Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

+3
Snezana
Strelica
Astrotanja
7 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Astrotanja Sub Feb 28, 2009 2:07 am

Ne samo pojedinci, nego i narodi koji su puno doživljavali patnji imaju duhovitost.
Mi talođe spadamo u narod koji je duhovit, ima puno viceva, voli šalu i smeh i u najtežim vremenima viceva je bilopo najviše.
Šta je to što uslovljava kod pojedinaca duhovitost?
Recimo, sada mi pada na pamet da među Ribama, ima puno duhovitih ljudi, odnsno da Sunce u Ribama donosi i duhovitost kao način prevazilaženja patnje.
Šta još?

Laughing Laughing Laughing Question


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Jul 09, 2009 6:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Strelica Sub Feb 28, 2009 2:13 am

Ko o cemu, ja o Devicama...
Merkur u Devici, kad je lepo aspektovan od Marsa i Urana je jako "brzopotezan" i sve kapira bas onako kako ste vi rekli.
Vazan je Mesec, kako je postavljen,on je reakcija... Pa merkur,Mars... Jupiter,koliko ste pronicljivi...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Strelica Čet Jul 09, 2009 5:05 pm

Strelica ::Ko o cemu, ja o Devicama...
Merkur u Devici, kad je lepo aspektovan od Marsa i Urana je jako "brzopotezan" i sve kapira bas onako kako ste vi rekli.
Vazan je Mesec, kako je postavljen,on je reakcija... Pa merkur,Mars... Jupiter,koliko ste pronicljivi...

Isuse affraid Tek sad vidim koliko sam promasila temu...
Ali,opet se sve nekako vrti oko tih devica,nesto mora bude u Devici,kako god da okrenes,ali primetila sam d su to sve totalno razvaljeni Meseci,ama bas u svakom od ovih slucajeva,za koje ja mislim da su vise nego duhoviti...
Nesto nisam primetila da su Vodolije duhovite,iako ih obozavam. 'ladno su me nasamarili... Uhvate te u masinu,kao vrhunski razgovori i naklapanja t.j. isperu ti mozak i ti i zaboravis da su ti ostale stvari bitne,pored "dubokumnih" razgovora... Strasno!
Neka mi ne zamere Bikovi,Vage jer kod njih bas nisam primetila neku duhovitost.
Definitivno moras da imas bujnu mastu pa se opet vracamo na Mesec,koji treba da bude aspektovan kako god,pa ako je i Merkur tu,eto price,koja zavisi od toga sta aspektuje Meseca...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Snezana Čet Jul 09, 2009 6:25 pm

[quote="Strelica"]
Strelica ::Ko o cemu, ja o Devicama...
Merkur u Devici, kad je lepo aspektovan od Marsa i Urana je jako "brzopotezan" i sve kapira bas onako kako ste vi rekli.
Vazan je Mesec, kako je postavljen,on je reakcija... Pa merkur,Mars... Jupiter,koliko ste pronicljivi...


Skroz si promašila temu Smile, Device duhovite, ne bih se složila, naročito te sa razvaljenim Mesecom, možda crni humor, poznato je da su Device sa razvaljenim Mesecom takve da psovke koje one smisle i izgovore, perverzije koje one smisle, su takve da teško može da se poveruje da to postoji. Zašto, pa Device su najljudskiji znak, one su te koje su napravile pravila ponašanja, osmislile Bibliju, Talmud i tome slično. Merkur u Devici je fascinaciniran što postoje reči, kada shvati da može da se bavi analizom, interesuje ga kakav je čovek i sve dovodi u sumnju, traži nove argumente, učtiv sagovornik, elegancija uma, nema ćutljive Device i želi da čuje pametne reči. Devica može da se stidi zbog drugih, neprijatno joj je u njihovo ime, one su jedini znak koji ne prihvata životinjsko u sebi, zato im je i potreban kućni ljubimac da bi imale kompenzaciju i objekt dresure pored sebe a da to ne budu ukućani, zato je i VI polje polje kućnih ljubimaca, ali kada je oštećen Mesec, Device kao da kažu "jel hoćeš da vidiš kakva životinja mogu da budem" Shocked Device su skeneri, detektori – vide ključne stvari, ali nema blizanačke dovitljivosti, jer poštuje znanje, ako ne zna neće izaći na ispit.
Blizanački Merkur je duhovit, III kuća, Merkur na Asc u I kući u dobrim aspektima, to je dečiji duh, večito mlad i nasmejan- Merkur ali Blizanački. Jupiter, donosi duhovitost, vedrinu, optimizam, jer to su i srećne okolnosti. Venera želi smeh, ali to dolazi iz drugih potreba.
A ako je reč o duhovnosti, pa na prvom mestu Ribe, Neptun dobro aspektovan, Strelac sa Jupiterom Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Strelica Čet Jul 09, 2009 6:36 pm

Lepo si ti to rekla,ali to ce sve vaziti kada budemo svi telepate,do tad... Sve ove primere koje imam,ne bi verovala kakav je to duh,ali vrlo je zeznuto da sam nas dve odredimo sta je ustvari duhovitost,jer ja se blizanackom Merkuru,nikad necu nasmejati...
A sve to sto si navela za device,stoji,ali za "nizi" tip.
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Snezana Čet Jul 09, 2009 6:53 pm

Strelica ::Lepo si ti to rekla,ali to ce sve vaziti kada budemo svi telepate,do tad... Sve ove primere koje imam,ne bi verovala kakav je to duh,ali vrlo je zeznuto da sam nas dve odredimo sta je ustvari duhovitost,jer ja se blizanackom Merkuru,nikad necu nasmejati...
A sve to sto si navela za device,stoji,ali za "nizi" tip.

ja sam se osvrnula na onu tvoju rečenicu o Devici sa oštećenim Mesecom, koja ne mora po pravilu da bude niži tip a i o Devici koja uspeva da "drži svoju zver" na lancu, to je onaj lepši deo. Devica i Blizanac su bića koja najlakše mogu da promene svoju genetiku radeći na sebi, ali mislim da po difoltu Devica nije duhovita, kao što ni svaki Blizanac nije tako lepršav, kakav bi mogao biti, kakav potencijal ima, pre ćemo sresti Blizanca - muljatora, prevaranta, inprovizatora jer on u hodu može da menja priču:)
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Strelica Čet Jul 09, 2009 7:10 pm

Ja duhovitost vidim kao igru reci. T.j. to joj je "gotov proizvod". Dzaba svega,ako ne mozes "da pljunes" ,zato je pozeljna bilo kakva veza izmedju Meseca (kao "proizvodjaca") i Merkura (kao "dostavljaca"),pa ako ima i Marsa,onda je to vrh,jer je u trenutku,brzo... E,sad zavisi sta je kome duhovito,ili ti, sta koga "tera" na smeh. Meni je "sprdanje" sa svacim i svakim i samom sobom,kao i je.... svega sto je golom oku vidljivo i nevidljivo (u cemu na Srpski jezik svesrdno pomaze) veoma duhovito,pri cemu se osvrcem na vidjeno,cinjenice,iskustvo,jer kako bi me onaj ko se samnom zeli smejati,razumeo i obrnuto. Zato mislim da je "baratanje" recima na taj nacin,bitno a ko to moze bolje od Device? Jesu sarkasticne i cinicne,ali ako nemaju zadnju nameru,onda su svakako duhovite. A taj razvaljen mesec je svakako "iskustven" pogotovo,ako je u nekom saosecajnom ili mudrom znaku,opet zavisi sta zelimo kao gotov proizvod,odnosno,kakvu salu... A Device sam spomenula zbog Merkura,jer ovaj Merkur u Devici,kojeg ja znam, je obicno sa Suncem,pa je sve jos komicnije Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Astrotanja Čet Jul 09, 2009 7:14 pm

Sneska, Strelice duhovitost ima veze i sa Merkurom koji moze da smisli nesto sto je vrcavo, smesno. Cesto u kombinaciji sa Uranom brzo mu pada na pamet nesto shodno situaciji i od toga napravi dosetku.
alien
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Strelica Čet Jul 09, 2009 8:44 pm

Astrotanja ::Sneska, Strelice duhovitost ima veze i sa Merkurom koji moze da smisli nesto sto je vrcavo, smesno. Cesto u kombinaciji sa Uranom brzo mu pada na pamet nesto shodno situaciji i od toga napravi dosetku.
alien

Nego... Pa imamo jedan primer na forumu,Mrs_s (Me0S0 u Vodoliji120Uran) dosetljivo,vrlo Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Snezana Čet Jul 09, 2009 9:01 pm

Strelica ::
Astrotanja ::Sneska, Strelice duhovitost ima veze i sa Merkurom koji moze da smisli nesto sto je vrcavo, smesno. Cesto u kombinaciji sa Uranom brzo mu pada na pamet nesto shodno situaciji i od toga napravi dosetku.
alien

Nego... Pa imamo jedan primer na forumu,Mrs_s (Me0S0 u Vodoliji120Uran) dosetljivo,vrlo Laughing

Nego Smile , a ni tvom Me ništa ne fali, a Tanjin Me isto u Strelcu, pa da najbolje da se šali, smeje u petici i tako prevazidje Pl0Ur180Sa Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 9:09 pm

pa neznam..odoh da zevam u svoj natal pa cu da vam kazem da li sam ili nisam duhovita clown


Poslednji izmenio pandora* dana Čet Jul 09, 2009 9:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Strelica Čet Jul 09, 2009 9:10 pm

Snezana ::Nego Smile , a ni tvom Me ništa ne fali, a Tanjin Me isto u Strelcu, pa da najbolje da se šali, smeje u petici i tako prevazidje Pl0Ur180Sa Smile

Pa nije ni tvoj bas da se "volis" s Blizanackima,mozda zbog Ma,ali da li ne volis Devicanske Laughing zbog 8. Ja kontam da zato ne volim Blizanacke,ili sto vec,ne znam ni ja...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Snezana Čet Jul 09, 2009 9:25 pm

Strelica ::
Snezana ::Nego Smile , a ni tvom Me ništa ne fali, a Tanjin Me isto u Strelcu, pa da najbolje da se šali, smeje u petici i tako prevazidje Pl0Ur180Sa Smile

Pa nije ni tvoj bas da se "volis" s Blizanackima,mozda zbog Ma,ali da li ne volis Devicanske Laughing zbog 8. Ja kontam da zato ne volim Blizanacke,ili sto vec,ne znam ni ja...

ma ne, Blizanci su mi nekako jako poznati, valjda zbog Marsa u V a i III kuće, jako dobro znam šta oni mogu, ali zaista moja mladost, detinjstvo, školski dani, ma to je bio samo smeh i zezanje, neprekidno. Saturn me je uozbiljio i previše Smile i kod mene i dalje postoji unutrašnja borba. Kad sam Sa, odajem utisak da se nikada nisam nasmejala a sve ostalo bi samo htelo da se sali i smeje Very Happy
A Devičanske Me u mojoj karti, prijaju mi, vrlo, al oni nekako nemaju vremena, okrenuti su karijeri Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 9:29 pm

Snezana ::
Strelica ::
Snezana ::Nego Smile , a ni tvom Me ništa ne fali, a Tanjin Me isto u Strelcu, pa da najbolje da se šali, smeje u petici i tako prevazidje Pl0Ur180Sa Smile

Pa nije ni tvoj bas da se "volis" s Blizanackima,mozda zbog Ma,ali da li ne volis Devicanske Laughing zbog 8. Ja kontam da zato ne volim Blizanacke,ili sto vec,ne znam ni ja...

ma ne, Blizanci su mi nekako jako poznati, valjda zbog Marsa u V a i III kuće, jako dobro znam šta oni mogu, ali zaista moja mladost, detinjstvo, školski dani, ma to je bio samo smeh i zezanje, neprekidno. Saturn me je uozbiljio i previše Smile i kod mene i dalje postoji unutrašnja borba. Kad sam Sa, odajem utisak da se nikada nisam nasmejala a sve ostalo bi samo htelo da se sali i smeje Very Happy
A Devičanske Me u mojoj karti, prijaju mi, vrlo, al oni nekako nemaju vremena, okrenuti su karijeri Very Happy

E Snezo i ja sam se smejala kad sam isla u skolu a sad mi nista vise nije smesno a volim da se smejem inace Very Happy
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Snezana Čet Jul 09, 2009 9:38 pm

Pandora*, tebe treba staviti u avion (Ve u Aqu) na neko putovanje, recimo Afrika (Sa0Me u XII) pa onda vidiš da ovaj Ma u Lib i njegov 90 tvoje So0Me i nije tako bitan, i eto smeha i shale Very Happy
Doduše, ovaj Mars bi više voleo u Beč, recimo Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 9:45 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 9:48 pm

a zasto ja onda imam nevaspitanog, sasavog psa, koji se na sve zove happy i nece da cuje ni za osnovne komande? Shocked zato sto je strelac? a lep je jer je vaga u podznaku? a lud je jer je moj? clown

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 9:49 pm

pandora* ::Ja ne znam za njih sta vole ali ja znam da bih ja i peske otisla odavde- negde Very Happy

joj! i ja! aj udruzimo nepostojece pare i palimo! ja bih u pariz, tamo se osecam kao kod kuce...caffe d' flore... cheers

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 9:49 pm

.
..


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Čarobnica Čet Jul 09, 2009 9:49 pm

Pandora bi u Italiju, ako može, molim? lol!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Strelica Čet Jul 09, 2009 9:51 pm

mrs_r ::a zasto ja onda imam nevaspitanog, sasavog psa, koji se na sve zove happy i nece da cuje ni za osnovne komande? Shocked zato sto je strelac? a lep je jer je vaga u podznaku? a lud je jer je moj? clown

A ne znas gde su mu je Mars,Saturn i Pluton? lol! Mozda prave neke aspekte na tvoj Mesec,pa si popustljiva a on nema meru... lol!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 9:51 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 9:52 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:57 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Strelica Čet Jul 09, 2009 9:56 pm

pandora* ::
Strelica ::
mrs_r ::a zasto ja onda imam nevaspitanog, sasavog psa, koji se na sve zove happy i nece da cuje ni za osnovne komande? Shocked zato sto je strelac? a lep je jer je vaga u podznaku? a lud je jer je moj? clown

A ne znas gde su mu je Mars,Saturn i Pluton? lol! Mozda prave neke aspekte na tvoj Mesec,pa si popustljiva a on nema meru... lol!

mislim da VE u konjukciji sa 8 a iz 7 ovde pravi povecu guzvu lol!

Pandora,dozovi se! Pricamo o njenom psu... lol!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  mrs_r Čet Jul 09, 2009 9:57 pm

happy je olicenje skromnosti i duhovnosti, skoro kao igumanija iz "moje pesme, moji snovi" lol!

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta? Empty Re: Osobe koje puno pate su sklone duhovitosti, aastrološki to donosi šta?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu