Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zbunjena!

4 posters

Ići dole

zbunjena! Empty zbunjena!

Počalji  AfRoDiTiCa Sre Jan 23, 2013 6:09 pm

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/802/kiki.gif/ ja unutra, on spolja


Ako neko moze da pogleda i prokomentarise nasu situaciju. On ima devojku, ja decka, gledamo se povremeno i mislim da je tu ostalo "nesto" nedovrseno izmedju nas jos od pre (nekada smo bili zajedno kao tinejdzeri). Problem je u tome sto ga nikada ranije nisam shvatala narocito ozbiljno, kada su osecanja prema meni u pitanju. Sada imamo jako cudan odnos, potpuno smo iskreni i otvoreni jedno prema drugom, razgovaramo o svemu kao drugari, ali se oseca ta privlacnost medju nama i to ne moze da ostane samo u granicama drugarstva.
Stoga, ako je neko u mogucnosti da ukratko napise da li vredi da se zapocinje bilo sta tu, da li bi mogli funkcionisati zajedno.
Drugo, njegova 7.kuca je u znaku ovna. Procitala sam da to i nije bas dobra pozicija za brak, ali da u zenama traze energicne partnere.
Njegov mesec je u znaku ovna, kao i moj ASC. Pozicija meseca opisuje zenu koja privlaci tog muskarca, pa nas eto opet kod knljucne stvari.
Moj mesec u njegovoj 11.kuci, ukazuje na nas prijateljski odnos.
Takodje, njegov ASC se nalazi u mojoj sedmoj kuci.
Question
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

zbunjena! Empty Re: zbunjena!

Počalji  AfRoDiTiCa Ned Jan 27, 2013 11:11 pm

nekoooo? Wink
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

zbunjena! Empty Re: zbunjena!

Počalji  ena1976 Pon Jan 28, 2013 10:15 pm

Ne mogu baš mnogo da ti pomognem, jer se ne razumem dovoljno, a ni kartu ne mogu da ti otvorim, ali evo iz mog ličnog iskustva: prolazila sam godinama kroz vrlo sličnu situaciju, samo je njegov MO bio u mojoj XI kući, i kada više nisam mogla da izdržim taj odnos " kao prijatelji smo al sve pršti od privlačnosti" saterala sam ga u ćošak, pitala u čemu je problem i dobila odgovor da ne želi da započinje vezu samom jer se plaši ishoda a ne želi da me igubi kao prijatelja. Od tada se kunem u važnost MO u uporednom
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

zbunjena! Empty Re: zbunjena!

Počalji  srna Uto Jan 29, 2013 2:06 am

jel moze neko da pogleda sinastriju jer sam i ja zbunjen pig afroditice oprosti Smile slika je na mom avataru, ja spolja.hvala
srna
srna

Broj poruka : 4
Datum upisa : 29.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

zbunjena! Empty Re: zbunjena!

Počalji  Vita83 Uto Jan 29, 2013 10:22 am

ena1976 ::Ne mogu baš mnogo da ti pomognem, jer se ne razumem dovoljno, a ni kartu ne mogu da ti otvorim, ali evo iz mog ličnog iskustva: prolazila sam godinama kroz vrlo sličnu situaciju, samo je njegov MO bio u mojoj XI kući, i kada više nisam mogla da izdržim taj odnos " kao prijatelji smo al sve pršti od privlačnosti" saterala sam ga u ćošak, pitala u čemu je problem i dobila odgovor da ne želi da započinje vezu samom jer se plaši ishoda a ne želi da me igubi kao prijatelja. Od tada se kunem u važnost MO u uporednom

Imala sam i ja sličnu situaciju, samo što je moj Mjesec bio u njegovoj drugoj, a njegov Mjesec, Sunce, Merkur i Mars u mojoj 3. kući, moja Venera i Mars su bili u njegovoj 11. kući, njegov descedent u mojoj 11. i njegova Venera u mojoj 1. kući i sve je ostalo na prijateljskoj osnovi, ovdje niko nikad nije napravio prvi korak iz nekakvog ponosa i čega već ne, što sam mislila tada, ali sad sam ubijeđena da ako je muškarcu istinski stalo, da će se polomiti da dođe do nas. Ostalo su zavaravanje i iluzije.
Napatila sam se poprilično u tom nedefinisanom odnosu, ali sam poslije toga postala realnija u muško - ženskim odnosima. Ne dam da me radi natalni aspekt Ve90Ne, ne dam mu koliko god mogu.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

zbunjena! Empty Re: zbunjena!

Počalji  ena1976 Uto Jan 29, 2013 7:45 pm

Vita83 ::
ena1976 :: samo je njegov MO bio u mojoj XI kući,

moja Venera i Mars su bili u njegovoj 11.
Izgleda da šta god da upade u XI odradi svoje, pa bio to MO, VE ili MA, i sve ostane na prijateljstvu.
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

zbunjena! Empty Re: zbunjena!

Počalji  Vita83 Uto Jan 29, 2013 7:54 pm

Dobro je da smo došle do tog zaključka, pa da znamo za ubuduće, da se previše ne dajemo kada je naglašena 11. kuća. Mada ne valja izgleda ni kad je naglašena treća kuća, ko što je njegov stelijum padao u moju treću kuću, jer to predstavlja bratsku ljubav. Wink


Poslednji izmenio Vita83 dana Sre Jan 30, 2013 10:05 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

zbunjena! Empty Re: zbunjena!

Počalji  AfRoDiTiCa Uto Jan 29, 2013 8:37 pm

http://www.dodaj.rs/f/18/10x/3Ym838PU/kiki.gif evo ovako, mozda sad moze da se pogleda. ja unutra, on spolja.

Dakle, moj mesec u njegovoj 11.kuci. Zelim da mi uvek bude tu, makar kao prijatelj, mada smo mi bili zajedno neko vreme. Ali on ne moze da bude sa mnom samo prijatelj, to mi je i rekao. Mesec u 11 kuci je ocigledno simbol za vezu koja se zasniva na prijateljstvu, poverenju ili se razvija prijateljstvo iz nje i obrnuto. Sta mislite? A sta je sa njegovim Mesecom u mojoj 12.kuci i to u Ovnu, gde je moj ASC? Very Happy


AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

zbunjena! Empty Re: zbunjena!

Počalji  ena1976 Sre Jan 30, 2013 8:30 pm

AfRoDiTiCa ::Dakle, moj mesec u njegovoj 11.kuci. Zelim da mi uvek bude tu, makar kao prijatelj, mada smo mi bili zajedno neko vreme. Mesec u 11 kuci je ocigledno simbol za vezu koja se zasniva na prijateljstvu, poverenju ili se razvija prijateljstvo iz nje i obrnuto.
Definitivno, to je to. Bez obzira što ste bili zajedno, ti želiš da ti bude prijatelj. To je MO u XI.
AfRoDiTiCa ::Sta mislite? A sta je sa njegovim Mesecom u mojoj 12.kuci i to u Ovnu, gde je moj ASC? Very Happy
Što se tiče MO u XII u Ovnu, nemam iskustva sa njim, ali mogu da ti prepričam tekst iz knjige "Sinastrija". Tamo piše da kada muškarčev Mo pada u XII kuću partnerke on će biti u stanju da instiktivno prepozna sve njene probleme i da joj oseti slabe tačke. Biće sklon da zauzme posebo milosrdan stav prema njoj i nastojaće da je zaštiti. Može da bezrazložno brine o njenim problemima i zdravlju. Ako je MO ugrožen, on neće uzimati u obzir njene slabosti, ili će se jako uvrediti kada nije imala nameru da ga povredi, čak može da znači i da će joj pričati iza leđa. Svrha ove veze je da osobu o čijoj se XII radi, učini svesnijom u pogledu toga kome može da veruje po pitanju svoje dobrobiti.
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

zbunjena! Empty Re: zbunjena!

Počalji  Vita83 Sre Jan 30, 2013 10:52 pm

Ipak ne treba miješati dugo ljubav i prijateljstvo, treba brzo preći na stvar, ali džaba, još ja imam konjukciju vladara 5. i 11. kuće, pa mi je to urođeno.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

zbunjena! Empty Re: zbunjena!

Počalji  ena1976 Sre Jan 30, 2013 10:58 pm

ja ne mogu baš da kažem da imam knjišku konjukciju, mislim da je prevelik orbis. ali vidiš, Afroditica ima trigon, pa je opet u istoj situaciji kao što smo bile ti i ja. ma nema pravila...
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

zbunjena! Empty Re: zbunjena!

Počalji  Vita83 Sre Jan 30, 2013 11:02 pm

Nema pravila i simbolika je beskrajna, ali kod mene se potvrdilo ovo iz natalne u praksi. Vladari 5. i 11. su Ve0Ma u djevici, to je bio prijatelj s posla u koga sam bila beznadežno zaljubljena, i prevarena, ljubav se nije ostvarila, Ve0Ma su u kvadratu sa Neptunom i Mjesecom, a Mjesec sam ja - vladar 1. kuće.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

zbunjena! Empty Re: zbunjena!

Počalji  AfRoDiTiCa Sre Jan 30, 2013 11:48 pm

Što se tiče MO u XII u Ovnu, nemam iskustva sa njim, ali mogu da ti prepričam tekst iz knjige "Sinastrija". Tamo piše da kada muškarčev Mo pada u XII kuću partnerke on će biti u stanju da instiktivno prepozna sve njene probleme i da joj oseti slabe tačke. Biće sklon da zauzme posebo milosrdan stav prema njoj i nastojaće da je zaštiti. Može da bezrazložno brine o njenim problemima i zdravlju. Ako je MO ugrožen, on neće uzimati u obzir njene slabosti, ili će se jako uvrediti kada nije imala nameru da ga povredi, čak može da znači i da će joj pričati iza leđa. Svrha ove veze je da osobu o čijoj se XII radi, učini svesnijom u pogledu toga kome može da veruje po pitanju svoje dobrobiti.[/quote]

Hvala na ovom tekstu. Ima smisla, on je uvek pazljiv prema meni, brizan itd, itd. Iz svega do sad ja mogu da kazem jednu stvar - mi nikada ne mozemo biti prijatelji jer nismo ravnodusni jedno prema drugom, a prijatelji u vezi bi mogli biti, sto je jako dobro. Smile
Zavisi sve, celokupna situacija tek ima smisla kada se ukljuce ostali aspekti i položaj planeta. Ucim se jos kako sta da analiziram.
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

zbunjena! Empty Re: zbunjena!

Počalji  ena1976 Čet Jan 31, 2013 10:24 pm

Nema na čemu, i naravno gleda se cela karta tj.svi aspekti, al moj ti je savet počni od njegovog natala.
I slažem se sa tobom, jako je teško biti prijatelj sa nekim ako niste ravnodušni jedno prema drugom, jer upravo kroz to prolazim Rolling Eyes
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

zbunjena! Empty Re: zbunjena!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu