Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DEPRESIJA

3 posters

Ići dole

DEPRESIJA Empty DEPRESIJA

Počalji  alisa86 Sre Nov 21, 2012 11:47 pm

Zamolila bih Astrotanju da mi kaze nesto u vezi mog problema.. Od drugog porodjaja (mart ove godine) usledila je postporodjajna depresija. tj mislim da je porodjaj bio samo okidac za to stanje. To je najtezi period mog zivota, i ako sam pre par godina imala problema sa anksioznoscu i napadima panike. To sam prebrodila, ali ovo je mnogo teze. Sada mogu reci da je mnogo bolje, i ako taj proces sporo traje. Pijem terapiju i radim dosta na sebi. Zanima me da li je ono najgore proslo i da li cu u buducnosti imati opet takvih problema, jer je to nesto sto me stvarno plasi.. I da, da li ce izlecenje biti potpuno. Rodjena sam 20.07.1986. 20:30 Beograd. rak-vodolija... Hvala puno

alisa86

Broj poruka : 7
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

DEPRESIJA Empty Re: DEPRESIJA

Počalji  Astrotanja Čet Nov 22, 2012 12:23 pm

Alisa86, rado ću vam pomoći, ali je neophodno, pravilo foruma da se postavi natalna karta. Objašnjenje ćete naći u rubrici problemi. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

DEPRESIJA Empty Re: DEPRESIJA

Počalji  alisa86 Čet Nov 22, 2012 2:34 pm

Videla sam to pravilo, sinoc sam pokusala da postavim na forum ali nesto nece.. tj pisalo je da trenutno ne mogu da pisem na temi, al sad vidim da moze. pokusacu opet. hvala Smile

alisa86

Broj poruka : 7
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

DEPRESIJA Empty Re: DEPRESIJA

Počalji  alisa86 Čet Nov 22, 2012 8:56 pm

stalno mi pise da mi nije.dozvoljeno nedelju dana da saljem email i da postavim sliku natalne karte. tako da cu to uraditi za par dana.kada mi bude dozvoljeno.

alisa86

Broj poruka : 7
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

DEPRESIJA Empty Re: DEPRESIJA

Počalji  sara Sub Nov 24, 2012 11:02 am

sunny ...znam da ti je teško postaviti kartu, to nekako većini teško ide...ali evo ja ću ti malo pomoći, reći nešto općenito, stvarno nije ni čudu da se tako osjećaš, jer imaš glavne planete u lošim poljima, najprije mo u jarcu i to u 12 polju, stalno si u nekoj pretjeranoj brizi, strepnji, koja je posljedica depresije, povlačiš se u sebe i usamljena si, sa svojim mislima i fizičkim bićem, sa svim problemima, s ovim položajem mo u 12. polju i nikako da izađeš među ljude i podjeliš barem dio svojih strahova i strepnji, pobleme koje nekad i preuveličavaš zbog same strukture osobe, mo u jarcu, te da se sve ono što te muči podjeliš s drugima, ili barem dio toga, dispozitor mjeseca ti je saturn u 10 polju, što bi trebala se posvetiti nekom radu, ako možeš, pa bi ti donio olakšanje, na neki način bi treningom zaboravila na njih, mogla bi to zbog svog emotivnog stanja i to s jako dobrom SA dispozicijom jupitera u ribi u 1. kući...položaj tvojih osobnih i osjetljivih planeta, mo,ma,so,me, u malefičnim poljima govori da o tebi samoj ovisi ishod i poboljšanje tvog stanja, s kojim ćeš se s vremena na vrijeme morati boriti....položaj venere kao vldara 8. polja u 7. polju, traume i razočarenja vučeš u braku ili pratnerskom odnosu, ...također kako vidim so i me u 6. polju u osjetljivom raku, pretjerana osjetljivost u okruženju što posla, što svakodnevni kontakata...mislim da si i pretjerano brižna i pretjerano osjetljiva, kreativnost bi ti puno pomogla, po meni fizički, teretane, razne vježbe bile bi dobre za relaksaciju, pogotovo što ti je i mars u 12. polju, u jarcu i traži fizičku aktivnost, ali i poslušati alternativna znanja, na temu emocija, koja su sada popularizirane, nije teško doći do njih, primjerice na temu tipa... "kako emocije pravilno kanalizirati, kako se rješavati svega što je nepotrebno i opterećujuće... Laughing



sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

DEPRESIJA Empty Re: DEPRESIJA

Počalji  alisa86 Sub Nov 24, 2012 1:09 pm

hvala Smile pa ovako- pocela sam da radim pre dva meseca (posao koji volim) i prija mi. dvoumila sam se zbog bebca- ali odlucila sam se da ipak radim. poslednje dve nedelje razmisljam o teretani ali problem je vreme. od posla i dvoje dece slabo imam vremena za sebe. knjige citam- Dzozef Marfi- moc podsvest - mnooogo dobra knjiga, kao i od Lujze Hej knjige. sustina je ista samo drugacije objasnjena. Natalnu kartu cu postaviti, pise da to ne mogu da uradim nedelju dana od registracije, a napravila sam je. A da pitam jos nesto, posto je sve.to pocelo u martu, od porodjaja- predpostavljan da su tad planete bile u "nekom" polozaju? da li vidite da ce se tako nesto ponoviti? ne znam dal sam se izrazila lepo, ali to me bas plasi. hvala Smile

alisa86

Broj poruka : 7
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

DEPRESIJA Empty Re: DEPRESIJA

Počalji  alisa86 Sub Nov 24, 2012 3:30 pm

i generalno, da li je ovo nesto sto ce me kociti u zivotu, ili je.trenutno stanje? Ja jesam tip koji preterano brine, analizira, tragicno prihvata neke stvari i sad kapiram u sta me to vodi. Ali isto tako umem i da se "podignem sa dna". Eto, vec dva meseca radim, a malo pre toga mislila sam da.je.neizvodljivo, pogotovo sto je moj posao direktno povezan sa ljudima. izvinjavam se sto sam opsirna, ali ovo me jedino trenutno zanima.

alisa86

Broj poruka : 7
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

DEPRESIJA Empty Re: DEPRESIJA

Počalji  alisa86 Čet Nov 29, 2012 2:01 am

DEPRESIJA R7977hxb6oacxjw37w4q
moja natalna karta. . valjda ce sad uspeti. . Very Happy

alisa86

Broj poruka : 7
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

DEPRESIJA Empty Re: DEPRESIJA

Počalji  Astrotanja Čet Nov 29, 2012 11:08 am

Alisa, ono što je bilo marta, a osteilo se i tokom jesenoi ove godine vezano je za vladara vašeg Ascedenta, Saturna, koji je pored Urana značajan za vaš natal. On je tranzitirao 8. i bio u kvadratu sa vašim Suncem u više navrata prošle i ove godine. Saturn u kvadratu sa Suncem uticao je nepovoljno na vašu vitalnost i zdravlje, posebno što je Sunce u šestoj i na raspoloženje, donoseći depresije. To je bio težak period za vas. Ti aspekti će se ponoviti tek za 29, 30. godina, tako da na to ne trebate da brinete. Vama je ovo godina promena načina života, veoma dinamična, a povremeno i stresna, sa puno komunikacije i trošenje energije na razne strane. Vaš drugi vladar Uran je mesecima bio u kvadratu sa Plutom u Jarcu, tako da ste imali izvesnih poteškoća i na finansijskom planu, do skora. Novembara je u bio veoma stresan, napet mesec i pun iznenadnih promena, a pomračenje Sunca je bilo juče u vašoj četvrtoj , odnosno desetoj kući, gde postoji povećana napetost, odnosno u narednom periodu to treba uskladiti, itd. Pisala bi vam još, ali imam puno obaveza koje me čekaju.sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Nov 29, 2012 11:18 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

DEPRESIJA Empty Re: DEPRESIJA

Počalji  alisa86 Čet Nov 29, 2012 11:12 am

hvala puno.. pisaala sam Vam na pp, pa cu ja da.vas.kontaktiram..

alisa86

Broj poruka : 7
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

DEPRESIJA Empty Re: DEPRESIJA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu