Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5.kuća u kom znaku vam počinje

+64
lola92
spikaa 23
ena1976
kaktus-vila
neobicna
*andjela*
Rasheljka
Katja87
kunigunda
Vita83
Oceana
sputana
ivankovacic
Djordje
virgo87
tvigy
bubili30
sara
libra_girl
malamo
likac
AfRoDiTiCa
Arijaaa
RainyDay
bonafides
Natasha-77
taurus13
sagitariusleone
mojra
amajlija
sladjana
Replay
nolita
kristina
Dunja
venerica
alea
Bellatrix986
zelena dolina
jassna
Paradoks
Angie
galaksija
tanjica
Milica
Katarinaki
viktorij
Doree
Strelica
Djomla
BoSaNKa
Bambola
Izida
gernica
vedrana
GOGA
nina4
Jane
lado06
mesmerized
inja
Čarobnica
Nale 83
Astrotanja
68 posters

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Vita83 Pon Feb 25, 2013 12:27 am

Pa da, ne valja Mo0Ne, jedino dobro je što sam jako intuitivna i namirišem prevaru brzo, ali ranije nijesam slušala intuiciju. I gnušam se prevaranata, lažova, narkomana, lopova, ne volim pretjerano ni umjetnike, zanesenjake, a za partnera mi je potreban neko ko ima isti muzički i umjetnički ukus kao ja. Odoh Smile

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  kaktus-vila Pet Mar 01, 2013 2:41 pm

Moja 5. kuća počinje u devici, nastavlja se u vagi, završava u škorpiji... Imam mesec i plutona u škorpiji na kraju iste kuće koji su u konjukciji... Koliko mogu da primetim ja neću imati sreće ni sa ljubavima ni sa decom, pa je možda bolje da naučim da uživam u samoći ... Dok je satrun boravio u vagi doneo mi je težak raskid koji mi je teže pao nego sve smrt.... EM me brine ovaj mesec u škorpiji, em to što je u konjukciji sa ovim plutonom, em što je ovaj pluton u kvadratu sa merkurom koji je vladar pete kuće a ujedno i vladar ASC... AKo neko ima neku pozitivnu reč nek me obraduje Smile
kaktus-vila
kaktus-vila

Broj poruka : 10
Godina : 38
Локација : Belgrade
Datum upisa : 07.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  ena1976 Pet Mar 01, 2013 9:39 pm

moja prazna V kuća počinje u Strelcu, završava u Jarcu. JU kao vladar V je u IX u konjukciji sa MC u Biku. I to samo fino zvuči, ali nijedan pokušaj do sada da imam decu nije uspeo Sad
A o propalim ljubavnim vezama bih mogla do sutra da vam pišem What a Face
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  sputana Ned Mar 03, 2013 12:22 am

Vita83 ::
neobicna ::koliko znam ukljestene kuce donose dogadjaje kasnije,sad mozda sam pogresila... kvadrat ve i ne mozda neke iluzije po pitanju ljubavi(pocetnik sam tako da ovo uzmi sa rezervom)...moj mesec je u kvadratu sa neptunom..i ja cesto idealizujem svoje partnere pa se razocaram...tu je moj problem sigurno... nekad imam stah da i pored tih aspekata ne ostanem sama.....

Ja sam cijeli život blokirana na ljubavnom planu, ničeg lijepog nije bilo, samo pogrešna zaljubljivanja, platonske veze, idealizacija, pa razočarenje. I ja imam kontakt Mjeseca i Neptuna, konjukciju pri kraju šeste kuće, skoro u 7. kući, negdje sam čitala da Mjesec u jarcu obojen Neptunom u 7. kući ukazuje na celibat, izgleda je to moja sudbina, a poprilično aspekata i položaja u mom natalu to potvrđuje.

Tačno je da se uklještene kuće kasnije realizuju, ali isto tako neke se nikada ne otključaju, ima i toga.

Vito, sve ko da ja pisem.. jedino sto ja imam mo kvintil ne, i ne znam kako se to tumaci ?
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Vita83 Ned Mar 03, 2013 11:20 am

E blago nama! Mjecec kontakt Neptun je nagon da se pobjegne iz fizičkog svijeta. Naklonost idealizmu, e sad ne znam kakva je situacija kada je kvintil, jer taj aspekt se često zanemaruje. Evo u mom natalu pokazatelja usamljeništva ili celibata: Mjesec u jarcu0Neptun skoro u 7. kući, Venera u 4. kući na 29. stepenu djevice kvadrat Neptun, Ma90Ne, uklještena peta, Sa i Pl u 5., So0Sa u 5, vladar 1. u kvadratu sa vladarem 5.- Mo90Ve.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  sputana Ned Mar 03, 2013 2:02 pm

Vita83 ::
E blago nama! Mjecec kontakt Neptun je nagon da se pobjegne iz fizičkog svijeta. Naklonost idealizmu, e sad ne znam kakva je situacija kada je kvintil, jer taj aspekt se često zanemaruje. Evo u mom natalu pokazatelja usamljeništva ili celibata: Mjesec u jarcu0Neptun skoro u 7. kući, Venera u 4. kući na 29. stepenu djevice kvadrat Neptun, Ma90Ne, uklještena peta, Sa i Pl u 5., So0Sa u 5, vladar 1. u kvadratu sa vladarem 5.- Mo90Ve.

a sto gledas vladara 1 i 5? treba gledati vladara 1 i 7, a tebi su kao i meni u sekstilu Smile a i ma 90 ne ne daje usedelistvo.. zatim ve 90 ne ima i svoju lepu stranu, umetnicku ! peta kuca su veze bre a to smo ustanovili da su nam nikakve, sigurno zbog ukljestenosti, i prisustva malefika, ali ne znaci da se necemo udati Smile
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Vita83 Ned Mar 03, 2013 2:20 pm

Pa ne znači, ali što se mene tiče, nekad imam takav osjećaj. Laughing

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  sputana Ned Mar 03, 2013 7:47 pm

Vita83 ::Pa ne znači, ali što se mene tiče, nekad imam takav osjećaj. Laughing

to je zbog meseca u jarcu, on ume da smraci, radimo na pozitivi Smile
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Vita83 Ned Mar 03, 2013 10:06 pm

sputana ::
Vita83 ::Pa ne znači, ali što se mene tiče, nekad imam takav osjećaj. Laughing

to je zbog meseca u jarcu, on ume da smraci, radimo na pozitivi Smile

Pa da, samo što je nekad teško. Meni je 5. u vagi, to može dati lak ulazak iz veze u brak, eto pozitivnog uočavanja. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  ena1976 Ned Mar 03, 2013 10:21 pm

Vita83 ::Pa da, samo što je nekad teško. Meni je 5. u vagi, to može dati lak ulazak iz veze u brak, eto pozitivnog uočavanja. Very Happy
Vita, gledaj VI kuću kao prelazak iz veze (V) u brak (VII)
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Vita83 Ned Mar 03, 2013 11:37 pm

ena1976 ::
Vita83 ::Pa da, samo što je nekad teško. Meni je 5. u vagi, to može dati lak ulazak iz veze u brak, eto pozitivnog uočavanja. Very Happy
Vita, gledaj VI kuću kao prelazak iz veze (V) u brak (VII)

Bolje da ne gledam Laughing Šalim se, mislim da će biti raskid pred vjeridbu koji će se završiti srećno tj. mirenjem ili nekim putovanjem - Ur0Ju na vrhu 6. E onda na kraju šeste me čeka Mo0Ne, pojma nemam šta je to. Question

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  sputana Pon Mar 04, 2013 12:14 am

Vita83 ::
ena1976 ::
Vita83 ::Pa da, samo što je nekad teško. Meni je 5. u vagi, to može dati lak ulazak iz veze u brak, eto pozitivnog uočavanja. Very Happy
Vita, gledaj VI kuću kao prelazak iz veze (V) u brak (VII)

Bolje da ne gledam Laughing Šalim se, mislim da će biti raskid pred vjeridbu koji će se završiti srećno tj. mirenjem ili nekim putovanjem - Ur0Ju na vrhu 6. E onda na kraju šeste me čeka Mo0Ne, pojma nemam šta je to. Question

u pravu je Ena, gleda se 6 kao spona izmedju veze i braka, ali ja sam odlucila da je preskocim i odmah udjem u brak Smile salim se, ali stvarno mi je uran u 6 uvek kvario svaku vezu koja je krenula ka braku
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Astrotanja Pon Mar 04, 2013 11:42 am

Kako se ogledao taj Uranovski uticaj na tvoje veze, ako znaš šta je to, onda možeš da pokušaš da radiš da to promeniš. Ako je napetost, nervoza,ili razdražljivost, ili ponekad možda i hirosvitost ili neka vrsta čudnog, neoubičajenog ponašenja bila prisutna u svakodnevnom ponašanju, onda na njoj treba da radiš, odnosno na opuštanju itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  ena1976 Pon Mar 04, 2013 11:05 pm

sputana :: u pravu je Ena, gleda se 6 kao spona izmedju veze i braka, ali ja sam odlucila da je preskocim i odmah udjem u brak Smile salim se, ali stvarno mi je uran u 6 uvek kvario svaku vezu koja je krenula ka braku

Drago mi je da sam pomogla bounce Ali to je sve što umem da kažem na temu prelaska iz veze u brak Sad
Ti bar imaš koga da kriviš (UR) Wink a meni je VI prazna (počinje u Jarcu, završava u Vodoliji) nit znam šta da gledam, nit šta da popravljam...možda ovaj SA iz VII kvari priču pa me svi ostavljaju Sad
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Rasheljka Uto Mar 05, 2013 12:48 am

Meni je peta kuca u ribama. Jel to znaci nesto mutno,loše?
Rasheljka
Rasheljka

Broj poruka : 58
Godina : 39
Datum upisa : 06.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Vita83 Uto Mar 05, 2013 10:49 am

Rasheljka ::Meni je peta kuca u ribama. Jel to znaci nesto mutno,loše?

Ne bre! Very Happy

Što se tiče mog prelaza iz 5. u 7. kuću, još nije bila veza koja je ozbiljna da bi prešla u brak. Mada primjećujem uticaj Urana na moja prijateljstva, čim se s prijateljem, bilo muškim, bilo ženskim zbližim, nastupa udaljavanje ili nagli prekid, tako da me to čeka i na putu do braka. Rolling Eyes

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  sputana Sre Mar 06, 2013 9:30 pm

ena1976 ::
sputana :: u pravu je Ena, gleda se 6 kao spona izmedju veze i braka, ali ja sam odlucila da je preskocim i odmah udjem u brak Smile salim se, ali stvarno mi je uran u 6 uvek kvario svaku vezu koja je krenula ka braku

Drago mi je da sam pomogla bounce Ali to je sve što umem da kažem na temu prelaska iz veze u brak Sad
Ti bar imaš koga da kriviš (UR) Wink a meni je VI prazna (počinje u Jarcu, završava u Vodoliji) nit znam šta da gledam, nit šta da popravljam...možda ovaj SA iz VII kvari priču pa me svi ostavljaju Sad

haha, nije da krivim nego mi je lakse da se izvlacim na njega (ur) Smile on, tj ja hoce puno slobode i samostalnosti u bilo kojoj vrsti veze, a ljudi koji su me prosili su bili susta suprotnost tome, samo su hteli da me poseduju,sputavaju, preusmeravaju.. i onda mora da pukne, al ja znam da ce jednog dana doci moj liberalni princ i ja ga verno cekam Smile

a sto se tvoje 6 i Sa tice on je ociti primer zastoja,cekanja,kasnjenja.. i neizostavno sazrevanja, kad budes bila stvarno spremna i zrela (neovisno o godine!) morace da se desi, nesto mi ne ide ta prica o napustanju uz tebe Smile)
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  sputana Sre Mar 06, 2013 9:38 pm

Astrotanja ::Kako se ogledao taj Uranovski uticaj na tvoje veze, ako znaš šta je to, onda možeš da pokušaš da radiš da to promeniš. Ako je napetost, nervoza,ili razdražljivost, ili ponekad možda i hirosvitost ili neka vrsta čudnog, neoubičajenog ponašenja bila prisutna u svakodnevnom ponašanju, onda na njoj treba da radiš, odnosno na opuštanju itd. sunny

kao sto odgovorih Eni, potrebno mi je puno slobode i samostalnosti (ur) u vezi, a uvek je toga manjkalo i zato sam iz bezala glavom bez obzira, a i bitno mi je da se uvek nesto desava, da nema formalnosti i kolotecine i da sve bude posebno, novo i originalno.. Zato su mi i prijale veze na daljinu ili preko neta ili sa strancima, posebno sto mi je ve iz 9 u vodoliji u sekstilu sa ur u 6, i nesto sam skoro razmisljala i shvatila da bi mi najvise odgovarali oni `vikend` brakovi, imaju sve nabrojane elemente i uvek smo zeljni jedno drugog tako da nema mesta dosadi Smile
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Vita83 Uto Mar 19, 2013 2:52 pm

Sputana, tebi je primarni vladar 5. u 7. - Merkur u jarcu, što govori po meni o lakom ulasku iz veze u brak, kako je Me0So - vladar 3. i Neptun - suvladar 10. kuće, a ta je konjukcija u jarcu, a kako je i vladar 7. u 5. mislim da je ulazak u brak i ljubavnu vezu podstaknut ljubavlju i djecom, ali zbog jarca kasnije ili poslije duže veze, možda zbog trudnoće ili velike i duboke ljubavi uđeš u brak, jer je Jupiter vladar 7. u škorpiji u petoj. Predbračne veze su ti opisane svakako Merkurom u jarcu, pa kako je u konjukciji sa Neptunom u strijelcu i Suncem u jarcu, vladarem 3. kuće, to mogu biti partneri iz drugog grada, države ili druge nacije, vjere. Ovo potvrđuje i drugi vladar 5. kuće Venera u vodoliji u 9. kući, na neku vezu preko interneta sa drugačijim, neobičnim partnerom koja se možda nije dugo ili uopšte mogla ostvariti, jer Venera dolazi iz 5. uklještene kuće, ili ako jeste, onda je kratkog daha bila ta veza. Ovo je sve grubo rečeno. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  ena1976 Uto Mar 19, 2013 11:16 pm

sputana ::
ena1976 ::
sputana :: u pravu je Ena, gleda se 6 kao spona izmedju veze i braka, ali ja sam odlucila da je preskocim i odmah udjem u brak Smile salim se, ali stvarno mi je uran u 6 uvek kvario svaku vezu koja je krenula ka braku
Drago mi je da sam pomogla bounce Ali to je sve što umem da kažem na temu prelaska iz veze u brak Sad
Ti bar imaš koga da kriviš (UR) Wink a meni je VI prazna (počinje u Jarcu, završava u Vodoliji) nit znam šta da gledam, nit šta da popravljam...možda ovaj SA iz XII kvari priču pa me svi ostavljaju Sad
haha, nije da krivim nego mi je lakse da se izvlacim na njega (ur) Smile on, tj ja hoce puno slobode i samostalnosti u bilo kojoj vrsti veze, a ljudi koji su me prosili su bili susta suprotnost tome, samo su hteli da me poseduju,sputavaju, preusmeravaju.. i onda mora da pukne, al ja znam da ce jednog dana doci moj liberalni princ i ja ga verno cekam Smile
a sto se tvoje 6 i Sa tice on je ociti primer zastoja,cekanja,kasnjenja.. i neizostavno sazrevanja, kad budes bila stvarno spremna i zrela (neovisno o godine!) morace da se desi, nesto mi ne ide ta prica o napustanju uz tebe Smile)
Umorilo me čekanje...a spremna sam i zrela odavno...ma ne ide uz mene ni ljudima koji me poznaju, al mi se stvarno stalno dešava...sto puta sam pitala majku jel sigurna u vreme rođenja, jer mi se nekada čini kao da moj natal nije moj Laughing
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  sputana Sre Mar 20, 2013 1:13 am

Vita83 ::
Sputana, tebi je primarni vladar 5. u 7. - Merkur u jarcu, što govori po meni o lakom ulasku iz veze u brak, kako je Me0So - vladar 3. i Neptun - suvladar 10. kuće, a ta je konjukcija u jarcu, a kako je i vladar 7. u 5. mislim da je ulazak u brak i ljubavnu vezu podstaknut ljubavlju i djecom, ali zbog jarca kasnije ili poslije duže veze, možda zbog trudnoće ili velike i duboke ljubavi uđeš u brak, jer je Jupiter vladar 7. u škorpiji u petoj. Predbračne veze su ti opisane svakako Merkurom u jarcu, pa kako je u konjukciji sa Neptunom u strijelcu i Suncem u jarcu, vladarem 3. kuće, to mogu biti partneri iz drugog grada, države ili druge nacije, vjere. Ovo potvrđuje i drugi vladar 5. kuće Venera u vodoliji u 9. kući, na neku vezu preko interneta sa drugačijim, neobičnim partnerom koja se možda nije dugo ili uopšte mogla ostvariti, jer Venera dolazi iz 5. uklještene kuće, ili ako jeste, onda je kratkog daha bila ta veza. Ovo je sve grubo rečeno. Very Happy

sunce mi je u strelcu, a sve ostalo je tacno, partneri su bili uglavnom stranci, tj iz obliznjih drzava ili neki cudaci sa neta, i sve je trajalo kratko i zbog merkura povrsno, a ta ukljestena venera mi zivot zagorca, posebno sto je dispozitor skoro svim planetama iz 5 kuce pa se sve na kraju vrati na nju, i daj Boze da bude to prvo sto si rekla , duboka ljubav, a ne trudnoca, jer drugacije brak i ne mogu da zamislim Smile
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  sputana Sre Mar 20, 2013 1:14 am

ena1976 ::
sputana ::
ena1976 ::
sputana :: u pravu je Ena, gleda se 6 kao spona izmedju veze i braka, ali ja sam odlucila da je preskocim i odmah udjem u brak Smile salim se, ali stvarno mi je uran u 6 uvek kvario svaku vezu koja je krenula ka braku
Drago mi je da sam pomogla bounce Ali to je sve što umem da kažem na temu prelaska iz veze u brak Sad
Ti bar imaš koga da kriviš (UR) Wink a meni je VI prazna (počinje u Jarcu, završava u Vodoliji) nit znam šta da gledam, nit šta da popravljam...možda ovaj SA iz XII kvari priču pa me svi ostavljaju Sad
haha, nije da krivim nego mi je lakse da se izvlacim na njega (ur) Smile on, tj ja hoce puno slobode i samostalnosti u bilo kojoj vrsti veze, a ljudi koji su me prosili su bili susta suprotnost tome, samo su hteli da me poseduju,sputavaju, preusmeravaju.. i onda mora da pukne, al ja znam da ce jednog dana doci moj liberalni princ i ja ga verno cekam Smile
a sto se tvoje 6 i Sa tice on je ociti primer zastoja,cekanja,kasnjenja.. i neizostavno sazrevanja, kad budes bila stvarno spremna i zrela (neovisno o godine!) morace da se desi, nesto mi ne ide ta prica o napustanju uz tebe Smile)
Umorilo me čekanje...a spremna sam i zrela odavno...ma ne ide uz mene ni ljudima koji me poznaju, al mi se stvarno stalno dešava...sto puta sam pitala majku jel sigurna u vreme rođenja, jer mi se nekada čini kao da moj natal nije moj Laughing

pa priupitaj majku jos jednom Smile
sputana
sputana

Broj poruka : 96
Datum upisa : 04.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  spikaa 23 Čet Mar 21, 2013 1:12 am


dakle ovako 5 k.počinje u ribama i u njoj se nalazi mjesec koji pravi kvadrat na vladara nept.u strijelcu i trigon sa merkurom u škor.u 1k.Drugi vladar jupiter se nalazi u 12k u konjuk.sa saturn.u vagi Rolling Eyes
ne miriše mi baš na dobro zbog ove 12k i konj.sa saturnom,da li to nosi smrt ploda? Crying or Very sad
spikaa 23
spikaa 23

Broj poruka : 4
Godina : 43
Datum upisa : 20.03.2013

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  lola92 Ned Mar 31, 2013 12:13 pm

Pozdrav!Moja 5 kuća počinje u škorpionu,gdje se ujedno nalazi i njezin vladar pluton te pravi kvadrat sa venerom u vodenjaku u 8 kući i trigon sa marsom u raku u 12k..između ostalog u 5 kući još imam i merkur u strijelcu koji pravi sextile sa venerom i saturnom u vodenjaku kakav bi to utjecaj mogao biti na djecu i veze?Nekako mi se ne sviđa ovaj aspekt između venere i plutona


https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/35/astro2gw01anonymous5221.gif/
lola92
lola92

Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Astrotanja Ned Mar 31, 2013 11:37 pm

S pravom Lola ti se ne dopada. Spada u jedne od aspekta koji remeti ljubavnu sreću, menja osobu, kroz nimalo laka ljubavna iskustva.

Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 9 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu