Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mundana astrologija

+9
Tajna
Čarobnica
IVA
Flora
hajkula
lado06
Astrotanja
-menora-
Zorica
13 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty re

Počalji  IVA Čet Apr 15, 2010 4:05 pm

What a Face Smile
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  -menora- Čet Apr 15, 2010 4:21 pm

Gloria ::What a Face Smile

Znam da grozno zvuci What a Face
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Čarobnica Pet Apr 16, 2010 12:08 pm

-menora- ::Zemljotres u Kini No

http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2010/04/100414_china_dead.shtml

Svi zemljotresi su u jako siromasnim oblastima ...sta nas jos ceka ove godine ??? Suspect

Sada vec treba i neki vulkan da proradi ??? Question

Je l ovo može da se poveže sa time da je u januaru pomračenje Sunca baš egzaktno bilo u jugoistočnom delu Azije?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  -menora- Pet Apr 16, 2010 1:35 pm

Čarobnica ::
-menora- ::Zemljotres u Kini No

http://www.bbc.co.uk/serbian/news/2010/04/100414_china_dead.shtml

Svi zemljotresi su u jako siromasnim oblastima ...sta nas jos ceka ove godine ??? Suspect

Sada vec treba i neki vulkan da proradi ??? Question

Je l ovo može da se poveže sa time da je u januaru pomračenje Sunca baš egzaktno bilo u jugoistočnom delu Azije?

Ja stvarno ne znam nisam Tesla ali ja kada sam videla ovu kartu bez obzira sto je stavljeno na mesto Beograd ja sam videla da ce ove godine biti neki uzas (odmah sam bila pomislila na onaj Cunami iz 2004 koji sam i spominjala u 2008 god What a Face ) ... evo stavicu tu kartu za koju sam i pitala jos 30.12.2009. ...mislim to sto sam ja videla uopste nije ni po kakvim astroloskim pravilima, nego sam ja nekako pomislila da ce stradati veliki narod kao u Cunamiju a se desio Haiti Shocked ... mislim bolje da stanem ovde da ne zvuchim kao frik totalni What a Face




Mundana astrologija - Page 2 NovaGodina2010

i sada ja sam najprostije ovde gledala Mo u Raku (narod) u opoziciji sa Pl (stradanje masovno) u Jarcu (siromasne zemlje) odnosno u opoziciji i sa Ve0SO0ME i to mora biti zemljotres jer je Pl u Jarcu zemljotres , moze da bude i vulkan ??? ...ja dalje ne smem jer ovo ionako nije prava astrologija ....ali eto ipak sam htela da podelim sa vama ... i da, nekolicini ljudi sam isto pred Haiti rekla da ce biti nesto strasno -svi su me odmah zvali telefonom i rekli mi da nisam normalna ... bolje da vise ne pricam -i sama se plasim ...izvinite svi , i ljubim vas flower
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty re

Počalji  IVA Pet Apr 16, 2010 3:33 pm

Draga Menora,
Izlgeda da ce tek biti neki andrak, ovde se vec spominjalo neko vreme kraj jula pocetak avgusta.
vec par meseci stalno neki zemljotresi, padaju avioni, kliza zemljiste, ... Nadam se da je to sto se desilo dovoljno.
Very Happy
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty Tek toliko....

Počalji  astromaestro Pon Apr 19, 2010 12:54 am

Samo da po tko zna koji put.. nekima ovako nekima na skype nekima uživo da spomenem da se OBAVEZNO obrati pažnja na ljetni solsticij... te na datum 01 08 2010 kada saturn i mars ulaze u Vagu, kada uran ulazi u Ovna....... jaopet kažem bit će sranja naveliko.... U HR već smrdi za ostale ex Yu ne znam ......Opet napominjem kako mislim da će Obama biti ubijen ovog ljeta, da će se u HR desiti izbori i cirkusi oko korupcije ali i dugova koji dolaze na naplatu......Pa sad vi mislite ......meni nekaj ne štima, tj.. nekaj se bu gadno pripetilo.......
astromaestro
astromaestro

Broj poruka : 39
Godina : 60
Локација : Zagreb
Datum upisa : 03.11.2009

http://astromaestro.webnode.com/

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  -menora- Čet Apr 22, 2010 7:05 am

astromaestro ::Samo da po tko zna koji put.. nekima ovako nekima na skype nekima uživo da spomenem da se OBAVEZNO obrati pažnja na ljetni solsticij... te na datum 01 08 2010 kada saturn i mars ulaze u Vagu, kada uran ulazi u Ovna....... jaopet kažem bit će sranja naveliko.... U HR već smrdi za ostale ex Yu ne znam ......Opet napominjem kako mislim da će Obama biti ubijen ovog ljeta, da će se u HR desiti izbori i cirkusi oko korupcije ali i dugova koji dolaze na naplatu......Pa sad vi mislite ......meni nekaj ne štima, tj.. nekaj se bu gadno pripetilo.......

Aaaaaa sada skontah da sam to od tebe cula/tj. ovde procitala ...ali sta mislis zasto ce ga ubiti ??? Meni je on od pocetka delovao bas kao teska marioneta (ociglednije od nekih druguh predsednika) , za sta je on to izabran da uradi pa da ga smaknu a ??? A sta se vec sada desava u Hrvatskoj ???

Dobar jutar Very Happy
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Čarobnica Čet Apr 22, 2010 10:24 pm

-menora- ::

Aaaaaa sada skontah da sam to od tebe cula/tj. ovde procitala ...ali sta mislis zasto ce ga ubiti ??? Meni je on od pocetka delovao bas kao teska marioneta (ociglednije od nekih druguh predsednika) , za sta je on to izabran da uradi pa da ga smaknu a ??? A sta se vec sada desava u Hrvatskoj ???

Dobar jutar Very Happy

Moraće da bankrotiraju da bi sve ponovo iz početka gradili, da se sruši postojeći poredak...a 2012. kako reče jedan pametan čovek, čeka ih smak sveta - kroz ulazak u EU...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty re

Počalji  IVA Sre Nov 03, 2010 3:00 pm

Zemljotres!
mesec je pravio veoma nezgodne aspekte, opoziciju sa uranom ,pa konj. sa saturnom, i opoziciju sa plutonom.
Mene je bas uplasilo, ne toliko sam zemljotres koliko secanje na onu noc za vreme bombardovanja kad su tukli kneza milosa, a pred jutrro bio slican zemljotres. Very Happy
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Gost Sre Nov 03, 2010 6:59 pm

Secam se....ko bi rekao! Laughing

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Milica Sre Nov 03, 2010 10:00 pm

Ja se sećam zemljotresa iz 90-ih, a Vi ?

Sećam se, tamo neke '92., '93., ne znam tačno...baš ih je bilo nekoliko jakih.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty re

Počalji  IVA Čet Jun 09, 2011 2:55 am

Da li se opet ponavljaju losi aspekti , od prosle godine? AVgust 2010 , i sad avgust 2011.

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/225/1008.gif/
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Milica Čet Jun 09, 2011 10:20 am

Iva, šta beše tad?
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty re

Počalji  IVA Čet Jun 09, 2011 10:44 am

Milica ::Iva, šta beše tad?

jupiter + uran na pocetku ovna, mars+staturn na pocetku vage i pluton u jarcu - veliki T kvadrat.
nista specijalno se tad nije desilo, sem sto je bilo veoma napeto vreme.
Very Happy
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Milica Čet Jun 09, 2011 3:15 pm

Dobro, hvala. Smile
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  malamo Sub Sep 10, 2011 4:17 pm

procitah da krajem 2012 (pocetah 2013) REGULUS prelazi iz znaka Lava (29 stepen) u Devicu (0 stepen).

ima li ovo nekakve veze sa svetskim desavanjima? da li neko zna sta to moze da donese?
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  malamo Sub Sep 10, 2011 4:51 pm

evo prepisujem imsiragica:

"imajuci u vidu da je kretanje fiksnih zvezda 1 stepen na 72 godine moguce je preracunati njihovu poziciju za bilo koji vremenski period..zvezde izlaze iz jednog znaka u drugi znak. To je veoma spor proces i to se ne dogadja cesto, ali kada se ovaj prelaz iz znaka u znak dogodi, treba obratiti posednu paznju buduci da taj prelaz obicno ukazuje na bitne promene na mundanom planu"

"REGULUS- kraljevska zvezda, njen simbolicki naziv je "stopalo koje slama". ova zvezda krajem 2012, odnosno pocetkom 2013 godine prelazi u znak device, nakon 1.260 godina provedenih u znaku lava. ona je glavna od 4 kraljevske zvezde stare Persije i predstavlja Cuvara Severa."

any idea? Question
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  malamo Sub Sep 10, 2011 5:45 pm

evo efemerida za kraj 2012 kada REGULUS bude menjao znak:

REGULUS na 0 stepeni device, dispozitor MERKUR u strelcu u znaku svog pada u kvadratu sa regulusom, NEPTUN na 0 stepeni riba, u kvadratu sa regulusom i merkurom. MERKUR u strlelcu (kao dipozitor REGULUSA) ce se kretati u tom periodu izmedju dve bitne fiksne zvezde DZABAH ( moze ukazati na bitne verske reforme kao i o tajnim i zabranjenim znajima ) i ANTRES ( akcija, iznenadna dogadjanja, nepredvidjena desavanja), u opziciji sa JUPITEROM u blizancima (samim tim jupiter pravi kvadrat sa regulusom i neptunom a neko vreme i mesecom). u drugoj polovini decembra i MESEC ce biti u ribama (opet vera, siroke narodne mase ). bar ce MARS biti u svojoj egzaltaciji u jarcu. PLUTON u jarcu kvadrat URAN u ovnu. 21. 12. mesec u ovnu u kojukciji sa uranom, sve to kvadrat pluton. SATURN u skorpiji.

eto, to je postavka koja ce docekati prelaz REGULUSA iz lava u devicu.

mene sad interesuje jedna stvar- da li ovo moze dovesti do nekih novih, do sada ljudskom covecanstvu nepoznatih i zaraznih bolesti (devica, ANTRES) koje ce se prosiriti na veci deo covecanstva (strelac) a da ljudska vrsta nece znati kako da speci sirenje ili bar nece znati kako da se bori sa tim (merkur u padu, kvadrat regulus u devici) ili ce samo jedan mali krug ljudi- svetski mocnici znati za lek ali nece nista uciniti ili ce bar lagati unesrecene (DZABAH i jupiter kvadrat regulus i neptun)? moze li los REGULUS u devici da donese nezdravu, genetski modifikovanu hranu koja izaziva bolesti, narocito i ciljano izvezenu u siromasnije zemlje?

ima li neko nesto da doda, izmeni, prosiri, opovrgne, potvrdi???

malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Astrotanja Ned Sep 11, 2011 6:08 pm

Podatak na koji sam naišla je da Rugulus ulazi u Devicu 21.12.-2011., kada će Merkur biti već na 7 stepenu Strelca, ali po meni to nije od presudene važnosti, jer Regulisom ne vlada Merkur. Regulis će tog dana biti u trignu sa Suncem i to je po meni bitno i poztivno.

Ulazak Regulisa u Devicu pojedini astrolozi vezuju za podizanje ljudske svesti, kao i za veću brigu o planeti Zemlji, o razvitku ekološkoj svesti.

U svakom slučaju Regulus ulazi u zemljani, praktični, razumni znak, ljudskog intelekta, pa bi po meni akcenat bio u otkrivanju nekih novih znanja, ali u svakom slučaju u primeni znanja, intelekta, razuma u rešavanju konkretnih problema.Devica kao znak, posebno osobe koje imaju Sunce ili neku planetuna početku Device će doživeti neke promene najviše, kakve to je pomalo misterija, jer se tako nešto nije davno dogodilo. sunny



Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Sep 12, 2011 11:12 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Dunja Ned Sep 11, 2011 6:38 pm

"Devica kao znak, posebno osobe koje imaju Sunce ili neku planetuna početku Device će doživeti neke promene najviše, kakve to je pomalo misterija, jer se tako nešto nije davno dogodilo. sunny"

auuuuuuu..ta sam!! kakve bre misticne promene??Smile)) u kom smislu???
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  malamo Ned Sep 11, 2011 9:11 pm

hvala, astrotanja!

nisam naisla na tacan podatak kad regulus prelazi u znak device, samo da je to krajem 2012 pocetkom 2013.
da li onda uopte treba gledati dispozitora regulusa? i ako je to vec kraljevska zvezda da li onda i kad udje u znak device ne treba gledati merkur kao dipozitor?
prirodno je da je dispozitor kraljevse zvezde sunce a u knjizi stubovi sudbine pise "pogledati aspekte dispozitora regulusa-u ovom slucaju sunce (regulus u lavu)".
na svu srecu pa devica nije neki borbeni znak, bar ne u smislu nasilja, ali ono sto je mene konkretno zabrinulo je zdravlje, bolesti, lecenja...
regulus ima prirodu marsa i jupitera, ali isto tako treba obratiti paznju na polozaj sunca i saturna.

dunja,

ne znam bas. i ja imam mesec na pocetku device Smile . mislim da svoj pun izrazaj daje ako ima bas jaku simboliku u natalu, toliko da vrsi sudbinski upliv na planetu s kojom je u konjukciji.
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Astrotanja Pon Sep 12, 2011 11:19 am

Dunja, osobe koje imaju planete između 0-1 stepena Device, a ne na trećem, dok stigne do trećeg proći će i više od stotinu godina, tako da ne moraš da razmišlajaš o njegovom uticaju na tebe. Wink sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Dunja Sre Sep 14, 2011 1:29 am

uf.... pale dobro je ... Wink
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mundana astrologija - Page 2 Empty Re: Mundana astrologija

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu