Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

partnerove planete u mojoj sedmoj kuci???

3 posters

Ići dole

partnerove planete u mojoj sedmoj kuci??? Empty partnerove planete u mojoj sedmoj kuci???

Počalji  Mali raj Sre Okt 17, 2012 3:18 pm

Moja sedma kuca je prazna u znaku bika,medjutim partnerove planete (saturn,merkur,venera i mars) nalaze se u mom sedmom polju sta to znaci?????

Mali raj

Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

partnerove planete u mojoj sedmoj kuci??? Empty Re: partnerove planete u mojoj sedmoj kuci???

Počalji  Mali raj Čet Okt 18, 2012 3:56 pm

Ovdje izgleda samo pitanja....nigdje odgovora....stvrno sam se razocarala:(((

Mali raj

Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

partnerove planete u mojoj sedmoj kuci??? Empty Re: partnerove planete u mojoj sedmoj kuci???

Počalji  Vita83 Sre Dec 12, 2012 4:01 pm

Mali raj ::Ovdje izgleda samo pitanja....nigdje odgovora....stvrno sam se razocarala:(((

Kakav će biti brak, zajednički rad ili veza između vas dvoje zavisi kakve aspekte prave te njegove planete koje padaju u tvoju 7. kuću prema tvojim planetama... Smile

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

partnerove planete u mojoj sedmoj kuci??? Empty Re: partnerove planete u mojoj sedmoj kuci???

Počalji  Mali raj Sre Dec 12, 2012 6:55 pm

U mojoj 7 kuci (koja je inace u znaku bika) su njegove 4 planete : saturn, merkur,venera i mars!!!
Molim vas.....mozete li mi reci sta to znaci....???? Unaprijed vam hvala Smile

Mali raj

Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

partnerove planete u mojoj sedmoj kuci??? Empty Re: partnerove planete u mojoj sedmoj kuci???

Počalji  sputana Čet Dec 13, 2012 12:43 am

Mali raj ::U mojoj 7 kuci (koja je inace u znaku bika) su njegove 4 planete : saturn, merkur,venera i mars!!!
Molim vas.....mozete li mi reci sta to znaci....???? Unaprijed vam hvala Smile
a iz koje kuce te planete upadaju u tvoju 7? i ciji su dispozitori? ako ti je lakse postavi vasu sinastriju?
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

partnerove planete u mojoj sedmoj kuci??? Empty Re: partnerove planete u mojoj sedmoj kuci???

Počalji  sputana Čet Dec 13, 2012 12:55 am

Posto planete mog partnera iz 12 upadaju u moju 7, zanima me ko koga tu vara, ili pravi konfuziju ili gaji lazne nade, iluzije? u mojoj sedmoj su Ne, SO i Me u konjukciji sa njegovim Ur, i moj Me u konjukciji sa njegovim Ne i Sa, ur je vladar njegove 2 i suvladar prve kuce, Sa je vladar Asc a Ne suvladar ukljestene druge. Ako neko moze da da neku interpretaciju za ovo, unapred hvala..
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

partnerove planete u mojoj sedmoj kuci??? Empty Re: partnerove planete u mojoj sedmoj kuci???

Počalji  Mali raj Čet Dec 13, 2012 2:21 am

Planete iz njegove 9 kuce (merkur,venera,mars i saturn) su u mojoj sedmoj kuci(koja je inace u znaku bika)!!!!

Mali raj

Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

partnerove planete u mojoj sedmoj kuci??? Empty Re: partnerove planete u mojoj sedmoj kuci???

Počalji  Mali raj Čet Dec 13, 2012 1:12 pm


Mali raj

Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

partnerove planete u mojoj sedmoj kuci??? Empty Re: partnerove planete u mojoj sedmoj kuci???

Počalji  sputana Čet Dec 13, 2012 7:07 pm


izvetrila ti je karta Smile obrati se Darku na topiku Problemi, da ti objasni kako da uploudujes kartu ..
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

partnerove planete u mojoj sedmoj kuci??? Empty Re: partnerove planete u mojoj sedmoj kuci???

Počalji  Vita83 Pet Dec 14, 2012 10:21 am

Izgleda je postaviti kartu nemoguća misija, a niko neće da pomogne, džaba instrukcije kad mi ne pomažu, sve sam probala i uzalud, al dobro, nema veze.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

partnerove planete u mojoj sedmoj kuci??? Empty Re: partnerove planete u mojoj sedmoj kuci???

Počalji  sputana Pet Dec 14, 2012 11:12 am

Vita83 ::Izgleda je postaviti kartu nemoguća misija, a niko neće da pomogne, džaba instrukcije kad mi ne pomažu, sve sam probala i uzalud, al dobro, nema veze.

pa pre nekoliko postova te pitah sta bi sa natalnom, ti nista? a imas i inboks odavno ..
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

partnerove planete u mojoj sedmoj kuci??? Empty Re: partnerove planete u mojoj sedmoj kuci???

Počalji  Vita83 Pet Dec 14, 2012 12:40 pm

Ne umijem da je postavim, ne može, nema šanse, a tebi sam poslala bila privatnu poruku, ali je očigledno nijesi primila... Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

partnerove planete u mojoj sedmoj kuci??? Empty Re: partnerove planete u mojoj sedmoj kuci???

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu