj pomogneš ako ona sama sebi ne želi da pomogne. Možda im je suđeno da žive tako dok se u nekom drugom životu ne pročiste odnosno dok neko od unuka i praunuka ne prekine taj lanac patnje i bola... Nije samo tvoj otac kriv, kriva je i majka, i sestra, krivi smo svi... Bog je taj ko će da sudi. Čuvaj sebe...
David
David

Broj poruka : 38
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Bambola Sub Jan 17, 2009 8:11 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 10:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  BoSaNKa Pon Mar 02, 2009 8:05 pm

U 4 kuci mi se nalazi merkur i sunce.

http://de.tinypic.com/view.php?pic=5z4kqp&s=5


Poslednji izmenio BoSaNKa dana Uto Mar 24, 2009 8:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty vedrana

Počalji  vedrana Uto Mar 03, 2009 4:35 pm

Meni je u IV kuci polozen neptun u znaku strelca,i uran je takodje u IV kuci u strelcu,a IC je u skorpiji.
Ne znam,ali mislim da mi uran polozen u IV kuci donosi nevolje.Jer ima lose aspekte sa ostalim planetama?
Zanima me vase misljenje,pozz Question
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Čarobnica Uto Mar 03, 2009 4:38 pm

Vedrana, Uran u 4. kući može da ti da povremene selidbe, a kako je u Strelcu, možda čak i inostranstvo...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Izida Uto Mar 03, 2009 4:55 pm

Moja 4 je u Blizancima a ME u XII..uvek su bili tu uz mene i brata, lepo detinjstvo, bez ikakvih trzavica, jako sam vezana za svoju porodicu a opet valjda su me tako vaspitali potpuno sam samostalna, niko se nikome ne mesa u zivot a opet sve je ok. Nije nikada bilo tenzije bar ne neke velike i evo jos uvek smo svi na okupu i ako ne zivimo zajedno.
Volela bih da jednoga dana i ja imam takvu porodicu..nadam se da hocu Crying or Very sad
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty vedrana

Počalji  vedrana Uto Mar 03, 2009 4:59 pm

Čarobnica ::Vedrana, Uran u 4. kući može da ti da povremene selidbe, a kako je u Strelcu, možda čak i inostranstvo...
Ne znam,sunce kvadrat uran,asc kvadrat uran.Ta ideja da promenim mesto boravka mi cesto dolazi,ali
jos uvek nisam bila u prilici da odem van zemlje.Mozda bi mi bilo od pomoci,makar neki drugi grad u na nasim prostorima.Ili je bolja situacija inostranstvo,sto dalje odavde?
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  gernica Pet Apr 10, 2009 11:52 am

IV polje predstavlja nasu dusu, ako se ne varam...
Plu, Sat i Mars doneli su katastrofalnu situaciju sto se odnosa
u porodici tice, ali kako vise nisam u rodnom mestu
situacija se malko popravila, ali nemam zelju da se tamo vratim, cak
nemam potrebu da vidim te ljude, ali se ipak trudim da odrzavam kakav-takav kontakt.

Hoce li ova konjukcija u IV sa godinama biti na mojoj strani, tj hoce li vaziti ona stara
ako te ne ubije, ojacace te?
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Strelica Pon Apr 13, 2009 11:18 am

gernica ::IV polje predstavlja nasu dusu, ako se ne varam...
Plu, Sat i Mars doneli su katastrofalnu situaciju sto se odnosa
u porodici tice, ali kako vise nisam u rodnom mestu
situacija se malko popravila, ali nemam zelju da se tamo vratim, cak
nemam potrebu da vidim te ljude, ali se ipak trudim da odrzavam kakav-takav kontakt.

Hoce li ova konjukcija u IV sa godinama biti na mojoj strani, tj hoce li vaziti ona stara
ako te ne ubije, ojacace te?

Ja tvoju dusu vidim kao zarobljenu od ova tri "djavola". To mozes posmatrati kao iskusenje,pa onda i ide ona stara "ako te te ne ubije..."
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  gernica Pon Apr 13, 2009 12:39 pm

Ja tvoju dusu vidim kao zarobljenu od ova tri "djavola". To mozes posmatrati kao iskusenje,pa onda i ide ona stara "ako te te ne ubije..."
Kako se osloboditi ovih djavola, tj kako izbeci iskusenja i zameniti energiju ovih malefika, ako je to ikako moguce?
Poslednjih godina se borim, ali znaci li okakvo IV polje vecitu borbu ili sa godinama ovo moze biti mnogo manje bolno?
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Strelica Pon Apr 13, 2009 12:45 pm

gernica ::
Ja tvoju dusu vidim kao zarobljenu od ova tri "djavola". To mozes posmatrati kao iskusenje,pa onda i ide ona stara "ako te te ne ubije..."
Kako se osloboditi ovih djavola, tj kako izbeci iskusenja i zameniti energiju ovih malefika, ako je to ikako moguce?
Poslednjih godina se borim, ali znaci li okakvo IV polje vecitu borbu ili sa godinama ovo moze biti mnogo manje bolno?

To mu dodje kao neko preobrazenje,tako da ja ne vidim razlog da ti menjas simboliku. Ti sai na dobrom putu i mislim da si blizu, da dokucis "gde svrbi" pa ces cesati... Da ne mislis da ga ja sad nesto uvijam,nego da ne pisem ja sad o tvojoj porodici,znam da ti znas da tu lezi jedan od tvojih najvecih problema...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  gernica Pon Apr 13, 2009 12:55 pm

To mu dodje kao neko preobrazenje,tako da ja ne vidim razlog da ti menjas simboliku. Ti sai na dobrom putu i mislim da si blizu, da dokucis "gde svrbi" pa ces cesati... Da ne mislis da ga ja sad nesto uvijam,nego da ne pisem ja sad o tvojoj porodici,znam da ti znas da tu lezi jedan od tvojih najvecih problema...
Jasno je to da se osecam kao stranac medju svojima...
To sam ranije tesko podnosila, da bi se danas time ponosila, ali nisam sigurna hoce li se oni
mene vise, kako mi vojvodjani kazemo, manuti!
Previse sebi dozvoljavaju, pa sam sad resila da ja malo budem tiranin i njima postavljam zahteve,
znam da zvuci ruzno, ali sve se okrece, pa ce se nadam se uskoro totalno situacija okrenuti u moju korist,
bar sto se njih tice.
Sta ti mislis, hocu li uspeti uskoro ili cu da se nacekam?
Vide li mene oni kao neko strance zaista?
I jos jedno pitanjce...
Hoce li se taj opis IV odnositi i na porodicu koju ja zasnujem ili...?
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Izida Pon Apr 13, 2009 4:04 pm

Moja 4 je u Blizancuma a vl. ME je u 12, nisam usvojena i nemam specificno detinjstvo ni po cemu vec naprotiv vrlo srecno..roditelji se dobro slazu i dan danas...ne znam bas dobro protumaciti niti sagledati svoje roditelje kroz hor...ako je 4 moja dusa onda mije i ona u 12..meni je generalno izgleda ova 12 najjaca i najbitnija kuca u horoskopu-tesko meni affraid
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Astrotanja Pon Apr 13, 2009 5:00 pm

Pandora mogli bi tvoji roditelji, ili jedan od njih delovati na tvoje podsveno delovanje , ili ti davati podsticaj koji nije vidljiv, odnosno nije na rečima,već unutrašnju podsticaj. Možda su uticali na to da si tajnovita, ili da radiš nešto u tajnosti, ili je neko od njih imao život vezan za 12. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Strelica Pon Apr 13, 2009 8:02 pm

pandora* ::Moja 4 je u Blizancuma a vl. ME je u 12, nisam usvojena i nemam specificno detinjstvo ni po cemu vec naprotiv vrlo srecno..roditelji se dobro slazu i dan danas...ne znam bas dobro protumaciti niti sagledati svoje roditelje kroz hor...ako je 4 moja dusa onda mije i ona u 12..meni je generalno izgleda ova 12 najjaca i najbitnija kuca u horoskopu-tesko meni affraid

Ja ne verujem koliko ti bre zeno kukas,a osecam da zivis u odnosu na sve nas u fulu lol!
Kad stigne poruka i vidim Pandora,ja pomislim: sta je sad novo otkrila i dal se affraid ili study
Hahahahahahah,ti si VRH !!!
Ja ne znam sto svi zaziru od te 12 kuce, a niko ne zazire od Venere u Ribama,nego joj jos tepaju kad je vide egzaltiranu,a? Da te pitam ja Pandorina,otvaraj kutiju!!! lol!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Izida Pon Apr 13, 2009 11:13 pm

Strelica ::
pandora* ::Moja 4 je u Blizancuma a vl. ME je u 12, nisam usvojena i nemam specificno detinjstvo ni po cemu vec naprotiv vrlo srecno..roditelji se dobro slazu i dan danas...ne znam bas dobro protumaciti niti sagledati svoje roditelje kroz hor...ako je 4 moja dusa onda mije i ona u 12..meni je generalno izgleda ova 12 najjaca i najbitnija kuca u horoskopu-tesko meni affraid

Ja ne verujem koliko ti bre zeno kukas,a osecam da zivis u odnosu na sve nas u fulu lol!
Kad stigne poruka i vidim Pandora,ja pomislim: sta je sad novo otkrila i dal se affraid ili study
Hahahahahahah,ti si VRH !!!
Ja ne znam sto svi zaziru od te 12 kuce, a niko ne zazire od Venere u Ribama,nego joj jos tepaju kad je vide egzaltiranu,a? Da te pitam ja Pandorina,otvaraj kutiju!!! lol!

tongue
Strelice ti si vrh i bre uvek me slatko nasmejes..
Ma nekukam nego ne razumem sve.
Ne bojim se ja 12 kuce ali pokusavam da je shvatim jer nije mi bilo lako sve ove godine-mislim na svoj emotivni zivot a kako vidis meni se sve vrti oko toga..meni je sve u 12 -4 i 5 i 7, SO-ja sama- pa nije bas lako sam sebe analizirati jbga..
sta sad da stavim ovo study ili ovo affraid ..hahahahahaha lol!
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

4 kuca -roditelji - Page 2 Empty Re: 4 kuca -roditelji

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu