Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

+20
viktorij
Rebeka
hajkula
elizabetbenet
Makica
Snezana
Sophi
vedrana
lado06
Strelica
marco_15
Kocka je bacena
Izida
zeka
Djomla
Ascaron
Čarobnica
andjela pizelli
Tratinčica
Astrotanja
24 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  Čarobnica Uto Apr 14, 2009 6:07 pm

Strelica ::Ja bih za Jarce rezervisala Racice...

Jarac=kamen, Strelac=vatra pa greje kamen bolje nego da ga kvasi voda lol!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  marco_15 Uto Apr 14, 2009 6:13 pm

Strelica ::Ja bih za Jarce rezervisala Racice...
Nemoj Racice svega ti.Najmanje Jarceva muskaraca znam upravo sa Racicama.Ko bi podnio toliku glupost i emocije.Ostavi njih Skorpijama i Ribama. Very Happy

marco_15

Broj poruka : 16
Datum upisa : 10.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  marco_15 Uto Apr 14, 2009 6:16 pm

Čarobnica ::
Strelica ::Ja bih za Jarce rezervisala Racice...

Jarac=kamen, Strelac=vatra pa greje kamen bolje nego da ga kvasi voda lol!
Strijelac je žar a ne plamen kao npr Ovan.Plamen i Stijena malo teze idu ali Žar na Stijeni moze da izgleda jako lijepo. Laughing

marco_15

Broj poruka : 16
Datum upisa : 10.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  Strelica Uto Apr 14, 2009 6:19 pm

Znas kako... Ja sam vec napisala na temi o Jarcima sta mislim,da se ne ponavljam...Sa njima nema zezanja a i ko bi histericne Racice mogao da "dozove pameti" Ja imam samo jednu kozicu ovde u komsiluku i obozavam je a i Pandora mi je zapala za oko odmah i ona je Jarac a sa muskima nemam neka iskustva,nece me Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  Strelica Uto Apr 14, 2009 6:21 pm

Strijelac je žar a ne plamen kao npr Ovan.Plamen i Stijena malo teze idu ali Žar na Stijeni moze da izgleda jako lijepo. Laughing[/quote]

lol! Ova ti je prava,da znas da si me zagolicao... Ja sve nesto volim kad mi pirka...iz vodolije ili blizanaca Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  marco_15 Uto Apr 14, 2009 6:32 pm

Strelica ::Znas kako... Ja sam vec napisala na temi o Jarcima sta mislim,da se ne ponavljam...Sa njima nema zezanja a i ko bi histericne Racice mogao da "dozove pameti" Ja imam samo jednu kozicu ovde u komsiluku i obozavam je a i Pandora mi je zapala za oko odmah i ona je Jarac a sa muskima nemam neka iskustva,nece me Laughing
Ma sa Jarcevima samo prirodno i bez uvijanja.Lako osjete teatralnost ,snobizam i neprirodnost.Znaci samo otvoreno i direktno kako Strijelac i zna da se ponasa i Jarcevi ce da te postuju.Ko bi postivao Racice kojima svaki vidovnjak koji gleda u kasike Very Happy moze da okrene pamet naopacke ili njihove najbolje drugarice koje Racicama manipulisu kako zele.Jednostavno one zive za druge a ne za sebe i uvazvuju uvijek tudja misljenja vise nego svoja.Ako Jarac kao tvrdokorni znak i podanik Saturna ne vjeruje nikome logicno je da njegov antipod Rak vjeruje svima i da svako moze da utice na njih.Iako se radi cesto o jako dobrim ljudima to je jednostavno tako.Niko me ne moze naljutiti kao Rakovi.

marco_15

Broj poruka : 16
Datum upisa : 10.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  Strelica Uto Apr 14, 2009 6:39 pm

Ja sa Raciccama nikako,iako imam Mesec u Raku... Ne bih da se neko uvredi,valjda bas zbog tog Meseca,ali Racice su definitivno za mene najteze osobe koje poznajem,pa kontam ko bi ih mogao dovesti malo red. Skorpije bi ih prevrnule kao carapu,preispitivanjem tih emocija,pa bi ih na kraju i ubila,ribe...ih,pa to bi sve razlokano bilo,device nista manje histerici a Jarac bi to pripisao nezrelosti i alalio... Mada sta bi mene ucinilo bar malo saosecajnom ako ne taj Mesec,pitam se ja...Zamisli da je bilo gde drugde,a?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  Čarobnica Uto Apr 14, 2009 6:44 pm

Strelica ::... Ja sve nesto volim kad mi pirka...iz vodolije ili blizanaca Laughing

Provetravanje lol!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  Čarobnica Uto Apr 14, 2009 6:45 pm

marco_15 ::ali Žar na Stijeni moze da izgleda jako lijepo. Laughing

Ne možeš ni da zamišliš kako lepo izgleda Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  Čarobnica Uto Apr 14, 2009 6:46 pm

marco_15 ::
Ma sa Jarcevima samo prirodno i bez uvijanja.Lako osjete teatralnost ,snobizam i neprirodnost.Znaci samo otvoreno i direktno kako Strijelac i zna da se ponasa i Jarcevi ce da te postuju.Ko bi postivao Racice kojima svaki vidovnjak koji gleda u kasike Very Happy moze da okrene pamet naopacke ili njihove najbolje drugarice koje Racicama manipulisu kako zele.Jednostavno one zive za druge a ne za sebe i uvazvuju uvijek tudja misljenja vise nego svoja.Ako Jarac kao tvrdokorni znak i podanik Saturna ne vjeruje nikome logicno je da njegov antipod Rak vjeruje svima i da svako moze da utice na njih.Iako se radi cesto o jako dobrim ljudima to je jednostavno tako.Niko me ne moze naljutiti kao Rakovi.

Ima i Račica koje manipulišu!!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  Strelica Uto Apr 14, 2009 6:47 pm

Čarobnica ::
marco_15 ::ali Žar na Stijeni moze da izgleda jako lijepo. Laughing

Ne možeš ni da zamišliš kako lepo izgleda Very Happy

Ti gledala?! affraid Jel ti bese imas mars u blizancima lol!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  Čarobnica Uto Apr 14, 2009 7:00 pm

Strelica ::

Ti gledala?! affraid Jel ti bese imas mars u blizancima lol!

Jašta, JA gledala...ustvari šta gledala učestvovala lol! ...a naravno i meni i steni Mars u Blizancima lol!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  marco_15 Uto Apr 14, 2009 7:02 pm

Čarobnica ::
marco_15 ::
Ma sa Jarcevima samo prirodno i bez uvijanja.Lako osjete teatralnost ,snobizam i neprirodnost.Znaci samo otvoreno i direktno kako Strijelac i zna da se ponasa i Jarcevi ce da te postuju.Ko bi postivao Racice kojima svaki vidovnjak koji gleda u kasike Very Happy moze da okrene pamet naopacke ili njihove najbolje drugarice koje Racicama manipulisu kako zele.Jednostavno one zive za druge a ne za sebe i uvazvuju uvijek tudja misljenja vise nego svoja.Ako Jarac kao tvrdokorni znak i podanik Saturna ne vjeruje nikome logicno je da njegov antipod Rak vjeruje svima i da svako moze da utice na njih.Iako se radi cesto o jako dobrim ljudima to je jednostavno tako.Niko me ne moze naljutiti kao Rakovi.

Ima i Račica koje manipulišu!!
Ako dozvolis da sa tobom manipulise jedan nedefinisani i ograniceni Rak onda se stvarno zapitaj Very Happy Dobro mozda ja malo pretjerujem ali za mene nema slabijeg znaka u horoskopu.

marco_15

Broj poruka : 16
Datum upisa : 10.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  Čarobnica Uto Apr 14, 2009 7:05 pm

marco_15 ::
Ako dozvolis da sa tobom manipulise jedan nedefinisani i ograniceni Rak onda se stvarno zapitaj Very Happy Dobro mozda ja malo pretjerujem ali za mene nema slabijeg znaka u horoskopu.

Ne manipulše sa mnom, na sreću ne znam ih puno ni Račica ni Rakova...ali imam jednu bivšu koleginicu koja je manipusala bolestima kako bi prikrila svoju lenjost Suspect
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  lado06 Pon Maj 04, 2009 3:32 pm

Mislim da bi se lepo slagali i sa mnom Very Happy
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty vedrana

Počalji  vedrana Uto Maj 05, 2009 6:51 pm

Definitivno je da osobe u znaku jarca podlegnu uticaju lava,znam dosta primera od prijateljskih do ljubavnih odnosa Rolling Eyes
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  Izida Sre Maj 06, 2009 10:41 am

vedrana ::Definitivno je da osobe u znaku jarca podlegnu uticaju lava,znam dosta primera od prijateljskih do ljubavnih odnosa Rolling Eyes

Ja sam zivi primerak da je ovo istina-pogotovo ljubavni odnosi, bracni itd...tesko sa Lavovima da budem prijatelj ali nesto drugo.. lol! ali i to opet zavisi od mnogo stvari i opet moram da ponovim da su svi Lavovi koji meni padnu na DESC,SO im upadnu u moju 12 kao u zamku..ahhaha a VE i MA u vodenom ili vazdusnom i MA obicno na 3* ili 22* Evil or Very Mad a MO vatrenom ili vazdusnom lol! i sto je najcudnije ja njima odgovaram ali oni meni ne-gledajuci po horoskopu jel..hahaha..moja VE njima u 4 ili 7, moj MO njima u 7 ili 10, moj MA njima u 3 ili 12 Twisted Evil i sta reci...
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  Sophi Čet Maj 21, 2009 8:19 pm

pandora* ::Samo mu nediraj i ne atakuj na porodicu-oca,majku,brata-sestru, on moze da krtikuje ali ostali ne...
Pronađoh se itekako. Mislim da isto važi za bikove i lavove.

Ja kao jarac nemam iskustva sa muškim rakovima, ne privlače me. Poznajem ih par, osetljivi su, porodični, čuvarni, ali često previše konzervativnih životnih (i političkih) shvatanja, čak i za mene. I često im fali šarm, zagonetnost, ono nešto na što žene padaju.
Dok škorpije i ribe me privlače samo tako. cherry cherry

Šta mislite o vezi dva jarca? Meni to deluje harmonično, ali opet nemam ličnog iskustva.
Sophi
Sophi

Broj poruka : 12
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 20.05.2009

http://www.ana.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  Izida Čet Maj 21, 2009 11:58 pm

Sophi ::
pandora* ::Samo mu nediraj i ne atakuj na porodicu-oca,majku,brata-sestru, on moze da krtikuje ali ostali ne...
Pronađoh se itekako. Mislim da isto važi za bikove i lavove.

Ja kao jarac nemam iskustva sa muškim rakovima, ne privlače me. Poznajem ih par, osetljivi su, porodični, čuvarni, ali često previše konzervativnih životnih (i političkih) shvatanja, čak i za mene. I često im fali šarm, zagonetnost, ono nešto na što žene padaju.
Dok škorpije i ribe me privlače samo tako. cherry cherry

Šta mislite o vezi dva jarca? Meni to deluje harmonično, ali opet nemam ličnog iskustva.

Naravno da te privlace Skorpije i Ribe...vl.tvog ASC MO u Skorpiji, vl.tvog DESC SA u Skorpiji,vl.tvog MO i SA je MA u Ribama a drugi.vl.PL u Skorpiji,VE u Ribama 0MA....
Veza dva Jarca..uh, po meni malo preteska ali opet zavisi, postavi te karte ako imas na temu sinastrija zivo me zanima...ja licno mogu ti reci Jara/Vodolija i Jarac/Strelac-ne bas srecna kombinacija bar po mene /Jarac/Vodolija/, nema tu one strasti koja meni treba Wink
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  Astrotanja Pet Maj 22, 2009 12:35 am

Sofi, znaš li ti narodnu basnu dva Jarca, koju je moja 7. ćerkica Alisa baš juče imala u školi. Znaš šta se desi kad se nađu dva jarca, oni su u oboje tvrdoglavi i ako su im Sunca u konjukciji, verujem mi veza opstaje, ali puno ima glođenja, inaćenja i nepopuštanja. Bolje je ako im sunca nisu u konjukciji, a Saturni u dobrim aspektima.
Kako je tebi Ascedent u Raku, onda ti je DC u jarcu, dakle mogla bi biti i veza sa Jarcem pogotovo kada bi on ima i nešto škorpinskog,ili od Ribe. Wink sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Maj 22, 2009 9:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  Snezana Pet Maj 22, 2009 1:12 am

Slažem se sa Tanjom u vezi So u istom znaku još ako vladari So u dobrim aspektima tu treba mnogo rada.
Prvo to su dve iste volje, koje htele ne htele moraju da se ispolje kad-tad i ako nemaju podršku u aspektima, tu treba gledati i ostale lične planete, sigurno da treba puno kompromisa da bi veza uspela.
Drugo, takođe važno je Asc i vladari Asc, njihovi aspekti Smile.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  Makica Pet Maj 22, 2009 1:26 am

Evo ja sam jarac,ponekada sam teska i sama sebi Very Happy
ali u vezi sam po prvi pu sa osobom u znaku raka,i ovo mi je do sada najbolja veza...
sad mozda to ima veze sa tim jer je meni asc u raku
ali evo gledajuci po sebi mislima da se sa jarcevima moze jako lepo,samo ako se postavite iskreno i posteno
mada nekada smo jako tvrdoglavi cheers

Makica

Broj poruka : 36
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 15.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  elizabetbenet Ned Jan 03, 2010 1:35 am

Ja sam jarac-vaga. Sa devicom se nisam dobro slagala, kao ni sa bikom. Trenutno je jedan dupli jarac u nekoj kombinaciji, ali sam ja skepticna da moze funkcionisati veza 2 (3)jarca? Mada, nekako mi ne izgleda kao tipican jarac, otvoreniji je od mene...

elizabetbenet

Broj poruka : 27
Datum upisa : 31.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  hajkula Ned Jan 03, 2010 4:44 am

volim asc vodolija
a lepo se slazem sa devicama i ovnovima

a kako prolaze godine, sa jarcevima sve bolje i bolje
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  Rebeka Uto Jan 05, 2010 3:32 pm

Ja sam Jarac-Bik i mnogo voLim Vodenjake., Rakove i Djevice.
Gotovo svi prijateLji su mi u ta tri znaka =)
Rebeka
Rebeka

Broj poruka : 46
Godina : 33
Datum upisa : 28.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje  slaže - Page 3 Empty Re: Koji je to znak sa kojim se Jarac najbolje slaže

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu