Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici...

5 posters

Ići dole

7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici... Empty 7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici...

Počalji  Milami86. Pet Apr 26, 2013 1:36 pm

Citala sam da Merkur moze da znaci vise brakova, ili da u trenutku kad budem upoznala buduceg supruga da ce on biti ili u braku ili u procesu razvoda ili razveden, a da sunce znaci da ce biti javna licnost. Ja sam u ovom periodu upoznala jednu takvu osobu ali vise nismo u kontaktu jel smo se posvadjali pa me interesuje da li ima neke veze ovo sto sam procitala o Merkuru i Suncu vezano za moju natalnu kartu?

Moja natalna karta

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/507/astrow2gw01milicamilosa.gif/
Milami86.
Milami86.

Broj poruka : 15
Godina : 37
Локација : Vranje
Datum upisa : 15.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici... Empty Re: 7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici...

Počalji  sputana Pet Apr 26, 2013 5:14 pm

[quote="Milami86."]Citala sam da Merkur moze da znaci vise brakova, ili da u trenutku kad budem upoznala buduceg supruga da ce on biti ili u braku ili u procesu razvoda ili razveden, a da sunce znaci da ce biti javna licnost. Ja sam u ovom periodu upoznala jednu takvu osobu ali vise nismo u kontaktu jel smo se posvadjali pa me interesuje da li ima neke veze ovo sto sam procitala o Merkuru i Suncu vezano za moju natalnu kartu?

prvi put cujem da merkur u 7 ima veze sa zauzetim ljudima, mozda sunce, to negde procitah jer su i meni sunce i merkur u 7, merkur moze dati vise brakova ali i mladjeg partnera ili upoznavanje sa bracnim drugom prilikom dopisa, mozda i na kracem putu, moze biti intelektualac kao i javna licnost ili politicar, a sunce u 7 moze dati kasniji brak, tj u srednjim godinama, a posto su ti i sunce i merkur kvadrirani uranom ne bi me iznenadilo da bude i razveden neki, sad zavisi jesu li aspekti aplikacioni ili separativni, ne vidim na ovoj karti a nesto mi nece zum.
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici... Empty Re: 7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici...

Počalji  ena1976 Sub Apr 27, 2013 3:15 pm

Milami86. ::Citala sam da Merkur moze da znaci vise brakova, ili da u trenutku kad budem upoznala buduceg supruga da ce on biti ili u braku ili u procesu razvoda ili razveden, /
Može ME da znači dva braka, ali ovo da je partner zauzet, pred razvodom ili razveden-ne pije vodu jer je to u simbolici Urana.
SO može da da brak sa zrelim muškarcem, ili nekog ko je bio u braku ili vezi. Ne mora da bude javna ličnost, ali je svakako dominantan partner.
Za ostalo se slažem sa onim što ti je Sputana napisala Smile
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici... Empty Re: 7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici...

Počalji  sputana Sub Apr 27, 2013 3:18 pm

da bre, ne mora javna licnost nego nesto u simbolici javne delatnosti Smile
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici... Empty Re: 7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici...

Počalji  ena1976 Sub Apr 27, 2013 3:43 pm

sputana ::da bre, ne mora javna licnost nego nesto u simbolici javne delatnosti Smile
neki ulickani (Devica) političar (SO) na primer Very Happy
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici... Empty :)

Počalji  Milami86. Sub Apr 27, 2013 7:50 pm

He he, hvala koji ste vi carevi, ali ja koliko sam trenutno razocarana tesko da cu da se udam a kamo li dva braka da imam Smile
Milami86.
Milami86.

Broj poruka : 15
Godina : 37
Локација : Vranje
Datum upisa : 15.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici... Empty Re: 7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici...

Počalji  sputana Sub Apr 27, 2013 10:16 pm

ena1976 ::
sputana ::da bre, ne mora javna licnost nego nesto u simbolici javne delatnosti Smile
neki ulickani (Devica) političar (SO) na primer Very Happy

veruj da sam slicno pomislila pa reko aj da ja ne dajem subjektivni stav prema devama, koji nije nesto pozitivan, al bitno da ce biti vredan :p
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici... Empty Re: 7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici...

Počalji  sputana Sub Apr 27, 2013 10:18 pm

Milami86. ::He he, hvala koji ste vi carevi, ali ja koliko sam trenutno razocarana tesko da cu da se udam a kamo li dva braka da imam Smile

ma to ti je samo faza, a i ne mora da znaci da ce to biti bas skoro :p
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici... Empty Re: 7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici...

Počalji  ena1976 Sub Apr 27, 2013 11:27 pm

Milami86. ::He he, hvala koji ste vi carevi, ali ja koliko sam trenutno razocarana tesko da cu da se udam a kamo li dva braka da imam Smile
Miličice, ide ti SA ka VE, pa može lako da se desi da se pomiriš sa tim likom
(i da te malo nasmejem, ako se ne pomirite, možeš da mu zapališ auto, to je kod tebe u Vranje od modus operandi postalo modus vivendi Laughing
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici... Empty Re: 7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici...

Počalji  Milami86. Ned Apr 28, 2013 1:11 pm

Hvala Ena1976, jel postoji mogucnost da mi se desi nesto lepo u ljubavi?
Milami86.
Milami86.

Broj poruka : 15
Godina : 37
Локација : Vranje
Datum upisa : 15.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici... Empty Re: 7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici...

Počalji  Astrotanja Ned Apr 28, 2013 2:03 pm

Ne mogu, da se ne umešam, da vam ne skrenem pažnju da u ovom sučaju partnera opisuje Merkur, koji je vladar 7. kuće i u znaku kojem sva njegova obeležja dolaze do izražaja. On je ujedno i dispozitor Sunca u Devici, pa će merkurovski tip partenera biti to, dakle neko ko bi trebao da bude praktičnog intelekta, analitičara, racionalan, ali kako je Merkur u kvadratu sa Neptunom, može nešto biti i skriveno o njemu, ili on može da bude i ponekad nejasan, konfkuzan, ili u odnosu da bude nekih nejasnoća, neiskrenosti, veznih za njegovu porodicu, zbog Neptuna u tvojoj desetoj, a njegovoj 4.
Merkur je u povoljnom aspektu sa Mesecom i ovo povećava mogućnost da dođe do porodice, doma, da ulazak u brak bude više stvar dogovora, odluke, razuma. Kako je Mesec u Jarcu, to može da bude i mao kasnije. Komunikacija bi trebala da bude osnova odnosa bračnog. Trebalo bi da to bude nešto mlađi partner i da ima veze sa zanimnjem kojiga dovodi u kontakt sa javnošću, ali u Devici ne ukazu na neku popularnost,jer je on skromna, odnosno ako da je to neko pre je i izlazak , ili pojavljivanje u javnosti vezano za to što je neki stručnjak.


Venera u Škopriji u 8. u konjukciji sa Plutonom, može biti vrlo isključiva kada je ljubav u pitanju, jer ona kada voli to radi predano, duboko, fatalno, često i u tajnim vezama, a kada ne voli to je isto tako jako, duboko, isključivo i da veze obično počinju u vrlo teškim periodima, u vreme neke krize, a ponekad i smrti neke osobe.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici... Empty Re: 7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici...

Počalji  pcelica303 Sub Mar 03, 2018 10:55 pm

Sta oznacava Jupitet na samom DC odnosno na pocretku 7 k.Oznacava li to mozda izlazak u javnost preko partnera ili dobitak od partnera?Ako moze neko pojasnjsnje za ovaj polozaj Jupitera?

pcelica303

Broj poruka : 6
Datum upisa : 18.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici... Empty Re: 7 kuca Merkur u Devici i Sunce u Devici...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu