Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

+12
Arijana
Dunja
Formalhaut
Milica
Natasha-77
vedrana
Snezana
smesko
Strelica
Izida
Čarobnica
Astrotanja
16 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Astrotanja Pet Jun 26, 2009 11:49 pm

Za neke znake astrološke vazi da su verniji, a za druge da su neverni, nestalni i nestabilni u ljubavi.

Tako recimo često Neptun u sedmoj, loše postavljen, recimo u konjukciji sa Marsom i u trigonu sa Venerom donosi nevernost, a i istovromeno Mesec u prvoj, velika podloženost ženskom šarmu i Venera u Blizancima u trećoj.

Istaknut Neptun, posebno u nepovoljnima aspektima donosi nevernost,
često sklonost duplim vezama sam zaticala kod osoba koje imaju Mesec i Mars u Blizancima. Jaka dvanesta kuća ukazuje na tajne veze, a posebno kada je Venera u 12 u Ribama, Ascedent u Ovnu, Mesec u Blizancima, a Neptun u sedmoj..
Mesec i Venera u promenljivim znacima u muškom horoskopu i te dve planete u opoziciji jako često sam viđala, bez obzira da li je u promenljivom, ili fiksnom znaku. Isto tako Mars u Vagi u muškim horoskopu ukazuje na one koji i u braku su skloni avanturama, što ih vodi u neverstvo.

Često Neptun u aflikaciji sa Suncem u ženskom horoskopu ukazuje na nevernost od strane partnera itd, itd.
Kakvo je vaše iskustvo? sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sub Jun 27, 2009 12:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Čarobnica Sub Jun 27, 2009 11:36 am

Recimo Mesec konjunkcija Neptun u Strelcu u opoziciji sa Marsom u Blizancima...ovo je primer za nevernost!


Poslednji izmenio Čarobnica dana Ned Jun 28, 2009 3:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Izida Sub Jun 27, 2009 11:18 pm

mmm, ne znam ali kod mene je to cini mi se tako ocigledno, jaka 12 kuca sa SO0ME, vl.5 i 7 je u 12 ..VE u 1 u Vodoliji ciji je vl. u 7 pa onda VE120MA a vl. MA u 8 je opet u 7 i to PL kad tamo UR0PL, dalje je UR vladalac i ovog ME koji je u 12...i na kraju balade MO u Biku vl. mu je VE u Vod. u 1 pravi sa VE i NE u BAS LEP T KVADRAT, MO180NE...a vl. moje umetnute 1 kuce u kojoj je SA je upravio NE.. a i to mi se desava, nalecem nekako na takve tipove, kod mene je cini mi se vrlo veliki problem zatvorenost u vezi, kako moja tako i suprotne strane...jedino sto nekako vadi ovo., sto meni daje izlaz iz ovoga je valjda veliki trigon VODENI koji imam JU,SA NE... Rolling Eyes..ne znam pogledajte sami Wink


[/quote]Recimo Mesec konjunkcija Neptun u Strelcu ..[quote]
apsolutno tacno, ja imam primer MO0NE u Strelcu u 5, stelijum SO,ME VE u 8 u Ribama..VE u Ribama u 8 120 MA na 22* u Raku u 12...,NE u haosu rekla bih..90SO,0MO,90ME,90VE,180JU a JU kao vl.5 u Blizancima u 11..kud ces bolji pokazatelj...
Pa sad kad ovoga lika spojis sa mojom kartom dobijes ovo sto je tema.... lol!
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Pon Jun 29, 2009 3:40 pm

Moram biti iskrena da sam ja misljenja da to svi rade,samo je pitanje na koji nacin. Ciji god sam horoskop videla (doduse moje 6.je takvo kakvo je) ali jos nisam videla neciji horoskop ko se do sad nije "okliznuo" po par puta. Mesec-Neptun sebi najvise "daje za pravo", je je uvek "zrtva" na neki nacin pa to nije prevara,nego "terapija" ,spas da kako kazu "izbegnu ludilo". Primetila sam da to rade i Venera-Neptun i Neptun u 7. Njima se desava da se zaljube posle par razgovora pa ako je jos Mars nekako umesan,oni postaju predmet manipulcije za tili cas. Generalno se ponasaju "pacenicki" i kao da nemaju dovoljno dostojanstva. Ako drugi elementi u horoskopu ne ukazuju na to da su oni spremni na "svrljanje" ,nece to uraditi,ali ce o tome mastati,ili potajno biti zaljubljeni u najgorim slucajevima patiti. Nije sija,nego vrat.

Mars120Venera to radi "'ladno" i bez grize savesti,jer joj se namestio trenutak,ali to je sve na fizickom nivou,pa ako je za utehu, ne mora da se vodi pod neverstvo.

Sve sto se nadje u Vodoliji i Strelcu,ne racunam,oni imaju posebnu filozofiju i licno mislim,da kad oni to rade,to zaista nema veze sa partnerom,plus sto cete u sve u vezi sa tim na vreme biti znati. Oni daju vremena i prostora da sacuvate svoje dostojanstvo i daju izbor. Vrlo covecno i korektno,zar ne?

Verovali vi,ili ne, ja se sretah sa puno Bicica,koje imaju asc u Jarcu i obrnuto. Venere i Marsevi u tim znacima...Za neverovati!!! Ko da vise affraid

Ove zenice sa Venerom u Vagi,ne daj Boze da je tu i Saturn, se ponasaju ko devojcice u pubertetu. Zgodna sam,lepa i neodoljiva. Pa od toliko mesa a nije vegetarijanac,neko parce mora da se uzme...Uzas. Etooo...

Za Skorpije vise ne znam sta da mislim,ali stvarno! Zenske kao da to ne rade,sem ako nisu "odlepile" skroz kako je neki tip gledao u njih a muske (ove koje ja znam) na kamaru! U istinu,jako su ljubomorni,pa mislim da je to "za svaki slucaj"
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Čarobnica Pon Jun 29, 2009 5:10 pm

Strelica ::Moram biti iskrena da sam ja misljenja da to svi rade,samo je pitanje na koji nacin. Ciji god sam horoskop videla (doduse moje 6.je takvo kakvo je) ali jos nisam videla neciji horoskop ko se do sad nije "okliznuo" po par puta. Mesec-Neptun sebi najvise "daje za pravo", je je uvek "zrtva" na neki nacin pa to nije prevara,nego "terapija" ,spas da kako kazu "izbegnu ludilo".

Strelice, sa boldovanim se apsolutno slažem i daj pojasni to tvoje 6. polje... Smile

Mo0Ne...žrtva samog sebe, terapija, izbegavanje ludila? Ne razumem potrebu ako postoji partner i to još ima dobar sex, čemu prevara...zar Mo0Ne nije sam po sebi malo fiju... Rolling Eyes Evil or Very Mad
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Pon Jun 29, 2009 5:47 pm

Pa ono jes' samo po sebi "ludilo" bar ja to tako vidim. Nije svima sex najbitniji (i to ja ne mogu da razumem Laughing ) Vidis,dok nisam upoznala sadasnjeg decka i meni se desavalo svasta. Sad sam jednostavno to prevazisla i veci mi je izazov da "popravim" nesto u nasoj vezi,nego da kuliram i okolo glumim mladjanu siparicu... Mislim,to ludilo i ti nazovi "izazovi" sa strane su za neke likove,kojima je to VAU,ludi su,dozvolili su sebi da urade nesto sto nije dozvoljeno,znas bili su malo Twisted Evil Pa imaju o cemu da se smejulje na kaficama. Mislim...budalastina. To je za adolescente... Ako ti treba nesto tog tipa,nadjes neki svingeraj,ubedis decka da je to super i eto zabave oboma lol! Ma... Ne znam sta bi ti rekla...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Pon Jun 29, 2009 5:51 pm

A moje 6.polje...Sta da ti objasnim,majke ti?! Moji klijenti su Ma90Ne,nema tu sta da se objasnjava. Alkosi,narkomani,ludaci,pederi,lezbe a svaleraj da ti ne pricam. To i nije hit vise,oni su svi zajedno u klubovima na paradama u grupnjacima... Cuj prevara,ma daj...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Astrotanja Pon Jun 29, 2009 6:08 pm

Ha, ha, ha, Laughing Streličice, baš si me nasmejala,a predosećala sam da se tebi takvi uglavnom javljaju, jer si u stanju da ipak razumeš, a oni to predosećaju. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Pon Jun 29, 2009 6:28 pm

Astrotanja ::Ha, ha, ha, Laughing Streličice, baš si me nasmejala,a predosećala sam da se tebi takvi uglavnom javljaju, jer si u stanju da ipak razumeš, a oni to predosećaju. sunny

Ma samnom cirkus lol! Razumem ih stvarno i volim,bas. To su stvarno totalno opusteni i rastereceni likovi,koji na kraju vise i nemaju pitanja vezana za astrologiju,nego su ocarani kako ja s njima normalno komuniciram,ne prenerazavam se sto je Marko dosao da pita za Dusana i Mirjana za Anu,sto je Darko posumnjao da mu se zena zaljubila u Mirka koga su zajedno upoznali na svingerskoj zurci,ili kad Milan kaze da vise ne moze da seta Knez Mihajlovom,jer ga nerviraju oni veliki paukovi sto setaju po zidovima zgrada...Zezam se s njima,ustvari ne pokusavam da ih fasciniram kako cu sve da im "pogodim" nego pokusavam da skontam na koji nacin oni "ferceraju" shvatim puno toga a Boga mi i oni i tako mi pijuckamo kaficu,dobro se ispricamo (niko jos nije dosao i ostao manje od 3 sata) i posle toga se redovno cujemo,ja mogu uvek da im se obratim za nesto,ako mi je potrebno,kao i oni meni (bez materijalne nadoknade) i tako se sa mnogima ja sada druzim,izlazim i kontam da nije njih ja bih zaista mislila da nema normalnih ljudi lol!


Poslednji put izmenio Strelica dana Pon Jun 29, 2009 6:46 pm, izmenio ukupno 2 puta
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Čarobnica Pon Jun 29, 2009 6:31 pm

Strelica :: Mislim,to ludilo i ti nazovi "izazovi" sa strane su za neke likove,kojima je to VAU,ludi su,dozvolili su sebi da urade nesto sto nije dozvoljeno,znas bili su malo Twisted Evil Pa imaju o cemu da se smejulje na kaficama. Mislim...budalastina. To je za adolescente... Ako ti treba nesto tog tipa,nadjes neki svingeraj,ubedis decka da je to super i eto zabave oboma lol! Ma... Ne znam sta bi ti rekla...

E pa vidiš i svingeraj je malo, pa se opet ide u priču opravdavanja ludila...nego svingeraj iznova s novim likovima...je l to ima veze sa Ne180Ma?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Pon Jun 29, 2009 6:41 pm

Čarobnica ::
Strelica :: Mislim,to ludilo i ti nazovi "izazovi" sa strane su za neke likove,kojima je to VAU,ludi su,dozvolili su sebi da urade nesto sto nije dozvoljeno,znas bili su malo Twisted Evil Pa imaju o cemu da se smejulje na kaficama. Mislim...budalastina. To je za adolescente... Ako ti treba nesto tog tipa,nadjes neki svingeraj,ubedis decka da je to super i eto zabave oboma lol! Ma... Ne znam sta bi ti rekla...

E pa vidiš i svingeraj je malo, pa se opet ide u priču opravdavanja ludila...nego svingeraj iznova s novim likovima...je l to ima veze sa Ne180Ma?

Pa ja te grupnjake ne vidim kao nesto stravicno i devijantno! Tu bar ima uvek nekih "novotarija" a na zadovoljstvo oboje vas. Mnogo mi je devijantnije ova druga varijanta u koju kad upadnes,pocinjes da zivis dvostruki zivot,lazes i ako mozda i ne moras,ali ne znas jer nisi konsultovao partnera. Rizikujes poverenje svog partnera,da bi dobi sta? Penetriranje duze za 2min za vreme kog gledas smedju a ne plavu kosu,slusas malo zenstvenije,ili mozda bezobraznije,sto bi moj decko rekao,cvrcanje, i mozda dobijas mogucnost da svoje seme posejes ispod plavog oka,uokvirenog gustim i dugim trepuskama,jer ti to trenutni partner ne dozvoljava. Pa,mislim...Celo covecanstvo je ludo za tajnama. Sta moze da nas izuje iz cipela kao tajna?! Mozda je i ovde to fora,ne znam. Ne kontam ja to bas,sta pitas mene,pa ja imam Ma90Ne? lol!


Poslednji izmenio Strelica dana Pon Jun 29, 2009 6:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Pon Jun 29, 2009 6:50 pm

Da neko ne pomisli svasta. Potpuno je druga prica,ako se neko zaljubi pa zato vara,ali to je tek dobar razlog da o tome sa partnerom razgovaras i njemu isto tako dovoljan razlog da ti "oprosti" i ne shvati ti kao svoj poraz i partnerovo namerno podrivanje vaseg samopouzdanbja,jer je motiv bila zaljubljenost,u nekim slucajevima ljubav,koja se posle vas nastavlja. Nije li to cilj,na kraju krajeva i vama bio? To sto nije uspelo,znaci da nije dovoljno valjalo. Vrlo jednostavno!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  smesko Pon Jun 29, 2009 9:59 pm

draga divnaStrelice, sa zadovoljstvom..ma cuj zadovoljstvom..sa uzivanjem po dva puta sma iscitala tvoje postove!
samo nam kuckaj!puno ucim..
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Pon Jun 29, 2009 11:52 pm

smesko ::draga divnaStrelice, sa zadovoljstvom..ma cuj zadovoljstvom..sa uzivanjem po dva puta sma iscitala tvoje postove!
samo nam kuckaj!puno ucim..

Rozenkvarcu moj flower
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  smesko Uto Jun 30, 2009 12:21 am

genije covecanski! alien flower

sta moje planetice kazu za vernost? Wink
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Uto Jun 30, 2009 12:29 am

smesko ::genije covecanski! alien flower

sta moje planetice kazu za vernost? Wink

Ako mu se ne divis,ne mozes ni da ga volis. Ako te nije raspametio intelektom,dzaba mu sva "tehnika" i iskustvo. Obrazovan,doteran,uljudan,domacin covek,koji razume "vidi" i razume sve tvoje "momente" i naravno,koji voli da se mazi,inace krece Rakovsko ludilo,koje nikako ne iskljucuje prevaru,pogotovo,ako su one tvoje osnovne potrebe zapostavljene a to je da si podmirena paznjom...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  smesko Uto Jun 30, 2009 12:37 am

pa kazem ja genijeeee cheers covencanski!

mogu samoc da dopunim deo:
doteran-ne prati trendove..ali voli i ispegla najbolje na svetu kosulju..evoc..vec ukljucujem divljenje Laughing

nista drugo ne bi dodala Wink

I love you

a on?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?go.x=9&rs=3&btyp=w2gw&cid=4g1filecBsAkH-u1202126667&go.y=5&nhor=3&go.x=20&go.y=10
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Uto Jun 30, 2009 12:46 am

Isuvise je on izbirljiv da bi bio neveran Rolling Eyes Ako bi nekad nesto trebalo da te brine,to je njegova volja. Mogao bi biti "navucen",ali kome od nas o ne bi moglo da se desi,je l'? Nema potrebe da brines,on ti je skolski primer,nahrani pa vladaj Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  smesko Uto Jun 30, 2009 12:53 am

kako bi volela da imam snimak vecerasnjeg odusevljenja mojim urmasicama koje su bile iznenadjenje! cheers

sta tacno mislis pod navucen?

i daa..i za volju je tacno..ali tiha reka breg roni.. I love you

i daaa..tvoje recenice mi se toliko urezu da nemam reci..kako divno pises..kako pretaces misli u recenice!to je dar!
cak ako ne racunam duhovitost!
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Snezana Uto Jun 30, 2009 12:58 am

Nema potrebe da brines,on ti je skolski primer,nahrani pa vladaj

hahah Smeško, Mesec u Biku, ovo objašnjenje je dovoljno i manse dalje priče, ali ne zaboravi zimnicu, to je jedan od uslova, imam iskustvo sunny
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Uto Jun 30, 2009 1:03 am

Snezana ::Nema potrebe da brines,on ti je skolski primer,nahrani pa vladaj

hahah Smeško, Mesec u Biku, ovo objašnjenje je dovoljno i manse dalje priče, ali ne zaboravi zimnicu, to je jedan od uslova, imam iskustvo sunny

Nego kako,nego zimnica. Sve po redu. Sok od paradajza pa pekmez od sljiva,pa tursija,pa ajvar... lol!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Snezana Uto Jun 30, 2009 1:21 am

Ovu celu priču o verstvu i neverstvu lako je raditi sa klijentima iste orjentacije kao što je Strelica lepo objasnila, nema tu licemerja, to su ljudi koji rade ono što vole i pri tome to dele sa svojim partnerom i tu se i završava priča o astrološkoj etici. Astrologu jedino mogu biti "problem" parovi potpuno različitih kriterijuma. Meni su jako interensantne priče o Milekiću i njegovim klijentima, kojih je bilo ali baš svih profila i opredeljenja, pa i seksulanih, moralnih, etičkih... Tada astrolog mora da razume i ne samo razume, već mora videti ko tu strada i mora spašavati, odvraćati klijenta od akcija koje želi ili pak mora pronaći način da neko drugi prođe što elegantnije u celoj priči. Priča je naročito drastična ako je u pitanju kriminalac a pri tome ima porodicu, decu koja će snositi breme njegovih akcija.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Uto Jun 30, 2009 2:13 am

smesko ::kako bi volela da imam snimak vecerasnjeg odusevljenja mojim urmasicama koje su bile iznenadjenje! cheers

sta tacno mislis pod navucen?

i daa..i za volju je tacno..ali tiha reka breg roni.. I love you

i daaa..tvoje recenice mi se toliko urezu da nemam reci..kako divno pises..kako pretaces misli u recenice!to je dar!
cak ako ne racunam duhovitost!

Vidi ti bezobraznicu! Cccc.... Ja se,razumes,ubi pisuci a ona urmasice drugome affraid
Navucen-Podlegne pritisku iz bilo kog razloga,ali sumnjam s obzirom na njegove godine,nije adolescent...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Strelica Uto Jun 30, 2009 2:18 am

Snezana :: Astrologu jedino mogu biti "problem" parovi potpuno različitih kriterijuma.

Eeee...Ajd saopsti ti to "jadnome" Mesecu...Pogotovo,ako neko od njih ima Neptun u 7. Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Snezana Uto Jun 30, 2009 9:58 am

Strelica ::
Snezana :: Astrologu jedino mogu biti "problem" parovi potpuno različitih kriterijuma.

Eeee...Ajd saopsti ti to "jadnome" Mesecu...Pogotovo,ako neko od njih ima Neptun u 7. Laughing

Ništa, objasniš da je život dinamičan i da je tom Mo tom trenutku najvažnija karijera, recimo akvaristika Shocked Evil or Very Mad
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to što utiče na vernost,  plan. i znaci koji uticu na nevernost? Empty Re: Šta je to što utiče na vernost, plan. i znaci koji uticu na nevernost?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu