Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko je natal točan?

2 posters

Ići dole

Koliko je natal točan? Empty Koliko je natal točan?

Počalji  Herethere Pet Nov 02, 2012 6:27 pm

Eto, znam da onaj tko zna čitati natalnu kartu može vidjeti i u budućnost osobe, ali zanima me je li ono što je zapisano u natalu zaista zapečaćeno i drugačije nemože biti?
Evo konkretnog primjera... Meni u natalnoj karti kaže da ću samo jednom u životu moći imati neku ozbiljniju vezu i za to ima prilike samo sljedeće godine. A ako se to ne ostvari onda mi je sljedeća prilika tek 2100 i neke (koliko to sada ima smisla Rolling Eyes).
Eto, malo me to izdeprimiralo pa se usput malo i jadam ovdje, ali i pitam se zar je ono što nam je zapisano u natalnoj karti zaista neka zapečaćena sudbina ili?

Herethere

Broj poruka : 6
Datum upisa : 01.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je natal točan? Empty Re: Koliko je natal točan?

Počalji  ena1976 Pet Nov 02, 2012 10:38 pm

Natalna karta je slika neba u trenutku rođenja i u njoj su prikazani principi po kojima funkcioniše ličnost, preci i potomci, potencijali, ambicije, volja, inteligencija, emocije, strahovi, prijatelji i neprijatelji, sklonosti ka bolestima, porocima i još mnogo toga. Takođe opisuje ljude sa kojima dolazimo u kontakt i koji “prolaze” kroz naš život, logično je da opisuje i naše partnere (bračne, ali i sve druge)... i da ne nabrajam sve ostalo...
Ne može se iz natala pričati o, kako ti kažeš, "budućnosti" jer se za predikcije koriste tranziti, progresije, solar itd itd.... I ništa nije "zapečanjeno" već postoje mogućnosti i naravno faktor volje individue koji se ne sme zaboraviti.
Ne znam na osnovu čega si mogla/mogao da iz natala zaključiš da ćeš samo jednom u životu imati vezu, što btw zvuči prilično neverovatno. Predlažem ti da postaviš svoju natalnu kartu kako bi ti je neko analizirao.
Pozdrav
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je natal točan? Empty Re: Koliko je natal točan?

Počalji  Herethere Pet Nov 02, 2012 10:59 pm

Puno si mi pomogla.

Predlažem ti da postaviš svoju natalnu kartu kako bi ti je neko analizirao.
Kome se mogu javiti u vezi toga?
Ili samo da ju postavim ovdje u potpis kao i ti?

Herethere

Broj poruka : 6
Datum upisa : 01.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je natal točan? Empty Re: Koliko je natal točan?

Počalji  ena1976 Sub Nov 03, 2012 6:07 pm

nema na čemu. zato forum i služi.
samo ubaci natal u potpis. što se analize tiče, pogledaj teme pa izaberi gde ćeš postaviti pitanja koja te zanimaju, a neko će ti već odgovoriti
cheers
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Koliko je natal točan? Empty Re: Koliko je natal točan?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu