Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moj solar...mirise na bebu a ljubav, brak !?

Ići dole

Moj solar...mirise na bebu a ljubav, brak !? Empty Moj solar...mirise na bebu a ljubav, brak !?

Počalji  sladjana Uto Apr 17, 2012 12:28 am

U potpisu mi je solar ...Asc pocinje u 5 natalnoj, sam vladar Me pada u konjukciju sa Pl na natalni Asc a sami se nalaze u 8 solarnoj...5 sola.pada na natl.8 i tu je Mo i Ma ...
Sam Ic pada na Dc - promena stanja, izlazak iz kuce odlazak u drugu, kao selidba kod partnera ...

Sam Pl mi zadaje mnogo problema energiju koja ne znam i nekada nemam gde kanalistai, pa sam cesto ljuta na samu see, kao da sm uvela sebi strogocu ...

Sol. Ve u 2 kuci kao i Ne ...

Meni je ovo sve cudno jer ne planiram bebu jer je sve nekako komplikovano u mojoj vezi ako je jos ima...a za drugog muskarca nemam ni zelje ni volje jer ovog volim ali ne znam da li on voli mene ...beba bez braka ne dolazi u obzir jer sam sama rasla bez oca i ne zelim da moje dete prolazi kroz slicno ...
Ima li neko komentar ..pozzz
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Moj solar...mirise na bebu a ljubav, brak !? Empty Re: Moj solar...mirise na bebu a ljubav, brak !?

Počalji  sladjana Čet Apr 26, 2012 1:11 am

Meni se smesi beba i u progresijama ali sledece godine maj jun . Prog.MO pravi kojukciju sa natal.Ju i 90 sa natalnimMe koji je vladar mog 5 polja u isto vreme tranz. Ju prelazi preko njih - meni je to porodjaj .


Za bebu treba gledati i direkcije, mora biti vise pokazatelja...

Ja ove godine imam Diretn.MO 90 na natalni So -dodje mi kao vazna godina,mada Dirt.Ju staje tek na nata.Ma u 7 u 37-38 godini ...

Otisla sam u duzinu i dubinu ...
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu