Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vidovitost u horoskopu

+13
daca31
Vodolijica/Dragana
Dunja
Formalhaut
alea
Snezana
hajkula
Darko
Milica
donnola
vedrana
Astrotanja
Lana
17 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Vidovitost u horoskopu - Page 2 Empty Re: Vidovitost u horoskopu

Počalji  donnola Sub Jul 18, 2009 6:10 am

Hvala puno za dobrodoslicu :-D Bas mi je drago da su ti se dopali tekstovi, ako budem nasla jos sta zanimljivo stavicu na forum. Sto se tice astrologije, zivimo u vremenu kada se ona na neki nacin i zloupotrebljava. Sta moze da kaze neki kvazi-astrolog za pet minuta gledaocu koji se javi u emisiji i za to mu debelo naplati? Nekako mi je i drago sto toga nema vise toliko na tv-u, da ne slusaju ljudi vise svakakve gluposti. Jednom prilikom, gledala sam jednog poznatog astrologa u tv-emisiji, (inace jako arogantan lik), koji koristi svoju stecenu popularnost da iskoriscava zene i da im to jos naplati, a koji je za sebe rekao: "Procitao sam 20 knjiga o astrologiji i sada sam astrolog". Zapitala sam se da li to znaci da svako moze da procita 20 knjiga o astrologiji i da sebe proglasi ekstra astrologom? Tome treba stati na put. Smatram da dobrog astrologa predstavljaju njegova dela, tj. istinitost i tacnost njegovih prognoza.
Mozda ova moja pisanja nemaju veze sa temom, ali sam osetila potrebu da ovo napisem.

donnola

Broj poruka : 3
Datum upisa : 17.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vidovitost u horoskopu - Page 2 Empty Re: Vidovitost u horoskopu

Počalji  Astrotanja Sub Jul 18, 2009 1:06 pm

Da se nadovežem i ja na ovu temu.
Mislim da javni nastupi na Tv mogu da budu edukativnog karaktera, ali sam protiv prognoziranja na Tv, jer tune može da se za tako kratko vremne sagledaju u traniti i solar i progresije, tako da tu ima nagađanja. Isto toga ima u priličnoj meri i na forumu, jer pitanja tipa da li ću dobiti posao u skorašnjem periodu, zahteva prvo sagledavnje natalne, pa zatim solara, tranzita, progresija i ako se to ponavlja, onda astrolog može da sa većom sigurnošću utvrdi kakve su šanse.
Isto tako u izradi horoskopa jako je važna je međusobna komunikacija i razmena informacija između klijenta i astrologa, kako bi se došlo do prvo što tačnijeg vremena rođenja, a na taj način došlo do preciznijeg prognoziranja budućih događanja i drugo, jer je astrologija zasnovana na astrosimolici, pa da bi aspekt mogao da se adekvatno prevede na određenu problematiku, stvarno značenje.

Smatram da se može prognozirati veoma precizno i da su to naročito satri astrolozi uspešno radili, ali da je bitno da se astrolog upozna se sa situacijom u kojoj se trenutno nalazi osoba koja traži odgovore na neko pitanje. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Vidovitost u horoskopu - Page 2 Empty Re: Vidovitost u horoskopu

Počalji  Milica Uto Sep 22, 2009 1:22 am

Ako neko želi da vidi kako izgleda osoba sa mega naglaženom intuicijom, do vidovitosti, neka pogleda moja horoskop. Laughing

Vladar 1. polja- Mesec u 12. polju (u 6 aspekata)
Mesec 180 Ne u 6.
Mo90Me (na 29*Riba)
Me90Ne

Moji snovi predskazuju- uverila sam se do sad nebrojeno puta, znam kad će ko da umre, znam kad će ko s kim da se raziđe, znam kad ću da se razbolim...

Intuicija mi je abnormalno jaka, znam kad neko misli na mene ( potvrdila nebrojeno puta)...znam kakv će biti ishod događaja...evo, i bez analize horoskopa znam da ću se razići sa čovekom s kojim sam već dve godine ( a nikad nisam uradila analizu, niti dala nekom da je radi...)...

I tako....da ne nabrajam dalje...
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vidovitost u horoskopu - Page 2 Empty Re: Vidovitost u horoskopu

Počalji  NN Pet Nov 06, 2009 12:08 pm

Septil,biseptil i triseptil
Tekst je kopiran sa foruma bez dozvole autora,pa molim člana koji je kopirao tekst da postavi link do tog foruma ili da ukloni post.Zahvaljujem!

NN
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Vidovitost u horoskopu - Page 2 Empty Re: Vidovitost u horoskopu

Počalji  Darko Uto Nov 17, 2009 3:13 am

Milica ::Moji snovi predskazuju- uverila sam se do sad nebrojeno puta, znam kad će ko da umre, znam kad će ko s kim da se raziđe, znam kad ću da se razbolim...

Intuicija mi je abnormalno jaka, znam kad neko misli na mene ( potvrdila nebrojeno puta)...znam kakv će biti ishod događaja...evo, i bez analize horoskopa znam da ću se razići sa čovekom s kojim sam već dve godine ( a nikad nisam uradila analizu, niti dala nekom da je radi...)...

I tako....da ne nabrajam dalje...

interesantno Like a Star @ heaven meni snovi cesto prave problem, mislim cesto se ostvaruju narocito u negativnom kontekstu...

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Vidovitost u horoskopu - Page 2 Empty Re: Vidovitost u horoskopu

Počalji  hajkula Sre Nov 18, 2009 12:10 am

Lana ::Text sa neta

Oduvek se pricalo da su pravoslavni svestenici izuzetno jaki u tome, ali, u to je tesko poverovati gledajuci predstavnike - popove.
Pogledajte koliko je simbolike Riba. Znamo da Neptun predstavlja Boga u horoskopu, Ribe bozanstvo, kontakt sa Bogom.


Ko god da je pisao...

Veceras sam razgovarala sa sinom i o crkvi, svestenstvu. Ostro kritikuje popove, instituciju crkve (uz iskreno postovanje preminulog nam Patrijarha kojeg istice na najpozitivniji nacin). Samo sam ga pitala, koliko je platio osvecenje vodice pred Slavu. (Svestenik je rekao da ne treba nista da da, video da smo se uselili nas troje, skromno opremljen zivotni prostor i nije hteo da uzme novac.) Pitala sam ga, da li se seca bakine sahrane, odlazaka na grob i svestenika koji je redovno, po obicajima dolazio i njegove reakcije kada mu je moj tata davao novac. Secao se i toga. Rekla sam mu da jos mnogo takvih primera znam, ali o dobrom se mnogo manje cuje, dok glas o losem daleko stigne. Skromnost i sva dobrota i neznost su neupadljivi, pa i nevidljivi. Uvek se primeti sjaj, bogatstvo, razmetljivost. Za razliku od tisine, buka se daleko cuje.

Ja ne znam ko je to prvi rekao, ali tu tvrdnju da Neptun simbolizuje Boga, ne znam kako da nazovem. Ne moze se Bog opisati jednom planetom, jednim znakom, jednim horoskopom. Neptun i ribe opisuju licno dozivljavanje, licno osecanje vere, licni stav, licnu filosofiju religije, religijski potencijal osobe, licni dozivljaj bozanskog, odnos prema svestenstvu, instituciji crkve. Bog je jedan, svima nama i uvek isto bice, ali se nas dozivljaj Boga razlikuje. Neptun nije simbolika Boga, samo simbolizuje mesto licnog susreta sa bozanskim a ako se udalji, odrekne Boga, onda susret i stradanja u simbolici antipoda.

Edit:
Izvinjavam se ako moje reci zvuce grubo. Tuzna sam zbog nekih desavanja oko Crkve a posebno ovih dana.
Boli me isticanje hedonizma dela svestenstva u smislu njihove identifikacije sa Pravoslavljem, Crkvom. Svestenici i monasi, monahinje, su obnavljali manastire, crkve, svojim radom, najcesce svojim rukama, umecem, ogromnim trudom i odricanjem. Takvih primera je mnogo vise. Kao sto ima mnogo vise tajkuna od siromasnih a radnih i skromnih ljudi koje ne primecujemo. Ne opravdavam lose pojave ali me boli negativna identifikacija koja vecinu svrstava u isti kos.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vidovitost u horoskopu - Page 2 Empty Re: Vidovitost u horoskopu

Počalji  Snezana Sre Nov 18, 2009 4:17 pm

[quote="hajkula"][quote="Lana"]Text sa neta


Neptun i Ribe opisuju licno dozivljavanje, licno osecanje vere, licni stav, licnu filosofiju religije, religijski potencijal osobe, licni dozivljaj bozanskog, odnos prema svestenstvu, instituciji crkve. Bog je jedan, svima nama i uvek isto bice, ali se nas dozivljaj Boga razlikuje.


potpisujem ovo gore, kao So u Ribama i Asc Sa u XII, sa genetikom jednog vladike i ko zna koliko popova, dodala bih još da So u Ribama ume da se igra Boga, da misli da je sve moguće i rešivo na najbolji način, So u Ribama treba nesebično da pomaže drugima, da leči druge.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Vidovitost u horoskopu - Page 2 Empty Re: Vidovitost u horoskopu

Počalji  alea Uto Dec 22, 2009 5:48 pm

Pa evo, pošto sam ja ovih dana izgleda ovde baš aktivna Smile da napišem koju reč i na ovu temu...
Nisam vidovita i ne pišem zbog toga, ali imam zaista naglašenu intuiciju, i neverovatno interesovanje za ono što zovemo "okultno", ali ne crnu, već belu...ja ne verujem u loše, nego u dobro. Smile
Evo nečega što mogu da izdvojim iz svoje karte:

- Dupli strelac
- MO0SO0ASC0NE
- SO vladar IX polja u XII ( a neki ga tumače i da je na asc jer je 5* od njega)
- MO vladar VIII polja u XII u škorpiji, MO150MA i MO30UR
- SMČ u strelcu, skoro na 29* sa vladarem JU 120 PL i 60 stelijum na ASC
- Vladar XII polja je PL koji je na MC ( MC na skoro 29* device) 120* sa vladarom ASC i 60 sa MO0SO0ASC0NE ( vladar XII u aspektu sa vladarima I, IV, VIII i IX polja )
- Vladar IC je NE, IC na 29* riba ( NE dakle u konjukciji sa ASC) i 60 sa vladarem XII
- ME na 12* škorpije, čiji je vladar opet taj isti PL ( ME je vladar JMČ na 29* blizanaca) i taj ME nema ni jedan aplikacioni aspekt

Kada nisu uključene moje emocije, ja nepogrešivo pogadjam namere ljudi, čitam ih, njihove slabosti, mane, jako sam pronicljiva, volim da analiziram druge, njihove karaktere...sve to, samo ako nisam emotivno vezana za nekog, jer tu gubim razum, intuiciju, i osećanja me preplave...

Stalno sanjam, svake noći, svakave snove, samo ne umem da ih nešto tumačim a i ne opterećujem se, mada često imam onaj osećaj slutnje, da će se nešto desiti...ona strepnja u stomaku, predosećaj. Ali, najviše onaj nepogrešivi osećaj o tome kakav je ko, i šta mu je namera. Čini mi se kada nije aktiviran ovaj moj T kvadrat da ceo moj sklop ličnosti savršeno funkcioniše.

Samo, slabo koristim svoju intuiciju...često joj i ne verujem...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vidovitost u horoskopu - Page 2 Empty Re: Vidovitost u horoskopu

Počalji  Formalhaut Pet Apr 08, 2011 10:29 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 2:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vidovitost u horoskopu - Page 2 Empty Re: Vidovitost u horoskopu

Počalji  Dunja Sub Apr 09, 2011 12:05 am

pa,Makice,ja te potpuno razumem Smile)

posto se i meni desava sve to isto kao i tebi,a i jos neke druge stvarcice..

npr,najsvezije je to,da samu sredu branila nacrt za diplomski, i da je tada trebalo da mi se jave 2 profesora koji ce da mi budu u komisiji za diplomski...ja sam par dana unapred tacno znala ko ce da mi bude u komisiji,i kad sam otisla na tu odbranu,ja sam otisla sa osecajem kao da su se oni vec prijavili...kao da ja to znam,kao da tada necu nikakvu novost da cujem..Smile) i sta mislis sta se desilo??? Smile
PA JAVILE SE TACNO TE 2 PROFESORKE Smile))
eto..Smile e sad,nas natal je slican..mozda i to ima neke veze...
cudne stvari se desavaju..Smile)) Very Happy
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vidovitost u horoskopu - Page 2 Empty Re: Vidovitost u horoskopu

Počalji  Formalhaut Sub Apr 09, 2011 3:24 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 2:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vidovitost u horoskopu - Page 2 Empty Re: Vidovitost u horoskopu

Počalji  Formalhaut Sub Apr 09, 2011 3:37 am

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Ned Apr 22, 2012 2:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vidovitost u horoskopu - Page 2 Empty Re: Vidovitost u horoskopu

Počalji  Vodolijica/Dragana Pet Jun 03, 2011 9:27 pm

ja imam true node u 12. kući, koliko to ima veze sa vidovitošću?
Vodolijica/Dragana
Vodolijica/Dragana

Broj poruka : 121
Godina : 39
Локација : Beograd
Datum upisa : 30.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vidovitost u horoskopu - Page 2 Empty Re: Vidovitost u horoskopu

Počalji  daca31 Sre Jul 20, 2011 9:00 pm

Dobro vece....nova sam ovde kao sto se i vidi,dosad sam imala vizije samo u snovima,od skoro je pocelo i kad sam budna...jednostavno na blic mi se zamagle oci i na momente se pojave likovi ili slike....neznam sta znace,neke od tih likova u zivotu nisam ni videla....molim da ako moze da po netalnoj karti proveri stepen ili kako se vec to zove vidovitosti.
Rodjena 27.2.1980 u novom sadu u 7:30 ujutru...hvala unapred!
daca31
daca31

Broj poruka : 3
Godina : 44
Локација : becej
Datum upisa : 20.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vidovitost u horoskopu - Page 2 Empty Re: Vidovitost u horoskopu

Počalji  daca31 Sre Jul 20, 2011 9:01 pm

daca31 ::Dobro vece....nova sam ovde kao sto se i vidi,dosad sam imala vizije samo u snovima,od skoro je pocelo i kad sam budna...jednostavno na blic mi se zamagle oci i na momente se pojave likovi ili slike....neznam sta znace,neke od tih likova u zivotu nisam ni videla....molim da ako moze da po netalnoj karti proveri stepen ili kako se vec to zove vidovitosti.
Rodjena 27.2.1980 u novom sadu u 7:30 ujutru...hvala unapred!


Zaboravih da napisem Riba u horoskopu,podznak neznam Embarassed
daca31
daca31

Broj poruka : 3
Godina : 44
Локација : becej
Datum upisa : 20.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vidovitost u horoskopu - Page 2 Empty Re: Vidovitost u horoskopu

Počalji  electra Pet Avg 17, 2012 9:12 pm

Vidim da dugo nije pisano na ovoj temi, pa rekoh da je ozivim malo.
U vise navrata neki ljudi su mi govorili da imam "dar". Prvo su to bile neke slucajne prolaznice, pa onda jedna "vidovita" zena (za koju mislim da ipak samo cita misli), onda jedan indijski astrolog i jos par njih. Ja sam se iskreno nekako plasila toga, nisam zelela da osetim to jednog dana. Ipak cesto su mi se desavale neke cudne stvari. Neke sam pripisivala izrazenoj intuiciji, a neke nisu imale nikakve veze sa tim, bile su skroz nelogicne i nasumicne. Trebalo mi je dosta vremena da pocnem da verujem svojoj intuicji jer sam bila veliki skeptik, a kad sam pocela da verujem ne secam se da sam se nekad prevarila. Ne zelim da budem vidovita, vidim to kao teret, narocito sada kada me muce neki psihicki problemi (anksioznost, panika), ali definitivno imam jaku intuiciju zbog cega mi se cesto ljudi obracaju za savet. U mojoj karti ima dosta toga sto je nabrojano u prethodnim postovima.

Vidovitost u horoskopu - Page 2 7803212066_3cb52b7832_c

electra

Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Vidovitost u horoskopu - Page 2 Empty Re: Vidovitost u horoskopu

Počalji  ivankovacic Pet Avg 24, 2012 11:57 am

Odlična vam je ova tema. Ja se uvijek pitam što mi budućnost nosi, ali nikako da saznam. Možda mi vi možete reći, rođen sam 24.04.1985.

ivankovacic

Broj poruka : 5
Datum upisa : 24.08.2012

http://www.astrologijatarot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Vidovitost u horoskopu - Page 2 Empty Re: Vidovitost u horoskopu

Počalji  logos Pon Sep 05, 2016 6:14 pm

Astrotanja ::Viđala sam horoskope nekih vidovitih osoba.

Evo jedno horoskopa do kojeg sam došla
Znam da ima Sunce na 24. stepenu Device,u 11. Ascedent u Škorpiji i Južni Mesečev čvor na ascedentu, Mesec u Raku u sekstilu sa Suncem, na 24 stepenu , dakle stepenu koji je zapravo 12, stepen Riba, Mesec je u konjukciji sa Venerom, u sekstilu sa Suncem i kvadratu sa Marsom u 12.
Uran je na 0 stepenu u Raku u 8, u trigonu sa Saturnom i u kvadratu sa Merkurom.
Pluton je na Mc u sekstilu sa Neptonom koji je na vrhu 12., i u trigonu sa Jupiterom u 2.

Septil postoji izmeđ Saturna i 10. i Marsa u 12.

Da li mogu da dobijem podatke ove osobe za izradu njegove (ili njene) natalne karte?

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Vidovitost u horoskopu - Page 2 Empty Re: Vidovitost u horoskopu

Počalji  manuela Uto Sep 06, 2016 3:04 pm

Nikad nisam razmisljala kako se vidovitost vidi u natalnoj karti, ali mogu da kazem da mi se nikad nije desio neki vazniji dogadjaj u zivotu bilo da je los ili dobar a da nisam imala san koji mi ukazuje na to. S tim sto mi se u snu ne pojavi tacno npr. izasla na ispit i nisam polozila, vec sanjam neku osobu za koju sam prateci snove zakljucila da mi predskazuje u snovima los dogadjaj. Veoma mi je vazan osecaj kad se probudim da li sam srecna ili sam osetila neku tegobu ili se mozda probudim placuci. Svoje snove pratim od osnovne skole, tako da tacno znam koji mi je vezan za posao, a koji za drugu oblast zivota.
Samo na zalost nikako ne uspevam da preduhitrim situaciju.

https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2qapd8x.gif

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vidovitost u horoskopu - Page 2 Empty Re: Vidovitost u horoskopu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu