Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

+29
tanjica
Dream catcher
senka023
Rebeka
venerica
Dunja
alea
Angie
Milica
galaksija
jassna
Sanjakis
Katarinaki
Izida
Kocka je bacena
IVA
piconja
jupiter u raku
LoSt_in_SpaCe
Latica
CES
Jane
Darko
Čarobnica
loptica
Nale 83
-menora-
Nea
Astrotanja
33 posters

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Dunja Ned Jan 31, 2010 11:11 pm

Astrotanja ::Dunja, planiraš li ti neku selidbu, ili promenu mesta življenja za koji mesec? Ako je tačno vreme rođenja ona bi mogla da se dogodi za dva do tri meseca.. sunny

pa ja Tanjice,nista ne planiram..:)mislim,nisam razmisljala o tome,niti mi dogadjaji idu u tom pravcu...
a nakakvu selidbu mislis?? na promenu stana/kuce ili na potpunu promenu grada???
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  alea Uto Feb 02, 2010 12:08 pm

mila2710 ::
Astrotanja ::Ne, već zbog direkcija. sunny
Moram da Vas opet pitam koja opcija je to u atro.com?
Ja se izvinjavam opet sto ovde postavljam pitanje..posto pratim ovu temu, pa sam eto naisla na nesto u odgovoru koji mi se podudara sa necim sto sam, pa da kazem "predosetila" u vezi nekog (mada nema osnova za tako nesto, bar ne logicnih). Zato pale Pa posto, ucim..ja sam se preselila prosle godine, pa taman i da proverim na svom. Ali recimo ako ja ne mogu da uticem na okolnosti, i nema te potvrde za to u mom natalnom, uz dirkcije.. konkretno mislim na preseljenje..to isto sa direkcijama moze da mi se potvrdi iz natalne karte nekoga od ukucana?
Odoh ja u off.pa ako ovde smeta ovo, molim Vas da premestite sunny

Postoje različite vrste direkcija, primarne, sekundarne, tercijalne...Na astro.com možeš npr. da ukucaš Progresive card i videćeš koliko su se pomerile progresivne planete u odnosu na natalne, pa da, ukoliko sa novog mesta prave neki jak aspekt, predvidiš da bi nešto značajno moglo da ti se desi u tom nekom periodu. Možeš takođe da svaku planetu pomeriš za onoliko stepeni koliko imaš godina, i vidiš da li prave aspekt sa nekom natalnom planetom ili drugom progresivnom. Kombinovanjem se može svašta saznati i predvideti.
U progresijama MO se najbrže kreće, a spora tela skoro i da se ne pomeraju...Kada sam ja prošle godine u ovo vreme počela odjednom da se zanimam za astrologiju, kao totalni početnik, i prvi put uradila proresivnu kartu, prvo što sam videla je veliki trigon koji su činili MO120UR120SA Smile pri čemu mi je MO bio na poslednjim stupnjevima Vodolije...i eto mene, baš tada u astrologiji!!!
A tebi je to sada neka smernica da malo više čačkaš i čitaš o tome, jer su mogućnosti i kombinacije vrlo velike, a nemoguće je sve to strpati u jedan post! :sunny
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Dunja Uto Feb 02, 2010 2:21 pm

a hoce meni neko da kaze gde cu to ja da idem??? bounce Laughing
da necu da se udam mozda??? affraid king lol! scratch
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  alea Uto Feb 02, 2010 3:11 pm

Dunja, MO u 9 p. je po meni blagodet!!!
9 p. je pozitivno, blagorodno, plemenito, srećno polje, jer je i JU znak i simbol sreće i blagodeti, tako da je tebi MO u biku, znaku gde je egzaltiran, i možeš ga iskoristiti na 1000 načina! Važno je da budeš svesna svega dobrog što ti ova pozicija nudi a što ti je već i Tanja rekla. Imaš mnogo šanse da uspeš u svim sferama koje pokriva ovo polje, uključujući i učenje, studije, formalno i neformalno obrazovanje, ali da imaš sreće i u materijalnom stanju ( to doduše zavisi i od drugih kuća, a pre svega i od 2 p. kojim prirodno vlada VE i Bik).
MO120VE je jedan od najboljih aspekata u horoskopu, daje ti unutrašnji sklad, za ženu je ovo prava blagodet, sklad emocija, dobrote, lepote...mnogi ga smatraju jednim od najboljih aspekata u karti, moći ćeš jednoga dana da pomiriš ženu-majku i ženu-ljubanicu u sebi, da budeš zadovljna i kada budeš imala porodicu i decu Smile

A ženama daje i posebnu lepotu, dopadljivost, omiljenost od drugih ljudi...tebi daje i društvenost, blagu prirodu...Mo180UR može da ti donese nervozu i nestrpljenje...i naravno, astrologiju ali ovaj aspekt zna da donese i genijalan um. Smile Tebi je koliko mi se čini doneo i neko nestrpljenje, uzavrelu krv, temperamentnost...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Astrotanja Uto Feb 02, 2010 4:34 pm

Dunja, pogrešila sam, to će biti iduće godine, otprilike aprila-maja, ako je tačno vreme rođenja i može imati veze ili sa nekim putovanjem u inostranstvo, ili eventualnom promena mesta življenja zbog studiranja, jer je uključena pored prve i deveta. Čak i tranziti upućuju na takvu promenu. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  IVA Uto Feb 02, 2010 6:28 pm

Astrotanja, kad gledam svoje direkcije, jedna godina jedan stepen, mogu da vidim da se poklapaju neka dogadjanja sa direkcijama, sem sto se sve dogodilo za godinu dve ranije. Sem traznita , ovo dodatno objasnjava okolnosti pod kojim se stvari dogadjaju.
Koliko vidim meni sad predstoji , po direkcijama neka nova dogadjanja , no to se vec u toj simbolici dogodilo, pa me zanima da li tek sledi opet tako nesto.
Shocked
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Gost Uto Feb 02, 2010 8:43 pm

alea ::
mila2710 ::
Astrotanja ::Ne, već zbog direkcija. sunny
Moram da Vas opet pitam koja opcija je to u atro.com?
Ja se izvinjavam opet sto ovde postavljam pitanje..posto pratim ovu temu, pa sam eto naisla na nesto u odgovoru koji mi se podudara sa necim sto sam, pa da kazem "predosetila" u vezi nekog (mada nema osnova za tako nesto, bar ne logicnih). Zato pale Pa posto, ucim..ja sam se preselila prosle godine, pa taman i da proverim na svom. Ali recimo ako ja ne mogu da uticem na okolnosti, i nema te potvrde za to u mom natalnom, uz dirkcije.. konkretno mislim na preseljenje..to isto sa direkcijama moze da mi se potvrdi iz natalne karte nekoga od ukucana?
Odoh ja u off.pa ako ovde smeta ovo, molim Vas da premestite sunny

Postoje različite vrste direkcija, primarne, sekundarne, tercijalne...Na astro.com možeš npr. da ukucaš Progresive card i videćeš koliko su se pomerile progresivne planete u odnosu na natalne, pa da, ukoliko sa novog mesta prave neki jak aspekt, predvidiš da bi nešto značajno moglo da ti se desi u tom nekom periodu. Možeš takođe da svaku planetu pomeriš za onoliko stepeni koliko imaš godina, i vidiš da li prave aspekt sa nekom natalnom planetom ili drugom progresivnom. Kombinovanjem se može svašta saznati i predvideti.
U progresijama MO se najbrže kreće, a spora tela skoro i da se ne pomeraju...Kada sam ja prošle godine u ovo vreme počela odjednom da se zanimam za astrologiju, kao totalni početnik, i prvi put uradila proresivnu kartu, prvo što sam videla je veliki trigon koji su činili MO120UR120SA Smile pri čemu mi je MO bio na poslednjim stupnjevima Vodolije...i eto mene, baš tada u astrologiji!!!
A tebi je to sada neka smernica da malo više čačkaš i čitaš o tome, jer su mogućnosti i kombinacije vrlo velike, a nemoguće je sve to strpati u jedan post! :sunny
Hvala, sada mi je mnogo jasnije..

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Dunja Uto Feb 02, 2010 10:18 pm

hvala alea,kako si mi to fino opisala,prosto da sam neko drugi,ja bih sebe pozela u svojoj blizini Very Happy

tanjice,hm..nikako ne mogu da povezem zasto i kako bih napustila rodno mesto ...zbog studija-tesko,posto su moje studije u Nisu,a u to vreme verovatno jos uvek necu diplomirati,tako da niti cu biti u poziciji da negde nastavljam studije,niti pak da odem za nekim poslom u neki drugi grad,jer cu biti,nadam se, pred diplomom...
e sad,putovanje u inostranstvo moze da dodje u obzir Very Happy

Hoce li neko da mi kaze KAD CU DA SE UDAM??? Sad kad cu dete da rodim??confused
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  tanjica Sre Feb 03, 2010 2:56 pm

Draga Tanja,moj mesec je u 10.kuci na 25. stepenu ovna.Ne znam sta mi donosi obzirom da se nalazi u kuci karijere.Moj natal je u potpisu...ne znam, u 10.kuci mi je i sunce na 8.stepenu i hiron na 7.stepenu bika.Hvala,unapred... :flower:Ne znam da tumacim aspekte,trudim se,ali sam jos uvek "neznalica" Surprised

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 44
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  alea Sre Feb 03, 2010 3:42 pm

tanjica ::Draga Tanja,moj mesec je u 10.kuci na 25. stepenu ovna.Ne znam sta mi donosi obzirom da se nalazi u kuci karijere.Moj natal je u potpisu...ne znam, u 10.kuci mi je i sunce na 8.stepenu i hiron na 7.stepenu bika.Hvala,unapred... :flower:Ne znam da tumacim aspekte,trudim se,ali sam jos uvek "neznalica" Surprised

Tanjice, tvoj MO u 10 p. ti može doneti veliku popularnost, ili uticaj na druge ljude, harizmatičnost, zapaženost...pošto je u ovnu možeš u mnogim pitanjima vezanim za karijeru biti predvodnik, vođa, inovator...njegov dispozitor je, ako sam upamtila MA0JU u raku. Iako je MA u raku mnogo pod uticajem emocija, ova konjukcija sa JU ti sve to nadoknađuje, u smislu da si na neki način ipak rođena pod srećnom zvezdom, pogotovo što imaš 120UR iz 5 p. Sa SO i MO u ovnu ti si žena lider! Puna energije i snage, žena od karijere, rođena da bude br.1!
Baš me zanima kakav ti je natal...moram ga otvoriti čim dođem kući!!
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  tanjica Sre Feb 03, 2010 4:37 pm

alea ::
tanjica ::Draga Tanja,moj mesec je u 10.kuci na 25. stepenu ovna.Ne znam sta mi donosi obzirom da se nalazi u kuci karijere.Moj natal je u potpisu...ne znam, u 10.kuci mi je i sunce na 8.stepenu i hiron na 7.stepenu bika.Hvala,unapred... :flower:Ne znam da tumacim aspekte,trudim se,ali sam jos uvek "neznalica" Surprised

Tanjice, tvoj MO u 10 p. ti može doneti veliku popularnost, ili uticaj na druge ljude, harizmatičnost, zapaženost...pošto je u ovnu možeš u mnogim pitanjima vezanim za karijeru biti predvodnik, vođa, inovator...njegov dispozitor je, ako sam upamtila MA0JU u raku. Iako je MA u raku mnogo pod uticajem emocija, ova konjukcija sa JU ti sve to nadoknađuje, u smislu da si na neki način ipak rođena pod srećnom zvezdom, pogotovo što imaš 120UR iz 5 p. Sa SO i MO u ovnu ti si žena lider! Puna energije i snage, žena od karijere, rođena da bude br.1!
Baš me zanima kakav ti je natal...moram ga otvoriti čim dođem kući!!
Alea,suuuper Very Happy Jedva cekam tvoj odgovor...a hiron Question Question da ne ukazuje on,mozda na neka odlaganja...cekanje...jer,jos uvek nisam ostvarena na polju karijere,a..."lete mi,lete,tridesete!" Rolling Eyes

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 44
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  alea Sre Feb 03, 2010 4:42 pm

Ovo sve što sam ti rekla je na bazi ovih par aspekata i položaja planeta koje sam ovde pročitala, jer ne mogu sada da vidim kartu.
Pitanje je koji ti je ASC, ako je rak, onda mi to nekako miriše da ćeš se ti najlepše i najpotpunije ostvariti u porodičnom okruženju, jer mi je to asocijacija na raka i tvog JU, ali opet, sve zavisi od postavke cele karte, i da li ima nečega što to sputava.
Hiron u 10 p. može baš da donese čoveku želju za uspehom u karijeri i priznavanju od strane drugih, to su ljudi kojima je želja za uspehom bolna tačka, ali zavisi i kako je aspektovan i da li ga napada ili podržava neka druga planeta.
Ja ga imam takođe u Ovnu i to u 0MA na kraju 4 p. i strašno volim da podučavam druge, po ovom položaju bila bih dobar trener, ali, iako volim sport i bavila sam se i bavim još uvek, nekako mi više leže intelektualne stvari, pa volim da prenosim znanje, na neki način...Smile što se vidi da se uvek trpam da dam odgovor na svačije pitanje...
Tako bi ti mogla da imaš neku lidersku poziciju, ali za to je potrebno obrazovanje, pa dobar posao i svašta još...zato kažem, kompleksno je, trebalo bi sve povezati u jednu celinu...Smile
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  tanjica Sre Feb 03, 2010 8:05 pm

alea ::Ovo sve što sam ti rekla je na bazi ovih par aspekata i položaja planeta koje sam ovde pročitala, jer ne mogu sada da vidim kartu.
Pitanje je koji ti je ASC, ako je rak, onda mi to nekako miriše da ćeš se ti najlepše i najpotpunije ostvariti u porodičnom okruženju, jer mi je to asocijacija na raka i tvog JU, ali opet, sve zavisi od postavke cele karte, i da li ima nečega što to sputava.
Hiron u 10 p. može baš da donese čoveku želju za uspehom u karijeri i priznavanju od strane drugih, to su ljudi kojima je želja za uspehom bolna tačka, ali zavisi i kako je aspektovan i da li ga napada ili podržava neka druga planeta.
Ja ga imam takođe u Ovnu i to u 0MA na kraju 4 p. i strašno volim da podučavam druge, po ovom položaju bila bih dobar trener, ali, iako volim sport i bavila sam se i bavim još uvek, nekako mi više leže intelektualne stvari, pa volim da prenosim znanje, na neki način...Smile što se vidi da se uvek trpam da dam odgovor na svačije pitanje...
Tako bi ti mogla da imaš neku lidersku poziciju, ali za to je potrebno obrazovanje, pa dobar posao i svašta još...zato kažem, kompleksno je, trebalo bi sve povezati u jednu celinu...Smile
Hvala alea,kad budes imala vremena zaviri u moj natal.Da,poducavam druge...to je vezano za moj buduci poziv,ali i sada radim sa decom.I...slobodno se "trpaj",meni to,uopste,ne smeta! :flower:Da,u pravu si,rak je moj ASC,i volim to porodicno okruzenje,volim da sam u svom domu,da ga sredjujem,namestam sitnice i stvaram prijatan kutak i svoju oazu,i za sebe,i za prijatelje. sunny

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 44
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Gost Sre Feb 03, 2010 8:43 pm

alea ::
Ja ga imam takođe u Ovnu i to u 0MA na kraju 4 p. i strašno volim da podučavam druge, po ovom položaju bila bih dobar trener, ali, iako volim sport i bavila sam se i bavim još uvek, nekako mi više leže intelektualne stvari, pa volim da prenosim znanje, na neki način...Smile što se vidi da se uvek trpam da dam odgovor na svačije pitanje...
Smile
Alea, bavila si se i dalje se bavis sportom? cheers Moj Ma u Devici bih rekla isto daje sportiste u najavi! Ima sekstil sa Mo.u 7-mom, pa sam htela da spojim ta dva, kao posao i ljubav..nije mi se dalo..zato i taj Mo u Sk.zna sta sam sve prosla od tad.istinski pakao!!! Trenutno prolazim kroz promene a ne znam da se oduprem..jer aktivna ili ne uvek sam se bavila nekim sportom, ako nista ples po kuci u sopstvenom izvodjenju..ritam, boje,zvuci..medjutim nisam sigurna da cu povratiti se nakon ovog pada, i to mi se cini ubrzanog sto bih ja rekla "starenja"..jer me to muci Sa kroz sekstil na nat.Mo? Iskreno do letos su ljudi govorili kako misle da sam bar 5-6god ako ne i vise mladja, u svakom slucaju da sam mladolika..ali to je samo odraza nacina zivota, ali ne znam sta mi se desava.. give me some hope!!! Sad

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  alea Čet Feb 04, 2010 12:32 pm

Jesam Mila trenirala sam košarku, kao ti odbojku Smile i sada idem na neki fitnes, vežbanje...trening, volim da imam trbušnjake kao ti...hehehe...vidiš kakve smo mi škorpije opasne ženke???
I ja volim da igram, obožavam muziku, ali jako dinamičnu...volim da izlazim i igram satima...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  BoSaNKa Sre Feb 10, 2010 6:34 pm

moj mjesec je u biku =) u opoziciji s plutonom u skorpiji..ima jos ponekih aspekata ali ih ne gledam posto su separacijski i s velikim orbisom.

uzivam u hrani pogotovo u slatkissima =) volim da lijencarim..druziim se s prijateljima..(MO u 11) ..mnogo takodjer volim muziku..=)

http://tinypic.com/view.php?pic=10cp005&s=6

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Gost Sre Feb 10, 2010 6:46 pm

alea ::Jesam Mila trenirala sam košarku, kao ti odbojku Smile i sada idem na neki fitnes, vežbanje...trening, volim da imam trbušnjake kao ti...hehehe...vidiš kakve smo mi škorpije opasne ženke???
I ja volim da igram, obožavam muziku, ali jako dinamičnu...volim da izlazim i igram satima...
Zenke??? Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  angelinlove Ned Avg 21, 2011 10:30 pm

Meni je Mesec u Lavu na 16 stepeni u drugoj kuci.U znaku sam Strelca a podznak Rak.Mene najvise zanima sta znaci taj moj Mesec u Lavu.
angelinlove
angelinlove

Broj poruka : 1
Datum upisa : 21.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  biljana2341973 Uto Avg 23, 2011 4:51 pm

Meni je mesec u jarcu u prvoj kuci, kazu da su osobe ciji se mesec nalazi u znaku jarca ,hladne.sto ne bih rekla za sebe da sam takva.veoma sam osecajna,osetljiva,puno brinem za osobe meni bliske, dobra sam i brizna majka, ne volim tu osobinu kod sebe sto nekada i preterano brinem za svoje dete,nekada bez razloga.inace sam jako vezana za svoju porodicu.kao mala bila jako vezana za svoje roditelje, stidljiva.bila poslusno dete ,jer mi je otac bio vrlo strog a majka hladna osoba....posledice iz detinjstva su svakako ostale.inace sam i promenljivog raspolozenja, znam biti i razdrazljiva,depresivna.inace imam jaku izrazenu intuiciju,mastovita,senzetivna.ljubav mi je jako bitna i jako se vezujem za ljude , pa kad me razocaraju , onda patim.dosta sam i zatvorena po pitanju emocija , pa kod sebe stvaram psihicke blokade.znam da trebam i trudim se da radim na sebi punoooo, da bi otvoreno pokazala svoje emocije ,jer samo istina nas oslobadja.pocela sam da citam knjige o samospoznaji , i puno mi pomaze....pitaj ,recice ti se,trazi ,dace ti se, reci kako se osecas da bi drugi ljudi znali kako da se postave....treba jako puno raditi na sebi....

biljana2341973

Broj poruka : 31
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  sara Sre Avg 24, 2011 4:49 pm

biljana2341973 :: Meni je mesec u jarcu u prvoj kuci, kazu da su osobe ciji se mesec nalazi u znaku jarca ,hladne.sto ne bih rekla za sebe da sam takva.veoma sam osecajna,osetljiva,puno brinem za osobe meni bliske, dobra sam i brizna majka, ne volim tu osobinu kod sebe sto nekada i preterano brinem za svoje dete,nekada bez razloga.inace sam jako vezana za svoju porodicu.kao mala bila jako vezana za svoje roditelje, stidljiva.bila poslusno dete ,jer mi je otac bio vrlo strog a majka hladna osoba....posledice iz detinjstva su svakako ostale.inace sam i promenljivog raspolozenja, znam biti i razdrazljiva,depresivna.inace imam jaku izrazenu intuiciju,mastovita,senzetivna.ljubav mi je jako bitna i jako se vezujem za ljude , pa kad me razocaraju , onda patim.dosta sam i zatvorena po pitanju emocija , pa kod sebe stvaram psihicke blokade.znam da trebam i trudim se da radim na sebi punoooo, da bi otvoreno pokazala svoje emocije ,jer samo istina nas oslobadja.pocela sam da citam knjige o samospoznaji , i puno mi pomaze....pitaj ,recice ti se,trazi ,dace ti se, reci kako se osecas da bi drugi ljudi znali kako da se postave....treba jako puno raditi na sebi....
biljana,sunny s ovim se potpuno slažem, "pitaj-reći će ti se, traži-dati će ti se, reci kako se osjećaš i šta te muči-da bi ti mogli ljudi pomoći..."to vrijedi za mnoge od nas,zaista trebamo znati izraziti i pokazivati svoje emocije... i ja sam imala problema s izražavanjem emocija prije zbog ovog aspekta MO90ME nego zbog same venere u jarcu, jer na nju baš ne sličim, tako mislim, dakle bojala sam se reći što osjećam i što mislim, misli pretvoriti u riječi... ali, iskreno progovoriti onako kako je...

...baš kad sam se počela baviti s astrologijom i pristupila forumu, htjela sam odmah iz prve reći kako mi se najviše sviđaju jarci, ali nekako vidim da su omraženi, ja u to ne vjerujem....ja sam u srednjoškolskim danima imala svoju najbolju prijateljicu po znaku jarac, koju ja vrlo često spominjem, a bila je u odnosu na nas svih drugačija, neki spoj zrelosti i duhovnosti, prerane mudrosti i svjesnosti sa samo svojih cc 20 godina, nije bila baš tradicionalna, ničemu nije robovala, znala je u svemu pronaći pravu MJERU...s njom sam se najviše slagala i u razmišljanju nalazila i koja je na mene stvarno pozitivno djelovala naročito u mjenjanje nekih mišljenja, pošto sam imala mamu...( mislim...dakle).....Rolling Eyes

... vidjela sam po horoskopima za osobe koje imaju mjesec u jarcu da su to požrtvovne, strpljive,osjećajne majke prema svojoj djeci, ali koje o tome puno ne progovaraju, s obzirom da MO u jarcu ima moja prijateljica, te ona se tako strpljivo odnosi prema svom djetetu, s puno ljubavi, brige, pažnje, straha za budućnost, mjesec u jarcu je jako brižan za sve oko sebe ...


Poslednji put izmenio sara dana Pon Dec 16, 2013 10:43 pm, izmenio ukupno 3 puta

sara

Broj poruka : 179
Datum upisa : 09.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  biljana2341973 Čet Avg 25, 2011 2:38 am

Draga Sara imam i je mesec kvadrat merkur kao i ti, tesko ispoljavam svoje emocije u strahu da ne povredim druge ljude,ako kazem sta mislim, ili sta mi smeta a ne znaci da ce nas ti ljudi gledati drugim ocima ili da cemo ih povrediti,naravno da necemo ako im pridjemo i kazemo na lep nacin.jer svako ima prava na svoje misljenje.u pravu si da su jarcevi jako brizni,humani,da puno brinu za svoju decu.ja sam jako vezana za svoje dete i uopste decu jako volim , za decu bi ucinila sve.sva deca su za mene andjeli.i , jarcevi umeju da slusaju jer imaju puno strpljenja.znam po sebi koliko imam strpljenja da saslusam svakog i pomognem koliko mogu.cesto me tudji problemi toliko pogode ,da se opteretim i danima razmisljam o tim ljudima.od nedavno sam pocela uciti astrologiju bas iz tog razloga da bi pomogla drugim ljudima pa i sebi,da ojacam....drago mi je sto sam na ovom forumu jer puno toga ovde mozemo nauciti i puno hvala ASTROTANJI sto nam je omogucila ovako nesto....a ,i svi clanovi foruma koliko sam primetila su DIVNI.

biljana2341973

Broj poruka : 31
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu,  Mesec u horoskopu? - Page 5 Empty Re: Gde vam se nalazi stalan putnik na nebu, Mesec u horoskopu?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu