Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom?

+3
DUH
12.kuća
Tajna
7 posters

Ići dole

Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom? Empty Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom?

Počalji  Tajna Pon Sep 07, 2009 6:17 am

O ovome sam vec pisala i necu mnogo da se ponavljam, dodacu samo za one koji ne citaju sve postve, da po tradicionalnoj astrologiji auto pripada 2 kuci, kao pokretnoj imovini, dok savremena opis automobila tretira 3-om kucom...

Ja nisam dobar primer jer sam ja u izboru automobila koristila svoje dobre astroloske pozicije, ali posmatrajuci moju okolinu kola su vise opisana 3-om kucom, nasuprot druge.

Sada cu ispisati ono sto znam za pripadnost odredjenih marki automobila odredjenom znaku ili planeti. Neke od ovih informacija su naucene, a neke zakljucene. Volela bih da me ispravljate i dodajete vase uvide i dozivljaje, kao i da navodite primere 2-og ili 3-eg polja i automobile koje ljudi poseduju, pa da konacno utvrdimo istinu o tome...

Toyota - Bik (Venera)

Honda - Ribe (jupiter)

Mercedes - Lav (Sunce)

Audi - Lav (Sunce)

Zastava - Ovan (Mars)

Yugo - Jarac (Saturn)

Peugeot - Lav (Sunce)

Renault - Jarac (Saturn)

Lambourghini - Bik (Venera)

Porsche - Strelac (Jupiter)

Bentley - Ovan (Mars)

Jeep - Ovan (Mars)

Chrysler - Merkur ???

BMW - Jarac (Saturn)

Volvo - ???

Saab - Vodolija (Uran)???

Suzuki - ???

GM - Strelac (Jupiter)

Ferrari - Strelac (Jupiter)

Ford - ???

BMC - Ovan (Sunce)


Vi nastavite listu nista vise mi ne pada na pamet, ima tu ovih koreanskih i ostalih, za koje ne znam, tako da me dopunite...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom? Empty Re: Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom?

Počalji  12.kuća Pon Sep 07, 2009 11:50 pm

... automobil kao naša pokretna imovina, naše vlasništvo, naša vrijednost je u domeni 02. kuće no ukoliko ga promatramo kao prijevozno sredstvo bez obzira na vrijednost tada ga možemo prepoznati i razmatranjem 03. kuće.

Teško je bilo što opisano samo jednom riječju ( u ovom slučaju " automobil ) staviti u kontekst samo jednog polja.

12.kuća

Broj poruka : 9
Datum upisa : 23.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom? Empty Re: Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom?

Počalji  DUH Sub Sep 12, 2009 1:23 pm

12.kuća ::... automobil kao naša pokretna imovina, naše vlasništvo, naša vrijednost je u domeni 02. kuće no ukoliko ga promatramo kao prijevozno sredstvo bez obzira na vrijednost tada ga možemo prepoznati i razmatranjem 03. kuće. Teško je bilo što opisano samo jednom riječju ( u ovom slučaju " automobil ) staviti u kontekst samo jednog polja
Meni ovo ima smisla, ME u 2p ili GE na vrhu 2p verovatno pokazuje i kola kao pokretnu imovinu ali opis kola i upotrebu će pre pokazati 3p jer se odnosi na saobraćaj (izmedju ostalog)
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom? Empty Re: Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom?

Počalji  skorpijica Čet Jan 06, 2011 12:50 am

...mozda ce vise opisati sam automobil nego marku...ako je u vodoliji mozda su to neka moderna kola:) ; u ribama mala:); u skorpiji polovna, ko groblje , hihihihi (izvinjavam se, samoj sebi se smejem) i tako dalje...

skorpijica
skorpijica

Broj poruka : 27
Godina : 45
Локација : Belgrade
Datum upisa : 05.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom? Empty Re: Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom?

Počalji  Gost Čet Jan 06, 2011 1:12 am

Bas lepo sto pokreces teme Smile
nemam auto, ali ako bi moja pokretna imovina bila onda definitivno i da partnera gledam kao pokretnu imovinu Laughing
Venera u Strlcu -strani auto, vazda na autoputu...zaobljen 60 Ju..pa to koliko ova Ve ima aspekata pomislio bi covek da ima-m vozni park.
Nazalost imam samo Passat biciklu, a ponekad i cika Jova parkira preko leta ispod moje kruske(imam bar krusku) svog jos starijeg Passata.
"Lele sto se ne ubih ispod one kruske..." - pa se menjamo ponekad s Passatima Laughing eeee..ali zato on ima vozni park!!! Steta sto mu nisam snajka! sunny ma salim se.. Rolling Eyes

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom? Empty Re: Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom?

Počalji  skorpijica Čet Jan 06, 2011 1:22 am

i ja vozim strani...3.kuca u ribama, neptun u strelcu...posto je u ribama mali je, u strelcu strani je:) e, sad vozim uglavnom male japance, micru ranije, sad yarisa...ne znam kako bih to odredila.
ako pratimo 3. kucu kao saobracaj a vladalac mi je u 1. kuci...da li to opisuje to sto ja obozavam automobile i jako, jako,jako volim da vozim?
skorpijica
skorpijica

Broj poruka : 27
Godina : 45
Локација : Belgrade
Datum upisa : 05.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom? Empty Re: Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom?

Počalji  katja1 Čet Jan 06, 2011 2:19 am

skorpijica ::i ja vozim strani...3.kuca u ribama, neptun u strelcu...posto je u ribama mali je, u strelcu strani je:) e, sad vozim uglavnom male japance, micru ranije, sad yarisa...ne znam kako bih to odredila.
ako pratimo 3. kucu kao saobracaj a vladalac mi je u 1. kuci...da li to opisuje to sto ja obozavam automobile i jako, jako,jako volim da vozim?
imamo iste aspekte sto se ti ce 3 kuce i meni ju ribama,neptun u strelcu u prvoj kuci.... mada nemam auto ,ali mnogo volim mala auta,nesto su mi slatka.... BTW obozavam da vozim ,i veliki sa fan brze voznje Cool
katja1
katja1

Broj poruka : 98
Godina : 40
Datum upisa : 20.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom? Empty Re: Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom?

Počalji  Dunja Čet Jan 06, 2011 4:05 am

i ja se prikljucujem tome...meni je 3. u Vagi a Venera mi je u 1. Obozavam da vozim...volim brzu i sigurnu voznju..i obozavam male autice...inace vozim starog Juga,ali moj je i volim ga najvise na svetu..Very Happy e sad ne znam gde se to vidi? da je star i domaci autic... scratch
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom? Empty Re: Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom?

Počalji  skorpijica Čet Jan 06, 2011 4:08 am

mozda bi neko vestiji trebao da odgovori na to gde se vidi da je yugo star ali defiitivno smo shvatili da ste mu privrzeni i da je voznja deo vas Smile
skorpijica
skorpijica

Broj poruka : 27
Godina : 45
Локација : Belgrade
Datum upisa : 05.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom? Empty Re: Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom?

Počalji  Dunja Čet Jan 06, 2011 4:09 am

da ! bounce Laughing ajde stvarno neka nam neko vestiji objasni malo blize..Wink
Dunja
Dunja

Broj poruka : 295
Datum upisa : 22.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom? Empty Re: Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom?

Počalji  Gost Čet Jan 06, 2011 4:30 am

Ono sto imam u najneposrednijem okruzenju:
~Brat Asc 0`Jarca - 2.polje u Vodoliji: ako je ovo pokretna imovina, onda je usko povezana sa ocevim Suncevim znakom! Jer brat je od pocetka vozio ocev auto. Otac vozi mercedese, dakle nemacki prozivodjac.
Ako je 3.polje u Ribama, onda ne znam? Nije bas menjao automobile licno on. ali otkad je dobio vozacku dozvolu, otac je promenio par mercedesa - opet! pa ako ima neke veze sa znakom? Rolling Eyes A kako? Tako sto su ukrali za pocetak onaj koji su zajedno vozili!
vidim da je gore Mercedes pod nesto drugo sto mi ne pada na pamet sem da kao je bratu Sunce u Biku ali u 4-om, onda opet povezivanje sa kucnim ili porodicnim.
Sada, drugi ugao..otac 2.polje u Lavu, pa eto = za njega vazi ni do poste koja je udaljena 50m.ne ide pesaka, i da sapvao bi u svojoj pokretnoj imovini, izgleda je ono s pocetka egzaktnije..a 3.polje u Devici, ali vidim da o Merkuru ponajmanje ima..ne mogu dalje
sem sto je brat kupio Astru(dakle OPEL), ali dao ocu.

Komsinica: Asc.Strelac, 2.polje Jarac - a SA u Skorpiji! Vozi SEAT-a Cordobu. Neutral
Da li ima neke veze(tako kapiram) kada su 2 i 3 polje, Jarac na Vodoliju, staro-novo u pitanju? Jer i ona je vozila nesto jako jako staro, raspalo..ocevo!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom? Empty Re: Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom?

Počalji  sagitariusleone Čet Jan 06, 2011 10:52 am

Ja nemam auto,ali imam dva psa,vozaju me po citav dan Smile
sagitariusleone
sagitariusleone

Broj poruka : 48
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom? Empty Re: Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom?

Počalji  skorpijica Čet Jan 06, 2011 11:36 am

mila2710 ::Ono sto imam u najneposrednijem okruzenju:
~Brat Asc 0`Jarca - 2.polje u Vodoliji: ako je ovo pokretna imovina, onda je usko povezana sa ocevim Suncevim znakom! Jer brat je od pocetka vozio ocev auto. Otac vozi mercedese, dakle nemacki prozivodjac.
Ako je 3.polje u Ribama, onda ne znam? Nije bas menjao automobile licno on. ali otkad je dobio vozacku dozvolu, otac je promenio par mercedesa - opet! pa ako ima neke veze sa znakom? Rolling Eyes A kako? Tako sto su ukrali za pocetak onaj koji su zajedno vozili!
vidim da je gore Mercedes pod nesto drugo sto mi ne pada na pamet sem da kao je bratu Sunce u Biku ali u 4-om, onda opet povezivanje sa kucnim ili porodicnim.
Sada, drugi ugao..otac 2.polje u Lavu, pa eto = za njega vazi ni do poste koja je udaljena 50m.ne ide pesaka, i da sapvao bi u svojoj pokretnoj imovini, izgleda je ono s pocetka egzaktnije..a 3.polje u Devici, ali vidim da o Merkuru ponajmanje ima..ne mogu dalje
sem sto je brat kupio Astru(dakle OPEL), ali dao ocu.

Komsinica: Asc.Strelac, 2.polje Jarac - a SA u Skorpiji! Vozi SEAT-a Cordobu. Neutral
Da li ima neke veze(tako kapiram) kada su 2 i 3 polje, Jarac na Vodoliju, staro-novo u pitanju? Jer i ona je vozila nesto jako jako staro, raspalo..ocevo!


ako mu je 3. polje u devici..moglo bi biti da je auto pozajmljen...a ti rece da ne vozi svoje nego ocevo automobilce:)))
skorpijica
skorpijica

Broj poruka : 27
Godina : 45
Локација : Belgrade
Datum upisa : 05.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom? Empty Re: Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom?

Počalji  Gost Čet Jan 06, 2011 6:50 pm

Bratu je 3.polje u Vodoliji Smile
Ocu je 3.polje u Devici?
Xaxa..Super si, ali je pozajmio pare od znas koga za I auto? Od moje mame dok je jos bila neudata...i ona ima inace Asc.Devica, gde moj Mars Sad
Meni je 2.polje u Biku, vozim biciklu...3.polje je u Blizancima..ne volim da pozajmljujem, ali ako je to simbolika da probijem led Wink
Salim se..zaista ne vozim, ali lepo je kada oni koji voze mogu da potvrde! Eh, da ...vozi me gradski prevoz i ponekad, ali jako retko - brat! Samo on je stariji, te se ne uklapa u polje 3!
A sta je simbolika, za "voze me"?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom? Empty Re: Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom?

Počalji  skorpijica Čet Jan 06, 2011 11:01 pm

simbolika za ''voze me'', hehehe...ajde da otvorimo novu temu:)

sto se tice ove device i 3. kuce...svakako je vidis nesto pozajmljeno....iznajmljeno....a, on vidis pozajmio pare:)))
skorpijica
skorpijica

Broj poruka : 27
Godina : 45
Локација : Belgrade
Datum upisa : 05.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom? Empty Re: Da li je vas automobil opisan 2-om ili 3-om kucom?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu