Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merlin Monro

+8
mrs_r
Tajna
-menora-
Izida
hajkula
DUH
Astrotanja
Strelica
12 posters

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Astrotanja Sre Jul 29, 2009 12:49 am

Ovo se već otelo kontroli, pa ima potrebu da se umešam.

Podcenjivanje , uvrede i psovke ću izbristi, pa molim da ubuduće više povedete računa kako se izražavate.
Ne želim da niko ode sa foruma, niti treba, ali malo više kontrole i biranje reči bi bilo poželjno, jer mi nije zadovoljstvo da brišem. Smile


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Jul 29, 2009 1:50 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  hajkula Sre Jul 29, 2009 1:28 am

DUH ::
Istorija je jedno a naročito ne verujem u istoriju koja stigne do običnog čoveka, odnosno do nas, to služi za zabavu masa

o tome sve vreme kuckam
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sre Jul 29, 2009 8:50 am

hajkula ::
DUH ::
Istorija je jedno a naročito ne verujem u istoriju koja stigne do običnog čoveka, odnosno do nas, to služi za zabavu masa

o tome sve vreme kuckam

Pa zašto onda veruješ da su je ubili kad sve vrvi od samoubilačkih aspekata? a priče o predoziranju ili ubistvu donose zaradu, ameri od svega pokušavaju da zarade, tako su i smrt Džems Dina obavili misterijom a on je bio samo napaljeni klinac koji je upravljao jačim kolima od njegovih mogućnosti....

Čak i da nema njenog horoskopa, ako je istina da joj se deda ubio, verovatno majčin , da postoji šizofrenija u genetici i sa par neuspela pokušaja samoubistva i tada bih i pored svih sumnji mislio da je ovo gore što sam napisao dovoljno da sama izvrši samoubistvo, njoj drugi za to nisu potrebni....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Astrotanja Sre Jul 29, 2009 12:00 pm

Duše, znaš li ti,koja je bila tačna dijgnoza njene bolesti, ili neko od vas? Ja priznajem ne znam. Ako je bila manijakalna depresij, onda je reč o samoubistvu. Neutral
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sre Jul 29, 2009 1:03 pm

Astrotanja ::Duše, znaš li ti,koja je bila tačna dijgnoza njene bolesti, ili neko od vas? Ja priznajem ne znam. Ako je bila manijakalna depresij, onda je reč o samoubistvu. Neutral

To zaista ne znam ali pošto joj se deda ubio u pitanju je nasledna depresija a ne stečena, a koliko znam nasledne depresejije spadaju u manične ili manijakalne a po naglim promenama raspoloženja koje su opisivali njeni prijatelji meni liči na tu vrstu depresije ali kao što rekoh nemam pouzdan izvor već je ovo za mene logično razmišljanje.

Mislim ja sam imao stečenu depresiju, dijagnoza je bila SINDROM DEPRESIVA koju mi je postavila vaša sugradjanka tada je bila načelnica odeljenja za bolesti zavisnosti Mg. Alkohologije Dragica Stanojlović, kasnije vaša gradonačelnica, jer sam kod nje bio na lečenju od hroničnog alkoholizma i da nije bilo nje ja danas ne bih ovde sa vama se dopisivao. Bilo kako poenta je da stečena depresija može da se izleči jer ja posle tromesečnog lečenja u vašoj bolnici više nikad nisam dobijao bilo kakve lekove, jedino sam tokom par sledećih godina možda jednom mesečno uzeo 1 tableticu bensedina i to obično posle razgovora sa majkom mog deteta a već 20 godina ništa ne uzimam ali pušim za medalju.

Dakle iz ličnog iskustva i podataka iz života MM meni se čini da je imala naslednu depresiju koja se ne leči već čovek ceo život mora biti na nekim lekovima a većina završi suicidom, lično mogu da zamislim kako joj je bilo jer borba bez lekova sa stečenom depresijom je nešto što nikome ne bih poželeo i borio sam se na suvo nekoliko godina a nasledna je još teža, zato mogu da shvatim kako se osećala i kako je morala da završi ali opet ponavljam, ovo je samo moje mišljenje.

Evo meni je čak i astrologija pomogla u rešavanju moje depresije, odjednom mi je postalo lakše kada sam shvatio da rodjenjem imam predispoziciju za depresiju i zavisnost od alkohola i od 36 godine nisam osetio depresiju, osim ponekad emotivne praznine koja ne boli jer znam da će proći kada prodju tranziti.....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  mrs_r Sre Jul 29, 2009 1:05 pm

MM dijagnoza:

BORDERLINE PERSONALITY DISORDER,
kao sto je on njega patila npr i Vivien Leigh...

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Sre Jul 29, 2009 1:38 pm

Duse,
Prvi tvoj post,od kakko smo poceli ovu prepisku a da ja nisam sizela. Mislim nebitno,ali morala sam...
Svaka cast za iskrenost,ja recimo, to vrlo cenim !!!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sre Jul 29, 2009 2:44 pm

Strelica ::Duse,
Prvi tvoj post,od kakko smo poceli ovu prepisku a da ja nisam sizela. Mislim nebitno,ali morala sam...
Svaka cast za iskrenost,ja recimo, to vrlo cenim !!!

Pa ja sam ti rekao da vatreni znaci slabo lažu, to znaš i sama, a pogotovo Strelac koji nekad kaže i više nego što treba ali ne zlonamerno. Mislim, ne volim da radim nešto što ne smem da priznam jer na kraju sve izadje na videlo a pravo da ti kažem lep je osećaj kada te drugi uzimaju za primer u pozitivnom smislu jer retki su oni koji prevazidju imidž crne ovce....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Čarobnica Pet Jul 31, 2009 5:15 pm

Pošto je sve van teme o Merilin Monro izbrisano, koristim priliku da vas zamolim da se ubuduće držimo teme i da ne pravimo velika odstupanja...hvala vam Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  golicava mašta Sub Avg 01, 2009 5:23 pm

Evo što ja mislim da je utjecalo na njezino samoubojstvo lijekovima.

Uran0Mars u 8kući u Ribama-dispozitor neputn(smrt tabletama).

Neptun 1p 180 mjesec 7p, uran dispozitor mjeseca u 8p nestabilna ličnost, nerealna slika sebe-smrt tabletama.
golicava mašta
golicava mašta

Broj poruka : 73
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sub Avg 01, 2009 6:03 pm

golicava mašta ::Evo što ja mislim da je utjecalo na njezino samoubojstvo lijekovima.

Uran0Mars u 8kući u Ribama-dispozitor neputn(smrt tabletama).

Neptun 1p 180 mjesec 7p, uran dispozitor mjeseca u 8p nestabilna ličnost, nerealna slika sebe-smrt tabletama.

Sve je to u redu samo je rasprava da je se svesno ubila ili slučajno
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  golicava mašta Sub Avg 01, 2009 7:23 pm

Pa popiti 25 tableta mi i ne djeluje nesvjesno jel da?
Osobno, poznavajući njezinu ličnost i učinak urana, mislim da je pod naletom tuge, očaja i bjesa, sama presudila svjesno.

Iako, najviše me buni što tu ima i sasvim dovoljno aspekata koji bi upućivali na sumnjivu smrt, čak ubojstvo
golicava mašta
golicava mašta

Broj poruka : 73
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sub Avg 01, 2009 7:50 pm

golicava mašta ::Pa popiti 25 tableta mi i ne djeluje nesvjesno jel da?
Osobno, poznavajući njezinu ličnost i učinak urana, mislim da je pod naletom tuge, očaja i bjesa, sama presudila svjesno.

Iako, najviše me buni što tu ima i sasvim dovoljno aspekata koji bi upućivali na sumnjivu smrt, čak ubojstvo

Da, bilo bi sumnjivo da nije imala šizofreniju u familiji a i deda joj se ubio a bila je depresivna i tako, mnogo dovoljnih po mome detalja da je sama sebi presudila
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  golicava mašta Sub Avg 01, 2009 8:06 pm

DUH ::
golicava mašta ::Pa popiti 25 tableta mi i ne djeluje nesvjesno jel da?
Osobno, poznavajući njezinu ličnost i učinak urana, mislim da je pod naletom tuge, očaja i bjesa, sama presudila svjesno.

Iako, najviše me buni što tu ima i sasvim dovoljno aspekata koji bi upućivali na sumnjivu smrt, čak ubojstvo

Da, bilo bi sumnjivo da nije imala šizofreniju u familiji a i deda joj se ubio a bila je depresivna i tako, mnogo dovoljnih po mome detalja da je sama sebi presudila

Nisam to ciljala...malo poveži oko 7p, vladare i tako...ima dovoljno detalja da se posumnja na ubojstvo
golicava mašta
golicava mašta

Broj poruka : 73
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sub Avg 01, 2009 8:41 pm

golicava mašta ::

Nisam to ciljala...malo poveži oko 7p, vladare i tako...ima dovoljno detalja da se posumnja na ubojstvo

Pa to i kažem, da nema ovih genetskih predispozicija i ja bih posumnjao
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  hajkula Sub Avg 01, 2009 9:38 pm

DUH ::
Astrotanja ::Duše, znaš li ti,koja je bila tačna dijgnoza njene bolesti, ili neko od vas? Ja priznajem ne znam. Ako je bila manijakalna depresij, onda je reč o samoubistvu. Neutral

To zaista ne znam ali pošto joj se deda ubio u pitanju je nasledna depresija a ne stečena, a koliko znam nasledne depresejije spadaju u manične ili manijakalne a po naglim promenama raspoloženja koje su opisivali njeni prijatelji meni liči na tu vrstu depresije ali kao što rekoh nemam pouzdan izvor već je ovo za mene logično razmišljanje.

Deda se ubio jer je oboleo od sifilisa. Zahvatio i mozak...
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sub Avg 01, 2009 9:40 pm

hajkula ::
DUH ::
Astrotanja ::Duše, znaš li ti,koja je bila tačna dijgnoza njene bolesti, ili neko od vas? Ja priznajem ne znam. Ako je bila manijakalna depresij, onda je reč o samoubistvu. Neutral

To zaista ne znam ali pošto joj se deda ubio u pitanju je nasledna depresija a ne stečena, a koliko znam nasledne depresejije spadaju u manične ili manijakalne a po naglim promenama raspoloženja koje su opisivali njeni prijatelji meni liči na tu vrstu depresije ali kao što rekoh nemam pouzdan izvor već je ovo za mene logično razmišljanje.

Deda se ubio jer je oboleo od sifilisa. Zahvatio i mozak...

Svejedno i Al Kapone je imao sifilis pa se nije ubio
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  hajkula Sub Avg 01, 2009 9:43 pm

Zavisi koji je stadijum, i Merlinkin deda je mladji od Kuma
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  hajkula Sub Avg 01, 2009 9:44 pm

htedoh reci, medicina napreduje a zavisi i koliko bolesnik moze sebi da priusti sto se lecenja tice
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  hajkula Sub Avg 01, 2009 9:52 pm

Sto se bolesti majke MM tice...

Citala sam jednu knjigu, razvoj radia, sirenje, jacanje monopola jednog lika nad radio stanicama u Americi... o filmu (snimanja, ukrupnjavanje studija, propadanje jednih, nicanje drugih), prvi koraci TV-a, prve mreze TV u Americi... period izmedju 1 i 2 svetskog rata, 2. sv rat i sve negde do 70 i neke godine... konzervativizam i dekadencija drustva, svest o znacaju reklama, marketingu....

Seks, droga, alkohol... centar paznje - ljudi u medijima, filmu, novinske kuce njihov svet...
U jednom delu se opisuje garderoberka, njena cerka...
btw
Garderoberka nije bila luda, otac deteta je ,,spakovao,, jer je insistirala da prizna dete... dete... detalji, situacije, su vrlo slicni zivotu MM...
Pominju se i drugi likovi, druga imena ali prepoznatljivi po opisu...
Ima na netu u pdf formatu
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sub Avg 01, 2009 9:58 pm

hajkula ::htedoh reci, medicina napreduje a zavisi i koliko bolesnik moze sebi da priusti sto se lecenja tice

Što si navalila na MM kao da ti je rodjaka ili idol, ja sledim logiku činjenica nevezano za astrologiju a astrologija to pokriva. jel nam ovo MA 180 MA
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  hajkula Sub Avg 01, 2009 10:45 pm

sto se vise pozivas na astrologiju, vise je (se, svoju teoriju) rusis Cool
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  hajkula Sub Avg 01, 2009 10:46 pm

u njenom horoskopu, 8 kuca ukazuje na ubistvo

teorija zavere
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Sub Avg 01, 2009 10:55 pm

hajkula ::u njenom horoskopu, 8 kuca ukazuje na ubistvo

teorija zavere

MA u 8 je nasilna smrt, a od koga , od SO a to je ona sama (SO vladar ASC) e ta tvoja VE u 5 sa NE svuda vidi zaveru amože i romantika
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Ned Avg 02, 2009 12:16 am

Ej, ljudi... sad naleteh,citam malo Dupora, i gle... Kaze Merlin Monro je imala Marsa u 12
affraid Sta sad????
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 7 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu