Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5.kuća u kom znaku vam počinje

+64
lola92
spikaa 23
ena1976
kaktus-vila
neobicna
*andjela*
Rasheljka
Katja87
kunigunda
Vita83
Oceana
sputana
ivankovacic
Djordje
virgo87
tvigy
bubili30
sara
libra_girl
malamo
likac
AfRoDiTiCa
Arijaaa
RainyDay
bonafides
Natasha-77
taurus13
sagitariusleone
mojra
amajlija
sladjana
Replay
nolita
kristina
Dunja
venerica
alea
Bellatrix986
zelena dolina
jassna
Paradoks
Angie
galaksija
tanjica
Milica
Katarinaki
viktorij
Doree
Strelica
Djomla
BoSaNKa
Bambola
Izida
gernica
vedrana
GOGA
nina4
Jane
lado06
mesmerized
inja
Čarobnica
Nale 83
Astrotanja
68 posters

Strana 10 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  lola92 Pon Apr 01, 2013 2:25 pm

Hvala na komentaru Astrotanja!Onda ja prilično osjećam utjecaj tog aspekta, s ljubavi nikako na zelenu granu...





https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/35/astro2gw01anonymous5221.gif/
lola92
lola92

Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  sara Uto Apr 02, 2013 7:31 pm

Lola, po mom nekom mišljenju, ovdje je jako važno biti trezven i znati što se to događa, slično kao i kod mene premda je moja venera u jarcu u 8. polju, nije u konjukcji s SA, tako da netko tko se zanosi i veseli u fatalnosti od ljubavi, da to nije toliko lijepo, da je ljepše kada je čovjek umjeren i da voli stabilno i umjereno, jer šta će mu emocionalni "gubitci" ili klasično rečeno bol za ljubavi na koju moraš biti oprezna a to govori 5 polje, i vl. pluton u 5. polju koju ćeš vjerojatno silno željeti postići, jer upravo to govori i tvoj kvadrat pl90ve, koja neće baš ići lako, a i sam položaj ve u 8. polju, biti na oprezu nije na odmet, a opet sve zavisi šta netko voli, da li voli izazov…
ovdje je i ve i sa u najboljem aspektu s ju120ve,ju120sa, pa se dogodi da osoba kaže da uopće nije iskoristila svoje dobre aspekte, pa normalno jer bi glavni dio energije izgubila na ovom plutonu, ne valja za ništa gubiti "glavu" … s jedne strane ovdje SA reducira i selekcionira, a s druge strane Pl razara, pa kod ovakvih pretumbacije bilo bi dobro da se osoba povodi za svojim unutarnjim kriterijima s obzirom na osnovnu karakteristiku ličnih planeta, da bude kako se kaže trezven u odabiru

tvoja venera govori da je tebi namijenjena umjerena ljubav, pošto si jako mlada neznam da li ćeš me razumjeti, jer izazov nije uvijek dobar za čovjeka, pa ću ti nešto reći dobronamjerno ako ćeš to uopće pamtiti, jer ima još vremena kad će doći vrijeme do realizacije 7. kuće, normalno da nećeš sjediti i čekati, ve0sa, ve90pl ali isto nije dobro se s nečim ranjavati, uvjek čovjek treba prepoznavati situacije a ne da kako da kažem srlja u nešto…
pa ako govorimo o partneru iz 7. polja onda je to ljubav koja će se desiti dolaskom tranzitnog saturna na dc ili već ulaskom SA u jarca, tvoja ljubav govori o karmičkoj ljubavi, karmička ljubav nije uvijek nesretna ljubav, karmički se obično vezuje za negativnu konotaciju, što ne mora značiti, tako da se za nekoga vrlo često kaže da ima i dobru karmu, mada se to često ne vezuje za saturna, ali postoje takve ljubavi, tvoja ljubav će biti sudbinska ljubav, kada nekoga spoji sudbina zar ima ljepše, pogotovo ako se partnerovo (tvog budućeg) sunce nađe u tvom 7. polju, da li će to biti jarac ili vodenjak, neznam, jer vjerujem da će baš taj znak biti u kombinaciji, ali bit je ovdje kod tebe da prepoznaš svoj sudbinski poziv…također dispozitor tvoje venere je i ur0ne u jarcu, što govori da će to biti osoba razvijene društvene i humane svijesti koju će svakako obojiti i simbolika neptuna, venera u istom znaku s njezinim vladarem (nije jaka konjukcija) to znači da će ta osoba imati u iste kriterije, mjerila i stavove u životu kao i njezin partner, ako su isti zašto se ne bi slagali… Laughing

kada se kaže se da neko ima lošu karmu, ali se i kaže da neko ima i dobru karmu, riječ "karma" vezuje se za saturna, kojega se vezuje i za karmičke veze, koje su i sretne veze, Za karmičku vezu vezuje se ova rečenica:
"Najvažnije susrete duše dogovaraju mnogo prije nego što su se tijela vidjela", tako da se te veze ne događaju često i da ih treba prepoznati, jer su one jedinstvene, gdje su pojavljuju pored saturna i još neke planete u dobrim aspektima, pa se dogodi da osoba pronađe partnera s istim položajem znakova i kuća, pa se kaže da su se te osobe baš našle.





Poslednji izmenio sara dana Ned Apr 07, 2013 11:16 am, izmenjeno ukupno 1 puta

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  ena1976 Sre Apr 03, 2013 6:00 pm

sara :: pa ako govorimo o partneru iz 7. polja onda je to ljubav koja će se desiti dolaskom tranzitnog saturna na dc ili već ulaskom SA u jarca,
Saro,
razumem deo oko tranzitnog SA na DES, koji bi Loli mogao doneti ozbiljan partnerski odnos,
ali mi pojasni zašto misliš da će biti dešavanja ulaskom SA u Jarca? (da ne čekamo da nam Lola potvrdi pošto to neće biti pre 2018 Smile )
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  sara Sre Apr 03, 2013 10:24 pm

da, ozbiljana partnerska veza može joj se desiti oko 25 godine, s obzirom na tranzitnog ju u vagi koji bi napravio konjukciju s natalnim ju, te dobre aspekte trigon prema njezinom sa i ve, a i saturn sekstil s njezinim natalnim ve i sa, znači tranzitni saturn će biti blizu treće dekade strelca, ali za ovo bi trebalo temeljitije vidjeti, al nemam baš vremena... ali ono što je sigurno je dolaskom tranzitnog sturna na dsc, a do tada ne shvaćati ništa preozbiljno...
Kako rekoh ovdje gore da svoju karmičku vezu, koja je za tebe posebno važna, možeš upoznati već u ovom dobrom tranzitu (tr. jupiter u vagi, tr. saturn blizu treće dekade strelca), koji u sebi nosi potencijal, znači već s 24 godine ili 24/25 godini a možda ćeš je samo ozakoniti u saturnov povratku ili ćeš je upoznati u Satur. povratku, jer te tvoja venera baš tamo vodi, ali od tebe (VE) zahtjeva opreznost i trezvenost odabira partnera, pa će ti lakše pasti neke emocionalne pretumbacije, a neće ti biti teško prepoznati je, ukoliko se upoznaš baš s jarcem ili vodenjakom.
Mjesec u vodenjaku je jako human, može se ovdje i baviti humanitarnim poslovima.


Poslednji izmenio sara dana Sub Apr 06, 2013 10:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  malamo Čet Apr 04, 2013 10:08 am

sara ::da, ozbiljana partnerska veza može joj se desiti oko 25 godine, s obzirom na tranzitnog ju u vagi koji bi napravio konjukciju s natalnim ju, te dobre aspekte trigon prema njezinom sa i ve, a i saturn sekstil s njezinim natalnim ve i sa, znači tranzitni saturn će biti u trećoj dekadi strelca, ali za ovo bi trebalo temeljitije vidjeti, al nemam baš vremena... ali ono što je sigurno je dolaskom tranzitnog sturna na dsc, a do tada ne shvaćati ništa preozbiljno...

jel taj tranzit saturna na dc da primenim i na moj slucaj, tad cu imati oko 37 godina? lol!
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Astrotanja Čet Apr 04, 2013 11:27 am

Saturn može da učvrsti partnerstvo, stabilizuje kada je na Dc u povoljnim aspektima, donosi obaveze, odgovornosti veće vezen za partnerstvo, ili javni rad, ali može ukoliko je u nepovoljnim aspektima i da donese puno problema, nezadovoljstva u već postojećim brakom i razočarenja u bračnog partnera, a ni razvod nije nemoguć u tom slučaju, posebno ako jođ neki planetarni aspekti i natal te osobe potvrđuju mogućnost razvoda.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  malamo Čet Apr 04, 2013 12:13 pm

Astrotanja ::Saturn može da učvrsti partnerstvo, stabilizuje kada je na Dc u povoljnim aspektima, donosi obaveze, odgovornosti veće vezen za partnerstvo, ili javni rad, ali može ukoliko je u nepovoljnim aspektima i da donese puno problema, nezadovoljstva u već postojećim brakom i razočarenja u bračnog partnera, a ni razvod nije nemoguć u tom slučaju, posebno ako jođ neki planetarni aspekti i natal te osobe potvrđuju mogućnost razvoda.

dobro, imam veliku mogucnost da se razvedem kad mi saturn stane na veneru. al ako budem cekala da se udam kad saturn stane na dc i jos se i razvedem kad stane na veneru, bice to najkraci brak u istoriji brakova lol!
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  lola92 Čet Apr 04, 2013 3:16 pm

Sara,puno hvala na ovako opširnom objašnjenju :)Shvatila sam što ste mi pokušali reći i kako ide ovaj proces saturnovog povratka..Istina,ja sam još dosta mlada i nedovoljno zrela tako da mi zapravo možda i nije potrebna neka ozbiljna veza iako nekad to želim i patim zbog ljubavnih gubitaka,ali šta je tu je...ima još puno tog predamnom, do dolaska tranzitnog saturna Smile ...jedino što me još zanima kako funkcionira mjesec u vodenjaku koji je također u 7 kući,ako budete mogli?





https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/35/astro2gw01anonymous5221.gif/


Poslednji put izmenio lola92 dana Sub Apr 06, 2013 12:15 pm, izmenio ukupno 8 puta
lola92
lola92

Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  ena1976 Čet Apr 04, 2013 6:28 pm

malamo :: dobro, imam veliku mogucnost da se razvedem kad mi saturn stane na veneru. al ako budem cekala da se udam kad saturn stane na dc i jos se i razvedem kad stane na veneru, bice to najkraci brak u istoriji brakova lol!
e Malamo, legendice, baš si me nasmejala Laughing
i da znaš da ti je dobro prolazno vreme 37-ma godina, jer kad bih ja čekala SA na DES, onda bi se možda i udala u 45-oj tj. 2022 godine Laughing
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  malamo Pet Apr 05, 2013 9:39 am

ena1976 ::
malamo :: dobro, imam veliku mogucnost da se razvedem kad mi saturn stane na veneru. al ako budem cekala da se udam kad saturn stane na dc i jos se i razvedem kad stane na veneru, bice to najkraci brak u istoriji brakova lol!
e Malamo, legendice, baš si me nasmejala Laughing
i da znaš da ti je dobro prolazno vreme 37-ma godina, jer kad bih ja čekala SA na DES, onda bi se možda i udala u 45-oj tj. 2022 godine Laughing

sta cemo, treba covek da okrene na humor i kad mu nije do toga Laughing sunny
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  ena1976 Pet Apr 05, 2013 7:24 pm

malamo ::
ena1976 ::
malamo :: dobro, imam veliku mogucnost da se razvedem kad mi saturn stane na veneru. al ako budem cekala da se udam kad saturn stane na dc i jos se i razvedem kad stane na veneru, bice to najkraci brak u istoriji brakova lol!
e Malamo, legendice, baš si me nasmejala Laughing
i da znaš da ti je dobro prolazno vreme 37-ma godina, jer kad bih ja čekala SA na DES, onda bi se možda i udala u 45-oj tj. 2022 godine Laughing
sta cemo, treba covek da okrene na humor i kad mu nije do toga Laughing sunny
ma uzdam se u UR na MC 2021.godine ko će da čeka SA lol!
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  sara Pet Apr 05, 2013 9:29 pm

Laughing ...super, nikad nije kasno... Laughing Shocked lol!

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  sara Ned Apr 07, 2013 10:53 am

Lola, da još dodam, tebi je jupiter u vagi kao prirodnom polju partnerstva (to se također dodatno gleda), gdje je jupiter i suvladar 5. polja, zato mislim da bi ti tvoju ozbiljnu, sudbinsku vezu mogao pokrenuti ovaj dobar tranzit, kako sam gore napisala. Jupiter se nalazi u 4. kući, u vagi domicilno polje partnerstva, vl. mu je venera koja je u ve90 pl, ali bez obzira na aspekt, ve je u 8. polju, pa s obzirom na položaj venere u kući i njenom aspektu pl90ve, a pluton prvi vladar 5. polja, mislim da ćeš biti u nekoj vezi emocionalno povređena i tvoja venera je baš tako postavljena da traži ravnotežu s ve0sa, kroz dobre aspekte, dobru energiju jupitera i podršku iz 4. kuće u vagi, u svakom slučaju jupiter je jako dobro postavljen i inetegriran s ve, sa, mo tako da mislim da ne trebaš previše brinuti, samo malo biti trezvena, i naravno što više družiti se s ljudima s merkurom u strijelcu, po mom mišljenju... Laughing

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  lola92 Ned Apr 07, 2013 7:12 pm

sara ::Lola, da još dodam, tebi je jupiter u vagi kao prirodnom polju partnerstva (to se također dodatno gleda), gdje je jupiter i suvladar 5. polja, zato mislim da bi ti tvoju ozbiljnu, sudbinsku vezu mogao pokrenuti ovaj dobar tranzit, kako sam gore napisala. Jupiter se nalazi u 4. kući, u vagi domicilno polje partnerstva, vl. mu je venera koja je u ve90 pl, ali bez obzira na aspekt, ve je u 8. polju, pa s obzirom na položaj venere u kući i njenom aspektu pl90ve, a pluton prvi vladar 5. polja, mislim da ćeš biti u nekoj vezi emocionalno povređena i tvoja venera je baš tako postavljena da traži ravnotežu s ve0sa, kroz dobre aspekte, dobru energiju jupitera i podršku iz 4. kuće u vagi, u svakom slučaju jupiter je jako dobro postavljen i inetegriran s ve, sa, mo tako da mislim da ne trebaš previše brinuti, samo malo biti trezvena, i naravno što više družiti se s ljudima s merkurom u strijelcu, po mom mišljenju... Laughing

Hvala Sara,odlično ste mi ovo objasnili,da su ovi ostali aspekti dobri kako sam se i nadala,a što se tiče ovog pl90ve i samog plutona kao prvog vladara 5 polja je točno, barem mislim da je,što se tiče emocionalne povrede,doživjela sam je previše fatalno prije nešto više od godinu dana,i trebalo mi je da se pomirim s tim da je gotovo,ali sada napokon jesam i idem dalje,s tim da sam sad opreznija...hvala Laughing
lola92
lola92

Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty ....

Počalji  anjaa13 Ned Apr 07, 2013 9:21 pm

da li moze neko da mi pomogne u tumacenju moje pete kuce,jer me skroz buni Rolling Eyes ?!...
peta kuca mi je u vodoliji...e sad, kao vladar vodolije se pominje uran i saturn....sta ima prednost,il gledam oba Question ...saturn mi je u prvoj (u vagi)...a uran u drugoj (u strelcu) Question

http://www.dodaj.rs/f/v/11t/1wsOdgjT/natalna.gif

anjaa13

Broj poruka : 15
Datum upisa : 10.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  ena1976 Pon Apr 08, 2013 8:32 pm

anjaa13 ::da li moze neko da mi pomogne u tumacenju moje pete kuce,jer me skroz buni Rolling Eyes ?!...
peta kuca mi je u vodoliji...e sad, kao vladar vodolije se pominje uran i saturn....sta ima prednost,il gledam oba Question ...saturn mi je u prvoj (u vagi)...a uran u drugoj (u strelcu) Question
http://www.dodaj.rs/f/v/11t/1wsOdgjT/natalna.gif
Ja gledam UR kao vladara vodolije, a SA kao suvladara, mada mislim da bi trebala da obratiš pažnju i na znak koji V kuća zahvata (u tvom slučaju Ribe).
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Zbunjena

Počalji  woman1 Uto Apr 09, 2013 11:23 pm

Meni 5. kuca započinje u znaku vage, nastavlja se u škorpiji i završava u strijelcu. Kako da onda tumacim petu kucu, kroz koji znak?
Pluton mi je u petoj kuci.
Natalna karta:

woman1

Broj poruka : 9
Datum upisa : 14.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  ena1976 Sre Apr 10, 2013 10:38 pm

woman1 ::Meni 5. kuca započinje u znaku vage, nastavlja se u škorpiji i završava u strijelcu. Kako da onda tumacim petu kucu, kroz koji znak?
Pluton mi je u petoj kuci.
Natalna karta:
uklještena peta u škorpiji What a Face
ista situacija kao kod Vita83, pronađi njene komentare o uklještenoj petoj, da se ne ponavljamo
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  lola92 Pet Apr 12, 2013 12:18 pm

sara ::da, ozbiljana partnerska veza može joj se desiti oko 25 godine, s obzirom na tranzitnog ju u vagi koji bi napravio konjukciju s natalnim ju, te dobre aspekte trigon prema njezinom sa i ve, a i saturn sekstil s njezinim natalnim ve i sa, znači tranzitni saturn će biti blizu treće dekade strelca, ali za ovo bi trebalo temeljitije vidjeti, al nemam baš vremena... ali ono što je sigurno je dolaskom tranzitnog sturna na dsc, a do tada ne shvaćati ništa preozbiljno...
Kako rekoh ovdje gore da svoju karmičku vezu, koja je za tebe posebno važna, možeš upoznati već u ovom dobrom tranzitu (tr. jupiter u vagi, tr. saturn blizu treće dekade strelca), koji u sebi nosi potencijal, znači već s 24 godine ili 24/25 godini a možda ćeš je samo ozakoniti u saturnov povratku ili ćeš je upoznati u Satur. povratku, jer te tvoja venera baš tamo vodi, ali od tebe (VE) zahtjeva opreznost i trezvenost odabira partnera, pa će ti lakše pasti neke emocionalne pretumbacije, a neće ti biti teško prepoznati je, ukoliko se upoznaš baš s jarcem ili vodenjakom.
Mjesec u vodenjaku je jako human, može se ovdje i baviti humanitarnim poslovima.

Po meni su te godine zapravo i idealne za neku ozbiljniju vezu,e sad kakva će bit to ću vidjet..i primjetila sam da se uvijek dobro osjećam u društvu osoba rođenih u znaku vodenjaka mada još nisam upoznala nijednu mušku osobu u tom znaku,ali imam nekoliko prijateljica s kojima se odlično slažem...Jedino mislim da taj moj saturn donosi dosta starijeg partnera,možda otprilike može bit stariji više od 4 god ili samo ozbiljan
lola92
lola92

Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  sara Pon Apr 15, 2013 8:26 pm

lola92 ::
Po meni su te godine zapravo i idealne za neku ozbiljniju vezu,e sad kakva će bit to ću vidjet..i primjetila sam da se uvijek dobro osjećam u društvu osoba rođenih u znaku vodenjaka mada još nisam upoznala nijednu mušku osobu u tom znaku,ali imam nekoliko prijateljica s kojima se odlično slažem...Jedino mislim da taj moj saturn donosi dosta starijeg partnera,možda otprilike može bit stariji više od 4 god ili samo ozbiljan
lola, baš te briga da li će biti stariji ili mlađi, važno je da ti se dopadne...ali ja mislim da će biti nešto mlađi...ali i pazi na okolnosti jer ti je 8. kuća su i loše okolnosti, događaji oko tebe, koje mogu da te pomute i stvaraj uvijek dobru energiju oko sebe, ne daj lošim okolnostima da prevladaju, u dobroj energiji se najbolje se opstaje i odlučuje. Laughing

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Astrotanja Uto Apr 16, 2013 10:19 am

Generacija 89.godište će ove godine doživeti obnavljanje jupiterovskog ciklus.Oni koji imaju Jupiter u petoj ili sedmoj u Raku će imati prilike da dožive nešto vrlo lepo kada je ljubav i partnerstvo u pitanju, posebno ako im Jupiter pravi i neki aspekt ka natalnom mesecu, dispoztoru Jupitera u Raku. Ako se to desi u letnjem periodu kada će Jupiter biti u trigonu sa Saturnom evo mogućnosti uspešnih veza, trudnoća kod žena, jer je Jupiter u Raku vrlo naklonjen porodici,a u dobrom asepktu sa Mesecom može doneti i materinstvo. Uopšte, Jupiter u Raku povoljno deluje na porodičan život. sunny sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  lola92 Uto Apr 16, 2013 5:02 pm

sara ::
lola92 ::
Po meni su te godine zapravo i idealne za neku ozbiljniju vezu,e sad kakva će bit to ću vidjet..i primjetila sam da se uvijek dobro osjećam u društvu osoba rođenih u znaku vodenjaka mada još nisam upoznala nijednu mušku osobu u tom znaku,ali imam nekoliko prijateljica s kojima se odlično slažem...Jedino mislim da taj moj saturn donosi dosta starijeg partnera,možda otprilike može bit stariji više od 4 god ili samo ozbiljan
lola, baš te briga da li će biti stariji ili mlađi, važno je da ti se dopadne...ali ja mislim da će biti nešto mlađi...ali i pazi na okolnosti jer ti je 8. kuća su i loše okolnosti, događaji oko tebe, koje mogu da te pomute i stvaraj uvijek dobru energiju oko sebe, ne daj lošim okolnostima da prevladaju, u dobroj energiji se najbolje se opstaje i odlučuje. Laughing

Ma da u pravu ste koga briga za godine Laughing ,a za loše okolnosti valja se oduprijet koliko se može
lola92
lola92

Broj poruka : 15
Datum upisa : 12.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty ...

Počalji  Milami86. Uto Apr 30, 2013 1:11 am

Rak na vrhu pete kuće:
Osoba je nedosljedna u ljubavi i lako ulazi u veze, osim ako je Mjesec pozicioniran u fiksnom znaku. Prema voljenoj osobi pokazuje majčinsku ljubav, odnosno moguće je da se za ljubavne savjete obraća majci. Ponekad u muškim horoskopima ova pozicija ukazuje na veze sa udanim ženama, osobito ako je i Mjesec ujedno u znaku Vage. Osoba je kreativna, često radi noći u kod kuće. Zna skrenuti pozornost ljudi na svoj rad. Ukoliko je Mjesec u takvim aspektima, ovo će biti i pokazatelj osobe sklone hazardu.

VLADAR PETE U JEDANAESTOJ KUĆI Ova osoba najbolje spaja potrebu da voli i bude voljena. Poseduje veliki energetski naboj,. Inovativna je, nekonvecionalna u kreativnom ispoljavanju i ljubavi. Izrazito drustvena, voli da se zabavlja sa prijateljima. Talasa od prijateljstva do ljubavi i obrnuto. Sklona je hazardu. Deca su drustvena i lako se javno ispoljavaju.

Koliko se ovo sve odnosi na moju natalnu kartu, gde se gleda koliko cu dece da imam? Smile

Moja natalna karta
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/507/astrow2gw01milicamilosa.gif/


Poslednji izmenio Milami86. dana Uto Apr 30, 2013 1:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : greska u tekstu)
Milami86.
Milami86.

Broj poruka : 15
Godina : 37
Локација : Vranje
Datum upisa : 15.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  neobicna Čet Maj 02, 2013 8:20 pm

Mislim da mi je interesantna postavka planeta u petoj kuci....ali do sad sam imala jako malo veza sve su bile kratke, i dugo vremena mi je trebalo da prebolim. Vec dugo sam sama, toliko dugo da me to opterecuje..da ne ostanem sama... e sad peta u jarcu donosi neka odlaganja. meni je vladar u trecoj....sa u strelcu..sunce venera i ju u petoj a od ljubavi jos nista....

http://www.dodaj.rs/f/3D/hv/12azGqO5/natalnaaa.gif
neobicna
neobicna

Broj poruka : 21
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Strijelac Pet Sep 13, 2013 12:42 pm

Moja peta počinje Vagom, venera u škorpiji, uran i sjeverni čvor također. Venera u konjukciji sa sjevernim čvorom - nevjernost, venera u kvadratu sa mjesecom - moguć razvod, uran - prekidi trudnoće, pogotovo sa kvadratom na mjesec, Uran kvadrat saturn iz druge - i što bi dobila neke pare iznenada, saturn mi ne da ...

Jedino mi je dala lijepu kćerkicu, Venera sekstil Merkur iz sedme - pametnu ... Smile

Strijelac

Broj poruka : 52
Datum upisa : 13.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

5.kuća u kom znaku vam počinje - Page 10 Empty Re: 5.kuća u kom znaku vam počinje

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu