Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu?

+9
Milan.bombona
vedrana
marco_15
nina4
Kocka je bacena
Izida
Strelica
gernica
Astrotanja
13 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu? - Page 3 Empty Re: Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu?

Počalji  hajkula Uto Nov 30, 2010 9:44 pm

mila2710 ::... a ja tako volim Jupiter u Skorpiji Rolling Eyes ......

Ne sumnjam, narocito kada je na pocetku, tj u konjunkciji sa tvojim suncem i mesecom Very Happy
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu? - Page 3 Empty Re: Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu?

Počalji  Gost Uto Nov 30, 2010 10:54 pm

hajkula ::
mila2710 ::... a ja tako volim Jupiter u Skorpiji Rolling Eyes ......

Ne sumnjam, narocito kada je na pocetku, tj u konjunkciji sa tvojim suncem i mesecom Very Happy
Question
Mozda, ako tu i ostane. To ne znaci da ono(Ju) ima isti osecaj prema So i Mo.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu? - Page 3 Empty Re: Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu?

Počalji  Milan.bombona Sre Dec 01, 2010 12:22 am

Martovsi ovan nije jednako aprilski ovan!!!
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu? - Page 3 Empty Re: Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu?

Počalji  Gost Sre Dec 01, 2010 12:30 am

Za razliku od Tebe Milane, ja poznajem Ovna, aprilskog, ali kome je Mars, bas nasuprot Tvom, u Vagi.
a poznavala sam i jednog martovskog koji je pre 10 god.poginuo s drugovima na Keju. Sve sportisti..ni njega ne bih mogla da ocenim po sad ovom kriterijumu podele. Ali dekade sigurno da imaju veze..nisam o tome razmisljala.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu? - Page 3 Empty Re: Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu?

Počalji  Milan.bombona Sre Dec 01, 2010 12:39 am

mila2710 ::Za razliku od Tebe Milane, ja poznajem Ovna, aprilskog, ali kome je Mars, bas nasuprot Tvom, u Vagi.
a poznavala sam i jednog martovskog koji je pre 10 god.poginuo s drugovima na Keju. Sve sportisti..ni njega ne bih mogla da ocenim po sad ovom kriterijumu podele. Ali dekade sigurno da imaju veze..nisam o tome razmisljala.
zasto za razliku od tebe?
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu? - Page 3 Empty Re: Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu?

Počalji  Gost Sre Dec 01, 2010 1:05 am

Milan.bombona ::
mila2710 ::Za razliku od Tebe Milane, ja poznajem Ovna, aprilskog, ali kome je Mars, bas nasuprot Tvom, u Vagi.
a poznavala sam i jednog martovskog koji je pre 10 god.poginuo s drugovima na Keju. Sve sportisti..ni njega ne bih mogla da ocenim po sad ovom kriterijumu podele. Ali dekade sigurno da imaju veze..nisam o tome razmisljala.
zasto za razliku od tebe?
za razliku od tebe njemu je u izgonu i njegov moto ili izgovor: "rodila me majka zdravog i pravog, necu da mi neka budala za dz.izbije oko". On ne rizikuje,a i nije nesto uspesan u ljubavi, niti vezama.
Ja bih rekla lep je, ali to je sve.
Ne kazem da se ne slazem s njim sto se tice toga da ne voli resavanja na silu i ulazenja u rizik gde zna da moze da izgubi. Ali tesko ga je zamisliti da rizikuje i dok jede. rabbit
Ja sam cak volela tu njegovu osobinu da voli mir i harmoniju, ali bas do te mere i da mu kolege iza ledja pa i pre njim muvaju devojku, a on ispada slabic, e to vec nije po mom ukusu. Ni ad bekne, i radije bi iako nisu u pravu bio na njihovoj strani, nego rekao "preterao si".

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu? - Page 3 Empty Re: Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu?

Počalji  Milan.bombona Sre Dec 01, 2010 1:21 am

sorry pogresno sam razumeo...
Pametan decko... moje telo je za gerijatriju...a vajde...nikakve!!!!!!!!!!
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu? - Page 3 Empty Re: Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu?

Počalji  Milan.bombona Sre Dec 01, 2010 7:50 pm

....da ne bude zabune ,nikakav ja Knele nisam... Prezirem nasilje (osim ako nije vodjeno nekom idejom-onda je to revolucija, ili ako je odbrana casti u pitanju)...nisu mi idoli kriminalci ni osvajaci...sta vise,gnusam ih se!!!! Energija se trosi na sport Basketball
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu? - Page 3 Empty Re: Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu?

Počalji  Milan.bombona Pet Dec 10, 2010 5:19 pm

ovnovi...kraljevi blamova!!! cheers
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu? - Page 3 Empty Re: Da li su Ovnovi najaktivniji, kao i osobe koje imaju planete u Ovnu?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu