Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

+6
Milica
Snezana
Čarobnica
Izida
Strelica
DUH
10 posters

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  DUH Uto Jul 21, 2009 10:36 pm

20.09.2009 u Beogradu je zakazana GEY PARADA ili kako to oni zovu "Paradaponosa" a šta je tu interesantno, ništa osim homo aspekata tog dana nad Beogradom, bar 3 jaka i 2 sporedna aspekta, pa koga interesuje neka pogleda koliko tu nema slučajnosti čak i kada je takav dan u pitanju....

Evo i karte...
http://www.fotorola.com/uploads/4a02ca0d05.gif
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Strelica Uto Jul 21, 2009 11:06 pm

DUH ::20.09.2009 u Beogradu je zakazana GEY PARADA ili kako to oni zovu "Paradaponosa" a šta je tu interesantno, ništa osim homo aspekata tog dana nad Beogradom, bar 3 jaka i 2 sporedna aspekta, pa koga interesuje neka pogleda koliko tu nema slučajnosti čak i kada je takav dan u pitanju....

Kad pocinje,gde je 7. i 10.?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  DUH Uto Jul 21, 2009 11:16 pm

Strelica ::
DUH ::20.09.2009 u Beogradu je zakazana GEY PARADA ili kako to oni zovu "Paradaponosa" a šta je tu interesantno, ništa osim homo aspekata tog dana nad Beogradom, bar 3 jaka i 2 sporedna aspekta, pa koga interesuje neka pogleda koliko tu nema slučajnosti čak i kada je takav dan u pitanju....

Kad pocinje,gde je 7. i 10.?


Javili su večeras na dnevniku da je u Beogradu 20.09.2009 a na nebu VE 180 NE - MA 90 MO - SO 0 SA 0 ME 180 UR i dva polukvadrata VE sa MO i MA
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Strelica Uto Jul 21, 2009 11:32 pm

DUH ::
Strelica ::
DUH ::20.09.2009 u Beogradu je zakazana GEY PARADA ili kako to oni zovu "Paradaponosa" a šta je tu interesantno, ništa osim homo aspekata tog dana nad Beogradom, bar 3 jaka i 2 sporedna aspekta, pa koga interesuje neka pogleda koliko tu nema slučajnosti čak i kada je takav dan u pitanju....

Kad pocinje,gde je 7. i 10.?




Javili su večeras na dnevniku da je u Beogradu 20.09.2009 a na nebu VE 180 NE - MA 90 MO - SO 0 SA 0 ME 180 UR i dva polukvadrata VE sa MO i MA

Cek,cek... Sta radi Ju? Mesecu,recimo...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  DUH Sre Jul 22, 2009 11:03 am

Strelica ::
DUH ::
Strelica ::
DUH ::20.09.2009 u Beogradu je zakazana GEY PARADA ili kako to oni zovu "Paradaponosa" a šta je tu interesantno, ništa osim homo aspekata tog dana nad Beogradom, bar 3 jaka i 2 sporedna aspekta, pa koga interesuje neka pogleda koliko tu nema slučajnosti čak i kada je takav dan u pitanju....

Kad pocinje,gde je 7. i 10.?




Javili su večeras na dnevniku da je u Beogradu 20.09.2009 a na nebu VE 180 NE - MA 90 MO - SO 0 SA 0 ME 180 UR i dva polukvadrata VE sa MO i MA

Cek,cek... Sta radi Ju? Mesecu,recimo...



MO 120 JU ali vladar MO je VE 180 NE plus oni gore aspekti koje sam naveo
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Strelica Sre Jul 22, 2009 1:22 pm

A cini mi se da Ma pravi kvadrat... nece valjda biti "guzve",nadam se da ce konacno i ovde ti ljudi moce mirno da zive...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 9:17 am

Strelica ::A cini mi se da Ma pravi kvadrat... nece valjda biti "guzve",nadam se da ce konacno i ovde ti ljudi moce mirno da zive...

Imaš dosta aspekata tog dana koji upućuju na homoseksualnost MO 90 MA - VE 180 NE - SO 0 SA 0 ME - ova konjukcija Sunca i Saturna se često nalazi u horoskopima muških homo a Merkur je tu samo pridodao svojim prisustvom a ovoj konjukciju može se dodati i 180 UR, ali ima ima manje važnih aspekata kao polukvadrat VE i MA - VE iMO
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 3:09 pm

DUH ::Imaš dosta aspekata tog dana koji upućuju na homoseksualnost MO 90 MA - VE 180 NE - SO 0 SA 0 ME - ova konjukcija Sunca i Saturna se često nalazi u horoskopima muških homo a Merkur je tu samo pridodao svojim prisustvom a ovoj konjukciju može se dodati i 180 UR, ali ima ima manje važnih aspekata kao polukvadrat VE i MA - VE iMO

Nemoj se ljutiti,ili ne daj Boze pomisliti da te napadam stalno,ali prosto nekako ne mogu da izdrazim. Ne mislis li da u 21.veku kad vidis ddevojku koja se ne sminka i ne doteruje,kao ove devojke danas,mesi hleb,nigde ne izlazi,sama pravi sampon za kosu a u 25 misli da joj je rano za sex,ne mislis li da ona nema "upliv Urana",jer je to definitivno "neobicno" za danasnje vreme a kad neobicnost vec pripisujes samo Uranu,ako sam razumela
Jeste na neki nacin neobicno,voleti isti pol,ali ne vidim ni bas zasto,volimo ga i ti i ja,samo sto nemamo sex sa njima lol! citaj: salim se!
A sto se tice Meseca i Marsa,ajde mi objasnimja nisam sretala a to su mi "jajveci" klijenti...hahahah zasto,majku mu...
Ove gore navedene aspekte,sve do jednog ima moj otac affraid neeeeeee lol! jadna moja majka Sad
Salim se,ali mislim da ti aspekti koje si naveo samo mogu da "potpomognu" mislim na Ve-Ne a za Me-Ur se slazem...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 3:50 pm

Strelica ::
DUH ::Imaš dosta aspekata tog dana koji upućuju na homoseksualnost MO 90 MA - VE 180 NE - SO 0 SA 0 ME - ova konjukcija Sunca i Saturna se često nalazi u horoskopima muških homo a Merkur je tu samo pridodao svojim prisustvom a ovoj konjukciju može se dodati i 180 UR, ali ima ima manje važnih aspekata kao polukvadrat VE i MA - VE iMO

Nemoj se ljutiti,ili ne daj Boze pomisliti da te napadam stalno,ali prosto nekako ne mogu da izdrazim. Ne mislis li da u 21.veku kad vidis ddevojku koja se ne sminka i ne doteruje,kao ove devojke danas,mesi hleb,nigde ne izlazi,sama pravi sampon za kosu a u 25 misli da joj je rano za sex,ne mislis li da ona nema "upliv Urana",jer je to definitivno "neobicno" za danasnje vreme a kad neobicnost vec pripisujes samo Uranu,ako sam razumela
Jeste na neki nacin neobicno,voleti isti pol,ali ne vidim ni bas zasto,volimo ga i ti i ja,samo sto nemamo sex sa njima lol! citaj: salim se!
A sto se tice Meseca i Marsa,ajde mi objasnimja nisam sretala a to su mi "jajveci" klijenti...hahahah zasto,majku mu...
Ove gore navedene aspekte,sve do jednog ima moj otac affraid neeeeeee lol! jadna moja majka Sad
Salim se,ali mislim da ti aspekti koje si naveo samo mogu da "potpomognu" mislim na Ve-Ne a za Me-Ur se slazem...

Ništa ja ne tvrdim ali zar ne misliš da da to sigurno nije slučajnost, homo parada baš na dan koji vrvi od homo aspekata (mogućih).

Osim toga ako ovi aspekti u individualnom horoskopu ne dotiču direktno polja pa znake koji se odnose na sex, tada imaju sigurno drugo značenje, osim toga mnogi ako ne i većina nikada javno neće da se deklarišu po tom pitanju ali kod deklarisanih homoseksualaca ćeš sigurno naći neki od ovih aspekata a ima ih još, samo je važno u koja polja padaju.

Recimo AQ na vrhu 5p skoro sigurno će doneti makar izlet u mladosti u te vode ili samo UR u 5p to sam proverio, ili aspekt kod jednog mog druga MO na 3 TA 180 NE čak nije ni u poljima vezanim za ljubav ili seks (osim znaka) već je ta opozicija u 3 i 9 pa je imao homoseksualno iskustvo ali je uvek imao i devojku ili ženu.

Jedino mi nije mnogo logičnije SO 0 SA da u muškom često nosi homoseksualnost, Dupor je to naveo kao kuriozitet jer sam stekao utisak da ni njemu nije najlogičnije ali da je SA takodje po tom pitanju perverzan jeste.

A što se tiče devojke iz tvog primera pre bih to pripisao Saturnu.....

Pogledaj aforizme Dupora i videćeš da nekad takav aspekt ne donese homo sklonosti nego promiskuitet ili varanje ili već nešto nemoralno po ljudskim opšte prihvaćenim normama kojih se ionako retko ko pridržava, znači u ličnom horoskopu treba dobro proučiti na šta se odnosi
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 4:05 pm

DUH ::Ništa ja ne tvrdim ali zar ne misliš da da to sigurno nije slučajnost, homo parada baš na dan koji vrvi od homo aspekata (mogućih).

Osim toga ako ovi aspekti u individualnom horoskopu ne dotiču direktno polja pa znake koji se odnose na sex, tada imaju sigurno drugo značenje, osim toga mnogi ako ne i većina nikada javno neće da se deklarišu po tom pitanju ali kod deklarisanih homoseksualaca ćeš sigurno naći neki od ovih aspekata a imaih još, samo je važno u koja polja padaju.

Recimo AQ na vrhu 5p skoro sigurno će doneti makar izlet u mladosti u te vode ili samo UR u 5p to sam proverio, ili aspekt MO na 3 TA 180 NE čak nije ni u poljima vezanim za ljubav ili seks kod jednog mog druga već je ta opozicija u 3 i 9 pa je imao homoseksualno iskustvo ali je uvek imao i devojku ili ženu.

Jedino mi nije mnogo logičnije SO 0 SA da u muškom često nosi homoseksualnost, Dupor je to naveo kao kuriozitet jer sam stekao utisak da ni njemu nije najlogičnije ali da je SA takodje po tom pitanju perverzan jeste.

A što se tiče devojke iz tvog primera pre bih to pripisao Saturnu.....

Pogledaj aforizme Dupora i videćeš da nekad takav aspekt ne donese homo sklonosti nego promiskuitet ili varanje ili već nešto nemoralno po ljudskim opšte prihvaćenim normama kojih se ionako retko ko pridržava, znači u ličnom horoskopu treba dobro proučiti na šta se odnosi

Znas kako... Ako si hteo da kazes da mi je cale imao izlete sa deckima u mladosti,posto ima veze sa poljima... cisto sumnjam,cak mogu da tvrdim da nije...
A sto se tice aspekata za taj dan,ja bih to pripisala konjukciji Jupitera i Neptuna u trigonu sa Mesecom,pogotovo sto je njihov dispozitor otisao u Ribe u opoziciju sa Saturnom u konjukciji sa Merkurom...
A devojka je "jaka" Vodolija sa asc-om u Blizancima...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 4:08 pm

I sta si navalio sa tim aforizmima Laughing vecina nas je to procitala i slazem se da on treba da bude "baza",ali ne zaboravi kad je on rodjen!!!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 4:36 pm

Strelica ::I sta si navalio sa tim aforizmima Laughing vecina nas je to procitala i slazem se da on treba da bude "baza",ali ne zaboravi kad je on rodjen!!!

Otkud ja mogu bilo šta da tvrdim za tvog ćaleta, a ako je DUpor te aforizme pisao pre 50 godina zašto onda svim aspektima i planetama ne promenimo značenje i zaboravimo Dupora, iako smo svi učili iz njegovih knjiga, mislim po tebi ispada da ćemo selektivno birati, kao sve važi samo aspekti za homoseksualnost ne važe, osim toga ako je MO 90 ili 180 0 MA i kroz sve vekove bio aspekt za homoseksualnost, po tebi ispada da se sada u seksu homo opredeljenici drugačije seksualno izražavaju pa ovaj aspekt se ne odnosi na njih....

I slučajno će baš na taj dan parade biti VE 180 NE i SO 0 SA mislim mnogo slučajnosti za negiranje

A da za devojku, možda možemo da kažemo i da je suvladar Vodolije Saturn i da je on iz nekog razloga nadjačao Uran
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Izida Čet Jul 23, 2009 4:51 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 7:44 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 5:00 pm

DUH ::Otkud ja mogu bilo šta da tvrdim za tvog ćaleta, a ako je DUpor te aforizme pisao pre 50 godina zašto onda svim aspektima i planetama ne promenimo značenje i zaboravimo Dupora, iako smo svi učili iz njegovih knjiga, mislim po tebi ispada da ćemo selektivno birati, kao sve važi samo aspekti za homoseksualnost ne važe, osim toga ako je MO 90 ili 180 0 MA i kroz sve vekove bio aspekt za homoseksualnost, po tebi ispada da se sada u seksu homo opredeljenici drugačije seksualno izražavaju pa ovaj aspekt se ne odnosi na njih....

I slučajno će baš na taj dan parade biti VE 180 NE i SO 0 SA mislim mnogo slučajnosti za negiranje

A da za devojku, možda možemo da kažemo i da je suvladar Vodolije Saturn i da je on iz nekog razloga nadjačao Uran

Pa,majka mu stara,s tobom covek ne moze "fino",pa ci ja u stilu svog Me... Otvoricemo novu temu "o astrolozima" se moze zvati,ok? Pa cemo tamo o svima,naravno prvo o Duporu... A sad mi objasni,ono sto sam te zamolila u proslom postu,ali skolski,molim te,ne sprdam se,ja sigurno nisam ni videla natala koliko si ti uradio,duplo si stariji od mene,koliko iskustva vise imas mogu i da zamilim. Ne budi sebican,lako je nama da naglabamo,ovde je puno ljudi koji svracaju mozda bas da "provale: ove aspekte o kojima pricamo,pa hajde da bar nesto zakljucimo,ako ne zbog nas dvoje,onda zbog njih. Ok?
Dakle,zasto Mo-Ma i Zasto Sa-So? Kako bi TI to jednostavno objasnio,koja je logika?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 5:03 pm

I sto se tice aspekata za gay paradu,ja sam lepo rekla i zato i reagovala. Da li ce biti guzve a da li ima aspekata koji ukazuju na "njihov skup",pa naravno i to sam objasnila. Kako ja vidim,ti kako ti vidis i zato te i pitam to sto te pitam. Nadam se da sam sad bila decidnija...

P.S. U TVOM PRVOM POSTU SAM POSTAVILA I KARTU,POSTO SI TI LENJ!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 7:01 pm

Strelica ::I sto se tice aspekata za gay paradu,ja sam lepo rekla i zato i reagovala. Da li ce biti guzve a da li ima aspekata koji ukazuju na "njihov skup",pa naravno i to sam objasnila. Kako ja vidim,ti kako ti vidis i zato te i pitam to sto te pitam. Nadam se da sam sad bila decidnija...

MO (ženski princip) 90 (ne trpi) MA (muški princip) i šta ti ostaje isti pol
SO (prirodni vldara 5 polj) 0 (sklon) SA (muška planete) -ovo se odnosi na muškarce ne na žene

Možeš i ovako logično da posmatraš ali nije dovoljan jedan aspekt pa da zaključiš da je neko homo, Dupor kaže nekad je potrebno i 3 do 4 aspekta.

Inače mislim da se značenje aspekata menja kroz vreme ali konkretno za seks ne verujem jer u seksu nema ničeg novog u odnosu na prvobitnu zajednicu, seks je seks i aspekti se tu ne menjaju jer nema ničeg novog u seksu čega nije bilo recimo pre 1000 godina.

I predložio bih ti da ti i ja prekinemo diskusiju na ovu temu jer po mome ma koliko negirali šta su Dupor, Milekić i ostali rekli na nebu su tog dana baš ti "ZASTARELI" aspekti i meni je to dovoljno da potvrdi moje iskustvo, tvoje mišljenje je drugačije i ja ne želim da te ubedjujem, čak kažem i da tvoj zaključak samo logično dopunjuje moje mišljenje.

Mislim ja se povlačim iz diskusije jer ćemo samo vrteti u krug svoje mišljenje a ja ne želim nikog da ubedjujem, idemo dalje...

Ti si rekla šta misliš, ja sam rekao šta mislim, ne slažemo se, i gotovo, svako ima pravo da veruje u svoje mišljenje....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 7:07 pm

DUH ::Inače mislim da se značenje aspekata menja kroz vreme ali konkretno za seks ne verujem jer u seksu nema ničeg novog u odnosu na prvobitnu zajednicu, seks je seks i aspekti se tu ne menjaju jer nema ničeg novog u seksu čega nije bilo recimo pre 1000 godina.

Imas li ti redovan sex lol! Pa nemoj me zezati! SVE SE MENJA!!! Pa i to.

A sto se tice diskusije,ok.Prekidamo je,i ako je nije ni trebalo biti,jer sam ja htela samo,opet ponavljam,DA UTVRDIM HOCE LI BITI PICVAJZA A NE DA LI NA TAJ DAN POSTOJE ASPEKTI,KOJI UKAZUJU NA SKUP,HOMOOPREDELJENIH,NARAVNO DA IH IMA!!! Sta ces vise Sunce,kao dispozitor Venere u opoziciji sa Uranom i Merkur (u Devici jos) isto sa Uranom,pa Mesec-Ju,iz njihovih natala,obicno u opoziciji,transformisali se u trigon (pomocu Ju i Ne,ali i Plutona u Jarcu) i ost...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 7:17 pm

Strelica ::
DUH ::Inače mislim da se značenje aspekata menja kroz vreme ali konkretno za seks ne verujem jer u seksu nema ničeg novog u odnosu na prvobitnu zajednicu, seks je seks i aspekti se tu ne menjaju jer nema ničeg novog u seksu čega nije bilo recimo pre 1000 godina.

Imas li ti redovan sex lol! Pa nemoj me zezati! SVE SE MENJA!!! Pa i to.

A sto se tice diskusije,ok.Prekidamo je,i ako je nije ni trebalo biti,jer sam ja htela samo,opet ponavljam,DA UTVRDIM HOCE LI BITI PICVAJZA A NE DA LI NA TAJ DAN POSTOJE ASPEKTI,KOJI UKAZUJU NA SKUP,HOMOOPREDELJENIH,NARAVNO DA IH IMA!!!

Šta se u samoj izvedbi seksa bilo koje orjentacije promenilo ????????????

Legalizacija nema veze sa ovim, JU 120 MO samo pokazuje da će legalizovati homoseksualizam JU (zakon) u AQ (homo) 120 (legalizacija) MO (narod) u LI (ljubavni partneri, brak)

Neće biti pičvajza JU je dobar sa MO (narod) a MA (slab)
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 7:36 pm

DUH ::Šta se u samoj izvedbi seksa bilo koje orjentacije promenilo ????????????

Legalizacija nema veze sa ovim, JU 120 MO samo pokazuje da će legalizovati homoseksualizam JU (zakon) u AQ (homo) 120 (legalizacija) MO (narod) u LI (ljubavni partneri, brak)

Neće biti pičvajza JU je dobar sa MO (narod) a MA (slab)

Bravo!!! Vidis da mozes da budes konkretan,samo kad hoces a hoces,kad te neko dzarne,sto govori da volis da se igras i da ti DUH nije ostario i ja sam ponosna na tebe Laughing samo mi se ne svidja sto samo ja pristajem da "te dzarkam",ali sve zarad ovog foruma i konstruktivne diskusije! Hvala!
I ja verujem da ipak nece biti picvajza,ali bas zato sto je Ma slab,kako si rekao,na mestu je Meseca (bas narod),pa...videcemo...
A sto se tice "izvedbe"... Ako je za tebe "izvedba" samo "penetracija",onda si u pravu,nije se nista promenilo...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Čarobnica Čet Jul 23, 2009 7:48 pm

BUAHAHAHAHA, i ja sam tu:))) ali ja ne obraćam mnogo pažnju...ništa nisam čula, ništa nisam videla Very Happy Very Happy Very Happy lol! lol! lol!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 7:50 pm

DUSE,
Poslednju poruku sam ti obrisala. O tome u rubrici "druzenje van foruma",koju cu da otvorim,cim se Darko vrati sa odmora,kao jos neke...
A sto se tice penetracije... Sta da ti kazem... Isto se i hleb mesi,ali sad ih ima MILION vrsta...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 8:11 pm

Strelica ::DUSE,
Poslednju poruku sam ti obrisala. O tome u rubrici "druzenje van foruma",koju cu da otvorim,cim se Darko vrati sa odmora,kao jos neke...
A sto se tice penetracije... Sta da ti kazem... Isto se i hleb mesi,ali sad ih ima MILION vrsta...

Ali je hleb...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 8:42 pm

DUH ::Ali je hleb...

Pa,naravno,zato sam i rekla da nam je svima Dupor baza,ali...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  DUH Čet Jul 23, 2009 9:39 pm

Strelica ::
DUH ::Ali je hleb...

Pa,naravno,zato sam i rekla da nam je svima Dupor baza,ali...

Jel me ti zezaš ili stvarno misliš da aspekti za seks koji je takav od kad čovek postoji u svim oblicima, mislim na seks, mogu da se menjaju ?

Mislim seks je isti oduvek a aspekti se menjaju, pa pokri mi ovo logikom ali bez hleba nego direktno preko seksa....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Strelica Čet Jul 23, 2009 9:43 pm

DUH ::Jel me ti zezaš ili stvarno misliš da aspekti za seks koji je takav od kad čovek postoji u svim oblicima, mislim na seks, mogu da se menjaju ?

Mislim seks je isti oduvek a aspekti se menjaju, pa pokri mi ovo logikom ali bez hleba nego direktno preko seksa....

Boze,Boze,ili bi ti rekao Duse,Duse Laughing ti se bas oslanjas na mog Merkura,a? Twisted Evil E,pa i mene vuce,ali cu se pribrati... Zasto ne "hleb"? Za mene je to skoro isto...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

GEY PARADA 2009 u BEOGRADU Empty Re: GEY PARADA 2009 u BEOGRADU

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 5 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu