Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Astrosimbolika u slikarstvu

+4
IVA
DUH
joki22
Tajna
8 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  Tajna Sre Sep 16, 2009 5:11 am

Otvaram ovo na Duhov zahtev i objavljujem njegove slike.

Rekao mi je takodje da ovo stavim pod realizam...

Astrosimbolika u slikarstvu Ona1

Astrosimbolika u slikarstvu Ona2

Astrosimbolika u slikarstvu UKU_ANE_SU_ODVELI_KOMUNISTI

Astrosimbolika u slikarstvu Isus

I SADA JEDNA KOJU NI ON NEMA!!!!

Astrosimbolika u slikarstvu Baletanke
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  Tajna Sre Sep 16, 2009 5:14 am

Slike od Zorzet su izbrisane - postujem njenu privatnost. Nisam imala prava ni da ih objavim ...


Poslednji put izmenio Tajna dana Sre Sep 16, 2009 11:41 am, izmenio ukupno 3 puta
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  Tajna Sre Sep 16, 2009 5:30 am

Sada postavljam slike moga muza koje je Duh nazvao nadrealizmom a moj muz kaze da je to neoklasicni nadrealizam!

Prva je moja i pripada meni, mislim zvanicno... Kaze da je slikao mene pre nego sto me je znao i poklonio mi je... Jedna od mojih omiljenih..

Destined to Repeat
Astrosimbolika u slikarstvu DestinedToRepeat

Heroine
Astrosimbolika u slikarstvu Heroine

My Suicide
Astrosimbolika u slikarstvu My_Suicide

V
Astrosimbolika u slikarstvu V

Prudence and Envy
Astrosimbolika u slikarstvu Prudence_Envy

I ovo je druga od mojih omiljenih:

Mea Culpa
Astrosimbolika u slikarstvu Mea_Culpa_2

Moram dodati da su neke od ovih slika slikane fotoaparatom u kuci posto su vec uramljene i to ne daje pravi dozivljaj zbog odsjaja, ali sustina se nazire...
Ima jos gomila toga ali nisu dobre fotke... Sve sam sama radila i ne umem u photoshop-u da skinem odsjaj i ostalo, tako da ce vam ovo biti dovoljno da vidite koliko je talentovan...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  joki22 Sre Sep 16, 2009 10:35 am

Slike tvog muza su za mene prelepe! Svaka cast za njegov talenat!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  Tajna Sre Sep 16, 2009 10:41 am

joki22 ::Slike tvog muza su za mene prelepe! Svaka cast za njegov talenat!

Hvala i ja isto mislim, nego je neverovatan lenjivac a talentovan - nemam reci...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  joki22 Sre Sep 16, 2009 10:48 am

Tajna ::
joki22 ::Slike tvog muza su za mene prelepe! Svaka cast za njegov talenat!

Hvala i ja isto mislim, nego je neverovatan lenjivac a talentovan - nemam reci...

Mislim da bi ti mogla da utices na njega da sa vise rada iskoristi svoj talenat!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  DUH Sre Sep 16, 2009 11:01 am

Sada kada gledam sve ovako zajedno, samo mogu da konstatujem da smo nas troje svako u svom stilu dobri i Žoržet, odmah da ti kažem da se slabo razumem apstrakciju ali ove tvoje slike ostavljaju prijatan utisak i ako je to cilj umetnosti onda si uspela i nema potrebe da ti bude nezgodno, imaš svoj stil jer iako je apstrakcija vidi se da je delo jednog autora, odnosno tebe, pa ako budeš navraćala u Beograd potraži me da pričamo o umetnosti ali i astrologiji. sada sam na poslu pa ne mogu da otvaram zbog integrisane grafičke karte horoskope pa da vidim šta te je odvuklo u apstrakciju i Alleta na svoju stranu a za mene je očigledno realizam MO u CO je i ovde prisutan a prostitutke su delo PL na ASC i VE u SC

Za Alleta (Tajnin muž) sam znao kako slika i odmah sam još pre nekoliko godina rekao Tajni da mi se dopada kako radi, ovu poslednju sigurno nisam video ali ako je skoro i naslikao onda se vidi i napredak a ako je ranije onda još nije bio izgradio svoj stil a sad ga ima, eto šta radi NE u 5p ...

Nažalost (po mene) ovde sam najslabiji jer MO u CO zaledi sliku i oduzme joj živost pa od svega ostane dobar zanatlija ili da slikam samo mrtvu prirodu jer tu ne treba živost


P.S. - Tajno moja pošalji mi fotku mojih baletanki, znaš da sam sliku prodao a nemam njenu fotku i kako si je samo sačuvala a pravo da ti kažem ne sećam se ni kada sam ti je dao jer je ja nemam, dakle pošalji mi odmah, molim te...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  Tajna Sre Sep 16, 2009 11:39 am

DUH ::Sada kada gledam sve ovako zajedno, samo mogu da konstatujem da smo nas troje svako u svom stilu dobri i Žoržet, odmah da ti kažem da se slabo razumem apstrakciju ali ove tvoje slike ostavljaju prijatan utisak i ako je to cilj umetnosti onda si uspela i nema potrebe da ti bude nezgodno, imaš svoj stil jer iako je apstrakcija vidi se da je delo jednog autora, odnosno tebe, pa ako budeš navraćala u Beograd potraži me da pričamo o umetnosti ali i astrologiji. sada sam na poslu pa ne mogu da otvaram zbog integrisane grafičke karte horoskope pa da vidim šta te je odvuklo u apstrakciju i Alleta na svoju stranu a za mene je očigledno realizam MO u CO je i ovde prisutan a prostitutke su delo PL na ASC i VE u SC

Za Alleta (Tajnin muž) sam znao kako slika i odmah sam još pre nekoliko godina rekao Tajni da mi se dopada kako radi, ovu poslednju sigurno nisam video ali ako je skoro i naslikao onda se vidi i napredak a ako je ranije onda još nije bio izgradio svoj stil a sad ga ima, eto šta radi NE u 5p ...

Nažalost (po mene) ovde sam najslabiji jer MO u CO zaledi sliku i oduzme joj živost pa od svega ostane dobar zanatlija ili da slikam samo mrtvu prirodu jer tu ne treba živost


P.S. - Tajno moja pošalji mi fotku mojih baletanki, znaš da sam sliku prodao a nemam njenu fotku i kako si je samo sačuvala a pravo da ti kažem ne sećam se ni kada sam ti je dao jer je ja nemam, dakle pošalji mi odmah, molim te...


Sliku nisi prodao nego si je meni poklonio, odnosno ja sam je iskamcila i slika je ziva i zdrava i samom!!!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  Tajna Sre Sep 16, 2009 11:45 am

A fotku ti nedam muci se malo, nauci da je skines odavde... Inace to sam ja slikala sinoc, sa svog zida...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty re

Počalji  IVA Sre Sep 16, 2009 11:49 am

duse, baletanke su sjajne I love you
setaj misom po slici dok se ne pojavi pravougaonik u kojem stoje neke ikonice. kad ugledas disketicu klini na nju i sacuvaces svoju sliku na kompu. ona smizla em ti je ,,otela,, sliku , em nece da ti pomogne barem da imas fotku

Very Happy Very Happy Very Happy Smile
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  Tajna Sre Sep 16, 2009 12:27 pm

Gloria ::duse, baletanke su sjajne I love you
setaj misom po slici dok se ne pojavi pravougaonik u kojem stoje neke ikonice. kad ugledas disketicu klini na nju i sacuvaces svoju sliku na kompu. ona smizla em ti je ,,otela,, sliku , em nece da ti pomogne barem da imas fotku

Very Happy Very Happy Very Happy Smile

Ma treba samo da se klikne desnim tasterom i onda save as ili save image as... Nego ja volim malo da ga mucim... a ti se sazalila...dobra dusa...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty re

Počalji  IVA Sre Sep 16, 2009 12:31 pm

ma vidim da volite da se prepucavate Smile Smile Smile
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  DUH Sre Sep 16, 2009 1:37 pm

Tajna ::A fotku ti nedam muci se malo, nauci da je skines odavde... Inace to sam ja slikala sinoc, sa svog zida...

Ja ti poklonim original a ti meni nećeš ni fotku, mislio sam da je to ona što sam prodao Željku u Kragujevcu, na ovu sam takoreći i zaboravio, nego načemu sam bio kada si uspela da me ubediš da ti poklinim, mada mi je drago što je kod tebe i što sam ti poklonio , ti si jedina koja je dobila jednu od slika iz te serije.

A šta je sa onom crnokm što sedi u krilu Rodenovog MISLIOCA ?????

ps - i nemoj da me zezaš nego pošalji svom čiči fotku
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  DUH Sre Sep 16, 2009 2:21 pm

[quote="Tajna
Ma treba samo da se klikne desnim tasterom i onda save as ili save image as... Nego ja volim malo da ga mucim... a ti se sazalila...dobra dusa...[/quote]

Ma znam ja tako da sačuvam sliku, nisam debil, nego sam pomislio da je original koji si slikala veći, takodje znam i kako da je povećam ali nekad takvo povećanje smanji rezoluciju pa iz svih tih razloga sam tražio original
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  DUH Sre Sep 16, 2009 4:05 pm

Zar nema više makar malo talentovanih na ovom forumu, po horoskopima vidim često kreativnost, dakle okačite nešto pa da vidimo koji aspekt vodi ka tome...

ŽORŽET a da se predomisliš i okačiš svoje slike koje ti najviše održavaju ono što ti se svidja, pa hajde koja svrha je talenta ako ga niko ne vidi, neizrečena mudrost nije mudrost...


Poslednji izmenio DUH dana Sre Sep 16, 2009 4:17 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  DUH Sre Sep 16, 2009 4:13 pm

Gloria ::ma vidim da volite da se prepucavate Smile Smile Smile

Ne znam da li se šališ ili nas nisi shvatila ali Tajna i ja se sasvim dobro slažemo, upoznali smo se kada je trošila 18-tu a družimo se od njene 21 godine efektivno i to smo baš mnogo vremena proveli zajedno a ovo je naš način komunikacije, ja čačkam njenog Marsa a ona mog Plutona i divno se slažemo čak i kada se ne slažemo.... Inače ona ne voli lenjost a i ja sam lenj....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  afrodita Uto Sep 29, 2009 11:59 pm

[quote="Tajna"]Otvaram ovo na Duhov zahtev i objavljujem njegove slike.

Ostala sam bez teksta...Ali cu ipak reci nesto ;-)))Originalno, zadivljujuce, ostavlja bez daha, a ipak racionalno. Svaka cast, Duse!! Slika Hrista- nesto fantsaticno-kakav trenutak bezbriznosti, a ipak kao da zeli nesto reci...Posebne emocije budi ova slika..Odusevljena sam..Baletankice!! Nesto fenomenalno, obozavm ih..Ideja je za 10. Odakle ta ideja???
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  afrodita Sre Sep 30, 2009 12:09 am

tajna, ti si srecna zena;-))) blago tebi.. Tvoj suprug je nesto najtalentovanije sto sam dosad videla. Inace, ona asptrakcija( mislim da ne gresim) izazvala je jednu posebnu dozu zamisljenosti kod mene, obozavam takve slike, iz razloga sto je moj najbolji drug umetnik..Ne cudi me kad kazes da je jako krativan i inteligentan tvoj suprug, a lenj..Isto vazi i za mog druga..ali verovatno ih inspirisu razliciti momenti,tj. potrebna im je dobra motivacija. Inace, on stalno sumnja u sebe i misli da ne slika dobro, i da bi svaka slika mogla da bude bolja.

Impozantna je ona sa likom devojke-ona prva slika Pozadina je zadivljujuca!
Kao i nacin na koji ona drzi noge!!!Naglseno njeno lice, poruka njenih ociju!!! prosto slike su toliko jake da pomisli covek da su zaitsa slikane foroaparatom(naravno da nisu;-))
Ova poslednja, REMEK DELO, ali bez preterivanja..Jos jednom ponavljam -ti si srecna zena;-)))
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  -menora- Sub Okt 17, 2009 10:25 am

Jao ja tek sada vidim ovu temu i ove slike ... ne znam odakle da pocnem ... DUSE neke sam slike vec videla, ne znam koja je jacha ,tvoj Isus Hrist kada me pogleda ja se najezim sva ...a baletanke su opet nesto posebno -prelepo ...

i meni se od Alletovih mozda najvise dojmila prva slika - uf ne znam da se izrazim nekako je sva cudesna ta devojka i sve oko nje Very Happy ... ma sve su prelepe i ja bih volela da imam bar jednu Alletovu sliku ... iako imam 30 tak slika u stanu i nemam gde da ih stavim nijedna nije takva da bih mogla meditirati uz nju kao recimo sa Alletovom Very Happy
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  DUH Sub Okt 17, 2009 11:10 am

-menora- ::Jao ja tek sada vidim ovu temu i ove slike ... ne znam odakle da pocnem ... DUSE neke sam slike vec videla, ne znam koja je jacha ,tvoj Isus Hrist kada me pogleda ja se najezim sva ...a baletanke su opet nesto posebno -prelepo ...

i meni se od Alletovih mozda najvise dojmila prva slika - uf ne znam da se izrazim nekako je sva cudesna ta devojka i sve oko nje Very Happy ... ma sve su prelepe i ja bih volela da imam bar jednu Alletovu sliku ... iako imam 30 tak slika u stanu i nemam gde da ih stavim nijedna nije takva da bih mogla meditirati uz nju kao recimo sa Alletovom Very Happy

Slika i Kocka je bačena ali neće da okači scvoje slike, probaj da je ti ibediš
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  -menora- Sub Okt 17, 2009 12:00 pm

DUH ::
-menora- ::Jao ja tek sada vidim ovu temu i ove slike ... ne znam odakle da pocnem ... DUSE neke sam slike vec videla, ne znam koja je jacha ,tvoj Isus Hrist kada me pogleda ja se najezim sva ...a baletanke su opet nesto posebno -prelepo ...

i meni se od Alletovih mozda najvise dojmila prva slika - uf ne znam da se izrazim nekako je sva cudesna ta devojka i sve oko nje Very Happy ... ma sve su prelepe i ja bih volela da imam bar jednu Alletovu sliku ... iako imam 30 tak slika u stanu i nemam gde da ih stavim nijedna nije takva da bih mogla meditirati uz nju kao recimo sa Alletovom Very Happy

Slika i Kocka je bačena ali neće da okači scvoje slike, probaj da je ti ibediš

Very Happy Hajde probacu cyclops ...

Kockiceeeeeeee hajde please da vidimo nesto i od tebe Very Happy bounce
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  Milica Sub Okt 17, 2009 2:56 pm

DUŠE, baletanke su fenomenalne, a i sve ostale!!!

Tanja, nemam reči za slike tvog muža.


Ljudi, je l' živi neko od Vas od slikarstva, osim Žoržet za koju sam shvatila da ima galeriju?
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  DUH Sub Okt 17, 2009 3:25 pm

Milica ::DUŠE, baletanke su fenomenalne, a i sve ostale!!!
Tanja, nemam reči za slike tvog muža.
Ljudi, je l' živi neko od Vas od slikarstva, osim Žoržet za koju sam shvatila da ima galeriju?

Ja sam prodao 10-ak ikona po narudžbi i nekoliko slika ali mi je slikanje bilo više kao hobi, želja da se razlikujem od drugih po nečemu, kasnije sam shvatio da i za tu želju je potrebno malo talenta ali eto talenat me napustio, ustvari shvatio sam da malo čovek može da kaže sa slikanjem zbog ograničenih mogućnosti izražavanja a kada sam video da i to umem onda sam ostavio.

Ustvari ja imam želju da vidim šta mogu, tako sam malo proučavao filozofiju sa religijom i kada sam našao ono što sam tražio i to sam batalio, jedino me još astrologija drži jer ona nema kraja a radoznao sam kao mlad majmun pa virim u tudje karte i poredim sa onim što znam.

Inače slike sam više poklanjao nego prodavao a i nije to moje umetnost, bez lažne skromnosti, to je više zanat, pa ja imam MO u Co, zaledjeni trenutak, takve su mi i slike, pa bih trebao da crtam više mrtvu prirodu a jedino volim da slikam žene, kompromis bi bio da slikam "mrtve žene" kao mrtvu prirodu, ovo ti je Škorpionski smisao za crni humor.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  -menora- Sub Okt 17, 2009 4:30 pm

DUH ::
Milica ::DUŠE, baletanke su fenomenalne, a i sve ostale!!!
Tanja, nemam reči za slike tvog muža.
Ljudi, je l' živi neko od Vas od slikarstva, osim Žoržet za koju sam shvatila da ima galeriju?

Ja sam prodao 10-ak ikona po narudžbi i nekoliko slika ali mi je slikanje bilo više kao hobi, želja da se razlikujem od drugih po nečemu, kasnije sam shvatio da i za tu želju je potrebno malo talenta ali eto talenat me napustio, ustvari shvatio sam da malo čovek može da kaže sa slikanjem zbog ograničenih mogućnosti izražavanja a kada sam video da i to umem onda sam ostavio.

Ustvari ja imam želju da vidim šta mogu, tako sam malo proučavao filozofiju sa religijom i kada sam našao ono što sam tražio i to sam batalio, jedino me još astrologija drži jer ona nema kraja a radoznao sam kao mlad majmun pa virim u tudje karte i poredim sa onim što znam.

Inače slike sam više poklanjao nego prodavao a i nije to moje umetnost, bez lažne skromnosti, to je više zanat, pa ja imam MO u Co, zaledjeni trenutak, takve su mi i slike, pa bih trebao da crtam više mrtvu prirodu a jedino volim da slikam žene, kompromis bi bio da slikam "mrtve žene" kao mrtvu prirodu, ovo ti je Škorpionski smisao za crni humor.

pa vidi baletanke dodju kao "neka mrtva priroda" a opet ideja je sjajna i drugacija , pa probaj ponovo tako nesto Very Happy ... a otkud bas baletanke ? Gde je to u tvom natalu ???
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  DUH Sub Okt 17, 2009 4:36 pm

-menora- :: pa vidi baletanke dodju kao "neka mrtva priroda" a opet ideja je sjajna i drugacija , pa probaj ponovo tako nesto Very Happy ... a otkud bas baletanke ? Gde je to u tvom natalu ???

Nisu baletanke u mom natalu već na jednoj Španskoj razglednici lol! lol! lol! lol!

Inače nacrtao sam čitavu seriju i sve uglavnom prodao, mogao sam samo njih ceo život da slikam i od toga da živim, svi su hteli da ih kupe, jedino je Tajna uspela da me ubedi lepotom svoje ženske logike da joj poklonim.

i na kraju, ni ja više nemam na zidu te baletanke.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu