Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

12.kuca i njeni vladari

+32
sweety
Tanja1
Marina N
medgirl85
malkav
Nikolina
Black-Woman
jassna
skorpijica
Dunja
Natasha-77
nale777
katja1
Crnka88
tanjica
alea
suncevenera
Katarinaki
hajkula
Corto Maltese
lado06
Jane
Bambola
joki22
Astrotanja
Tina
DUH
Čarobnica
nolita
gernica
Izida
Strelica
36 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Strelica Sub Jul 25, 2009 3:09 pm

Evo ovde mozemo o 12.kuci i njenim vladarima...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Izida Sub Jul 25, 2009 3:17 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Strelica Sub Jul 25, 2009 3:20 pm

pandora* ::Jao..necu nista da napisem What a Face lol!

Ja ocekivala da ti napravis uvod i "osvetlas je"... pa ko ce,ako neces ti,imas sO U 12?! Pa jos i me,da pises,koliko volis Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  gernica Sub Jul 25, 2009 3:26 pm

XII kuca - podsvest, tajni neprijatelji...
Moje So u XII kao vl Asc, dispozitor So i XII kuce Mesec u Ovnu 120 Uran(vl VII) - od neprijatelja pravi prijatelja?!...
Ali, So kvadrat Plu iz IV, kako to tumaciti?
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  nolita Sub Jul 25, 2009 3:26 pm

kako je mom braci danas rockas, malo sam mu pogledat isla natal, i vidim u 12 kuci pluton u vagi,a 12 pocinje u djevici. pokusala sam malo proguglat, i sve sto sam nasla su neki tajanstveniji zivot, i neka fatalna veza, sex, ako sam dobro pokapirala...e i da, da prijatelj postane neprijatelj. on je stvarno drustvena osoba, bas voli da se svidi ljudima (naravno koji su njemu kao lavu bitni), i ne voli iznositi previse intimu, ali ne mogu reci da je zatvoren.
evo i njegovog natala, cini mi se da nema prestrasne aspekte plutona, u smislu zivotnih opasnosti,eventualno konjukcija s asc i pl90ve, kao tezi aspekt ili se varam?

https://s677.photobucket.com/albums/vv135/nolita1906/?action=view&current=brat.gif
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  gernica Sub Jul 25, 2009 3:31 pm

To So u XII bi trebalo predstavljati oca u podsvesti, pa oca koji je dalek, muza takodje ili nekog ko dolazi iz
daleka ili tamo odlazi, strano poreklo...
A, sta cu ja sa mojim ocem?
Sada mi jmc tranzitira oko Sunca - sta mogu da ocekujem?
Pogorsanje odnosa sa ocem, jer vec par meseci mu nabacujem na nos sve
greske koje je pravio u vezi mene i sve ga vise i vise kritikujem...
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Izida Sub Jul 25, 2009 3:37 pm

...


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:34 pm, izmenio ukupno 2 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Čarobnica Ned Jul 26, 2009 10:11 pm

Žali se meni drugarica kako joj tranzitni Saturn zadaje muke kroz 7. kuću i kako će kad krene kroz 8. da potkači 4 planete - Plutona koji joj je vladara So, Merkura vladara 5 i suvladara 7, konjunkciju So i Ur - So vladar 7., Uran vladar Asc...i nijednog momenta ni ona ni ja ne obratimo pažnju da joj je Saturn vladar 12.kuće...

Kao takav on će joj negde kroz život nositi stalno otežanja, prepreke , vraćati na nešto staro i od ranije poznato, terati je da ponavlja greške dok ne nauči neke lekcije...

šta on ustvari kao vladar 12. kuće može da donese?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  DUH Čet Avg 06, 2009 9:05 pm

gernica ::XII kuca - podsvest, tajni neprijatelji...
Moje So u XII kao vl Asc, dispozitor So i XII kuce Mesec u Ovnu 120 Uran(vl VII) - od neprijatelja pravi prijatelja?!...
Ali, So kvadrat Plu iz IV, kako to tumaciti?

Vladar 4p u 1p upućuje da ti je otac važna figura, što potvrdjuju i 3 planete u 4p ali SO 90 PL ukazuje na razna neslaganja s ocem ali moguća i pretnja ocu od opasnih likova ili tebi neka pretnja od oca, bilo kako on nije jednostavan i lak lik, to je čovek koji želi da dominira, strog i jak mada na prvi pogled može da imponuje (VE vrh 4p u LE).

Ipak meni ovo SO 90 PL može tebi doneti napad iz mraka (PL vlada 5p) ali kao da imaš sreće jer vladar 12p MO 120 SO
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Izida Čet Avg 06, 2009 10:48 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  DUH Čet Avg 06, 2009 10:56 pm

pandora* ::Iskreno meni se ni malo ne svidja sto mi SO u 12 kuci...vladalac jeste u 1 ali opet gle cuda u Ribama, uh kad bih mogla da menjam ovo Exclamation Question
Very Happy

Tebi je 12p dobro, ME SO 60 NE - SO 120 UR - SO 60 SA vladar tvog MA je VE u AQ čiji vladara UR 120 SO, nemaš čega da se brineš u vezi 12p
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Izida Čet Avg 06, 2009 11:27 pm

.
....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  DUH Čet Avg 06, 2009 11:42 pm

pandora* ::Da..ali mi vl.SO, SA radi 150 na taj MA u 8 i 180 na UR koji mi je vl ASC i PL u 7 pa sam u konfliktu s drugim ljudima cini mi se tako, ne bukvalan konflikt ali ocito da razumevanje ne postoji sad s cije strane ne bitno je ali problem postoji a kako imam ME90MA to me i cini agresivnom i kazem ti da sam musko verovatno bih bila u nekoj bandi hahaha...pa kao dete sam se tukla do iznemoglosti sve do srednje skole Embarassed i generalno se pitam uvek kolika je verovatnoca da ti rodjenjem vl. 5 i 7 upadnu u 12 e ovo me je uvek zanimalo
Very Happy


Tek preko SO koje ima dobar odnos sa svojim vladarem tvoj ME ima 90 MA tako da to nije direktno loš aspekt, već posredno.

A i ta VE 150 UR preko dispozitora jzadje na dobro, pa pričali smo o tome....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Izida Čet Avg 06, 2009 11:52 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Tina Pet Avg 07, 2009 12:48 am

Dvanesta kuca predstavlja i nase kumove.

Negde sam procitala da vladar 12-e u 12-oj donosi gubitak kumova. Ziva istina za mene.
Devojka koja mi je vencana kuma, par meseci posle tog vencanja otisla na Kipar (sada ko zna gde je) i totalno gubim kontakt sa njom. Moja drugarica iz najranijeg detinstva, sa kojom sam se druzila 30 godina, stanovale smo do skoro na istom spratu, poslala mi je pre 5 godina krstena kuma, nije proslo ni godinu dana od tog dogadjaju ona i ja se posvadjamo i vise se nismo pomirile. Ja vise sa nikim bliskim necu da se kumim tj. da neko blizak meni postane kum/kuma.
Tina
Tina

Broj poruka : 37
Godina : 52
Локација : Bgd
Datum upisa : 23.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Izida Pet Avg 07, 2009 12:51 am

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  DUH Pet Avg 07, 2009 9:05 am

Tina ::Dvanesta kuca predstavlja i nase kumove.

Negde sam procitala da vladar 12-e u 12-oj donosi gubitak kumova. Ziva istina za mene.
Devojka koja mi je vencana kuma, par meseci posle tog vencanja otisla na Kipar (sada ko zna gde je) i totalno gubim kontakt sa njom. Moja drugarica iz najranijeg detinstva, sa kojom sam se druzila 30 godina, stanovale smo do skoro na istom spratu, poslala mi je pre 5 godina krstena kuma, nije proslo ni godinu dana od tog dogadjaju ona i ja se posvadjamo i vise se nismo pomirile. Ja vise sa nikim bliskim necu da se kumim tj. da neko blizak meni postane kum/kuma.

12 polje simbolizuje kumove ali ne znači i gubitak kumova, tebi 12p ima istog vladara kao i 9p, odnosno Merkura pa nije čudo što ti je jedna kuma otišla u inostranstvo mada mi ovo za drugu kumu nikako ne liči, mislim takva svadja, niakad ne bih rekao ili to znači da ćete se pomiriti mada ME preko SO ima konjukciju sa UR koji nosi nagle promene po bilo kom pitanju, pa bi to moglo biti objašnjenje ali konačni ishod je VE u sedištu što trebalo da donese dobar kraj priče.....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  DUH Pet Avg 07, 2009 9:10 am

pandora* ::Ima ovo ligike...posle razvoda izgubila sam kontakt sa kumovima i sa moje i sa strane bivseg muza, nema vise kontakta ali ne mojom krivicom, jednostavno samo od sebe...

Ma moguće da dođe do razlaza sa kumovima ali 12p ne predstavlja obavezno gubitak kumova na bilo koji način, već njih kao likove u našem životu, kao što su 4p i 10p roditelji, 11p prijatelji, 6p kolege itd pa ne gubiš te likove samo tako. 12p je samo 1p naših kumova ali analogija naših kumova i 12p kao polje podsvesti može nam reći nešto o nama....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Astrotanja Pet Avg 07, 2009 10:44 am

Dvanaesto polje je meni uprvo zanimljivo zbog nesvesnog, potisnutog. Uticaj nesvenog je češće jači u našem životu nego svesnog, naravo zavisno od natala.

Ako imamo izraženo dvanesto polje ili je vl. 12, kao u meni u prvoj, Mesec u Devici i mada pri kraju prve ja sam ga pre svega osećala kao u prvoj. Intuicija koju ja imaam i koju osećam iz stomaka kada je reč posebno o nepovoljnim događajima i promena mi je takva da me je to nekada zbunjivalo, plašilo Mesec opozicija Saturn u 8. ali je sa godinama sve više razvijam i prihvatam. Sada mi ona ukazuje i na pozitivne promene. Mesec mi je je višestruko aspektovan i pored opozicijie sa Saturnom u trigonu sa Marsom, vl. 4. i 9., Jupiterom, Venerom i u kvadratu sa Mesečevim čvorovima.
Mesec vl. 12. u prvoj mi donosi da sam telepatski u vezi sa nekim osbama, koje čak i ne moram da upoznam, čak i na forumu imam nekoliko osoba sa kojima više komuniciram, koje osetim uvek kada će se pojaviti. to je česta pojava kod mene. Imala sam ranije strah od toga, jer je Mesec u opoziciji sa Saturnom, alisam to prevazišla, jer je Mesec u trigonu sa Marsom, tako da sam prihvatila i koristim svoju intuiciju što bolje mogu.
Osetljiva sam na Pun Mesec i na Mlad Mesec, meteropata sam, senzibilna na utiske okoline, kao da imam antene na glavi. Kada se probudim treba mi neko vreme da iz sveta snova dođem sebi, jer treba mi dosta vremena da se se povratim , dođem u budno stanje.

Imala sam ne puno, ali neke značajne snove koje su bili prorčiki i odnosili se na moju porodicu, prijateljice.
Dvanesta kuća utiče i na spavanje i ima perioda kada sa tim imala probleme,nesanicu, pogotovo kad mi je Mesec bio u nepovoljnim aspektima sa Uranom (kvadrat i opozicija), Saturnom (konjukcija, opozicija), Plutonom(kvadrat) ičesto u periodu Punog Meseca, a nekada i Mladog Meseca itd.
Ovde je reč o 12, a ne o prvoj, ali one su meni blisko povezane i nesveno, potisnuto se preliva u svesno, posebno što je sign. Meseca Merkur, pa o svemu što mi se događa vezano za 12. razmišljim, pokušavam da protumačim, da povežem i kao što sam rekla jako me zanima. Kada je dvanesta u Raku kao meni, ili u Škorpiji, Ribama, tada je nesvesno više izraženo, nego kada kje u zemljanim, ili vatrenim znacima, jer ako uzmemo da Rakom vlada Mesec, a on se odnosi i na snove, intuiciju, neke nesvene raekcije, nije ni čudo da ima veći upliv nego da je u nekom drugom znaku. Rak je vodeni znak gde je senzibilnost pojačana, intutivnost, emotivnost, unutrašnji strahovi mogu biti prisutni itd.

sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Avg 07, 2009 4:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  gernica Pet Avg 07, 2009 12:55 pm

Vladar 4p u 1p upućuje da ti je otac važna figura, što potvrdjuju i 3 planete u 4p ali SO 90 PL ukazuje na razna neslaganja s ocem ali moguća i pretnja ocu od opasnih likova ili tebi neka pretnja od oca, bilo kako on nije jednostavan i lak lik, to je čovek koji želi da dominira, strog i jak mada na prvi pogled može da imponuje (VE vrh 4p u LE).

Ipak meni ovo SO 90 PL može tebi doneti napad iz mraka (PL vlada 5p) ali kao da imaš sreće jer vladar 12p MO 120 SO

Malo cu u off, ali ne zamerite...
Preceno mu je kada sam imala 3god (SO90Plu orbis 3*), i u tom periodu, i ako nisam znala za tu njegovu zivotnu opasnost, od tada
pocinjem da uzasno strepim za njega pri svakom rastanku. What a Face
Uzasno strog, patrijarhalan i mogu slobodno reci zatucan.
Znam, nije lepo tako o ocu, ali on je mene uvek dozivljavao kao pretnju autoriteu, a u poslednjih godinu dana pogotovo.
Zatvorenost iza koje se krije uzasna osecajnost, tako da znam - kada je najstroziji tada je u stvari najslabiji. Wink
Noramlno, kome cemo dobro poznavati slabe tacke nego najblizima.
Uvek je pomno pratio svaki moj korak, i rekla bih da ja njemu sada imponujem, ali zanima me - ovaj SatMa - je li to opis tog naseg odnosa, on nesto ne odobri, a ja strpljivo dokazujem da tio sto on nesto ne odobrava meni nije narocitno bino, jer to ce se sprovesti sa ili bez njegovog blagoslova?
Recite mi, kako on to mene vidi?
Verbalno ne moze da mi paritra i to ga ubija, ali trudim se da sa njim taktiziram i da ga postujem, ali da je zasluzio, pa ...
Ono sto me zanima, obzirom da mi jmc uskoro prelazi SO, sta nagovestava u odnosu sa ocem i kakv je to period za oca?

Vladar te XII kuce jeste u dobrom aspektu sa planetom u njoj i u tome jeste moja sreca Duse, jer to je moj vl Mo u IX, a ja
vise ne zivim u rodnom gradu...
A i kako bih sa ovakvim IV poljem.

Eh, da...
Obzirom da SO predstavlja i mene, znaci li da taj opis oca mozemo i meni pripisati?
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Tina Pet Avg 07, 2009 4:00 pm

DUH ::
Tina ::Dvanesta kuca predstavlja i nase kumove.

Negde sam procitala da vladar 12-e u 12-oj donosi gubitak kumova. Ziva istina za mene.
Devojka koja mi je vencana kuma, par meseci posle tog vencanja otisla na Kipar (sada ko zna gde je) i totalno gubim kontakt sa njom. Moja drugarica iz najranijeg detinstva, sa kojom sam se druzila 30 godina, stanovale smo do skoro na istom spratu, poslala mi je pre 5 godina krstena kuma, nije proslo ni godinu dana od tog dogadjaju ona i ja se posvadjamo i vise se nismo pomirile. Ja vise sa nikim bliskim necu da se kumim tj. da neko blizak meni postane kum/kuma.

12 polje simbolizuje kumove ali ne znači i gubitak kumova, tebi 12p ima istog vladara kao i 9p, odnosno Merkura pa nije čudo što ti je jedna kuma otišla u inostranstvo mada mi ovo za drugu kumu nikako ne liči, mislim takva svadja, niakad ne bih rekao ili to znači da ćete se pomiriti mada ME preko SO ima konjukciju sa UR koji nosi nagle promene po bilo kom pitanju, pa bi to moglo biti objašnjenje ali konačni ishod je VE u sedištu što trebalo da donese dobar kraj priče.....

Iskreno, volela bih da bude na kraju kako kazes tj. da dodje do pomirenja.
Razlog svadje je toliko glup da nemam reci, frizider je bio u pitanju i koja firma proizvodi najbolji frizider. Doslo je do mimoilazenja u misljenju, i ja sam joj rekla da zelim da cujem njeno misljenje, a ne da mi prica ono sto misli njen muz, ona se naljutila i demonstrativno napustila moju kucu. Posle nekog vremena ja je nazovem, a ona meni spusti slusalicu, ni zdravo mi nije rekla, cim je cula moj glas, tras slusalicu. Kako smo posle toga jos par godina zivele na istom spratu, vidjale smo se, ali smo prolazile jedna pored druge ko pored turskog groblja. Sta je u mom natalu dovelo do toga ne znam, ali to mi je jedna od tuznijih prica u mom zivotu Sad
Tina
Tina

Broj poruka : 37
Godina : 52
Локација : Bgd
Datum upisa : 23.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  DUH Sub Avg 15, 2009 12:51 pm

Tina ::
Iskreno, volela bih da bude na kraju kako kazes tj. da dodje do pomirenja.
Razlog svadje je toliko glup da nemam reci, frizider je bio u pitanju i koja firma proizvodi najbolji frizider. Doslo je do mimoilazenja u misljenju, i ja sam joj rekla da zelim da cujem njeno misljenje, a ne da mi prica ono sto misli njen muz, ona se naljutila i demonstrativno napustila moju kucu. Posle nekog vremena ja je nazovem, a ona meni spusti slusalicu, ni zdravo mi nije rekla, cim je cula moj glas, tras slusalicu. Kako smo posle toga jos par godina zivele na istom spratu, vidjale smo se, ali smo prolazile jedna pored druge ko pored turskog groblja. Sta je u mom natalu dovelo do toga ne znam, ali to mi je jedna od tuznijih prica u mom zivotu Sad

Nego Tina, pusti ti kumu, nešto važnije mi je upalo u oči, gledajući tvoj horoskop, sve mi nekako vuče da možeš od igara na sreću da dodješ do neke veće love, da ti ne objašnjavam sad aspekte, mrzi me ali jedan tiket LOTA ili BINGA nije skupo da uzmeš, mislim alp ti je sudjeno kao što se meni čini onda nema potrebe da bacaš pare na više, biće dovoljan i jedan tiketić a pitaj Tajnu da ti pogleda koja godina je dobra za to, što ne znači da dotle ne probaš, ja bih ti savetovao po jedan tiket Binga i jedan Lota (to nije skupo) ali ponavljam, nema potrebe veće sume da uplaćuješ a Tajni moram da se izvinim ako ovo čita što joj uvaljujem poslove zbog moje lenjosti....

Ne vidim ovde tvoj horoskop ali ti si rodjena 06.10.1971 Beograd 5,50h ujutru
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  joki22 Pon Avg 17, 2009 1:30 pm

Meni je u natalu 12 polje Jupiter u Vodoliji retro. Ja isto kao Astrotanja imam problema sa nesanicom. Mnogi snovi su se vremenom pokazali kao istiniti u stvarnosti. Imam jaku inticiju kad su u pitanju odredjene osobe. Cesto mi se desava da pri prvom susretu osetim negativne osobe, sto niko ne primecuje tada a vreme pokaze da sam bila u pravu. Ponekad sam zbog snova i intucije uplasena i zbunjena.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Astrotanja Sre Avg 19, 2009 1:30 am

Jokki 2, ti imaš Mesec u konjukciji sa Neptunom vl. tvoje 12. i otuda i proročki snovi i hipersenzibilnost,intucija, verovatno i sklonost uticajima drugih. Tvoja intucija i sposobnoš da otkriješ šta će ti se događati ti može pomoći. Ti imaš potencijale za duhovni razvitak. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Bambola Sre Avg 19, 2009 12:42 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 11:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

12.kuca i njeni vladari Empty Re: 12.kuca i njeni vladari

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu