Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aspekti muskog meseca u natalu

+19
venus_pisces
nena
BoSaNKa
dijana819
jassna
senka023
katarina
Milica
zelena dolina
Kocka je bacena
Astrotanja
alea
Tajna
DUH
Izida
-menora-
hajkula
Čarobnica
Tina
23 posters

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 6 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  venus_pisces Uto Jun 21, 2011 3:29 pm

malamo ::ovaj iz mog primera nema taj problem jer mu je MO trigon VE. Imao je dve ozbiljne devojke i obe je ozenio. cak je izjavio po tom pitanju da je cist kao patrijarh pavle! Laughing strasno. i on je na neki nacin zatvoren. kao sto je cudno da muskarac u 35. ne pomislja da se zeni, cudno je da neko u 37. ima dva braka iza sebe i 3 deteta i nijedna zena mu kao supruga ne odgovara.

kod njega MO u skorpiji je pod vladavinom MA u Ribama, a nisam sigurna da se MA u ribama oseca bas dobro.

sto se tice SA u raku kog spominjes, cula sam da je to bas losa pozicija, mada je generacijska ali eto.

nazalost, i ja privlacim muskarce sa MO u skorpiji jer pada u moju 5. a tu mi je i JU., pravi trigon sa mojim AC. mada sam se od te pozicije MO samo opekla...
Moja ljubavna iskustva su bila samo sa skorpijama ( ili neke licne planete u sco), verovatno zato sto su mi Ve i Mo u ribama pa parve trigon na sco...ali ja se nadam i prizeljkujem neki Mo u raku, taj bi mi sigurno mnogo vise prijao od ovog u skorpiji... imala sam i duge veze i avanture sa skorpijama, znam ih uzduz i popreko Smile ... teski su bre ko crna zemlja Smile

Sto se tice Ma u ribama...uf...mars je tu slab i lenj... ja imam stelijum u ribama ,ukljucujuci i mars,ribe jesu emotivne sve to stoji...ali da imaju svalersku crtu, da Wink... znam par njih koji umeju da te prevedu zednu preko vode, bez problema...
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 6 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  Formalhaut Uto Jun 21, 2011 4:17 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 10:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 6 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  venus_pisces Uto Jun 21, 2011 4:48 pm

MARINA ::Jao bre, pa sad ste me bas zabrinule.. Neutral Meni se svidja jedan sa mo u skorpiji, i to u 12! Rolling Eyes Ja imam mo u ribama, i dosta ljudi sa mo u skorpiji oko sebe, taj mo im pada u moju 4, tacno gde treba, i valjda im zato ja prijam i oni meni. Nije meni toliko problem ta zatvorenost. Ja intuitivno znam sta neko oseca, ne mora da mi kaze. Ali tu pricu da se promene kad im zena postane zena i rodi dete sam vec cula, ali sam mislila da je mozda slucajnost.. sad vec ne znam sta da mislim.. Shocked Imam druga sa mo u skorpiji (kome sam se pre i svidjala). On se ozenio i ima dete.. Nisam nesto u kontaktu sada s njim, ali mi se cini da mu je ok u braku.. ne znam.. bas cu da "pratim" razvoj njegove situacije. Suspect Laughing
Nemoguce da se to desava bas svakom muskarcu sa mo u skorpiji.. bilo bi bezveze skroz. Ne volim sablone, sve je individualno, ali ovo ponavljanje mi je bas.. moracu da ukljucim Idea Nek' se javi jos neko ko zna muskarca sa mo u skorpiji. Smile

Meni i tebi skorpije prijaju, a pogotovo nasem mesecu...samo sto je problem sto smo emotivnije i senzibilnije od njih , pa i ta zajednicka voda koja nas vezuje za njih nije dovoljna nekad...skorpija ume da povredi a ume itekako i da usreci...dozivela sam i jedno i drugo...i ne treba generalizovati...mada i mene plasi ono kad se ozene i dobiju dete, da gube interesovanje...ja opet kazem da su bitni aspekti meseca....evo sad bas gledam natal jednog lika koji mi je simpa, pogadjaj gde mu je asc i mo...pa u skorpiji naravno...za mene izgleda ne postoje drugi znaci heheheh.... ja se nadam da postoji neki dobri Mo u skorpiji, nisu bas svi valjda toliko teski ( mada za ovu dvojicu sto sam dala primer su stvarno ta negativna strana). To sto kazes da intuitivno znas sta ,ko i da li oseca...i ja isto al sa skorpijom mi je nekako drugacije...mojoj veneri i mesecu jako prijaju stalna dokazivanja privrzenosti a kad je neko bas jako zatvoren i ja se povlacim i onda je tu problem...kako ti funkcionises sa tvojim mo? Smile ... jako volim da cujem da neko ima Mo u ribama, divan je to mesec...mada nekad ume i da bude tezak, pogotovo kad smo povredjene Smile
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 6 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  malamo Uto Jun 21, 2011 5:00 pm

nema razloga da se plasis, ipak sve je to individualno. mozda ti bas budes imala drugacije iskustvo, sve zavisi i od tvog i njegovog natala.
meni su MO i VE u zemljanim znacima, samo mi je AC u raku, meni verovatno ne prija toliko taj MO u skorpiji i ako mi pravi sekstile i trigon AC.
ovo sto sam ja napisala je moje licno iskustvo sa takvim muskarcem, mada eto on nije imao problem sa zatvorenoscu, umeo je da pokaze emocije, ali je jaaakooo tezak i komplikovan, inertan, bez pokretacke energije ( na to ukazuju i ostali aspekti u horoskopu, ne samo MO). eto, u tom primeru MO u skorpiji je pokazao totalno autodestruktivnu prirodu a na mene se zakacio kao pijavica jer sam ja dosta energicnija i inicijalnija.
imala sam i decka sa MO u ribama i ACom u skorpiji, e to je vec jako lepo iskustvo bilo.

i da dodam, sto se tice zahladjenja prema zeni nakon rodjenja deteta, cula sam da to moze da donese SA opozicija MO (naravno, u muskom natalu)
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 6 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  malamo Uto Jun 21, 2011 5:23 pm

evo da vas obodrim malo,

sad sam se setila da imam jednog jako dobrog prijatelja i kolegu koji ima MO u skorpiji u opoziciji sa VE i SO u biku. ozenio se pre 3 godine i dobio sina pre 10ak meseci. divan covek, pravi zastitnik svoje porodice, savrsen otac i suprug, u stanju je da radi danonocno da bi njima bilo dobro. takodje je SO njegove supruge u opoziciji sa njegovim MO.
kad god pricamo ozbiljno o musko-zenskim temama uvek mi kaze "nemas pojma koliko mi je drago sto sam se ozenio. ja sam se tek tad sredio i ne bih mogao da zamislim zivot bez svoje zene". a ja znam da je to iskreno.

flower
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 6 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  Formalhaut Uto Jun 21, 2011 5:29 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 10:36 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 6 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  Formalhaut Uto Jun 21, 2011 5:31 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 10:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 6 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  venus_pisces Uto Jun 21, 2011 6:25 pm

MARINA ::
venus_pisces ::

Meni i tebi skorpije prijaju, a pogotovo nasem mesecu...samo sto je problem sto smo emotivnije i senzibilnije od njih , pa i ta zajednicka voda koja nas vezuje za njih nije dovoljna nekad...skorpija ume da povredi a ume itekako i da usreci...dozivela sam i jedno i drugo...i ne treba generalizovati...mada i mene plasi ono kad se ozene i dobiju dete, da gube interesovanje...ja opet kazem da su bitni aspekti meseca....evo sad bas gledam natal jednog lika koji mi je simpa, pogadjaj gde mu je asc i mo...pa u skorpiji naravno...za mene izgleda ne postoje drugi znaci heheheh.... ja se nadam da postoji neki dobri Mo u skorpiji, nisu bas svi valjda toliko teski ( mada za ovu dvojicu sto sam dala primer su stvarno ta negativna strana). To sto kazes da intuitivno znas sta ,ko i da li oseca...i ja isto al sa skorpijom mi je nekako drugacije...mojoj veneri i mesecu jako prijaju stalna dokazivanja privrzenosti a kad je neko bas jako zatvoren i ja se povlacim i onda je tu problem...kako ti funkcionises sa tvojim mo? Smile ... jako volim da cujem da neko ima Mo u ribama, divan je to mesec...mada nekad ume i da bude tezak, pogotovo kad smo povredjene Smile

I ovom mom je asc u skorpiji! Da nije isti?? affraid Laughing Salim se, to bi bila slucajnost stoleca.. Laughing Ovo crvenim je skroz tacno i u mom slucaju. Mo u ribama to trazi, i stvarno se i ja povucem na kraju.. kao i sad, iako mi se i dalje mnoogo svidja. Evil or Very Mad Ovo je druga riba sa mo u skorpijom sa kojom sam se na ovako nekom "dubljem nivou" povezala. Taj prvi je bio dupla riba sa mo u 8. u skorpiji, a ovaj riba-skorpija sa mo u 12. u skorpiji. Sve lepse od lepseg.. Laughing
Sa ostalim ljudima sa mo u skorpiji nisam uopste imala problema da doprem do njih. A sa ovom dvojicom.. Rolling Eyes Onaj prvi se bio ozenio, posle duge veze (iako znam da sam mu se i dalje svidjala), i prosle god. je poginuo posle god. dana braka.. Sad A ovaj drugi me muci mesecima, a isto znam da mu se svidjam.. Mad

Nije isti definitivno, ovom mom je Mo u 11 polju Smile ... inace obrati paznju, ako ima mesec na pocetnim stepenima sco,znaci da je u konj sa plutonom jer pretpostavljam da je i tebi na 4º kao i meni Smile ... ja sa ovim koji mi je simpa imam tu konjukciju, mada koliko znam to nije neki pokazatelj neceg na duge staze , vise je za neku strasnu semu pogotovo sto mi ta konjukcija pada u 8... onaj sto si mi nedavo gledala da li mi se uklapa u natal,ako se secs... taj ima mo na nekom 20º i pravi lep trigon na ve ,mo i ma moj...e tad sam se zaljubila samo tako....al trenutno smo na status quo Sad
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 6 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  Keti Uto Jun 21, 2011 6:50 pm

Meni su sad neke stvari jasnije Very Happy
Ima li goreg od ovog? Shocked

https://2img.net/h/oi52.tinypic.com/e5nudy.jpg

Jos se nista konkretno ne razvija, ali kad malo bolje razmotrim kartu mozda je i bolje Laughing
Da li ovaj trigon Meseca i Neptuna malo vadi situaciju?
I kakav je aspekt Q i bQ? Pozitivan ili negativan?
Keti
Keti

Broj poruka : 45
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 6 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  Formalhaut Uto Jun 21, 2011 10:25 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Sub Apr 21, 2012 10:40 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 6 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  venus_pisces Uto Jun 21, 2011 10:42 pm

MARINA ::
venus_pisces ::

Nije isti definitivno, ovom mom je Mo u 11 polju Smile ... inace obrati paznju, ako ima mesec na pocetnim stepenima sco,znaci da je u konj sa plutonom jer pretpostavljam da je i tebi na 4º kao i meni Smile ... ja sa ovim koji mi je simpa imam tu konjukciju, mada koliko znam to nije neki pokazatelj neceg na duge staze , vise je za neku strasnu semu pogotovo sto mi ta konjukcija pada u 8... onaj sto si mi nedavo gledala da li mi se uklapa u natal,ako se secs... taj ima mo na nekom 20º i pravi lep trigon na ve ,mo i ma moj...e tad sam se zaljubila samo tako....al trenutno smo na status quo Sad

Nije u konjukciji-meni je pl na 2', a njemu na 11'. Bar je po meni to presiroko za konjukciju.. a jos je i separacija.
A to sto ti pada taj njegov mo u 8. stvarno nije dobro.. po njega. Laughing Jeste to privlacnost, ali se taj mesec tu lose oseca. Ja sam s bivsim deckom imala taj slucaj. Da, secam se za tog sto sam ti gledala.. Smile To je super sto ti pravi trigon sa licnim planetama. Cek.. onda bi trebalo da je 120 i sa saturnom, jel' da?
I ja i ovaj smo na status quo.. da te utesim.. flower Pa taj mo u skorpiji nam bas napravi probleme.. Very Happy

Joj taj nas uporedni je teska komplikacija...njegov Mo pravi 120º na moju ve,mo i ma ali je zato u 0º sa mojim Sa u 9 polju! What a Face ovo ni malo nije simpaticno...mada ne kapiram taj aspekt kod mene jer se ja trenutno osecam kao taj Mo ili je moguce da taj Mo u sco vise deluje na Sa u sco heheh... inace njegov Sa iz ukljestenog raka upada u moje 5 polje kao i moj Sa u njegovo 5...kocenje po pitanju emocija i to zestoko... cvorovi su takodje ukljuceni , njegov Mo je u 0º sa mojim Jmc...a njegovi cvorovi na mojoj osi Mc-Ic egzaktno!... deluje onako sudbinski ali nekako mi ne vodi u tom pravcu i pored tog mog zestokog Sa ja ostala povredjena...al to je Mo u sco,on nekad povredjuje i nesvesno, ume da potrefi bolnu tacku samo tako...al sta vredi, ja ne mogu da se odlepim od skorpije...stalno nalecem na njih...neverovatno je Smile
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 6 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  evora Uto Sep 20, 2011 8:34 pm

Cao svima..

muskarac sa kojim sam pocela vezu ima u svom natalu kvadrate venere i marsa sa iste tri planete-saturn, uran, neptun.. kao i kvadrat marsa i merkura. e sad, obzirom na sve ovo, on je jako jako mazan i njezan, ali ja jednostavno ne mogu da ga provalim. nekako mi se to sa ovim kvadratima ne poklapa. mada, ja sam rak, a njemu je mjesec u raku. u podznaku sam vaga, a njemu je tamo venera. ne znam, interesuju me te najbitnije karakterne crte..tj.da li je ovaj muskarac sposoban da voli i na koji nacin? ako moze neko da pogleda, bila bih zahvalna puno.

Nadam se da cu dobro postaviti njegovu kartu..

http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2at_03_m_d_hp.61225.28691.gif&res=63&va=&cid=bemfiled5VDvY-u1238083409

evora

Broj poruka : 8
Godina : 44
Локација : Podgorica
Datum upisa : 10.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti muskog meseca u natalu - Page 6 Empty Re: Aspekti muskog meseca u natalu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu