Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znak/podznak

3 posters

Ići dole

Znak/podznak Empty Znak/podznak

Počalji  Lolyy Čet Maj 03, 2012 8:15 pm

Kakva je kombinacija jarac u podznaku blizanac sa mesecom u vodoliji? Smile

Lolyy

Broj poruka : 2
Datum upisa : 18.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Znak/podznak Empty Re: Znak/podznak

Počalji  natalijajovicic Ned Jun 24, 2012 12:21 am

ista kombinacija kao kod mene...mesec u vodoliji predstavlja osobu koja je vise zainteresovana za drustvo nego za pojedince....glavna rec jeste emotivna distanciranost...sto se tice jarca i blizanca...jedan stoji cvrsto na nogama dok drugi leti u svetu ideja..

natalijajovicic

Broj poruka : 2
Godina : 30
Локација : kragujevac
Datum upisa : 23.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Znak/podznak Empty Re: Znak/podznak

Počalji  Lolyy Pon Jun 25, 2012 5:31 pm

Onda predpostavljam da ni tebi nije lako Sad Ovaj mesec u vodoliji cini da mogu svakog da razumem bukvalno i zato me ljudi vole,a mene niko ne moze razumeti i onda vremenom prihvatis to i emotivno se ditanciras,da li je i kod tebe tako? A tek znak i podznak nam je suprotnost. Jarac zeli da ostvari nesto u zivotu,postoji ta ambicija ali ovaj blizanac nekako kao da leti,ponekad sam tako neodgovorna,izgubljena u svom svetu, sto ti kazes ideja,sve bi odjednom pa od toga ne ispadne nista pa se razocaram ali opet nekako nastavljam dok bar deo toga sto zelim ne ispunim... Volim jarceve ali taj blizanac bas me malo koci:D

Lolyy

Broj poruka : 2
Datum upisa : 18.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Znak/podznak Empty Re: Znak/podznak

Počalji  Anubis Ned Sep 24, 2017 3:32 pm

Da li je podznak bitniji od znaka? Čuo sam da podznak igra najveću ulogu u horoskupu.

Anubis

Broj poruka : 7
Datum upisa : 20.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Znak/podznak Empty Re: Znak/podznak

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu