Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ocajna pomozite sta da radim?

3 posters

Ići dole

ocajna pomozite sta da radim? Empty ocajna pomozite sta da radim?

Počalji  adna Ned Mar 02, 2014 6:46 pm

Zaista bih volila da ako je neko voljan da mi pomogne da mi kaze kakvi su aspekti za mene u ljubavi u 2014 .Rodjena sam 16.04.1981. u 9 i 30 u Sarajevu a muz 05.10.1977. . Razdvojeni smo vec dva mjeseca ne zivi sa nama svadje su kulminirale i da nas je napustio. Interesuje me da li postoji mogucnost pomirenja i kakva je buducnost ove veze. tj. da li su nam zvjezde naklonjene ako iko moze pogledati.Unaprijed zahvalna

adna

Broj poruka : 11
Godina : 42
Локација : sarajevo
Datum upisa : 02.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

ocajna pomozite sta da radim? Empty Re: ocajna pomozite sta da radim?

Počalji  logos Pon Mar 10, 2014 3:39 pm

adna ::Zaista bih volila da ako je neko voljan da mi pomogne da mi kaze kakvi su aspekti za mene u ljubavi u 2014 .Rodjena sam 16.04.1981. u  9 i 30 u Sarajevu a muz 05.10.1977. . Razdvojeni smo vec dva mjeseca ne zivi sa nama svadje su kulminirale i da nas je napustio. Interesuje me da li postoji mogucnost pomirenja i kakva je buducnost ove veze. tj. da li su nam zvjezde naklonjene ako iko moze pogledati.Unaprijed zahvalna

Natalna karta za Adnu:

ocajna pomozite sta da radim? 287f0bo

Primetan je stelijum (više planeta na malom prostoru, tj. u međusobnoj konjunkciji) Sunca (osoba - vladar III kuće komunikacija), Venere (ljubav - vladar V kuće ljubavi), Marsa (akcija, energija, prodornost, snaga, oštro) i Merkura (reči, komunikacija) u znaku Ovna (akcija, energija, prodornost, snaga). Taj stelijum je u aspektu inkonjunkcije (velika prilagođavanja) sa drugim stelijumom iz IV kuće (dom, porodica) koga čine Mesec (emocije, duša, psiha - vladar Asc /osoba/) na 23° (analogija Vodolije i Urana - nagli prekidi, bes, hirovitost) znaka Device (detaljisanje, sitničavost), Jupiter (ekspanzija, optimizam) koji vlada VI kućom (posao, bolest) i Saturn (teškoće, prepreke, problemi, depresija, vladar VII kuće braka) oba iz znaka Vage (brak, partner). Prvi stelijum je još u opoziciji (aspekt suprotstavljanja) sa Plutonom (strasno, fatalno) iz znaka Vage (brak, partneri) koji je većinski vladar V kuće (ljubav) i u inkonjunkciji sa Uranom (nagli prekidi, bes, svađa) sa 29° (stepen plača) znaka Škorpije (strast, seks, fatalnost). Sve ovo simbolizuje osobu koja je oštra na rečima koje su prejake i pogubne za funkcionisanje emotivne i ljubavne bračne veze što je u određenom trenutku eskaliralo i rezultiralo svađama i prekidom veze jer nije postojalo obostrano prilagođavanje pri čemu je moguće i bračno neverstvo a i uslovi u domu su postajali vremenom sve teži za život.

Tranziti:

ocajna pomozite sta da radim? Zx0jv5

Pre par meseci kada je došlo do prekida u vezi tranzitni Uran (svađe, prekidi) je bio u opoziciji (težak aspekt) sa natalnim Saturnom (vladar VII kuće braka, partnera) iz Vage (brak) i IV kuće (dom, porodica), tranzitni Pluton (fatalno - većinski vladar V kuće ljubavi) je sa vrha VII kuće pravio kvadrat (nepovoljan aspekt) sa Merkurom (komunikacije) i tranzitni Mars (oštro, snažno - vladar Sunca) je iz znaka Vage (brak) bio u opoziciji (loš aspekt) sa natalnim Merkurom (komuniciranje). Tada je kroz VII kuću tranzitiralo i Sunce (osoba), Merkur (komuniciranje), Venera (ljubav) i Mesec što je davalo aktuelnost svemu što se dešavalo u braku. Sve u svemu izuzetno teški i nepovoljni aspekti u tom periodu.

Astrološki gledano povoljnan period za obnovu ove veze je kraj jula i početak avgusta kada tranzitni Jupiter (optimizam) i tranzitno Sunce (osoba) a malo zatim i Merkur (komunikacije)  i Venera (ljubav) budu ušli u znak Lava (prirodna V kuća ljubavi) i II kuću (bolja materijalna situacija) i pravili trigon sa natalnim Uranom (sloboda) iz V kuće (ljubav) i sekstil sa natalnom konjunkcijom Jupitera (optimizam) i Saturna (vladar VII kuće braka) iz IV kuće (dom, porodica). Nešto kasnije sva ova nebeska tela će graditi trigon (povoljan aspect) sa stelijumom Sunca, Marsa, Venere i Merkura. Tada će tranzitni Uran biti na pomenutom stelijumu što ukazuje na potrebu poštovanja sloboda (Uran) u zajednici i ljubavi (V kuća), dugotrajno prisustvo Plutona na vrhu VII kuće (brak) da ta zajednica mora posle kraha pretrpeti veliku promenu (Pluton) jer posle Plutona ništa neće biti isto.

Adna i muž - sinastrija

ocajna pomozite sta da radim? 23vynno

Njegov Mesec iz njegove VII kuće na tvom Asc ukazuje na jaku emotivnu vezu a njegov slabi Mars (u znaku svoga pada) iz iste njegove kuće u tvojoj I kući i u kvadratu sa tvojim jakimMarsom (u svom sedištu) ukazuje na svađe, vređanja i nasilno ponašanje, tj. mnogo negativne i agresivne energije. Njegova konjunkcija Sunca (on) i Plutona (stradanje i regeneracija, seks) su u tvojoj IV kući (dom, porodica) u znaku Vage (brak) i u aspektu opozicije (suprotstavljanje) sa tvojom Merkurom (komunikacija) a njegov Merkur je u istoj kući i istom znaku na tvom Saturnu (problemi, teškoće, ograničenja) i Jupiteru (vera, optimizam, stavovi, ubeđenja) i sve to ukazuje na izuzetnu teškoću u komuniciranju u svom domu gde su stavovi i mišljenja potpuno suprotni a kako se teško popušta svađe su neminovne. Potrebno je izbegavati teške i oštre reči, pogotovo nasilje, uvažavati tuđa i različita mišljenja, slobode, takođe. Za život u dvoje je potrebna obostrana ljubav, tolerancija, razumevanje, prilagođavanje i opraštanje. Sa tim je sve lakše.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ocajna pomozite sta da radim? Empty Re: ocajna pomozite sta da radim?

Počalji  adna Pon Mar 10, 2014 7:52 pm

Hvala velika, zaista je sve ovakvo u stvarnom zivotu, svi problemi su nastali zbog lose komunikacije i nerazumijevanja, suprotnih stavova, ali mi se ne svidja samo taj dugi period tek od avgusta mjeseca kazete je povoljan period, a znate kad ste u braku s nekim ne znam mozete li cekati ovoliko,nestrpljivi ste da rjesiite ovu situaciju mada znam da nista ne moze preko noci.Ali ostaje da vidimo kako ce se situacija razvijati. Pozdrav veliki i hvala jos jednom na izdvojenom vremenu za analizu

adna

Broj poruka : 11
Godina : 42
Локација : sarajevo
Datum upisa : 02.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

ocajna pomozite sta da radim? Empty Re: ocajna pomozite sta da radim?

Počalji  logos Uto Mar 11, 2014 5:14 pm

adna ::Hvala velika, zaista je sve ovakvo u stvarnom zivotu, svi problemi su nastali zbog lose komunikacije i nerazumijevanja, suprotnih stavova, ali mi se ne svidja samo taj dugi period tek od avgusta mjeseca kazete je povoljan period, a znate kad ste u braku s nekim ne znam mozete li cekati ovoliko,nestrpljivi ste da rjesiite ovu situaciju mada znam da nista ne moze preko noci.Ali ostaje da vidimo kako ce se situacija razvijati. Pozdrav veliki i hvala jos jednom na izdvojenom vremenu za analizu

Astrološki gledano stelijum iz znaka Ovna simbolizuje veliku energiju i akciju "odmah i sad" ali njegova inkonjunkcija sa Saturnom i Jupiterom govori da je mudrije (Saturn) i mnogo bolje (Jupiter) korigovati i prilagoditi (inkonjunkcija) svoje ukupno ponašanje pogotovo u načinu komunikacije (Sunce /osoba/ vladar III kuće komunikacije) jer je tako mudrije (Saturn) i mnogo povoljnije (Jupiter) za odnose u domu i porodici (Saturn i Jupiter u IV kući). Napisano nikako ne znači da osoba ne može i ranije pokušati uspostaviti željene kontakte ali je potrebno mnogo prilagođavanja i promena, najpre kod sebe pa i kod partnera. Za početak je dobro imati svest o značaju promena i prilagođavanja kao osnovu za nastavak suživota sa željenom osobom i nadogradnje istog.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ocajna pomozite sta da radim? Empty Re: ocajna pomozite sta da radim?

Počalji  adna Sre Mar 12, 2014 11:16 pm

Zaista Vam se ne mogu zahvaliti na brzom odgovoru koji mi zaista puno znaci u ovom zivotnom momentu.Ono sto mene muci sad trenutno jeste pitanje te nase veze covjek se stabilizuje poslije svega ali podsvesno radi na tome da rjesi svoj problem da dodje do zakljucka zasto se to dogodilo i da naravno pojasni sebi neke stvari i izvuce zakljucke za ubuduce . Mozda ce vam zvuciti glupo ali bih volila i cuti vase misljenje o tome sa astroloskog gledista pošto vidim da ste zaista strucnjak u svom poslu i pomazete drugima o nasoj vezi .Naime, zivjeli smo u ˇskladnomˇ braku 7 godina, izuzmem li krizu koja je bila slicna ovoj u prvoj godini braka ali smo je relativno brzo prevazisli u poredjenju sa ovim sad, prije braka smo se 5 godina zabavljali, znaci ukupno 12 godina zajednickog zivota i veze , i imamo kcerku od 4,5 godina.Covjek se pita kako to da nas moze nesto rastaviti toliko da je neobjasnjivo i nemoguce za shvatiti . Nije u pitanju druga osoba, mozda malo uticaj roditelja ali opet nemam odgovora da li je to toliki uticaj negativan planeta gdje nismo izdrzali ili mi nismo jedno za drugo, ne znam vise ni sta da mislim, zaista je tesko pogotovo kad ste sami i nemate sa kim da radite na problemu da ga rjesavate.Ili je samo odgovor da se i mi s vremenom mjenjamo i ne zelimo sebi priznati, pa se i nasi stavovi i misljenja sukobljavaju sa okolinom , pa ucimo na svojim greskama sto je najgore zivotno iskustvo.Ovu situaciju ne bih zaista nikome pozelila ali znam da ce poslije svake kise usjati sunce, rekli ste da treba raditi na sebi do tad : da li je moguce se promijeniti toliko za suzivot i odustati od svojih uvjerenja to je tesko pitanje, jer iznenada partner i ja imamo razlicite poglede na svijet. Mislim da se radi o borbi ega,on se iznenada prepao dominacije i zestokih rijeci, pa se povukao gdje mu je sigurno a time kaznjava sve oko sebe.
Veliki Pozdrav

adna

Broj poruka : 11
Godina : 42
Локација : sarajevo
Datum upisa : 02.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

ocajna pomozite sta da radim? Empty Re: ocajna pomozite sta da radim?

Počalji  logos Pet Mar 14, 2014 3:12 pm

Stelijum u Ovnu simbolizuje ogromnu energiju i hiperaktivnost na ivici nestrpljenja, jak ego koji se nameće, a kako je to u kontinuitetu bilo bi dobro tu energiju preusmeriti i koristiti je drugačije nego do sada. To je jedan od prioriteta za ubuduće jer mora postojati neki ventil za pražnjenje energijske tenzije. Taj stelijum je u trigonu (aspekt lakog protoka energije) sa Neptunom (psiha) iz VI kuće (akutne bolesti) i može ponekad ukazivati na osećanja konfuzije (Neptun) koja može proizvesti emotivne i psihičke probleme (Neptun u aspektu kvadrata sa Mesecom, vladarom Asc iz znaka Device koja je prirodna VI kuća bolesti a Mesec je i u inkonjunkciji sa pomenutim stelijumom) ako se energija ne troši kontinuirano osmišljeno. Neptun je vladar MC (zenit, karijera, status) i nalazi se u VI kući (posao) pa bi bilo dobro poraditi nešto u vezi karijere utoliko pre što je drugi vladar MC Mars u X kući i u svom sedištu (jak položaj) pa možda i nešto lično preduzeti.

V kuća (ljubav) obuhvata tri znaka, Vagu (Venera), Škorpiju (Mars i Pluton) i Strelca (Jupiter) i to ukazuje na ljubav (Venera) koja vodi u brak (Vaga), veliku strast (Škorpija) i veliki optimizam do oduševljenja (Strelac). Dok je zabavljanja to finkcioniše jer postoje slobode (Uran u V kući), volje i izbor ali brak (Vaga) je nešto drugo jer postoje pravila, dužnosti, obaveze i ograničenja u domu i prema porodici (egzaltirani Saturn u Vagi i IV kući). Ako se to ne shvati i ne prihvati na vreme dolazi do velikih turbulencija koja treba preživeti a to nije nimalo lako. Venera (ljubav, sklad, estrogen) je u konjunkciji (aspekt bliskosti) sa Marsom (energija, snaga, aktivnost, rad, testosteron) što može ponekad ukazivati kod žena na energiju tipičniju za muškarce a kod muškaraca na povećanu nežnost karakterističnu za žene. U ovom slučaju je to izraženo, zbog velike bliskosti ove dve planete sa Suncem a i zbog toga što je Venera u znaku svog izgona (nepovoljan položaj) a Mars je u svom sedištu (vladar). Ako se tome doda da je jaki Mars (energija, snaga, aktivnost, rad, testosteron, muški simbol) konačni dispozitor celog horoskopa, tj. vlada celim horoskopom a Venera (ljubav, sklad, estrogen, ženski simbol) je na vrhu lanca izgona jasno je ko je ko u ovom horoskopu.

PS: Ne treba se previše oslanjati na astrologiju već treba analizirati sebe i slušati ritam svoga tela jer nam ono stalno šalje poruke i kad mu je dobro i kad mu nije dobro. Astrologija može samo pomoći u boljem razumevanju sebe i onog što doživljavamo i preživljavamo. Odluke treba da budu isklučivo lične i ne postoji ništa što se ne može popraviti i postići. Potrebna je svest o značaju promena. A propo ljubavi, za nju se živi, od nje se ne živi. Zato, sudbinu u ruke i napred u budućnost!

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ocajna pomozite sta da radim? Empty Re: ocajna pomozite sta da radim?

Počalji  adna Sub Mar 15, 2014 8:35 pm

Hvala Tanja na odgovoru, prolazim zaista kroz veliku zivotnu krizu gdje se preispituju svi licni odnosi u porodici, sa partnerom,majkom i nazalost dolaze svi negativne crte licnosti (impulsivnost nestrpljivost pucanje po savovima i sl.) a sve je skriveno u cilju borbe za vlastitu slobodu, ali zaista ne bih ovo nikome pozelila.Emocije su jake i uticu na sve a najgore sto mi ne dozvoljavaju da donosim razumne odluke . Iskreno se nadam da ce se sve smiriti jer ne znam dokad cu moci ovo podnijeti. Veliki sam optimista i to mi daje snagu, hvala vam na pojasnjenju i zaista se divim vasem radu i profesionalnosti.
Veliki pozdrav

adna

Broj poruka : 11
Godina : 42
Локација : sarajevo
Datum upisa : 02.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

ocajna pomozite sta da radim? Empty Re: ocajna pomozite sta da radim?

Počalji  adna Ned Apr 13, 2014 3:54 pm

Pozz Tanja, moze jedno pitanje, muz se javio i zeli da razgovara sa mnom u vezi nase trenutne situacije, bez obzira na ishod kaze,interesuje me kakvi su aspekti u ovom periodu sad za obnovu i komunikaciju? Znam da ste gore sve lijepo rekli i objasnili ali eto ako mozete volila bih cuti savjet na sto da obratim paznju u ovom periodu? hVALA

adna

Broj poruka : 11
Godina : 42
Локација : sarajevo
Datum upisa : 02.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

ocajna pomozite sta da radim? Empty Re: ocajna pomozite sta da radim?

Počalji  logos Pon Apr 14, 2014 4:49 pm

Dva zadnja posta od 15 Mar 2014 - 18:35 i 13 Apr 2014 - 14:54 su naslovljena na Tanju pa, obzirom da se Tanja nije javno oglašavala na ovoj temi (možda privatnim porukama), pitanje glasi kome su postovi upućeni?

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ocajna pomozite sta da radim? Empty Re: ocajna pomozite sta da radim?

Počalji  adna Sre Apr 16, 2014 8:03 pm

Jao izvinjavam se nisam ni obracala paznju, sad sam tek vidjela da ije Tanja a podsvjesno sam mislila da je ona, postovi su namjenjeni osobi koja je gore i tumacila situaciju ili bilo kome ko je voljan da pogleda i da mi da savjet, jer se ja licno ne razumijem u astrologiju ali dosta vjerujem .

adna

Broj poruka : 11
Godina : 42
Локација : sarajevo
Datum upisa : 02.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

ocajna pomozite sta da radim? Empty Re: ocajna pomozite sta da radim?

Počalji  logos Čet Apr 17, 2014 2:22 pm

Dobro je što postolji volja za komunikacijom jer je to dobar način da se problemi reše i prevaziđu. Nije uputno mnogo se oslanjati na tumačenja iz astrologije jer nas ima raznih i  svako može da pogreši kao što i lekari mogu da pogreše bez obzira na znanje i iskustvo.

No, tu smo gde smo, pa hajde da pokušamo još nešto zaključiti na osnovu trenutnih tranzita iz tvoje karte.

Adna - tranziti:

ocajna pomozite sta da radim? Rjdx94

Vladar VII kuće (brak, partner) je Saturn (teškoće, problemi, prepreke - plava strelica) i trenutno je u V kući (ljubav) i u znaku Škorpije (strast, seks) i pravi inkonjunkciju (velika prilagođavanja) sa natalnim stelijumom Sunca (osoba), Venere (ljubav) i Marsa (akcija, energija) i to ukazuje na potrebu trezvenog i racionalnog (Saturn) pristupa u rešavanju bračnih (VII kuća) problema (Saturn) i obnavljanja ljubavne veze (V kuća).

Tranzitni Mars (oštrina, povređivanje - crvena strelica) je iz znaka Vage (brak, partner) u opoziciji (suprotstavljenost) sa natalnim Merkurom (komunikacija) pa u razgovorima izbegavati reči koje mogu izazvati kontra efekat.

Tranzitni Pluton (stradanje i regeneracija - žuta strelica) je na vrhu VII kuće (brak, partner) i u kvadratu sa pomenutim Merkurom (komunikacija) što simbolizuje da se došlo do dna u bračnim odnosima i da je potrebno obnoviti ih ili izgraditi nove. To potvrđuje i opozicija tranzitnog Sunca sa natalnim Plutonom (siva strelica) iz IV kuće (dom, porodica) i znaka Vage (brak, partner).

Tranzitni Neptun (zabluda, greška, nejasnoća, izolacija - zelena strelica) je u svom znaku Riba (u sedištu) i u inkonjunkciji (veliko prilagođavanje) sa natalnim Saturnom (vladar VII kuće braka, partnera) i Jupitera (optimizam, ubeđenja - zelena strelica) pa je potrebno biti oprezan i mudar (Saturn) i imati realni optimizam (konjunkcija Jupitera i Saturna) i pokušati izbeći zamke i greške (Neptun) te sa racionalnim (Saturn) pristupom pokušati stvoriti uslove za nastavak suživota u domu i porodici (IV kuća).

Tranzitni Jupiter (optimizam) je na Asc (osoba) i u znaku svoje egzaltacije  pa je potrebno kontrolisati ga naročito u komunikacijama jer je u kvadratu sa natalnim Merkurom (komunikacija).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ocajna pomozite sta da radim? Empty Re: ocajna pomozite sta da radim?

Počalji  adna Čet Apr 17, 2014 4:55 pm

Hvala velika na pojasnjenju i odgovoru zaista je sad ovako sve kako ste rekli i opisali nemam rijeci, ali definitivno jedan drugi pogled na stvari i problem i potreba da se rjesava na drugi nacin, nadam se da cu uspjeti urediti svoj zivot ,pa pred nama je da vidimo hvala velika jos jednom, veliki pozzz

adna

Broj poruka : 11
Godina : 42
Локација : sarajevo
Datum upisa : 02.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

ocajna pomozite sta da radim? Empty Re: ocajna pomozite sta da radim?

Počalji  Elena44 Pon Apr 21, 2014 5:49 pm

Logos bi li molim te mogao pogledat moju temu i dati svoje mišljenje, ako ti nije problem, hvala puno

Elena44

Broj poruka : 8
Datum upisa : 26.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

ocajna pomozite sta da radim? Empty Re: ocajna pomozite sta da radim?

Počalji  adna Uto Apr 29, 2014 11:35 pm

Logos,Eh da se i ja javim bilo je tri razgovora i malog poboljsanja i zelje da se razrjesi cjelokupna situacija ali su propali na kraju, navodno zbog neslaganja u vezi nekih misljenja u vezi partnerove majke, eh mene zanima sad kad ce biti opet povoljan aspekt za komunikaciju u narednom periodu ako se to moze vidjeti izmedju nas dvoje i kako da se vidi odnos izmedju ili uticaj njegove majke . Hvala

adna

Broj poruka : 11
Godina : 42
Локација : sarajevo
Datum upisa : 02.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

ocajna pomozite sta da radim? Empty Re: ocajna pomozite sta da radim?

Počalji  logos Sre Apr 30, 2014 2:00 pm

adna ::Logos,Eh da se i ja javim bilo je tri razgovora i malog poboljsanja i zelje da se razrjesi cjelokupna situacija ali su propali na kraju, navodno zbog  neslaganja u vezi nekih misljenja  u vezi partnerove majke, eh mene zanima sad kad ce biti opet povoljan aspekt za komunikaciju u narednom periodu ako se to moze vidjeti izmedju nas dvoje i kako da se vidi odnos izmedju ili uticaj njegove majke . Hvala

Sa tranzitnim Plutonom na vrhu VII kuće braka ponekad će nam se činiti da i od lošeg ima lošije, da od crnog ima crnje ali to je samo utisak jer očigledno da se nije još stiglo do samog dna a to će biti onog trenutka kada budemo potpuno spremni da se totalno promenimo bez recidiva iz prošlosti. Prošlost nas može samo opterećivati i što je pre ostavimo za sobom pre ćemo početi da napredujemo.

Trenutno su tranzitni Merkur i Sunce kao vladari III kuće komunikacija u trigonima sa vrhom VII kuće braka a ubrzo zatim i u trigonima sa konjunkcijom Saturna (vladar VII kuće) i Jupitera (vera, optimizam, drugi vladar V kuće ljubavi) iz IV kuće (dom, porodica) pa bi bilo dobro nastaviti sa razgovorima.

Njegova majka je u tvom horoskopu predstavljena X kućom kao IV derivatna kuća od njegove I derivatne kuće. Ta kuća je u znaku Riba (nejasno, tajno) sa tranzitnim Neptunom (nejasno, tajno) u njegovoj III derivatnoj kući (komunikacija) pa ni njemu samom nije jasno (Neptun u inkonjunkciji sa natalnom konjunkcijom Saturne i Jupitera) kako da se postavi u vezi svoje majke ali bi bilo nepovoljno to neraščistiti pre konačnog dogovora. Mislim da će sve to doći na svoje uz spremnost za prilagođavanje i konačni dogovor. Pre svega svako od vas mora dobro da proanalizira sebe i uz dobru volju i jak motiv se sve može postići. Dogovor je stvar diplomatije i bilo bi dobro nekako emocije staviti u drugi plan a koristiti ih tek na kraju dogovora jer ponekad one mogu uneti više pometnje nego što bi pomogle.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

ocajna pomozite sta da radim? Empty Re: ocajna pomozite sta da radim?

Počalji  adna Sre Apr 30, 2014 7:23 pm

Hvala puno na odgovoru , super, puno mi znaci, svjesna sam i krenula sam raditi i rasciscavati stvari sa sobom a zatim i sa njim i u vezi sa njegovom majkom, zaista vidim da bolje komuniciram i da imam tu dozu diplomatije koju prije nisam imala i zelju za rasciscavanjem stvari.Koliko cu uspjeti vidjecemo naravno potrebno je i da druga strana sudjeluje u svemu da bi se stvari postavile na nove bolje temelje, a to za proslost ste u pravu, cak vidim da se kod njega sve te situacije vratile jer nisu zapravo rasciscene do kraja i sve ce praviti sumnju i smetnju dok se ne razjasne
Pozz i jos jednom velika hvala na brzom odgovoru.

adna

Broj poruka : 11
Godina : 42
Локација : sarajevo
Datum upisa : 02.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

ocajna pomozite sta da radim? Empty Re: ocajna pomozite sta da radim?

Počalji  adna Pon Maj 26, 2014 10:47 pm

Nadam se da nisam dosadna , interesuje me sta se moze zakljuciti u narednom periodu izmedju nas dvoje jos mi treba savjeta. Doslo se do dna i iz onih silnih pokusaja i dogovora vidi se i kod mene kao i kod njega da se i pored jake volje programirane reakcije ponavljaju i vracaju . Ja sam uporna i tvrdoglava da opet i nakon svega ne priznajem poraz i ne pristajem da ostane na ovome a opet ne znam nit kako da se mijenjam i ako sam svjesna da ovako vise ne moze i od silne te volje cak mogu i ovo malo da pokvarim.Ima li iko da mi pomogne i da vidi kako dalje,zaista mi je potrebna pomoc. Hvala logos pogotovo jer je uvijek komentarisao moje postove.

adna

Broj poruka : 11
Godina : 42
Локација : sarajevo
Datum upisa : 02.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

ocajna pomozite sta da radim? Empty Re: ocajna pomozite sta da radim?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu