Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brak

+6
yana147
Just Smile
sarita1234
logos
Naja
mucisimo
10 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Brak - Page 2 Empty Re: Brak

Počalji  Naja Ned Mar 18, 2018 3:16 pm

logos ::
Naja ::
Naja ::Malo sam ga i istrazila i ne mogu 100 % biti sigurna ali mislim da znam tko je "prija". Dosta mladja djevojka. Nasla sam i njezin datum. 14.08.1982. Zagreb.ali ne znam tocan sat.. pa me cisto zanima astroloski sto on to vidi u njoj. I ne mogu reci lijepa je djevojka..
Da li bi mogli reci sto ga povezuje sa mnom a sto ga povezuje s njom i kakvu ima vezu s njom i koliko ce trajati?
Pokusavam shvatiti neke stvari i posloziti u glavi. Eto necu vise gnjaviti..
Hvala vam jos jednom na pomoci, razgovoru i strpljenju!

Kao što već napisah horoskopi su vam dosta slični i to vam je unekoliko pomoglo pri vašem povezivanju jer ste mnogo svojih karakteristika prepoznali kod svog partnera i to vam se učinilo kao povoljnost u razumevanju jedno drugog. Vremenom se to pokazalo kao nedovoljan kvalitet kao kod drugih veza kada su u pitanju suprotnosti koje su obično potrebne svakoj strani za nadogradnju sebe i zajedničke veze (u fizici se polovi "+ i -" privlače a "+ i +" kao "i - i -" odbijaju). Lako ste iscrpeli nedovoljne potencijale i ostali bez preko potrebnog "goriva" za "putovanje kroz život". Sada vam je potrebno više napora i veština da "održite svoj brod na pravom kursu". To jeste teško ali ne i nemoguće i zato je potrebno sa obe strane dobre volje, veštine, lukavstva i diplomatije ali problem se komplikuje izazovima u vidu drugih lepših, mlađih i "obećavajućih" potencijalnih i novih partnera. Uvek je muka sa izazovima još ako mi sami doprinosimo tome, muka je još veća. Dakle, treba sve trezveno i objektivno razmotriti i doneti odluku jer je partnerski odnos u astrologiji u suštini odnos I (mi) i VII kuće (oni drugi sa kojima stupamo u razne odnose pa i bračne a VII kuća je i kuća diplomatije). I kuća - vatra, VII kuća - vazduh, da bi vatra gorela potreban je vazduh pa je tako i nama (I kuća) potreban bračni partner (VII kuća).

Astrološki nemate dovoljno povoljnosti ali onog što imate trebate biti uvek svesni i "ne seći granu na kojoj ste". Njegova Venera (ljubav) je na tvom Suncu (ti) u često neugodnoj Devici (o tome sam pisao) i u tajanstvenoj i punoj tajni XII kući što može ukazivati da si ti njega privlačila. Njegov Mesec (emocije) je u lepom trigonu sa tvojim Suncem - emocionalno si ga pokrenula a tvoj kvadrat Sunca i Neptuna je istovremeno i kvadrat tvog Sunca sa njegovim Neptunom (tajne, misterije, skrivanja, nejasnoće, povlačenja u sebe i sl.), tvoj i njegov Mesec su u povoljnom sekstilu - obostrano emocionalno privlačenje, njegov Mars (muškost, muški hormon) na tvom Mesecu - on te privlači kao muškarac uprkos relativno lošem položaju Marsa koji je u Raku u znaku svog pada, i kvadrat njegove Venere sa tvojim Marsom - čini se da si ti više ulagala energije i napora u vašu vezu baš iz razloga karakterističnih za znak Device u kojoj se nalazi tvoje Sunce.

Inače, "prijina" Venera je na njegovom Saturnu (vladar njegove V kuće - ljubav, zabavljanje, provod) u XI kući (prijatelji) a Saturn je u trigonu sa njenim Uranom (prijatelji, paralelna veza, preljuba) koji je u tvojoj III kući (komuniciranje, razgovori, verbalno) i u znaku Strelca (teoretisanje, filozofiranje, ushićenost) a kako je vladar njenog Urana, Juputer, u konjunkciji sa njegovim Uranom i Suncem, postoje astrološke indicije za njihov kontakt, najpre kao verbalni prijateljski, koji bi mogao prerasti u burnu i ne dugu (Uran) emotivnu aferu.

Već sam ti napominjao da od tebe mnogo toga zavisi pa zato nemoj ga terati u zagrljaj druge već se potrudi, naravno, ako to želiš i tako osećaš (imate decu).

Istina. Bilo je lijepo dok smo bili mladi a sad je sve teze i teze. I puuno zahtjevnije nosit se takvim odnosom. Nezadovoljstvo kao da je neizbjezno i uvijek prisutno.Ovako ili onako.
Hvala vam najljepsa!
Od srca!
Pozdrav

Naja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 10.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak - Page 2 Empty Re: Brak

Počalji  Naja Uto Mar 20, 2018 1:11 pm

logos ::
Naja ::
Naja ::Malo sam ga i istrazila i ne mogu 100 % biti sigurna ali mislim da znam tko je "prija". Dosta mladja djevojka. Nasla sam i njezin datum. 14.08.1982. Zagreb.ali ne znam tocan sat.. pa me cisto zanima astroloski sto on to vidi u njoj. I ne mogu reci lijepa je djevojka..
Da li bi mogli reci sto ga povezuje sa mnom a sto ga povezuje s njom i kakvu ima vezu s njom i koliko ce trajati?
Pokusavam shvatiti neke stvari i posloziti u glavi. Eto necu vise gnjaviti..
Hvala vam jos jednom na pomoci, razgovoru i strpljenju!

Kao što već napisah horoskopi su vam dosta slični i to vam je unekoliko pomoglo pri vašem povezivanju jer ste mnogo svojih karakteristika prepoznali kod svog partnera i to vam se učinilo kao povoljnost u razumevanju jedno drugog. Vremenom se to pokazalo kao nedovoljan kvalitet kao kod drugih veza kada su u pitanju suprotnosti koje su obično potrebne svakoj strani za nadogradnju sebe i zajedničke veze (u fizici se polovi "+ i -" privlače a "+ i +" kao "i - i -" odbijaju). Lako ste iscrpeli nedovoljne potencijale i ostali bez preko potrebnog "goriva" za "putovanje kroz život". Sada vam je potrebno više napora i veština da "održite svoj brod na pravom kursu". To jeste teško ali ne i nemoguće i zato je potrebno sa obe strane dobre volje, veštine, lukavstva i diplomatije ali problem se komplikuje izazovima u vidu drugih lepših, mlađih i "obećavajućih" potencijalnih i novih partnera. Uvek je muka sa izazovima još ako mi sami doprinosimo tome, muka je još veća. Dakle, treba sve trezveno i objektivno razmotriti i doneti odluku jer je partnerski odnos u astrologiji u suštini odnos I (mi) i VII kuće (oni drugi sa kojima stupamo u razne odnose pa i bračne a VII kuća je i kuća diplomatije). I kuća - vatra, VII kuća - vazduh, da bi vatra gorela potreban je vazduh pa je tako i nama (I kuća) potreban bračni partner (VII kuća).

Astrološki nemate dovoljno povoljnosti ali onog što imate trebate biti uvek svesni i "ne seći granu na kojoj ste". Njegova Venera (ljubav) je na tvom Suncu (ti) u često neugodnoj Devici (o tome sam pisao) i u tajanstvenoj i punoj tajni XII kući što može ukazivati da si ti njega privlačila. Njegov Mesec (emocije) je u lepom trigonu sa tvojim Suncem - emocionalno si ga pokrenula a tvoj kvadrat Sunca i Neptuna je istovremeno i kvadrat tvog Sunca sa njegovim Neptunom (tajne, misterije, skrivanja, nejasnoće, povlačenja u sebe i sl.), tvoj i njegov Mesec su u povoljnom sekstilu - obostrano emocionalno privlačenje, njegov Mars (muškost, muški hormon) na tvom Mesecu - on te privlači kao muškarac uprkos relativno lošem položaju Marsa koji je u Raku u znaku svog pada, i kvadrat njegove Venere sa tvojim Marsom - čini se da si ti više ulagala energije i napora u vašu vezu baš iz razloga karakterističnih za znak Device u kojoj se nalazi tvoje Sunce.

Inače, "prijina" Venera je na njegovom Saturnu (vladar njegove V kuće - ljubav, zabavljanje, provod) u XI kući (prijatelji) a Saturn je u trigonu sa njenim Uranom (prijatelji, paralelna veza, preljuba) koji je u tvojoj III kući (komuniciranje, razgovori, verbalno) i u znaku Strelca (teoretisanje, filozofiranje, ushićenost) a kako je vladar njenog Urana, Juputer, u konjunkciji sa njegovim Uranom i Suncem, postoje astrološke indicije za njihov kontakt, najpre kao verbalni prijateljski, koji bi mogao prerasti u burnu i ne dugu (Uran) emotivnu aferu.

Već sam ti napominjao da od tebe mnogo toga zavisi pa zato nemoj ga terati u zagrljaj druge već se potrudi, naravno, ako to želiš i tako osećaš (imate decu).

Dragi logos! Evo da javim i nesto lijepo. Dobila sam posao i sljedeci tjedan pocinjem raditi.
Mozete li mi reci da li ce na novom poslu biti sve dobro i da li cu mozda i ja nekoga zanimljiviog upoznati kroz posao?
Pozdrav!

Naja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 10.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak - Page 2 Empty Re: Brak

Počalji  logos Čet Mar 22, 2018 12:27 pm

Naja ::Dragi logos! Evo da javim i nesto lijepo. Dobila sam posao i sljedeci tjedan pocinjem raditi.
Mozete li mi reci da li ce na novom poslu biti sve dobro i da li cu mozda i ja nekoga zanimljiviog  upoznati kroz posao?
Pozdrav!

Koje si struke, koji ti je to posao po redu i šta ćeš raditi? Pošto smo još uvek na istoj temi, dobro bi bilo da poradiš na onome o čemu smo razgovarali.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Brak - Page 2 Empty Re: Brak

Počalji  Naja Čet Mar 22, 2018 12:32 pm

logos ::
Naja ::Dragi logos! Evo da javim i nesto lijepo. Dobila sam posao i sljedeci tjedan pocinjem raditi.
Mozete li mi reci da li ce na novom poslu biti sve dobro i da li cu mozda i ja nekoga zanimljiviog  upoznati kroz posao?
Pozdrav!

Koje si struke, koji ti je to posao po redu i šta ćeš raditi? Pošto smo još uvek na istoj temi, dobro bi bilo da poradiš na onome o čemu smo razgovarali.
Dobar dan.

Bavim se marketingom. Koordinator marketinga za pvc stolariju.

Naja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 10.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak - Page 2 Empty Re: Brak

Počalji  Naja Čet Mar 22, 2018 12:51 pm

Naja ::
logos ::
Naja ::Dragi logos! Evo da javim i nesto lijepo. Dobila sam posao i sljedeci tjedan pocinjem raditi.
Mozete li mi reci da li ce na novom poslu biti sve dobro i da li cu mozda i ja nekoga zanimljiviog  upoznati kroz posao?
Pozdrav!

Koje si struke, koji ti je to posao po redu i šta ćeš raditi? Pošto smo još uvek na istoj temi, dobro bi bilo da poradiš na onome o čemu smo razgovarali.
Dobar dan.

Bavim se marketingom. Koordinator marketinga za pvc stolariju.
To mi je drugi posao. Dugo sam bila u automobilskoj industriji. Isto u marketingu.
Trudim se s njim. Koliko mogu. A opet posao mi treba.. mislite da mi je pametnije da sam doma?

Naja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 10.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak - Page 2 Empty Re: Brak

Počalji  DJ96 Čet Mar 22, 2018 2:34 pm

Poštovani, da li cu uskoro zatrudnjeti? Pokusavamo skoro godinu dana i nista.. Ginekolog kaze da je samnom sve uredu. Evo natalna
Brak - Page 2 Screen16Brak - Page 2 Screen16

DJ96

Broj poruka : 4
Datum upisa : 21.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak - Page 2 Empty Re: Brak

Počalji  logos Pet Mar 23, 2018 1:22 am

Naja ::Dobar dan.

Bavim se marketingom. Koordinator marketinga za pvc stolariju.

To mi je drugi posao. Dugo sam bila u automobilskoj industriji. Isto u marketingu.
Trudim se s njim. Koliko mogu. A opet posao mi treba.. mislite da mi je pametnije da sam doma?

Nije jasno šta ćeš raditi na novom poslu?

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Brak - Page 2 Empty Re: Brak

Počalji  sarita1234 Pet Mar 23, 2018 6:01 pm

Brak - Page 2 Screen11
Postovani logos,
Molim Vas da mi opisete mog buduceg partnera i nacin upoznavanja. Pomoglo bi mi i znacilo. Hvala!

sarita1234

Broj poruka : 6
Datum upisa : 15.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak - Page 2 Empty Re: Brak

Počalji  Naja Sub Mar 24, 2018 12:23 pm

logos ::
Naja ::Dobar dan.

Bavim se marketingom. Koordinator marketinga za pvc stolariju.

To mi je drugi posao. Dugo sam bila u automobilskoj industriji. Isto u marketingu.
Trudim se s njim. Koliko mogu. A opet posao mi treba.. mislite da mi je pametnije da sam doma?

Nije jasno šta ćeš raditi na novom poslu?
Dobar dan!
Prodavat cu i reklamirati pvc stolariju. Putem internetskog oglasavanja i reklama.

Naja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 10.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak - Page 2 Empty Re: Brak

Počalji  logos Ned Mar 25, 2018 12:37 am

Naja ::Prodavat cu i reklamirati pvc stolariju. Putem internetskog oglasavanja i reklama.

Marketing je u simbolici VII kuće, njenog vladara, znaka Vage i njenog vladara Venere dok je drugi posao predstavljen VIII kućom. Asc je u znaku Device (posao) a vladar Merkur (komuniciranje, reklamiranje, oglašavanje) je u I kući (ti lično) u znaku Vage (marketing, zastupanje), u trigonu je sa Marsom koji vlada VIII kućom (II posao) iz znaka Blizanaca (komuniciranje, reklamiranje, oglašavanje), u sekstilu sa Saturnom (napor, iskustvo) iz znaka Raka (domaći) i u kvadratu (akcija, napor) sa Mesecom (narod) iz znaka Raka (domaći) iz X kuće (status, karijera) koji je u lepom trigonu sa Uranom (računari) sa 29° (poslednji stepen znaka sadrži sva iskustva tog znaka) znaka Vage (marketing) a zajedno sa Venerom (vladar Vage u kojoj su Merkur i Uran) čine povoljan bisekstil sa fokusnom tačkom na Veneri. Sve ovo ukazuje na solidne mogućnosti u ovom poslu a kvadrat Marsa (vladar VIII kuće drugog posla, rad, akcija, energija) sa konjunkcijom Venere i Sunca (osoba) iz znaka Device (posao) u XII kući (noć) da će se ponekad ostati malo duže (Merkur u inkonjunkciji sa Jupiterom iz znaka Ovna) ponekad i do kasno. Iskustvo sa prethodnog posla bi ti moglo pomoći u novom poslu.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Brak - Page 2 Empty Ozbiljna veza/Brak

Počalji  IkonijaMax Ned Mar 25, 2018 4:31 am

Postovanje astrolozima.Nasla sam bila na fb slučajno detaljan ispis sinastrije kao primjer koji me oduševio,ali sam jedva nasla ovaj forum i bas sam happy sto sam ga našla ☺️ Naime,jako mnogo pitanja i novaca sam potrosila na nama poznate astrologe,koji su me samo u zabludu doveli i nikad pogodili nisu ni osnov, nazalost, svako bi razlicito pisao ili govorio. Medjutim,Tanjin opis sinastrije toliko detaljan me bacio sa nogu, odusevio. Trazila sam cak mozda preko call centra da li ima preko SMS-a kontakt ali nema. Zato Vas molim, kad budete mogli da mi pogledate polje braka i veza? ☺️ U zivotu nista nije slucajno pa ni ovo moje da sam naisla na momka koji me zaista odusevljava iako je daleko... ☺️ Da li je to moguce ili nije i da li je ozbiljno voljela bih da vidite...osjetila sam ga kao svojom srodnom dušom, iz srca. On je druge vjere,ali meni to zaista ne smeta jer ja jako volim islam. ☺️ Rodjen je u Istanbulu a ja u Podgorici...Bila bih Vam jako puno zahvalna da mi pogledate i date neki komentar jer mi je jako važno ☺️☺️☺️
Hvala unaprijed i zelim Vam sve najljepse od srca![img][url=https://servimg.com/view/19882738/2]Brak - Page 2 Img_2011Brak - Page 2 Img_2011Brak - Page 2 Img_2011

IkonijaMax

Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak - Page 2 Empty Re: Brak

Počalji  logos Ned Mar 25, 2018 12:55 pm

IkonijaMax ::Postovanje astrolozima.Nasla sam bila na fb slučajno detaljan ispis sinastrije kao primjer koji me oduševio,ali sam jedva nasla ovaj forum i bas sam happy sto sam ga našla ☺️ Naime,jako mnogo pitanja i novaca sam potrosila na nama poznate astrologe,koji su me samo u zabludu doveli i nikad pogodili nisu ni osnov, nazalost, svako bi razlicito pisao ili govorio. Medjutim,Tanjin opis sinastrije toliko detaljan me bacio sa nogu, odusevio. Trazila sam cak mozda preko call centra da li ima preko SMS-a kontakt ali nema. Zato Vas molim, kad budete mogli da mi pogledate polje braka i veza? ☺️ U zivotu nista nije slucajno pa ni ovo moje da sam naisla na momka koji me zaista odusevljava iako je daleko... ☺️ Da li je to moguce ili nije i da li je ozbiljno voljela bih da vidite...osjetila sam ga kao svojom srodnom dušom, iz srca. On je druge vjere,ali meni to zaista ne smeta jer ja jako volim islam. ☺️ Rodjen je u Istanbulu a ja u Podgorici...Bila bih Vam jako puno zahvalna da mi pogledate i date neki komentar jer mi je jako važno ☺️☺️☺️
Hvala unaprijed i zelim Vam sve najljepse od srca!

Ako te ne mrzi napiši tačne natalne podatke za vas oboje radi dinamičke analize, iste koje si koristila za izradu priloženih karata.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Brak - Page 2 Empty Re: Brak

Počalji  IkonijaMax Ned Mar 25, 2018 1:00 pm

Poštovanje,
Moj datum je 20.05.1994.god.u 02:30h u Podgorici, CG a njegov je 24.10.1985.god. od 09:30h -10h ,negdje u tom periodu, Istanbul, Turska.

Hvala!!!☺️☺️☺️

IkonijaMax

Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.03.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak - Page 2 Empty Re: Brak

Počalji  Naja Ned Mar 25, 2018 8:59 pm

logos ::
Naja ::Prodavat cu i reklamirati pvc stolariju. Putem internetskog oglasavanja i reklama.

Marketing je u simbolici VII kuće, njenog vladara, znaka Vage i njenog vladara Venere dok je drugi posao predstavljen VIII kućom. Asc je u znaku Device (posao) a vladar Merkur (komuniciranje, reklamiranje, oglašavanje) je u I kući (ti lično) u znaku Vage (marketing, zastupanje), u trigonu je sa Marsom koji vlada VIII kućom (II posao) iz znaka Blizanaca (komuniciranje, reklamiranje, oglašavanje), u sekstilu sa Saturnom (napor, iskustvo) iz znaka Raka (domaći) i u kvadratu (akcija, napor) sa Mesecom (narod) iz znaka Raka (domaći) iz X kuće (status, karijera) koji je u lepom trigonu sa Uranom (računari) sa 29° (poslednji stepen znaka sadrži sva iskustva tog znaka) znaka Vage (marketing) a zajedno sa Venerom (vladar Vage u kojoj su Merkur i Uran) čine povoljan bisekstil sa fokusnom tačkom na Veneri. Sve ovo ukazuje na solidne mogućnosti u ovom poslu a kvadrat Marsa (vladar VIII kuće drugog posla, rad, akcija, energija) sa konjunkcijom Venere i Sunca (osoba) iz znaka Device (posao) u XII kući (noć) da će se ponekad ostati malo duže (Merkur u inkonjunkciji sa Jupiterom iz znaka Ovna) ponekad i do kasno. Iskustvo sa prethodnog posla bi ti moglo pomoći u novom poslu.
Postovani Logos!
Sta reci... bez posla se ne moze a opet i to ima dobre i negativne strane. Nemam puno izbora a vidim da cu dosta izbivati od kuce. Iskreno ne znam sto da mislim o tome i kako ce se to odraziti na moj brak koji i ovako je tankim nogama? Sad mi je malo splasnulo odusevljenje.
Jos jednom puuuuno, puuuno hvala!
Dijelim misljenje sa djevojkom iz Podgore. Zaista ste najbolji na ovim prostorima, detaljni, precizni i tocni. I realni i strpljivi i brzi.. Ne mogu reci da imam nekog iskustva ali prije nego sam dosla do vas, jedan tu domaci gospodin mi je izradio horoskop i imali smo razgovor ali njegova kvaliteta u usporedbi sa vasom je ravna nuli. Samo me zbunio. Tako da sve pohvale od srca!
I ja bi vas jos stosta zeljena upitati ( ne znam koliko se smije)...!
Svako dobro i pozdrav! You are the best!!!! Hvala

Naja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 10.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak - Page 2 Empty Brak/vjencanje

Počalji  Aldi Ned Maj 06, 2018 11:42 am

Postovani astrolozi,kada bi meni i mom izabraniku bio najbolji period/datum za vjencanje? Nasa zelja bi bila januar-mart 2019.da li nam je taj period uopste povoljan?
Moji podaci 19.2.1985. 13:30h Sarajevo
Njegovi 3.8.1987. 17:30h Sarajevo
Hvala unaprijed na odgovorima

Aldi

Broj poruka : 1
Datum upisa : 06.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak - Page 2 Empty Re: Brak

Počalji  rosy Pet Maj 11, 2018 7:00 pm

Postovanje svima. Ovo nije floskula, stvarno se divim ljudima koji znaju da protumace aspekte i jos su spremni da izdvoje svoje vreme da nekome to i rastumace.
U tom pravcu ide i moje pitanje. Dosla sam na stranicu Brak jer me interesuje da li cu imati drugi brak. Od razvoda sam sama, tek sa jednom ili dve mrsave vezice za svih 6-7 godina. Zbog cega je to tako? Kada se mogu nadati nekom ljubavnom preokretu - iz nikakvih u nekakva desavanja, bar?
Takodje, probala sam da posaljem poruku Astrotanji, ne znam ima li vremena za odgovore na licna pitanja. Ocekujem da me pozovu na razgovor za posao iz jedne (mozda iz 2 banke - vec radim u jednoj). Ono sto me tu interesuje je da li bi promena posla sada kada mi je Saturn usao u 6. kucu, a Uran u 10. kuci prelazi iz ovna u bika - da li bi promena bila na bolje ili bi to bila losa odluka? Nadam se da Saturn tu ne znaci neke zdravstvene probleme.... Sad
Veoma bi me obradovalo da mi neko od dragih clanova ovo rastumaci, hvala od srca unapred.
Ovo je moja natalna karta
Brak - Page 2 6nGsECn

rosy

Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.04.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak - Page 2 Empty Re: Brak

Počalji  Naja Pon Maj 21, 2018 6:24 pm

logos ::
Naja ::
Naja ::Malo sam ga i istrazila i ne mogu 100 % biti sigurna ali mislim da znam tko je "prija". Dosta mladja djevojka. Nasla sam i njezin datum. 14.08.1982. Zagreb.ali ne znam tocan sat.. pa me cisto zanima astroloski sto on to vidi u njoj. I ne mogu reci lijepa je djevojka..
Da li bi mogli reci sto ga povezuje sa mnom a sto ga povezuje s njom i kakvu ima vezu s njom i koliko ce trajati?
Pokusavam shvatiti neke stvari i posloziti u glavi. Eto necu vise gnjaviti..
Hvala vam jos jednom na pomoci, razgovoru i strpljenju!

Kao što već napisah horoskopi su vam dosta slični i to vam je unekoliko pomoglo pri vašem povezivanju jer ste mnogo svojih karakteristika prepoznali kod svog partnera i to vam se učinilo kao povoljnost u razumevanju jedno drugog. Vremenom se to pokazalo kao nedovoljan kvalitet kao kod drugih veza kada su u pitanju suprotnosti koje su obično potrebne svakoj strani za nadogradnju sebe i zajedničke veze (u fizici se polovi "+ i -" privlače a "+ i +" kao "i - i -" odbijaju). Lako ste iscrpeli nedovoljne potencijale i ostali bez preko potrebnog "goriva" za "putovanje kroz život". Sada vam je potrebno više napora i veština da "održite svoj brod na pravom kursu". To jeste teško ali ne i nemoguće i zato je potrebno sa obe strane dobre volje, veštine, lukavstva i diplomatije ali problem se komplikuje izazovima u vidu drugih lepših, mlađih i "obećavajućih" potencijalnih i novih partnera. Uvek je muka sa izazovima još ako mi sami doprinosimo tome, muka je još veća. Dakle, treba sve trezveno i objektivno razmotriti i doneti odluku jer je partnerski odnos u astrologiji u suštini odnos I (mi) i VII kuće (oni drugi sa kojima stupamo u razne odnose pa i bračne a VII kuća je i kuća diplomatije). I kuća - vatra, VII kuća - vazduh, da bi vatra gorela potreban je vazduh pa je tako i nama (I kuća) potreban bračni partner (VII kuća).

Astrološki nemate dovoljno povoljnosti ali onog što imate trebate biti uvek svesni i "ne seći granu na kojoj ste". Njegova Venera (ljubav) je na tvom Suncu (ti) u često neugodnoj Devici (o tome sam pisao) i u tajanstvenoj i punoj tajni XII kući što može ukazivati da si ti njega privlačila. Njegov Mesec (emocije) je u lepom trigonu sa tvojim Suncem - emocionalno si ga pokrenula a tvoj kvadrat Sunca i Neptuna je istovremeno i kvadrat tvog Sunca sa njegovim Neptunom (tajne, misterije, skrivanja, nejasnoće, povlačenja u sebe i sl.), tvoj i njegov Mesec su u povoljnom sekstilu - obostrano emocionalno privlačenje, njegov Mars (muškost, muški hormon) na tvom Mesecu - on te privlači kao muškarac uprkos relativno lošem položaju Marsa koji je u Raku u znaku svog pada, i kvadrat njegove Venere sa tvojim Marsom - čini se da si ti više ulagala energije i napora u vašu vezu baš iz razloga karakterističnih za znak Device u kojoj se nalazi tvoje Sunce.

Inače, "prijina" Venera je na njegovom Saturnu (vladar njegove V kuće - ljubav, zabavljanje, provod) u XI kući (prijatelji) a Saturn je u trigonu sa njenim Uranom (prijatelji, paralelna veza, preljuba) koji je u tvojoj III kući (komuniciranje, razgovori, verbalno) i u znaku Strelca (teoretisanje, filozofiranje, ushićenost) a kako je vladar njenog Urana, Juputer, u konjunkciji sa njegovim Uranom i Suncem, postoje astrološke indicije za njihov kontakt, najpre kao verbalni prijateljski, koji bi mogao prerasti u burnu i ne dugu (Uran) emotivnu aferu.

Već sam ti napominjao da od tebe mnogo toga zavisi pa zato nemoj ga terati u zagrljaj druge već se potrudi, naravno, ako to želiš i tako osećaš (imate decu).



Dragi Logos dobar dan!
Evo mene opet. Muce me razna previranja.
Sigurna sam da je u vezi sa onom djevojkom. Bilo je nekih situacija koje ne bih sad javno navodila jer mi je i pomalo neugodno. Ali zamolila bi vas ljubazno ako je moguce da mi malo objasnite njih dvoje. Ubija me znatizelja.
Ona 14.08.1982 04h
On 21.10.1975 03:15h.
Puno hvala

Naja

Broj poruka : 20
Datum upisa : 10.02.2018

Nazad na vrh Ići dole

Brak - Page 2 Empty Re: Brak

Počalji  logos Sub Maj 26, 2018 11:11 am

Naja ::Dragi Logos dobar dan!
Evo mene opet. Muce me razna previranja.
Sigurna sam da je u vezi sa onom djevojkom. Bilo je nekih situacija koje ne bih sad javno navodila jer mi je i pomalo neugodno. Ali zamolila bi vas ljubazno ako je moguce da mi malo objasnite njih dvoje. Ubija me znatizelja.
Ona 14.08.1982 04h
On 21.10.1975 03:15h.
Puno hvala

U tvom horoskopu Sunce (osoba) je u XII kući (sumnja, nepoverenje) na 8° (stepen VIII kuće i znaka Škorpije - negativno, fatalno) znaka Device (sitničavost, detaljisanje, bolest), u konjunkciji je sa Venerom (ljubav) iz iste kuće i istog znaka, konjukcija je fokusna tačka nestabilnog T-kvadrata u čiji sastav ulazi i neugodna opozicija Marsa (akcija, aktivnost, energija) koji vlada III kućom (komuniciranje) iz IX kuće (uvećano, hiper) i znaka Blizanaca (komuniciranje) i Neptuna (sumnja, nepoverenje), vladara VII kuće (partner), iz III kuće (komuniciranje) sa 9° (stepen Strelca i IX kuće - uvećano, hiper) znaka Strelca (uvećano, hiper). Ovo sve astrološki ukazuje na prevelika i nepotrebna detaljisanja ali i na nepoverenje i sumnjičavost generalno prema svima sa kojima se stupa u bilo kakve odnose (VII kuća - javnost, partneri, javni neprijatelji) i koji mogu postati naši neprijatelji. Devica je prirodna VI kuća bolesti, u njoj je Sunce (osoba), obuhvata XII i I kuću, dakle, i Asc (osoba fizički) a znak Riba (sumnja, nepoverenje) obuhvata veliki deo VI kuće i VII kuću tako da sve ovo vremenom može poprimiti karakteristike akutnog stanja sa posledicama po zdravlje. Na to može ukazivati tranzitni Neptun koji je već duže vreme u VI kući i u svom sedištu u znaku Riba a koji je prvo bio u neugodnoj opoziciji sa Suncem iz XII kuće a sada je u dugotrajnoj opoziciji sa Asc čime je aktivirao pomenuti T-kvadrat i dodatno zakomplikovao situaciju jer se tako formirao privremeni i još neugodniji Veliki krst (4 kvadrata, 4 opozicije i 4 T-kvadrata). Obzirom na prisustvo malefičnih planeta, Saturna i Plutona, u IV kući doma i porodice, vredelo bi posvetiti više pažnje svojoj psihi a teško stanje u porodici (Saturn u IV) pokušati korenito (radikalno) promeniti pri čemu treba uvek poći od sebe jer sebe možemo menjati a kada sebe promenimo drugi nam neće biti toliko bitni pa nam neće predstavljati probleme, barem ne takve kakvi nam se sada čine. Menjanjem sebe menjaćemo i druge, naročito one kojima je stalo do nas i koji to zavrednjuju. Tako se podiže kvalitet ličnog života, jedinog koga imamo, vrednog i neponovljivog. Jeste da VII kuća predstavlja druge a znak Riba na njenom vrhu treba da simbolizuje zadatak da pokušamo otkrivati sve tajne koje u kontaktima sa njima imamo.

Što se tiče postavljenog pitanja, neka svako odluči kako će se ponašati, obratiti više pažnje sebi i svom detetu i to je sasvim dovoljno za podizanje kvaliteta ličnog života. Ne možemo nikoga zadržati ako on to ne želi.

Svako dobro.


logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Brak - Page 2 Empty Re: Brak

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics
» Brak
» Brak
» brak
» Brak
» II brak

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu