Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merlin Monro

+8
mrs_r
Tajna
-menora-
Izida
hajkula
DUH
Astrotanja
Strelica
12 posters

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Ned Avg 02, 2009 12:18 am

Strelica ::Ej, ljudi... sad naleteh,citam malo Dupora, i gle... Kaze Merlin Monro je imala Marsa u 12
affraid Sta sad????

Pa probaj da naštimaš natal sa MA u 12 pa da vidimo
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Ned Avg 02, 2009 12:20 am

DUH ::Pa probaj da naštimaš natal sa MA u 12 pa da vidimo

More znas sta... stimaj malo ti, rastimovaces se sav od ne postavljanja natala... Kako da je namestim, na koliko, jbg...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Ned Avg 02, 2009 12:21 am

Strelica ::
DUH ::Pa probaj da naštimaš natal sa MA u 12 pa da vidimo

More znas sta... stimaj malo ti, rastimovaces se sav od ne postavljanja natala... Kako da je namestim, na koliko, jbg...
Jel me zezaš ili stvarno ne umeš ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Ned Avg 02, 2009 12:25 am

DUH :: Jel me zezaš ili stvarno ne umeš ?

Pa zezam se, ali ne za to... Na koji stepen da joj namestim asc- da se ne bunis ko za ovaj, kad joj budemo radili i tranzite Laughing secas se, znas na sta aludiram? Ma nebitno... Na koliko stepeni, sta ti mislis?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Ned Avg 02, 2009 12:29 am

Strelica ::
DUH :: Jel me zezaš ili stvarno ne umeš ?

Pa zezam se, ali ne za to... Na koji stepen da joj namestim asc- da se ne bunis ko za ovaj, kad joj budemo radili i tranzite Laughing secas se, znas na sta aludiram? Ma nebitno... Na koliko stepeni, sta ti mislis?

Stavu vreme 00,57 am a sve ostalo isti, ja ne umem da postavim natal ali ovoje vreme
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Ned Avg 02, 2009 12:51 am

DUH ::Stavu vreme 00,57 am a sve ostalo isti, ja ne umem da postavim natal ali ovoje vreme

Evo stavila sam, mada je on u tom delu "vise planeta u 12" pomenuo samo Marsa, ne razumem... Al ajde, drugacije i ne moze, ako je Mars u 12.
Evo karte sa sve tranzitima za 05.08.1962...
http://www.fotorola.com/uploads/acafd18fac.gif
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Ned Avg 02, 2009 12:53 am

Strelica ::
DUH ::Stavu vreme 00,57 am a sve ostalo isti, ja ne umem da postavim natal ali ovoje vreme

Evo stavila sam, mada je on u tom delu "vise planeta u 12" pomenuo samo Marsa, ne razumem... Al ajde, drugacije i ne moze, ako je Mars u 12.
Evo karte sa sve tranzitima za 05.08.1962...
http://www.fotorola.com/uploads/acafd18fac.gif

Ajde molim te stavi onu normalnu kartu ova mi nije pregledna, molim te...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Ned Avg 02, 2009 1:53 am

DUH ::Ajde molim te stavi onu normalnu kartu ova mi nije pregledna, molim te...
Kako nije pregledna, samo, kad je otvoris, pozicioniraj se na nju, da se uveca...
http://www.fotorola.com/uploads/acafd18fac.gif
A ti mora da si mislio na onu bez tranzita...
evo i nje...
http://www.fotorola.com/uploads/d8851b1875.gif
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Ned Avg 02, 2009 11:39 am

Strelica ::
DUH ::Ajde molim te stavi onu normalnu kartu ova mi nije pregledna, molim te...
Kako nije pregledna, samo, kad je otvoris, pozicioniraj se na nju, da se uveca...
http://www.fotorola.com/uploads/acafd18fac.gif
A ti mora da si mislio na onu bez tranzita...
evo i nje...
http://www.fotorola.com/uploads/d8851b1875.gif

Opet ista stvar samo možda čak i jasnija za suicid,

- MO u 12 - duša boli, suicid
- MO 180 NE u 6p - trovanje psihe i lekovima
- SO 0 ME u 3p - svesno
- SO - vladar 6p i NE
- NE 180 JU - oba vladara ASC u sukobu još JU12p i NE6p
- SO 90 MA - aspekt koji ruši život, ona je SO - suicid svesni jer je SO u 3p i još konjukcija ME
- vladar 8 MA u 12p 0 ASC
- ASC izmedju 2 malefika na maloj razdaljini ne daje dug život a i MA i UR govore o nasilju, UR je uglavno vezan za suicid.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Astrotanja Ned Avg 02, 2009 3:17 pm

Duše o. k. je sve što si naveo. dodala bih još za Merlinku da je njeno sunce u Blizancima i Merkur vl. tog sunca pokazatelj te njene dvostruke ličnosti, jedne u javnosti, a druge privatno. Ona ejste bila slavn, obožavana diva, ali je bila i emptivno labilna, psihički bolesna osoba. Depresija je bilo, ali pretpostavljam i šizofrenije.
Merkur je takođe u Blizancim i ona je sa jedne stran imala zakazano venčanje i trebala da se uda, pa bi logično bilo da je bila srećna, emotivno ispunjena, zadovoljna zbog ljubavi, a ona je imala psihičke probleme, bila izgubljena i koristila je seditive i bežala od problema koje je imala. To meni nalikuje podvojenosti ličnosti. Priznajem nisam videla ni jedan horoskop šizofreničara. Ako neko zna,molila bih da ga postavi, jer me zanima kako izgleda, može i više primera.
Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Ned Avg 02, 2009 3:28 pm

Astrotanja ::Duše o. k. je sve što si naveo. dodala bih još za Merlinku da je njeno sunce u Blizancima i Merkur vl. tog sunca pokazatelj te njene dvostruke ličnosti, jedne u javnosti, a druge privatno. Ona ejste bila slavn, obožavana diva, ali je bila i emptivno labilna, psihički bolesna osoba. Depresija je bilo, ali pretpostavljam i šizofrenije.
Merkur je takođe u Blizancim i ona je sa jedne stran imala zakazano venčanje i trebala da se uda, pa bi logično bilo da je bila srećna, emotivno ispunjena, zadovoljna zbog ljubavi, a ona je imala psihičke probleme, bila izgubljena i koristila je seditive i bežala od problema koje je imala. To meni nalikuje podvojenosti ličnosti. Priznajem nisam videla ni jedan horoskop šizofreničara. Ako neko zna,molila bih da ga postavi, jer me zanima kako izgleda, može i više primera.
Smile

Pa iskren da budem, nisam ni ja video horoskop nekog šzofreničara a nemam ni u bližoj ni u daljoj familiji takav primer da pa da se raspitam a ni medju prijateljima ili poznanicima ali ako vam budu trebali primeri alkoholičara ili narkomana, to mogu da nadjem.

Nego ja mislim da ovaj horoskop sa Ribama u podznaku više joj odgovara jer setite se samo njenih pospanih očiju i onog tipično Ribljeg pogleda a da ne pričam o njenim atributima (oblinama) koje sam vidjao kod ženskih riba ili visinu i težinu kod muških, naravno uz još nešto
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Gawain Pon Avg 03, 2009 1:33 am

Ja znam dva horoskopa osoba sa psihozom(paranoidna psihoza i bipolarni poremecaj). Ali mogu ih poslati samo privatnom porukom.

Ugrozen Mesec u vazdusnom znaku(aflikcije Saturna ili Neptuna) i naravno-Merkur ugrozen Neptunom, vladar u debilitaciji, ali sto je takodje vrlo zanimljivo-naglasen Uran, i vazdusni element koji preovladjuje-on je Bik /Vaga sa Mesecom u Blizancima, a ona Blizanac/ Vaga sa Mesecom u Vodoliji.

Sizofrenija je stari termin. Sada su sve to psihoze razlicitog tipa.

Duse, pozdrav od prijateljice!

Videh Mileninu izlozbu bez tebe.
Zenska izlozba, bolje da me ne vidis kako cmizdrim(uvek placem na njenim izlozbama).

Gawain

Broj poruka : 28
Datum upisa : 18.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Astrotanja Pon Avg 03, 2009 1:46 am

Gawain pošalji mi te horoskope kroz pp.

sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Pon Avg 03, 2009 1:48 am

Ja ne bih postavljala natale, ali obavezno je Uran sa Suncem i Mesecom, Neptun isto i jako cesto vladar 12. na asc. Merkur nije uvek tako los...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  hajkula Pon Avg 03, 2009 2:52 pm

Ona je tipisna lavica u asc. Taj pospani izgled je neptun na asc. Mesec, jupiter u Dc a opozicija neptun je masovna histerija, kako narod reaguje na nju. Sunce i merkur u Mc je kako je vide, kao ranjivu, i mladoliku, kao zena-dete je dozivljavaju uz sav seksipil kojim je zracila, kao naivnu... To je i njena zelja za ucenjem.

Ono sta sam citala, trazila po netu i jednu knjigu skinula sa neta slucajno, cak i u nekim filmovima o zivotu u Americi u tom vremenu, u nekim epizodicama se pojavljuje kao neki bezimeni lik, a jasna asocijacija na lik MM... Zakljucila sam (vrlo opravdano poverovala u sumnju) da je njen pravi otac mocna osoba, jevrejin ciji je deda (njen pradeda) dosao iz istocne nemacke i bio uspesan, a sin jos uspesniji. Njen otac se na neki nacin takmicio sa svojim ocem, jer cega god da se uhvati, stvori pare. Njen otac je zavrsio odlican fakultet u Americi. Ozenio je cerku vlasnika poznatih novina. Vec je i sam imao planove i nesto novca To je njen pravi otac o kome se nije znalo u javnosti i njena ambicija da mu bude ravna. On kasnije shvata vaznost informacija, reklame-marketinga siri mrezu radio stanica, kupuje, preuzima, stvara mrezu TV stanica... Dosta je putovao, umeo je da namirise novac, izuzetno inteligentan, boravio je u Evropi u vreme II sv rata, na pocetku i kasnije, otvorio dopisnistvo, da se licno uveri i da ima informacije iz prve ruke, prijavio se u rat a rasporedili ga i dali mu svu podrsku vrhovi americke vojske, americke bezbednosti, sam predsednik... da skuplja informacije.
Odatle da je tajna sluzba i nju cuvala, neka prijateljstva sa njima.
Majka joj je prsla posto je postao udovac, (njegova zena stradala u nekom sado-mazo odnosu sa ljubavnikom) kada se ponovo ozenio.
Njenu majku na neki nacin on gura u drogu, alkohol... laze je. On uz dvoje dece u braku, ima jos vanbracne. U pocetku ne veruje da je on otac ali kada se uveri iz daleka prati i pomogne ali i sam burno zivi, putuje...
Njegovi sin i cerka iz braka su u incestu... Sin se kao zeni da bi se izvukao iz tog odnosa, gine kao pilot. Nesto je i cerka u nekim tragicnim okolnostima, ne mogu bas da se setim... (To bi bili MM brat i sestra po ocu).
Otac tada se vise zainteresuje za svoju decu vanbracnu. On salje reportera u tu fabriku aviona*.
U detinjstvu MM... otac je svoju ljubavnicu povezao a (kasnije ih i ozenio) za svog novinara - geja da bi to sakrio od javnosti (dve muve jednim udarcem).
E, sada, mozda je tu i previse koincidencija ali to je onda stvarno previse. Knjiga je pisana kao dokument stvaranja medija, biografski o osnivacu prvih mreza... nije neki veliki tiraz. Tu je i borba za, oko, sa informacijama, shvatanje i uverenje da onaj ko ima informacije, ima moc. Vrlo surove borbe. Krajnja dekadencija i u javnosti surovi konzervativizam.

*prica da je MM otkrio reporter u fabrici aviona gde je radila na farbanju nekih delova
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Strelica Pon Avg 03, 2009 3:19 pm

Pa i ja sam gotovo sigurna da je Lav u podznaku, ali se prosto bojim, s obzirom da je Dupor rekao da ima Marsa u 12 Laughing
Ne bi on nama zamerio, kad bi smo mi imali jake argumente, kao sto su ovi prethodni...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  hajkula Pon Avg 03, 2009 4:15 pm

Strelica ::Pa i ja sam gotovo sigurna da je Lav u podznaku, ali se prosto bojim, s obzirom da je Dupor rekao da ima Marsa u 12 Laughing
Ne bi on nama zamerio, kad bi smo mi imali jake argumente, kao sto su ovi prethodni...

Zato me zanima u kom kontekstu. Moja iskustva sa Duporovim tekstovima, sa vidjenjem Milje Vujanovic, Gorana Milekica, Pedje Radovica... da kada analiziraju, prosto kazu za mars u ribama - mars u 12. Sad, mozda je Dupor decidno to rekao, ne znam.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  DUH Uto Avg 04, 2009 9:04 am

hajkula ::
Strelica ::Pa i ja sam gotovo sigurna da je Lav u podznaku, ali se prosto bojim, s obzirom da je Dupor rekao da ima Marsa u 12 Laughing
Ne bi on nama zamerio, kad bi smo mi imali jake argumente, kao sto su ovi prethodni...

Zato me zanima u kom kontekstu. Moja iskustva sa Duporovim tekstovima, sa vidjenjem Milje Vujanovic, Gorana Milekica, Pedje Radovica... da kada analiziraju, prosto kazu za mars u ribama - mars u 12. Sad, mozda je Dupor decidno to rekao, ne znam.

Koji god horoskop da uzmete, on se ubila.....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Gawain Sre Avg 05, 2009 5:16 pm

Izvini sto kasnim, draga Astrotanja. Evo, saljem ti podatke.

Gawain

Broj poruka : 28
Datum upisa : 18.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Natalna karta Merilin Monro

Počalji  logos Sre Apr 16, 2014 12:59 pm

Natalna karta:

Merlin Monro - Page 8 PEne4vY

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Merlin Monro - Page 8 Empty Re: Merlin Monro

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu