Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

+14
smajli
Bambina
tanjica
Tina
gernica
mrs_r
Strelica
Izida
BoSaNKa
Lana
Djomla
Zorica
Čarobnica
Astrotanja
18 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? - Page 4 Empty Re: Aspekti koji utiču na početak materinstvo?

Počalji  sagitariusleone Pet Apr 01, 2011 10:35 pm


Hvala Tanja,na odgovoru I love you .Znam da je tesko shvatiti,ali ja ranije nisam zelela dete,da ne navodim razloge,jednostavno nisam ni osecala.Mislila sam da necu nikad ni zeleti,ali eto,sve se menja,sada zelim i ja.Valjda je to zbog -Mesec konjukcija Saturn.Sto se plodnosti tice,iskreno se nadam da je sve u redu,hormone cu proveriti,hvala.U braku sam,evo sad ce 1 maja cetvrta godina.Inace radim,odnosno zavrsila sam konacno, jos samo neke formalnosti,i izaci ce jedna predivna knjiga,trebalo je to sve biti mnogo ranije,ali eto,oduzilo se,kaze gospodin stampar najkasnije do Djurdjevdana.U pitanju je Antologija ljubavne poezije(srpske i svetske),na kojoj se bogami dosta radilo,navodim iz razloga jer me sve to asocira na sunce u petom polju,valjda nisam sad mnogo pobegla od teme.Hvala Tanja na odgovoru ,jos jednom
sagitariusleone
sagitariusleone

Broj poruka : 48
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti koji utiču na početak materinstvo? - Page 4 Empty Ako može odgovor...

Počalji  Lena Sre Mar 20, 2013 4:34 am

Možete li mi pogledati aspekte za trudnoću, mada ja mislim da sam već trudna... ne znam.... bounce

28.9.1981. Čačak
8 ujutru
Lena
Lena

Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu