Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

+8
sladjana
alea
zelena dolina
Doree
zeka
ArijeL
Čarobnica
Astrotanja
12 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  Gost Sre Jan 27, 2010 9:18 pm

A da li je kod ovog odnosa sve vec unapred reseno, mislim da to da se moje Sunce i Mesec nalaze u njegovoj 6-oj (odnosno u 12-oj od 7me), i njegov Mesec u mojoj 6-oj..? A oba Saturna u konjukciji u 6-oj.. i njegov Saturn koji vlada njegovim 9-im poljem vrsi sekstil sa mojom Venerom koja je u mojoj 9-oj. a njegovj 8-moj.
Jer ovo mnogo losa sinastrija po pitanju trajnog odnosa..? I kako mogu da proverim hoce li se nastaviti nas odnos koji je prekinut negde sredinom septembra..?confused Od tad mi nije ni do cega.
Sinastrija:Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Sinastrija
On:http:Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Mojidealni
Dejvison:Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Dejvison

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  alea Pet Jan 29, 2010 10:38 am

[quote="mila2710"]A da li je kod ovog odnosa sve vec unapred reseno, mislim da to da se moje Sunce i Mesec nalaze u njegovoj 6-oj (odnosno u 12-oj od 7me), i njegov Mesec u mojoj 6-oj..? A oba Saturna u konjukciji u 6-oj.. i njegov Saturn koji vlada njegovim 9-im poljem vrsi sekstil sa mojom Venerom koja je u mojoj 9-oj. a njegovj 8-moj.
[b]Jer ovo mnogo losa sinastrija po pitanju trajnog odnosa..? I kako mogu da proverim hoce li se nastaviti nas odnos koji je prekinut negde sredinom septembra..?confused Od tad mi nije ni do cega.

Draga Mila, na osnovu samo ovih par rečenica koje si iznela, reći ću ti svoje mišljenje, koje je naravno u ovom momentu šturo, jer za bolje razumevanje potrebno je mnogo više stvari pogledati.

To što tvoje SO0MO pada u njegovo 6. p po mom ličnom iskustvu doprinosi tome da te partner često ne smatra osobom sebi ravnom, odnosno, možda je bilo malo pregrubo rečeno, ali uvek dolazi do neke neravnoteže. Pa ako su tvoje druge planete u premoći nad njegovim, onda stalno dolazi do neke "klackalice" uvek se neko u odnosu oseća manje važan, a neko više. Tvom SO0MO sigurno nije baš prijatno da bude u kući u kojoj se od njega stalno nešto očekuje, neke usluge, razumevanje...a možda si ti bila ta koja je stalno nešto za njega činila, čak do toga da si htela da učestvuješ u svakom segmentu njegovog života, svakoga dana. Pogotovo što ti, ako se ne varam imaš SO0MO u 7. p pa je to polje tvog partnerstva, koje bi trebalo da bude ravnopravno.

Njegov MO u tvojoj 6. takođe simboliše slično, ali može dovesti i do želje osobe MO da pomaže dugome, mada ga taj drugi ne razume u potpunosti, ne razume njegove emocije.
To je među vama stalna klackalica.

SA0SA nije mnogo važan u tom odnosu, jer govori o tome da ste ista generacija, ali u svetlu toga čime vladaju ove planete, njegov SA bi mogao da ti pruži neku mentalnu podršku, a sam po sebi aspekt SA60VE nije mogao da održi odnos ako nema još jakih aspekata.
Naravno, sve je ovo segment, jer za konkretniji opis, treba pogledati obe karte pojedinačno, i sinastriju.
Tako da , nemoj da se izbedačiš zbog ovoga!! Smile kiss!!!


Poslednji izmenio alea dana Sub Jan 30, 2010 11:55 am, izmenjeno ukupno 1 puta
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  Gost Pet Jan 29, 2010 9:21 pm

Ne brini vec duze sam "izbedacena" tako da Tvoje tumacenje nije doprinelo ovome.. Tu sam, tacnije ovde da bih shavitla kako da poboljsam taj odnos, koji verujem da ce onda kada "za to bude vreme", dodje na promenu na nebu doci na svoje mesto..jer s jedne strane nisam luda da pocinjem nesto sa nekim i to neobavezno i zezanja radi kad dobro poznajem sebe, da bih se dovela u ovu situaciju. Mada moras priznati da odnosi cesce ne opstaju, bez obzira na sve one konjukcije, neke i nisu medju generacijskim palnetama..uticaj sa strane. I bas momenta kad sam krenula sa resavanjem nekog svog licnog zivota, nezavisno od emotivnog..eto desilo se to da me sve to vrati 300god.unazad. Ja inace pravim vrem.razliku izmedju upustanja u vezu jer kao sto kazes, jer se ucim nezavisnosti u odnosu. Samo ovde jeste bilo lepo to sto me je on na neki nacin trebao.. Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  alea Sub Jan 30, 2010 12:19 pm

mila2710 ::Ne brini vec duze sam "izbedacena" tako da Tvoje tumacenje nije doprinelo ovome.. Tu sam, tacnije ovde da bih shavitla kako da poboljsam taj odnos, koji verujem da ce onda kada "za to bude vreme", dodje na promenu na nebu doci na svoje mesto..jer s jedne strane nisam luda da pocinjem nesto sa nekim i to neobavezno i zezanja radi kad dobro poznajem sebe, da bih se dovela u ovu situaciju. Mada moras priznati da odnosi cesce ne opstaju, bez obzira na sve one konjukcije, neke i nisu medju generacijskim palnetama..uticaj sa strane. I bas momenta kad sam krenula sa resavanjem nekog svog licnog zivota, nezavisno od emotivnog..eto desilo se to da me sve to vrati 300god.unazad. Ja inace pravim vrem.razliku izmedju upustanja u vezu jer kao sto kazes, jer se ucim nezavisnosti u odnosu. Samo ovde jeste bilo lepo to sto me je on na neki nacin trebao.. Smile

Mila, tek sada sam uspela da vidim kartu, tako da sam sve do sada pričala napamet.
Ti si osoba posebne, nadljudske energije! Škorpija/Ovan sa MO u škorpiji, MA kao duplim vladarem i PL koji ti boji čitav stelijum ti si bre prava žena-Mars!!! ( Joj ja volim žene MA i škorpije !!!) Tvoja moć regeneracije i energija kojom zračiš je prosto za neke ljude preintenzivna! Da li si pomislila nekad da te se ljudi pomalo plaše, tvoje snage i unutrašnje energije koju imaš i kojom zračiš?
Za tebe je MA od velike važnosti, jer je vladar SO, ASC, MO i njegov položaj u 6 p. i u devici govori da si ipak, uprkos snažnoj impulsivnoj prirodi, promišljena osoba, sklona analiziranju svega i svačega do detalja. O tome dodatno govori i tvoj ME0SA u Vagi, znači da ipak razum prevagne, sklona si dubokim analizama, i dobro je što imaš ovaj aspekt, on ublažava tvoju impulsivnost, sputava te da ne sraljaš...MA60SO0MO na DC govori o tome da je tvoja energija neiscrpna, samo pripazi na ovaj MA90UR, koji je vladar 11 p. a nalazi se u 8 p. pa bi, zbog neke impulsivnosti, naglosti, mogla da izgubiš neka prijateljstva ili da ti nade brzo potpnu...
Tvoje ljubavi moraju biti posebne, ali prepune intenziteta, duboke, opsesivne, pune strasti i naboja. Ti si VE0NE u strelcu, idelista, promišljena, pametna, avanturista, istrašivač ali visokih moralnih načela. Dispozitor VE ti je JU0PL na samom DC, u Vagi, tvoj doživljaj veze ipak nije lepršav, to je za tebe ozbijna stvar...Ti se sva usmeriš na vezu, postojana si, i ljubav shvataš ozbiljno, tvoje težnje u vezama idu uvek u istom smeru, da ta veza traje, da bude prava, nisi za neke avanturice, iako zbog ove VE možda ponekad ostavljaš takav utisak, na prvu...

ON: čovek je Lav/BIk, sa SO u domicilu na vrhu 5 p. čovek zna šta hoće, jake harizme, upadljiv, svoj, samosvestan, možda ponekad tvrdoglav u vezama...možda se plaši vezivanja, pa nekako kao de ne ume da ih zadrži ili ne želi klaisčno vezivanje. Iz čoveka prosto izbija magnetizam, seksualni naboj, libido, muškarav lac sa MO0JU u škorpiji, mrnjau!! Ovo je moj omiljeni MA, nemoj mi zameriti na komentaru...ali ipak neko nezadovoljstvo u vezama, nešto ne ispadne kako bi trebalo, vrlo je privlačan ženama, ima VE u sunčevom znaku 90MA0JU, to je aspekt neverstva ili nezadovljstva, veze vrlo burne i strastvene ali nešto se ispreči da se realizuju do kraja. Tome još dodatno doprinosi SO90UR, mnog jake energije, tvrdoglavosti, sumerenosti na sebe, ponekad i egocentrizam..
Njegovo 5. p u lavu, ali u njemu MO u devici, kaže da je možda sklnon nekim promenama u vezama, možda su nestalne, ali on je spolja prilično i hladan, tj. nije sklon izlivu emocija, možda i zbog neke unutrašnje nesigurnosti, vrlo je racionalan, ne dozvoljava sebi da ga osećanja ponesu. Potrebna mu je partnerka jake osobnosti, jakog magnetizma, takve su mu veze, vrlo intenzivne, u njemu je bura emocija, ali kao i ti, i on je sklon analiziranju i teoretisanju, šta može time da dobije a šta da izgubi...Vidi njegovo 7. p je u škorpiji sa vladarom MA u domicilu, takvu ženu bi želeo, jake energije, jake ličnosti, magnetičnu, fatalnu...samo mislim da spoj tako jakih energija može biti kao nuklearna eksplozija!

VI: Kao što sam pretpostavila, to je među vama sigurno bila eksplozija strasti, elne energije koju je bilo teško iskontrolisati. Njegovo SO i VE su u tvom 5. p pa te je vrlo činio srećnom, osećala si se lepo, zadovoljno, a njegov JU na tvom Mo0SO ti je ulivao sigurnost i radost. Mislim da vas je spojila strast, ljubav na prvi pogled, ne bi me čudilo da je ta strast bila nekontrolisano jaka i intenzivna...tvoj MA, dispozitor svega u tvojoj karti je na njegovom MO, u njemu si probudila neopisivu strast, vrlo intenzivnu, ali zbog prirode Device, mnogo je toga ostalo negde u glavama...mislima...Tvoj stelijum iz 6 p. je izvršio jak pritisak na njegovo, iaovako prejako 6 p. opterećen nekom svakodnevicom, nekim svakodnevnim pitanjima, i ti si baš na to polje izvršila dodatni pritisak. Da li si možda insistirala na češćem viđanju, na svakodnevnom kominiciranju? Pomagala mu jesi, ali je možda u jednom momentu to bilo prejako za njega, možda je došao do trenutka kada je osetio da mora da se oslobodi pritiska...Tvoje jako 7 p. je on dopunio svojim jakim 6. p pa si ti isetila jaku potrebu za njim, on te je činio srećnom, jasno mi je zašto ti je teško da se oslobodiš osećanja, želje i potrebe da budeš sa njim. Uz njega si se radovala, bila srećna, osećala se popunjeno...Mislim da je najveći problem tu bio baš u tome što ste jedno drugom izvršili pritisak baš na one sfere života sa kojima i sami teško funkcionišete i koje vas ponekad zamaraju. Tebe stalna potreba za partnerstvom i vezom, a njega svakodnevna briga za posao, zdravlje, navike...i onda ste još jedno drugom dodatno popunili te sfere, umesto da ste na neki način pokušali da ih rasteretite...

U pravu si, mnoge veze opstaju na užasnim sinastrijama, to smo svi apsolvirali već. Ne treba astrologija da bude ni prepreka ni sveto pismo, već samo neki putokaz gde može da škripi. Imaš pravo da se nadaš, ako veruješ da je on taj koji je za tebe pravi. Uostalom, to samo možeš ti da znaš, šta je u tebu probudio i kako si se pored njega osećala...sto, ako sam ti pomogla malo, makar da onako sa strane uočim moguće uzroke škripanja, drago mi je...Mnogo je tu i lepih aspekata, mnogo privlačnosti, strasti, energije. Ma skroz znam zašto si se toliko vezala za njega, muškarac lav sa MA0JU u škorpiji je raritet!! bounce


Poslednji izmenio alea dana Sub Jan 30, 2010 12:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  Gost Sub Jan 30, 2010 12:48 pm

alea ::
mila2710 ::
Da li si pomislila nekad da te se ljudi pomalo plaše, tvoje snage i unutrašnje energije koju imaš i kojom zračiš?
Za tebe je MA od velike važnosti, jer je vladar SO, ASC, MO i njegov položaj u 6 p. i u devici govori da si ipak, uprkos snažnoj impulsivnoj prirodi, promišljena osoba .. nisi za neke avanturice, iako zbog ove VE možda ponekad ostavljaš takav utisak, na prvu...
Joooj, al je ovo bilo detaljno... A tenutno i bolno..pocinjem da sumnjam u regeneraciju, mada nikad nisam do sad(ostajala ovako dugo "zarobljena", energija moze i da proguta, ovaj put sam otisla najdalje..inace da - stojim cvrsto na nogama).
Pa, decko o kom sam napomenula imao je jednu upecatljivu recenicu: "Ne smem..bre".
I mada jeste krenulo "nesto"..izmedju nas, on je protumacio da sam ja za avanturicu, govorio nisi ti za to, a ja valjda znam da nisam, nesto puklo..A da izgled ume da prevari, su i reci nekih njegovih drugara, "Trebas da se smiris..znas vreme ti je!" A ja mirna ceo zivot..ali ozbiljno sad.
Dva puta mi se u zivotu ponavlja da sa nekim u Dejvison-u imam u 12polju: 1.)U prvom slucaju Ve.
2.)Sada Mars retro. - ako sam dobro shvatila to je pokajanje pa vracanje, ali opet 12-ta, jooooj..
Znas onu: "Mozda ne znam sta hocu, ali znam sta necu.." No


Poslednji izmenio mila2710 dana Sub Jan 30, 2010 2:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  alea Sub Jan 30, 2010 12:58 pm

Dodala sam ti još nešto gore u postić...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  Gost Sub Jan 30, 2010 2:01 pm

alea ::Dodala sam ti još nešto gore u postić...
Srce si..ovakav odziv jos nisam imala. Jako brzo..i jos tacnije!!!
Alea, imala bih samo da potvrdim u svemu sto si rekla..ne po malo nego po mnogo.

Taj decko je Muzicar, ako se to gleda kao Umetnik..a moja Ve0Ne..i on nije rodjen u Beogradu kao ja(vec u Leskovcu, mislim na bolnicu Wink ovako gledano je iz Vlasotinca)ali zivi ovde od 5-6god,ako se to moze smatrati "strancem" sto me vecito zbunjuje Ve u Strelcu pa jos u 9-oj,jer ja nemam veze sa inostr.,nisam dugo isla u inostr., i nisam ga pritiskala niti jurila oko toga da se vidjamo,(a upravo mislim da mi je to greska) jer:
1.) Nikad nije tu, studijski posao, stalno putuje negde.. - znam jer zivim 10m.preko puta, ja novi komsija..pa nismo mnogo sebi priustili onoga od rasplamsale strasti, jeste da je bilo..ali..eto! Sad
2.) primetili smo se pre 2-3god.kad sam se zatekla na placu dok se radila kuca, i to je bilo kao da vidim sebe,
3.)upoznali u njegovoj kuci..on je meni ustupao net, dok nisam imala tel.u kuci nisam mogla uzeti adsl.,ali sam ja uvek gledala da to radim kad on nije tu, vise sam kontakta imala sa njegovom majkom, mada ne bi on meni tek tako dao pristup u privatnost, i ja sam takva.
4.)mene privlaci to sto se on bavi onim sto voli, ja nisam mogla..ali obozavam to sto bih ga lako mogla povezati sa sportom, obozavam ga, moje divljenje njemu je nesvakidasnje, a ja sam se bavila dugo odbojkom.., mada poslednjih godinu dana uzelo danka..ni traga verovala ili ne to nije devojka sa slike.
5.)jasno mi je da se izmedju nas nastavilo normalnim tokom, ne bi doslo do toga..da padnem..razumeces ti mene moj Strelce Sad
6.)isao je on u medjuvremenu na Kubu, ali kad se vratio vec sam bila u deff.-u, gde da dozvolim da me takvu vidi..
7.)ima nekoga..pa tako da..
8.)i mnogo toga se poklopilo, islo pa stalo..

E sad, da li je to taj neko..ili samo opticka varka u mom natalu..videcemo.
Tebi, Hvala jos jednom.
Bravo, majstore..
Jos ne mogu da se opasuljim, toliko i da zaboravih pitanje, a to mi je bilo najbitnije..
Vracas mi "nadu".."ubicu te" Smile i osmeh, a to dugo niko nije mogao, sem.. Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  sladjana Čet Apr 19, 2012 4:35 pm

U mojoj vezi -uporednom sa mojom Vodolijom postoje Sa180 SA opozicija...
Gledam to jedino kao vecu razliku u godinama, vise od 10 tj 13 godina je stariji od mene...
Moj SA u Lavu u 8 a njegov u Ribama u 3 ....
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  zelena dolina Čet Apr 19, 2012 5:04 pm

sladjana ::U mojoj vezi -uporednom sa mojom Vodolijom postoje Sa180 SA opozicija...
Gledam to jedino kao vecu razliku u godinama, vise od 10 tj 13 godina je stariji od mene...
Moj SA u Lavu u 8 a njegov u Ribama u 3 ....

Lav i ribe nikako ne mogu biti u opoziciji, fakticki ta dva SA nemaju aspekt.
Ono sto je vazno znati da je u sinastriji jako vazan SA pogotovo u sinastrijama gde je veca razlika u godinama.
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  sladjana Čet Apr 19, 2012 9:10 pm

zelena dolina ::
sladjana ::U mojoj vezi -uporednom sa mojom Vodolijom postoje Sa180 SA opozicija...
Gledam to jedino kao vecu razliku u godinama, vise od 10 tj 13 godina je stariji od mene...
Moj SA u Lavu u 8 a njegov u Ribama u 3 ....

Lav i ribe nikako ne mogu biti u opoziciji, fakticki ta dva SA nemaju aspekt.
Ono sto je vazno znati da je u sinastriji jako vazan SA pogotovo u sinastrijama gde je veca razlika u godinama.

Pogledaj sama sinastiju ...nisam izmislila ...https://2img.net/h/oi41.tinypic.com/301isxw.jpg
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  zelena dolina Pet Apr 20, 2012 10:24 am

sladjana ::
zelena dolina ::
sladjana ::U mojoj vezi -uporednom sa mojom Vodolijom postoje Sa180 SA opozicija...
Gledam to jedino kao vecu razliku u godinama, vise od 10 tj 13 godina je stariji od mene...
Moj SA u Lavu u 8 a njegov u Ribama u 3 ....

Lav i ribe nikako ne mogu biti u opoziciji, fakticki ta dva SA nemaju aspekt.
Ono sto je vazno znati da je u sinastriji jako vazan SA pogotovo u sinastrijama gde je veca razlika u godinama.

Pogledaj sama sinastiju ...nisam izmislila ...https://2img.net/h/oi41.tinypic.com/301isxw.jpg

Ne moram da gledam, ja znam da lav i ribe nisu u opoziciji, a to sto vam tako pokazuje astro.com ne znaci da to stvarno i moze Smile ...Vidim da ste na pocetku ucenja astrologije, zato Vam i kazem da ne gledate olako kompjuterske programe jer to je samo racunar koji radi na odredjenim parametrima, u realnosti Ribe i Lav se "ne vide" a pogotovo ne preko 180 stepeni Smile
Ono sto vas prvenstveno vezuje sa ovim partnerom je ova njegova VE i ME 0 vase SO (vi inace imate u natalu VE0SO), takodje u vasem Suncu zivi ovaj vas SA i obrnuto jer su fakticki zamenili mesta, Sa vam je ujedno i vladalac AC ali je lose polozen i pri tom retrogradan, sreca da ga So vodi u sediste...pa na kraju sve moze biti OK .......
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  alea Sub Jul 28, 2012 11:09 pm

Zanima me, objektivno, da mi neko protumaci aspekt SA0MO u muskoj karti 90ASC moj.

SA je vladar 5. u 12. u Devici...lutam, ali ne mogu da nadjem objasnjenje...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  mrgud78 Pon Feb 04, 2013 11:09 am

Da li bi neko pogledao da li je ova konjukcija Sa samo generacijski aspekt?
I ako bi neko pogledao i konjukciju Ve i Sa...sve u njegovoj 5 a mojoj 12 kuci kuci i u lavu

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Sinastrija

mrgud78

Broj poruka : 52
Datum upisa : 25.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  ena1976 Pon Feb 04, 2013 8:03 pm

mrgud78 ::Da li bi neko pogledao da li je ova konjukcija Sa samo generacijski aspekt?
Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Sinastrija
Obzirom da je razlika u vašim datumima rođenja samo 19 dana, ovo je primer onoga što potpada pod generacijski aspekt.
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  Vita83 Pon Feb 04, 2013 10:56 pm

Slažem, kad smo vršnjaci, teško je i upoređivati slaganje, mada znam da postoje i takve uspješne veze. Very Happy

Mene interesuje nečije mišljenje, da li veza može biti trajna bez Saturna? Po meni ne može, jer on ipak strukturira i učvršćuje odnos.

Sa jednim momkom, koji mi se sviđa imam njegov Jupiter trigon moj Saturn, orbis je 2 stepena aplikacioni, njegov Saturn trigon moj Mjesec, ali je orbis preveliki - 5, pa to vjerovatno ne djeluje i to je sve što se tiče Saturnovih aspakata. Rolling Eyes E da, njegov Uran je na moju natalnu konjukciji So0Sa, što mi se uopšte ne sviđa, to bi vjerovatno pokvarilo sve ostalo dobro. Šta mislite? scratch

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  ena1976 Uto Feb 05, 2013 7:53 pm

Vita83 ::Slažem, kad smo vršnjaci, teško je i upoređivati slaganje, mada znam da postoje i takve uspješne veze. Very Happy

Mene interesuje nečije mišljenje, da li veza može biti trajna bez Saturna? Po meni ne može, jer on ipak strukturira i učvršćuje odnos.
Evo ti jedan primer, moji roditelji su u braku 37 godina, orbis između SA im je nešto više od 10 stepeni, jer je razlika između njih godinu dana. Bitni su ostali aspekti, to što SA i SA nisu u aspekt nema veze.
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  Vita83 Uto Feb 05, 2013 8:50 pm

Pa da, Saturni se ne moraju aspektovati, ali moraju Saturn jednog sa ličnim planetama drugog mislim.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  ena1976 Sub Feb 09, 2013 4:30 pm

Vita83 ::Pa da, Saturni se ne moraju aspektovati, ali moraju Saturn jednog sa ličnim planetama drugog mislim.
slažem se.
u slučaju mojih roditelja, mamin SA pravi konjukciju sa tatinom VE cheers
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  Vita83 Sub Feb 09, 2013 5:36 pm

ena1976 ::
Vita83 ::Pa da, Saturni se ne moraju aspektovati, ali moraju Saturn jednog sa ličnim planetama drugog mislim.
slažem se.
u slučaju mojih roditelja, mamin SA pravi konjukciju sa tatinom VE cheers

Pa jeste, mora biti toga, tako da vjerovatno ništa od mene i ovog momka. Moji imaju Ve120Sa, Sa90Sa, So180Sa i So90Sa.

Imaju i So120Ju, So60Mo, Ma120Ve.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  ena1976 Sub Feb 09, 2013 6:11 pm

Vita83 ::
ena1976 ::
Vita83 ::Pa da, Saturni se ne moraju aspektovati, ali moraju Saturn jednog sa ličnim planetama drugog mislim.
slažem se.
u slučaju mojih roditelja, mamin SA pravi konjukciju sa tatinom VE cheers
Pa jeste, mora biti toga, tako da vjerovatno ništa od mene i ovog momka. Moji imaju Ve120Sa, Sa90Sa, So180Sa i So90Sa.
Imaju i So120Ju, So60Mo, Ma120Ve.
Meni ni SA nije pomogao da nešto bude No ipak su sve to samo mogućnosti...
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  Vita83 Sub Feb 09, 2013 6:51 pm

ena1976 ::
Vita83 ::
ena1976 ::
Vita83 ::Pa da, Saturni se ne moraju aspektovati, ali moraju Saturn jednog sa ličnim planetama drugog mislim.
slažem se.
u slučaju mojih roditelja, mamin SA pravi konjukciju sa tatinom VE cheers
Pa jeste, mora biti toga, tako da vjerovatno ništa od mene i ovog momka. Moji imaju Ve120Sa, Sa90Sa, So180Sa i So90Sa.
Imaju i So120Ju, So60Mo, Ma120Ve.
Meni ni SA nije pomogao da nešto bude No ipak su sve to samo mogućnosti...

Eto, znači potreban je neki dodatni faktor koji se ne vidi u natalnoj.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  Tanja1 Čet Mar 21, 2013 5:53 pm

A sta da radimo kada je njegov Ma0 moj Sa, a moj Sa u kvadratu sa njegovom Ve i Me, vladarima njegovog 7. polja, doduse tu je orbis 7 stepeni?? Jel se racunaju ovi aspekti u teske i jel neminovan prekid sa njima?
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  ena1976 Čet Mar 21, 2013 7:49 pm

Tanja1612 ::A sta da radimo kada je njegov Ma0 moj Sa, a moj Sa u kvadratu sa njegovom Ve i Me, vladarima njegovog 7. polja, doduse tu je orbis 7 stepeni?? Jel se racunaju ovi aspekti u teske i jel neminovan prekid sa njima?
Ja MA0SA ne tumačim kao loš aspekt, mada ima lošu reputaciju. Ti kao SA možeš da stabilizuješ i usmeriš njegovu (MA) energiju. Saturnu može da se povrati samopouzdanje Marsovom sigurnošću u sebe, pa će ublažiti njegovu nesigurnost. Pročitah baš malopre da u ovakvom aspektu svaka strana "održava onu drugu na nogama" i da ne sprečava ni brak, ni plodno zajedništvo.
Što se tiče ovog drugog dela, mislim da je 7 prevelik orbis, ja za kvadrat gledam 5 (što ne znači da sam u pravu)
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  Tanja1 Pon Mar 25, 2013 6:07 pm

ena1976 ::
Ja MA0SA ne tumačim kao loš aspekt, mada ima lošu reputaciju. Ti kao SA možeš da stabilizuješ i usmeriš njegovu (MA) energiju. Saturnu može da se povrati samopouzdanje Marsovom sigurnošću u sebe, pa će ublažiti njegovu nesigurnost. Pročitah baš malopre da u ovakvom aspektu svaka strana "održava onu drugu na nogama" i da ne sprečava ni brak, ni plodno zajedništvo.
Što se tiče ovog drugog dela, mislim da je 7 prevelik orbis, ja za kvadrat gledam 5 (što ne znači da sam u pravu)

Malo sam se zeznula, moj je Mars, a njegov Sa u konj. u Skorpionu, moja 10., njegova 8. kuca. Hvala ti, bas sam se bila brinula zbog ovih kvadrata i ja se nadam da je orbis prevelik.... Smile flower
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera - Page 2 Empty Re: Medjusobni aspekti Saturna u uporednom horoskopu partnera

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu