Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znacenje brojeva

+10
EMA66
Sparrow
Still_dreaming
Black-Woman
Dunja
vedrana
Strelica
joki22
smesko
beli lav
14 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Znacenje brojeva - Page 2 Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  Natasha-77 Pon Dec 13, 2010 8:40 pm

joki22 ::
Natasha-77 ::Ovo je bas interesantno sa brojevima Very Happy....ja sam rodjena 24.12.1977 kada saberem ja sam 966 a zbir na kraju daje 3,sve sto je napisano za 6 tu se pronalazim mada i za 3...moj partner 29.04.1980 , 696 znaci i on je 3 na kraju a kada saberemo njega i mene zajedno smo 6 Very Happy ...to bi znacilo da nas predstavlja Venera(6),Mars(9) i Jupiter(3),moram da navedem da je moj dragi stranac
Sad sam tek videla da si pogrešila
Ti 966
ON 696
Zajedno 663
Jao jeste,hvala sto si primetila...a ja celo vreme racunam da smo 666
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva - Page 2 Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  Anonymous2506 Uto Mar 08, 2011 2:46 pm

beli lav ::hvala,Smesko Embarassed
idemo dalje
BROJ 2
MESEC
ovaj broj obozava da bude u paru ili grupi,cak mislim da ostaje u losim vezama samo da bi bio sa nekim.vrlo osecajne,osetljive,promenljive i prijemcive osobe.posto nisu jake licnosti,cesto menjaju ponasanje kako okolina nalaze i nemaju svoje ja.mozete da primetite kako su povodljivi i kako ponavljaju ponasanje,reci ili delo nekoga ko je bio u njihovom prisustvu a ko je na njih ostavio utisak.zato su izvrsni glumci i plesaci.majke,i uopste zenske osobe,npr.bake,drugarice su im jako bitne.zene koje imaju ovaj broj su jako zenstvene,rodjene da budu majke.miroljubivi,su i nezni,vole pravdu.jako,ali jako su empaticne,prijemcive i za dobro i lose,tako da moraju u zivotu pozitivno razmosljati.veliki broj njih nije ni svestan da ono sto oseca,nisu njihova osecanja vec osobe koja im je u blizini.zato,bi mozda i mogli da izbegavaju velike guzve npr.neki veci koncerti i slicno.ne vole svadje,zato su dobri mirotvorci i diplomate.sramezljivi,ne toliko ambiciozni,ne uce iz svojih gresaka.vrlo se brzo zamaraju,i zato su im potrebni cesti odmori,ne treba ih suvisr fizicki angazovati,jer oni nisu za to.
PREPORUCLJIVE BOJE
bela,plava,bez,svetlozelena
KRISTALI
biseri,gorski kristal,mesecev kamen,zad,beli ili zelenkasti ahat
ZDRAVLJE
sistem za varenje,genitalije,jetra,ceste prehlade,napetost,meteoropate(bolesljivi su inace jer su dosta osetljivi)
PRIJATELJSKI BROJEVI
1,3
NEPRIJATELJSKI BROJEVI
5,4
SKLADNI BROJEVI ZA POSLOVE
2,7,8
SKLADNI BROJEVI ZA BRAK
1,2,7,8
SKLADNI BROJEVI ZA ROMANTICNU VEZU
2,3,7,8
DOBA NAJJACEG UTICAJA
22-25
KARMICKA PORUKA
licna srabilnost

Vrlo zanimljiva tema. Rodjen sam 25.06.1987. Ako sam dobro shvatio, moj bioritamski broj je 4, generacijski 7, a numeroloski 2. Da li sam u pravu? Ako jesam, onda stvarno moram da kazem da je ovo totalno promasen opis moje licnosti. Da krenem od pocetka. Nikad mi nisu bile jasne osobe koje ostaju sa nekim u vezi samo da bi bile sa nekim, iako je i slepcu jasno da ta veza ne funkcionise. Imam drugare koji koji opstaju u ovakvim vezama zato sto je bolje zbog nekog drustvenog statusa valjda, da si sa nekim. Nasuprot tome, ja vezu okoncam uvek u nekoj ranijoj fazi ako vidim da to nije to. Osecajan i osetljiv jesam, to stoji. Dalje, ovo me je nasmejalo. Potpuno suprotno ovom opisu gore, ja imam izuzetno jak karakter i aposolutno nisam podlozan uticajima drugih ljudi. Mogao bih da navedem milion primera iz svakodnevnog zivota. Evo recimo, moja mama, kao i oba rodjena brata(i mladji i stariji) puse. Svi moji najbolji drugovi (svi do jednog) su takodje pusaci, ali ja nisam. Vecina mojih drugara je upravo pocela da pusi zbog drustva i statusa u istom (kad smo bili klinci), ali ja sam status uvek gradio autoritetom i jakim karakterom, i cak i tada kao klinac mnogo cesce bio predvodnik nekih radnji nego neko ko je isao za nekim. Mene i dan danas drugari iz zezanja ponude cigarom. E sad, daleko od toga da se ja brinem za svoje zdravlje pa zato ne pusim, jer recimo ja zbog nekih zdravstvenih problema koje imam ne bih smeo da pijem alkohol (smeo bih da pusim), ali ga pijem u vecim kolicinama kad god izadjem u nocni provod (svaki vikend otprilike). Takodje ne pijem kafu, a bilo bi logicno (ako je verovati opisu da sam povodljiv) da pocnem da je pijem s obzirom da me "drugarice" zovnu na kafu s vremena na vreme. Very Happy
A ovaj deo u nastavku "mozete da primetite kako su povodljivi i kako ponavljaju ponasanje,reci ili delo nekoga ko je bio u njihovom prisustvu a ko je na njih ostavio utisak" kao i ovo sto je napisano pre toga, su tacno osobine mog starijeg i mladjeg brata, nikako mene. Uvek sam imao svoje misljenje i svoj stav i uvek se pomalo iznerviram kada uocim da neko stalno izgovara tudje recenice. Primer da sam se nervirao kada moj mladji brat u raspravi sa nasim roditeljima koristi iste argumente koje sam koristio ja (npr. juce), od reci do reci ponavljajuci ono sto sam govorio ja kada sam imao raspravu sa njima. Milion puta sam ga prekinuo, iznerviran onim sto cujem da izlazi iz njegovih usta, govoreci mu da on nema svoj mozak. Moj cale ceo zivot uporedjuje njihov i moj karakter, trudeci se da od njihovog mozga napravi moj. Tacno je da mi je porodica najbitnija, i tacno je da je kod mene vrlo izrazena empatija, tacno je i da se brzo zamaram... Ono sto nije tacno je da ne ucim na svojim greskama. Itekako ucim, i retko ih ponavljam. Inace, ja se stvarno ne razumem u numerologiju, i nov sam ovde na forumu, pa nisam jos bukvalno nista stigao da procitam o numerologiji osim ovoga kako se dobija koji broj. Moguce je da ove opise ipak treba uzeti sa odredjenom rezervom jer pretpostavljam da ima jos dosta drugih faktora koji odredjuju osobine neke licnosti? Pozdrav svima.

Anonymous2506

Broj poruka : 4
Godina : 36
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva - Page 2 Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  Astrotanja Uto Mar 08, 2011 2:59 pm

Podložnost uticajima ne mora da znači, da osoba prati masu,da radi kao i drugi, nego se misli na one uticaje koji dolaze iz drugih izvora, koji utiču na raspoloženje, atmosferu u okolini. To su oni nevidljivi, suptilni uticaji u okruženju u kojem je osoba, aastrološki tumačeni pod uticajem Meseca, koji u svojim menama i fazama utiče na osobu, donoseći određeno rasopoloženje u zavisnosti da li je povoljan ili ne položaj Meseca, a numereloški on je označen brojem 2 . Osim toga na tvoju individualnost, rečitost, na tendnciju ka savršenstvu, mogućnost da se duhovno razvijaš utiče tvoj dan rođenja koji je 25, odnosno 7,a astrološki to je uticaj Urana. Ima tu mnogo toga što se gleda, recimo tvoj kod koji je 4-7-2 i dan rođenja i sve se to kombinuje, kao i u astrologiji ceo natal se uzima u obzir kada se tumači:sunny:


Poslednji izmenio Astrotanja dana Uto Mar 08, 2011 4:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva - Page 2 Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  Anonymous2506 Uto Mar 08, 2011 4:06 pm

Hvala Tanja.

Anonymous2506

Broj poruka : 4
Godina : 36
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva - Page 2 Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  joki22 Sub Mar 19, 2011 7:19 pm

Anonymous2506,

Numerološki gledano sve proističe iz osnovnog koda i ne gleda se samo jedan broj, pored bioritamskog broja,generacijskog i sudbinskog broja, postoji tajni, duhovni, skriveni, nedostajući broj. Svaki naš broj ima svoju moć, a od nas zavisi kako ćemo koristiti naše brojeve!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva - Page 2 Empty bioritamski /generacijski/licni broj

Počalji  medgirl85 Uto Feb 14, 2012 3:58 pm

Evo opisa za moguce kombinacije bioritamskog,generacijskog i licnog broja...

JEDINICE

191

Vi ste vrlo vitalni, imate snagu i mogućnost liderstva. Sposobni ste za rukovođenje i da budete uspešni. Autoritet koji posedujete ne bi smeo da bude naglašen jer sa ličnim brojem i bioritmom u jedinici, vi mnogo analizirate tako da to ide do sitničarenja.Vi crpite energiju drugih ljudi, a da često niste ni svesni da to radite. Druge osobe se u vašem društvu osećaju umorno i ne znaju šta im se dešava. Jedinica u ličnom broju kaže da posedujete neverovatne sposobnosti, tako da se izraz „Bog na nebu, a čovek izuzetnih sposobnosti na zemlji“ odnosi direktno na vas. Otmenog ste duha, čak i nadmenog držanja. Strogi ste, ali ne i zlonamerni. Ne smejete se često, a niste ni posebno komunikativni. Možete biti i nesrećni u braku ukoliko ove osobine ne suzbijate u sebi. Vaša najveća vrlina je čestitost, a mana okrutnost. Vaša glavna osobina je želja i ljubav prema moći. Kada ne uspete da rešite i postignete sopstveni cilj, postajete sebični i sitničavi. Posedujete moć predosećaja, i snovi su vam veoma interesantni, kada ih se sećate. Ako naučite da tumačite svoje snove, vremenom to mogu da budu snovi prekognicije. Morali bi da povedete računa tokom života na sve bolesti koje su imali vaši preci. Niste skloni visokoj temperaturi, izuzev ako je u pitanju upala krajnika i slično. To dolazi iz razloga što nemate dovoljno belih krvnih zrnaca, koji kao vojska kreću u odbranu organizma. Jedino ozbiljno aspektovano od bolesti tokom života, i na šta bi trebalo da obratite pažnju su kičma, stopala i hipofiza. Vodite računa, jer tumori su na prvom mestu vaših naslednih bolesti.

medgirl85

Broj poruka : 24
Datum upisa : 06.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva - Page 2 Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  medgirl85 Uto Feb 14, 2012 4:01 pm

281

Vi sa ovom kombinacijom brojeva tražite međusobno razumevanje, materijalnu i duhovnu ekspanziju. Često ste u stanju da refleksno delujete, tj. u idu, u podsvesti. Imate izražen instikt koji može da se meri, do nekle sa šestim čulom životinje. Vaša dvojka u bioritmu upravlja ličnim interesom, rastom, i plodnošću, svešću, robom, prodajom i trgovinom. Poslovi vezani za javnost su vam veoma naklonjeni. Umete da koristite tuđu energiju, ali u momentu kad zatreba, i da je date drugima, jer osmica u generacijskom broju na to obavezuje. Sunce koje je vladalac vašeg ličnog broja, kao simbol života, daje vam dovoljno svetlosti da kroz molitvu ublažite delovanje dvojke. Ova dvojka u bioritmu govori da ste prijemčivi na negativnu energiju. Vama je dovoljno da neko pomisli zlo i biće vam zlo. Mržnju drugih ljudi možete da osetite kao bol u potiljku. Nemate jaku volju, ali se na vas ne može tako lako uticati, jer znate da budete oprezni i tačni. Posedujete neku mističnu moć, pa vremenom možete postati i vidoviti. Kada je zdravlje u pitanju, jedine ozbiljne probleme možete imati sa grudima. Stomak, probava, takođe sekrecija žljezda sa unutrašnjim lučenjem kao i ravnoteža tečnosti u telu može da izazove problem. Povedite računa o variranju krvnog pritiska koji može da se javi i u starim godinama.

znaci>2 je bioritamski broj,8 generacijski i 1 licni broj...

medgirl85

Broj poruka : 24
Datum upisa : 06.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva - Page 2 Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  medgirl85 Uto Feb 14, 2012 4:02 pm

371

Vi sa takvom kombinacijom brojeva tokom života težite harmoniji, sreći, materijalnoj i duhovnoj ekspanziji. Viši um i optimizam su osobine kojima težite, ali i prepuštanje uživanju i putovanjima. Imate naglašenu ljubav prema životinjama, izuzev ako ste u detinjstvu doživeli neku traumu sa njima. Za vas često kažu da ste tuđa kuća, jer svojim prijateljima, rodbini i familiji ne samo da činite usluge kada to od vas traže nego i sami nudite pomoć kada vidite da vam je potrebna, a onda kada vas oni razočaraju patite samo vi. Ipak za vas se može reći da ste srećni, jer vas krase osobine kao što su pravednost, čast, dostojanstvo i nada. Uvek se borite za pravedne stvari. Boja koja bi vas činila srećnima je ljubičasta i bronzana. Kada vas ponesu osećanja u stanju ste da napravite pogrešne korake zbog kojih se kasnije kajete. Posedujete moć intuicije, ali često se plašite da predosećate samo loše stvari i tada zanemarite dar koji ste od Gospoda dobili. Vrlo biste se uspešno bavili tajnim naukama i tajnim učenjima, kao i magijom, ali i psihologijom. Takođe biste bili odličan fizičar ili inženjer elektronike. Bolesti koje su vam aspektovane i od kojih bi mogli da obolite tokom života su moždane funkcije i zglobovi. Kod vas je vrlo naglašen telesni elektricitet. Zbog sve vaše osećajnosti može vam se desiti da tokom života tražite ljubav, a da je nikada u potpunosti ne nađete.

medgirl85

Broj poruka : 24
Datum upisa : 06.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva - Page 2 Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  medgirl85 Uto Feb 14, 2012 4:02 pm

461

Sa četvorkom u bioritmu imate opterećujuću karmu. Vi ste svojim rođenjem uzeli na sebe da platite karmički dug svih svojih predaka. Ovo u prevodu znači i kod u prokletstvu. Naša zemlja je u prošlosti mnogo ratovala i ne znamo ko je od vaših predaka zaslužio tu karmu koju vi danas plaćate. Ova bioritmička četvorka je i kvadrat, a i simbolizuje planetu Saturn koja vam u životu pravi ograničenja. To ne znači da nećete ostvariti karijeru. Naprotiv, ako se budete držali Saturnovskog pravila rad, red i disciplina, uspeh neće izostati. Osoba ste koja drži do tradicije i znate da valjano koristite vreme. Šestica u generacijskom broju daje vam smisao za lepo, ali i za pomoć drugim ljudima. Ona će vam pomoći da se materijalno obezbedite, kroz bračni život, ako nađete odgovarajućeg partnera. Vi ste fizički beskrajno šarmantni, i vaša lepota izlazi iz vaše duše. Jedinica će vam pomoći da kada postavite svoj životni cilj, tada ćete i imati svrhu za svoje akcije. Ne dozvolite da vas preterana ambicija dovede do okrutnosti ili sebičnosti. Vaše zdravlje tokom života moglo bi da bude ugroženo kada je venska cirkulacija u pitanju. Osetićete da vam trnu ruke, a noge i ruke vremenom postaju hladne. Grlo, bubrezi, organi za reprodukciju i receptori u koži mogu da budu problem tokom života. Zbog jedinice u ličnom broju i ambicija morate da povedete računa o vašem krvnom pritisku, koji može vremenom da šeta od niskog ka visokom.

medgirl85

Broj poruka : 24
Datum upisa : 06.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva - Page 2 Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  medgirl85 Uto Feb 14, 2012 4:05 pm

551

Petica u bioritmu i generacijskom broju simbolizuje pentagram, koji u zavisnosti kako je okrenut donosi sreću i radost ili preterano naglašeno sitničarenje ako je okrenut suprotno. Vi ste jedina kombinacija brojeva koja lako izvodi zaključke iz svakog iskustva. Promena je reč koja vama najviše odgovara. Skloni ste putovanjima, i uvek novim prijateljstvima. Uvek ste ravnodušni i mimo svega što vas okružuje. Priroda vam je brza, i pokazujete nemar u svemu što radite. To je razlog što tražite trenutnu sreću i što se vezujete za prolaznosti, ne mareći za posledice. Upravljate razvijenim razumom, komunikacijama, intelektom, spretnošću, rečima, i čulnim percepcijama. Racio vam je uvek iznad emocija i ako imate emotivni potencijal. Bili biste izuzetan umetnik ili pisac, jer vama je lakše da živite tuđe živote nego svoj sopstveni. Trgovina bi vam takođe bila dobar posao, ali trgovina vezana za inostranstvo, upravo jer vas petica tera na putovanje. Jedinica u ličnom broju vam pomaže da istrajete na svom životnom putu, jačinom vođe i samo onda kada je vaš pentagram pravilno postavljen. Upozoravam vas da obratite pažnju na vaš nervni sistem i mozak. Kada vid počne da slabi, a šake da vas bole,onda je već minut posle dvanaest da se obratite lekaru. Kontrolišite svoj respiratorni sistem, a kod žena problem hormona potrajaće ceo život. Ne zaboravite da ako budete imali stresova štitna žljezda može da bude ugrožena.

medgirl85

Broj poruka : 24
Datum upisa : 06.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva - Page 2 Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  medgirl85 Uto Feb 14, 2012 4:05 pm

641

Bioritmički broj šest u ovoj kombinaciji brojeva predstavlja savršenstvo i sklad, a to je inače i Božji broj. Vi ćete uvek preuzeti odgovornost, bilo da je vaša porodica u pitanju ili baš sve što radite. Može vam se desiti i da budete žrtva svoje porodice jer vi smatrate da je samo ono što vi uradite dobro. To vas dodatno opterećuje, iako imate veliku energiju koju vam daje jedinica, može da dovede do pogrešne dominacije i počećete da gubite kvalitetne ljude oko sebe. Probajte da sačuvate lepe osobine šestice koja vam je božanski podarena. Četvorka u generacijskom broju govori o prokletstvu u pojavnom obliku. Ovo je najteže prokletstvo kada se nađe na ovom mestu tj. po generacijskom broju. Najveći procenat sa ovom kombinacijom brojeva ljudi jedan deo ili ceo život provede van svog mesta rođenja, a ako i ostanu u mestu rođenja život im je dosta težak, i tek posle 52-e godine života polako dižu glavu iznad vode i počinju da ostvaruju dobitnu kombinaciju. Uspeh u poslu ostvaruju sa velikim trudom, radom i istrajnošću. Vi se brinete i kad nemate razloga za to. Vama je data karma u ovom životu da dajete bez nadoknade. Verovatno su vas mnogi savetovali suprotno, ali vi ste to podsvesno shvatili, i to je pravi put ka ublažavanju prokletstva. Kada je vaše zdravlje u pitanju, povedite računa o skeletu i zubima, jednom od kolena, žučnoj kesi, ligamentima, tiroidnoj žljezdi i telesnim belančevinama. Skloni ste niskom pritisku, ali se čuvajte da se to zbog načina na koji živite, tokom života ne promeni

medgirl85

Broj poruka : 24
Datum upisa : 06.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva - Page 2 Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  medgirl85 Uto Feb 14, 2012 4:06 pm

731

Sedmica u bioritmu vam je donela slobodarski duh, otkrića, orginalnost, stvaralačku volju. Vaše raspoloženje se menja iznenadno i neočekivano. Ne volite tradicije i negirate ih kad god možete, jer volite sve što je neobično. Vrlo ste jaki kada je volja u pitanju, ali i svojeglavi. Uvek ste spremni na promene, humani ste i uvek spremni da pomognete čak i kada se to ne traži od vas. Imate izuzetnu intuiciju koje ne smete da se plašite. Iskoristite je, jer će vas uvek upozoriti na vreme bilo da se radi o povoljnim ili nepovoljnim momentima. Težite ličnoj slobodi i iventivnosti. Okultne nauke su vam bliske i trebate da se čuvate, jer možete da budete božanski ili demonski tip. Izbor je samo vaš. Trojka vam daje mogućnost sreće i radosti. Uvek je sudbina kod vas na prvom mestu i ako je planetarni ekvivalent simbol uspeha, slave i materijalnog stanja. Zbog snage jedinice udružene sa intuicijom sedmice, možete sebe dovesti u tešku depresiju, ukoliko se dešavanja ne budu realizovala po vašim zamislima. Međutim, zbog kombinacija vaših brojeva, ponovo ćete poleteti kao Feniks iz pepela. Vi zbog sedmice u bioritmu, kao magnet privlačite osobe koje vas uvek iskoriste na najprljaviji mogući način. Probajte da tada, a i u svim ostalim situacijama ne reagujete impulsivno, gde ćete samo sebi učiniti zlo. Povedite računa o arterijskoj cirkulaciji, kukovima, stopalima, žučnoj kesi i gornjem delu čela. Vama je strogo zabranjena i jedna kap alkohola, jer vam je jetra naglašeno aspektovana. Vodite računa o ishrani, jer vaš pankreas može tokom godina da bude ugrožen. Ako se jave masna tkiva na telu probajte da to sanirate sami, alternativom, što bi bilo najbolje rešenje.

medgirl85

Broj poruka : 24
Datum upisa : 06.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva - Page 2 Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  medgirl85 Uto Feb 14, 2012 4:06 pm

821

Ova kombinacija brojeva govori da do uspeha dolazite kroz veliku borbu i hrabrost. Snaga vam je često pomešana sa agresivnošću. Harizma vam je vrlo izražena, kao i ležernost i ratobornost. Osmica upravlja vašom animalnom prirodom i seksualnom energijom. Ambiciozni ste, posedujete snagu i moć, ali i takmičarski duh. Mogli bi da budete izuzetan hirurg, advokat, kao i dobar oficir. Ova osmica vam daje da možete da budete ili genijalac ili kriminalac. Na vama je da se opredelite. U svakom slučaju, vi ne smete nikada da uradite bilo šta nepošteno, ili da nešto „smuvate“. Em vam neće uspeti, em ćete debelo platiti za to. Dvojka vas otvara za negativne uticaje, ali vam i daje izražen instikt. Trebalo bi da vodite računa kakvi vas ljudi okružuju, jer vam je veoma bitno da u vašoj blizini budu pošteni i pozitivni ljudi. I ovde će vam jedinica pomoći da budete uspešni radeći sa puno autoriteta, čak i na rukovodećim mestima. Ako ste muškarac, možete da postignete visok položaj, a žena udajom može da dođe i do titule. Sreća će uvek biti na vašoj strani ako zadovoljite osmicu koja ovde predstavlja Anđela čuvara. Mnoge kriminalce Anđeo čuvar je ostavio i zna se kako su završili. Bolesti koje su vam aspektovane su grudi, stomak, probava, sekrecija žljezda sa unutrašnjim lučenjem i povremena melaholična stanja.

medgirl85

Broj poruka : 24
Datum upisa : 06.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva - Page 2 Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  medgirl85 Uto Feb 14, 2012 4:07 pm

911

Vaša kombinacija brojeva govori o tome da imate moć predosećaja i da su vam snovi interesantni, onda kada ih se sećate, ako naučite da tumačite svoje snove mogu da budu i snovi prekognicije. Volite glamur, iluzije, duhovnost, mističnost i predosećaj. Mnogi sa ovom kombinacijom su skloni laskanju, alkoholizmu, hipohondriji, ali i transu i hipnozi. Imate moć da upravljate masama i silom, početkom i krajem, rođenjem, a i smrću. Vama je nemoguće pomoći kada se nađete u teškoj situaciji, jer vi priznajete samo svoje mišljenje. Imate sposobnost planiranja i organizacije i muza numerologije vam je dala zvezdu prinčeva i genija i zato uvek, pod sjajem te zvezde, upornošću možete da ostvarite i postignete velike uspehe. Mana vam je što ste skloni zapovedanju. Imate aristokratsko držanje i niste preterano komunikativni, ako ste muškarac niste veliki ljubavnik i možete biti nesrećni u braku. Vaša glavna osobina je želja i ljubav prema moći, posebno naglašavam da se čuvate od vatre. Skloni ste oboljenjima srca, jer ste genetski to nasledili od nekog pretka. Takođe obratite pažnju na leđa, cirkulaciju i slezinu. Muškarci bi trebalo da vode računa o broju spermatozoida i da na vreme urade spermogram. Do ovih problema bi moglo da dođe kako u ranijim tako i u kasnijim godinama.


medgirl85

Broj poruka : 24
Datum upisa : 06.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Znacenje brojeva - Page 2 Empty Re: Znacenje brojeva

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu