Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7. kuća....brak

4 posters

Ići dole

7. kuća....brak Empty 7. kuća....brak

Počalji  Ana1511 Pet Dec 29, 2017 3:09 pm

Pozdrav, nova sam na vašem forumu i imam jednu molbu, a to je da mi pogledate polje braka koje je na 18.43 Jarca a saturn kao njegov vladar u 5. kući u znaku Strijelaca na 9.59, sad kako sam ja to shvatila, da će taj netko biti stranac, moguće regija da je u pitanju pošto sam ja u HR, puno putuje radi posla, mjesto upoznavanja je mjesto zabave (može li to bit društvena mreža)...zanima me što više moguće...sama sam proučavala koliko se razumijem u to Smile, međutim voljela bi i vaše viđenje. U prilogu je i moja natalna karta. Hvala
http://prntscr.com/hpmirt
Ana1511
Ana1511

Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

7. kuća....brak Empty Re: 7. kuća....brak

Počalji  logos Ned Dec 31, 2017 5:33 pm

Vrh VII kuće na 18° znaka Jarca može ukazivati na zreliju, iskusnu, tvrdoglavu, ozbiljnu i poslovnu osobu, nekog "balkanca" (možda Srbina) a na brak se može čekati. Vladar Saturn na 9° znaka Strelca u V kući može značiti intelektualca ekonomistu ili istoričara, "stranca", širokih nazora, konciznog, koji voli prijateljstva, putovanja gde naročito voli da posećuje stare gradove i zdanja, stare filmove, a Saturn na Antaresu može simbolizovati sumnjičavost, iznenadni gubitak, nasilništvo i više brakova. Vladar VII kuće u V može ukazivati na paralelnu vezu. Deo VII kuće u Vodoliji može predstavljati potrebu uzajamnih sloboda i neku vrstu liberalnog braka.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

7. kuća....brak Empty 7. kuća....brak

Počalji  Ana1511 Ned Dec 31, 2017 6:17 pm

logos ::Vrh VII kuće na 18° znaka Jarca može ukazivati na zreliju, iskusnu, tvrdoglavu, ozbiljnu i poslovnu osobu, nekog "balkanca" (možda Srbina) a na brak se može čekati. Vladar Saturn na 9° znaka Strelca u V kući može značiti intelektualca ekonomistu ili istoričara, "stranca", širokih nazora, konciznog, koji voli prijateljstva, putovanja gde naročito voli da posećuje stare gradove i zdanja, stare filmove, a Saturn na Antaresu može simbolizovati sumnjičavost, iznenadni gubitak, nasilništvo i više brakova. Vladar VII kuće u V može ukazivati na paralelnu vezu. Deo VII kuće u Vodoliji može predstavljati potrebu uzajamnih sloboda i neku vrstu liberalnog braka.



Znači regija da je u pitanju, može li taj biti i neko iz BiH pošto s njima najviše kontakata imam? Odgovara li to znaku jarca? to jest da će imati neke osobne planete u znaku Jarca?
Ana1511
Ana1511

Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

7. kuća....brak Empty Re: 7. kuća....brak

Počalji  logos Ned Dec 31, 2017 10:11 pm

Ana1511 ::Znači regija da je u pitanju, može li taj biti i neko iz BiH pošto s njima najviše kontakata imam? Odgovara li to znaku jarca? to jest da će imati neke osobne planete u znaku Jarca?

Generalno ceo Balkan je u znaku Jarca, Srbija je genetski Jarac, svi Srbi su u toj simbolici, obično se kaže "na brdovitom Blakanu". Jarac je astrološki brdo i planina pa, onda, uglavnom je živalj sa tog područja u simbolici Jarca južno od Save i Dunava. Po meni područje BiH astrološki i geografski može da bude u simbolici Jarca (po Jovanu Cvijiću poznatom geografu i antropologu na Balkanu preovladava dinarski tip ljudi - Jarac je planina - dakle iz pasivnih i kršovitih područja a i malo šire), mada ko zna sa kim ćeš ostvariti prvu patnersku vezu, ništa nije isključeno, važno je da on bude OK kao čovek i da se vi slažete i volite.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

7. kuća....brak Empty 7. kuća....brak

Počalji  Ana1511 Ned Dec 31, 2017 10:51 pm

Razumijem, ma pitam zato jer sam prije nekoliko godina upoznala jednog jarca, podznak mu na žalost ne znam, ali je iz BiH, građa tijela bi bila takva kakvu si opisala, studirao ekonomiju i menadžment, preko društvene mreže upoznavanje, ali susret tek nakon 2 godine i čuli smo se telefonski...ali desilo se nešto čudno, kad sam mu čula glas prvi put bilo je kao da oduvijek razgovaramo, neki mir sam osjetila, a tek susret...kao da ga oduvijek znam i pripadam, dakle kao najbliži rod, ne znam, nikad mi se takvo što nije desilo....na žalost veza se nije ostvarila, ali ne mogu se otet osjećaju da je on taj, samo da još moramo malo putovati sami. Radila sam nam natalne otprilike pošto ne znam podznak dakle po datumu rođenja samo, imam sunce, veneru, merkur i pluton na njegovom južnom i mjesec na njegovom sjevernom..a negov saturn i plutnn na mom suncu, veneri, merkuru, plutonu...al sad kako kažeš da mi je sedma kuća djelomično u vodoliji gdje on ima veneru i mars...možda i zato osjećam tu povezanost. Hvala ti puno na trudu da mi odgovoriš. Smile
Ana1511
Ana1511

Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

7. kuća....brak Empty Re: 7. kuća....brak

Počalji  logos Pon Jan 01, 2018 5:05 am

Ana1511 ::Razumijem, ma pitam zato jer sam prije nekoliko godina upoznala jednog jarca, podznak mu na žalost ne znam, ali je iz BiH, građa tijela bi bila takva kakvu si opisala, studirao ekonomiju i menadžment, preko društvene mreže upoznavanje, ali susret tek nakon 2 godine i čuli smo se telefonski...ali desilo se nešto čudno, kad sam mu čula glas prvi put bilo je kao da oduvijek razgovaramo, neki mir sam osjetila, a tek susret...kao da ga oduvijek znam i pripadam, dakle kao najbliži rod, ne znam, nikad mi se takvo što nije desilo....na žalost veza se nije ostvarila, ali ne mogu se otet osjećaju da je on taj, samo da još moramo malo putovati sami. Radila sam nam natalne otprilike pošto ne znam podznak dakle po datumu rođenja samo, imam sunce, veneru, merkur i pluton na njegovom južnom i mjesec na njegovom sjevernom..a negov saturn i plutnn na mom suncu, veneri, merkuru, plutonu...al sad kako kažeš da mi je sedma kuća djelomično u vodoliji gdje on ima veneru i mars...možda i zato osjećam tu povezanost. Hvala ti puno na trudu da mi odgovoriš. Smile

Umesto opisala treba da piše opisao, retki su muškarci na ovom forumu ali ih ima.

Dobro bi bilo da mu je Jupiter u tvojoj VII kući, Saturn je već u tvojoj V a bilo bi dobro da je i njegov Uran u istoj kući kao i da je njegova Venera na tvom Marsu. Asc mu je verovatno u znaku Škorpije, možda na tvom četvoročlanom stelijumu u istom znaku.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

7. kuća....brak Empty 7. kuća....brak

Počalji  Ana1511 Pon Jan 01, 2018 12:52 pm

Oprosti na svrstavanju u krivi rod Very Happy
Ima logike da je škorpija u podznaku, jer je čudan za jednog jarca, a i po tome jer negdje sam proučavala baš ovakvu njegovu moguću kartu jer sam u razgovoru s prijateljicom po nekim stvarima da bi mogao imati taj podznak, al to onako općenito smo nas dvije, nismo o natalnoj karti pričale jer se ona ne razuije u karte toliko, uglavnom kopajući po toj njegovoj mogućoj karti s pretpostavkom da je podznak škorpija, našla negdje da odlazi od kuće i to na inicijativu jednog od roditelja (naime studirao je u mom gradu, točnije mom kvartu, a nismo se sreli nego tek nekoliko godina kasnije preko mreže) što svemu daje još nevjerojatniji predznak jer tako blizu a nismo se sreli. Uglavnom,a ovako bi otprilike izgledao usporedni ako je škorpija njegov podznak kako si dao mogućnost.
http://prntscr.com/huqgbz
Ana1511
Ana1511

Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

7. kuća....brak Empty Re: 7. kuća....brak

Počalji  Astrotanja Sre Jan 10, 2018 2:01 pm

Ana,   tvoja  sedma  kuća  braka  doija na  značaju u ovoj  i naročito sledećoj  godini, kada pored Plutona koji  je  negde  na  vrhu tvoje sedme kuće u Jarcu  se  dešava  upravo ovih  dana  stelijom planeta : Pluton, Venera , Sunce, koji će  tebi oko  12.-17.01  da formiraju  sekstil sa tvojim Suncem u Škorpiji u 5. kući.   17. 01  je u 7.  i Mlad Mesec u Jarcu u konjukciji sa Venerom,   te obrati pažnju  na osobe  koje će  u narednih  dve  nedelje  nakon toga  ušu  u tvoj život.  Dobro bi bilo  da  se pojavljuješ i na  nekim javnim mestima, jer  se  tu može  desiti neko poznanstvo. Mlad Mesec  će  biti u konjukciji  sa  Venerom  u Jarcu u tvojoj sedmoj, a  ući će  i Merkur  u  drugoj polovini januara u tvoju  7. Ove  godine i Jupiter tranzitira tvojom 5.,  posebno kada pređe  na  tvoje  Sunce. Veoma  aktivna  7., u kojoj će biti čak  6. planeta,  tokom  dva dana oko 16, 17. 01, ovog  meseca  treba  da  ti donese   veliku šansu da  se nešto novo događa  na tvom planu odnosa  sa  drugima, partnerstva. Budi otvorena i spremna  za  to.

  Iduća  godina  bi kod  tebe  mogla  da  bude  ključna   za brak, kada  Saturn   napravi prvo konjukciju a Neptunom u 9. i tu je dobro da imaš jaku veru, da veruje u nemoguće, a zatim i sektil  sa tvojim Mesecom u Biku, a  zatim i uđe  u tvoju 7. kuću,čiji je  vladar,  dok će istovremeno i  Pluton  biti u njoj i kada uđe Saturn,2019. marta, on će biti na 22. stepenu Jarca i praviće sekstil  sa  tvojim natalnim Suncem u 5. u Škorpiji. To  vakako prokreće  veliku  mogućnot  da  dođe  do veze  zasnovane  na privlačnosti, a  to će  biti marta  2018.

Ove  godine  dobro  bi bilo da  bude usmerena  na  nova poznanstva i nove  veze, a ne  na  one iz  prošlosti, jer  to  donosi veću  šansu  da  se  pokrene na ljubavnom planu dobra  dešavanja .Pluton u  7.  traži i promenu odnosa  sa  drugima,   on je  taj  koji  donosi i osobe koje mogu  da budu moćne, ali i tajnstvene, privlačne.  Neptun ove  godine će  biti u 9. sekstilu sa  tvojim Mesecem natalnim u Biku, a  iduće , tako  da bi bilo dobro da  slušaš i  svoju intuiciju,osećaj prilikom upoznavanja osoba, dozvoliš  da  tvoje želje  i maštanja  te vode, jer  iz nesvesnog  ide  ka  svesnom ostvarenje  naših želja, kada  pozitivno deluje Neptun.  Srećno! Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

7. kuća....brak Empty 7. kuća....brak

Počalji  Ana1511 Sre Jan 10, 2018 2:30 pm

Puno Vam hvala Tanja na ovako detaljnoj prognozi. Smile
Ana1511
Ana1511

Broj poruka : 6
Datum upisa : 29.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

7. kuća....brak Empty Re: 7. kuća....brak

Počalji  sarita1234 Pon Jan 15, 2018 6:44 pm

Pozdrav za sve! Smile
Takodje sam nova na vasem forumu i imam neke nedoumice u vezi sa mojom natalnom. Pokusavam da ucim i da je sama tumacim u slobodno vrijeme, ali nisam dovoljno vjesta. Jednom davno jedan astrolog mi je rekao da necu imati nekih momaka, da imam probleme sa muskarcima i da se necu udati prije 30e. No, medjutim djevojka koja se takodje bavi astrologijom mi je rekla da ce mi muz biti nagao, nervozan, impulsivan, ljut itd. Vrlo vjerovatno stranac. Ja sam i sad na studijama u inostranstvu, ali to za mene nije pravo iostranstvo (Iz BIH sam, a u Srbiji studiram)
Da se tesko mirim sa ulogom zene. Da je moguce da nemam djecu i razvod da je moguc. Pored toga rekla mi je da me ceka velika karijera, to ispada da najvise tome posvecujem zivot. Ako neko moze da pogleda i kaze mi je li to tako crno. Ovo sunce koje mi je u konjukciji sa jupiterom bi trebalo da je dobar aspekat koliko znam Very Happy
Mnogo Vam hvala!

sarita1234

Broj poruka : 6
Datum upisa : 15.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

7. kuća....brak Empty Re: 7. kuća....brak

Počalji  sarita1234 Pon Jan 15, 2018 7:05 pm

Nikako ne mogu da dodam sliku natalne.. Ni link ni sliku

sarita1234

Broj poruka : 6
Datum upisa : 15.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

7. kuća....brak Empty Re: 7. kuća....brak

Počalji  logos Uto Jan 16, 2018 2:33 am

sarita1234 ::Pozdrav za sve! Smile
Takodje sam nova na vasem forumu i imam neke nedoumice u vezi sa mojom natalnom. Pokusavam da ucim i da je sama tumacim u slobodno vrijeme, ali nisam dovoljno vjesta. Jednom davno jedan astrolog mi je rekao da necu imati nekih momaka, da imam probleme sa muskarcima i da se necu udati prije 30e. No, medjutim djevojka koja se takodje bavi astrologijom mi je rekla da ce mi muz biti nagao, nervozan, impulsivan, ljut itd. Vrlo vjerovatno stranac. Ja sam i sad na studijama u inostranstvu, ali to za mene nije pravo iostranstvo (Iz BIH sam, a u Srbiji studiram)
Da se tesko mirim sa ulogom zene. Da je moguce da nemam djecu i razvod da je moguc. Pored toga rekla mi je da me ceka velika karijera, to ispada da najvise tome posvecujem zivot. Ako neko moze da pogleda i kaze mi je li to tako crno. Ovo sunce koje mi je u konjukciji sa jupiterom bi trebalo da je dobar aspekat koliko znam.
Mnogo Vam hvala!
Nikako ne mogu da dodam sliku natalne.. Ni link ni sliku

Verovatno si im pre svega dala svoje podatke za izradu natalne karte pa bi to trebalo i ovoga puta da uradiš jer bez toga ti niko ne može ništa odgovoriti. A bilo bi dobro da postaviš konkretno pitanje bez obzira šta si ti te osobe pitala i šta su ti oni odgovorili.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

7. kuća....brak Empty Re: 7. kuća....brak

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu