Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Astrosimbolika u slikarstvu

+4
IVA
DUH
joki22
Tajna
8 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu - Page 2 Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  -menora- Sub Okt 17, 2009 10:22 pm

DUH ::
-menora- :: pa vidi baletanke dodju kao "neka mrtva priroda" a opet ideja je sjajna i drugacija , pa probaj ponovo tako nesto Very Happy ... a otkud bas baletanke ? Gde je to u tvom natalu ???

Nisu baletanke u mom natalu već na jednoj Španskoj razglednici lol! lol! lol! lol!

Inače nacrtao sam čitavu seriju i sve uglavnom prodao, mogao sam samo njih ceo život da slikam i od toga da živim, svi su hteli da ih kupe, jedino je Tajna uspela da me ubedi lepotom svoje ženske logike da joj poklonim.

i na kraju, ni ja više nemam na zidu te baletanke.

znaci prevarant si Very Happy ...ama nema veze daj pa crtaj novu seriju vidis da ide ki alva bre !!! ... a jos su prrrelepe flower
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu - Page 2 Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  DUH Sub Okt 17, 2009 10:46 pm

-menora- :: znaci prevarant si Very Happy ...ama nema veze daj pa crtaj novu seriju vidis da ide ki alva bre !!! ... a jos su prrrelepe flower

Možda i bi ali sam izgubio razglednicu a nemam toliko baletanki da nabacam na gomilu i to još starih pocepanih
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu - Page 2 Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  Milica Ned Okt 18, 2009 1:11 pm

Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu - Page 2 Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  DUH Ned Okt 18, 2009 1:47 pm

Milica ::Pogledajte ovo obavezno:

https://www.youtube.com/watch?v=518XP8prwZo

Em lepa, em talentovana a i muzika je dobra
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu - Page 2 Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  beli lav Pon Okt 19, 2009 6:08 pm

sve slike su prelepe,a kao laik mogu dati sledeci sud o njima.
Duse,ne samo da volis da slikas zene nego ti to stvarno dobro ide.oblik,zensko telo skoro umes fantasticno da preneses na platno.na prvoj slici predeo lakta desne ruke me fascinira,i njene noge,listovi narocito.a na drugoj slici ruke,vidi se da si puno paznje posvetio njenim sakama,vilice na dlanovima,nokti i da, vratne zile.mane na obema su njihove glave,cinis ih bezlicnim jer ne posvecujes dovoljno paznje licu,kao da te ne zanimaju,i kao slag,stavis im naocare.da im ne vidis oci.ali zato na slici Isusa ti je lice vrlo jasno,oci cak kao zive,i meni je ona najlepsa jer je najiskrenija.tesko je sa Mesecom u Jarcu pokazati osecanja prema suprotnom polu.nadam se da nisam bila prestroga,imam i ja Mesec u Jarcu,zato vrlo dobro shvatam tu situaciju.samo napred flower
Tajnin muz,totalno suprotno od Duha,obraca veliku paznju na lice,narocito oci zena,pa zene lako ozivi na platnu.i zato mi je najlepsa prva slika jer se stvarno oseti prizivanje idealne ljubavi i vera da ona postoji tamo negde,ali da ce uskoro doci,laka kao pero jer ce gaziti i po cvecu a nece ga povrediti.
ljudi,bas ste me obradovali ovim slikama cheers ,bas bih volela kada bi i drugi postavili svoja dela.ima dosta talentovanih.
mislim da na talenat ukazuje Neptun,5 polje kao kreativnost i planete u vodenim kucama(4,8,12).meni su boje bile fascinantne kada sam bila mala,puno sam slikala dok sam isla u skolu,bila kao Duh fascinirana oblicima,pa bih sve oivicila crnom bojom,svaki oblik,sto je profesore nerviralo.portreti mi nikada nisu isli od ruke,verovatno taj Jarac,mrtva priroda jeste,itekako.i oduvek sam volela Africku umetnost i volela sam da slikam crnce verovatno trigon Merkura(8 polje) i Saturna u Skorpiji(4polje).a inace taj aspekt predstavlja i moju sestru,jer mi treca kuca krece u znaku Device,a njoj se svidjalo vajarstvo i isto je lepo slikala. flower
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu - Page 2 Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  DUH Pon Okt 19, 2009 8:50 pm

beli lav ::
mislim da na talenat ukazuje Neptun,5 polje kao kreativnost i planete u vodenim kucama(4,8,12).meni su boje bile fascinantne kada sam bila mala,puno sam slikala dok sam isla u skolu,bila kao Duh fascinirana oblicima,pa bih sve oivicila crnom bojom,svaki oblik,sto je profesore nerviralo.portreti mi nikada nisu isli od ruke,verovatno taj Jarac,mrtva priroda jeste,itekako.i oduvek sam volela Africku umetnost i volela sam da slikam crnce verovatno trigon Merkura(8 polje) i Saturna u Skorpiji(4polje).a inace taj aspekt predstavlja i moju sestru,jer mi treca kuca krece u znaku Device,a njoj se svidjalo vajarstvo i isto je lepo slikala. flower

Ovo sa crnim ivicama sam i ja radio u osnovnoj školi i srvarno je nerviralo nastavnicu likovnog pa sam imao 3 iz likovnog ali sam kasnije to prevazišao, mada je želja bila stvarno u naglasku.

Inače imam još par slika ali ih nisam skenirao ili fotografisao gde se lepo vidi ženski izraz lica ali to je moja druga velika ljubav koja kada je otišla, otišao je i moj talenat sa njom. Ostali su tragovi.



p.s. - mnogi sa ME 0 VE napuste slikanje na početku srednjih godina.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu - Page 2 Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  beli lav Sre Okt 21, 2009 1:00 pm

ih,sad nemoj tako,otisao talenat sa njom.nije otisao,nego je tada bio izrazen jer je ona bila tvoja inspiracija pa ti je bilo tako lakse da iskazes svoje emocije Wink tu je talenat,ne moze on da nestane.sigurna sam da bi svi voleli da vide jos neku sliku,ja bih.postavi bar jednu,te tvoje velike ljubavi,ako mislis da nije isuvise intimno bounce
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu - Page 2 Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  DUH Sre Okt 21, 2009 1:51 pm

beli lav ::ih,sad nemoj tako,otisao talenat sa njom.nije otisao,nego je tada bio izrazen jer je ona bila tvoja inspiracija pa ti je bilo tako lakse da iskazes svoje emocije Wink tu je talenat,ne moze on da nestane.sigurna sam da bi svi voleli da vide jos neku sliku,ja bih.postavi bar jednu,te tvoje velike ljubavi,ako mislis da nije isuvise intimno bounce

Nije, rado bih je postavio ali nemam digitalni fotoaparat, imam kameru za kompjuter ali pravi loše fotke a velika je da je nosim na posao i tamo skeniram, možda popodne kada se životinja (moj sin) vrati kući, probam sa njegovim mobilnim da slikam, naravno ako uspe fotka.

Inače zezam se da mi je sa njom otišao talenat, stvar je u tome, već sam napisao da mnogi sa VE 0 ME u zrelim godinama prestanu da slikaju ako taj aspekt ne podržava još nešto.

P.S. Sad vidim da si rodjena u Ćupriji, tamo je moj sin bio u vojsci poslednjih pola godine
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu - Page 2 Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  beli lav Čet Okt 22, 2009 3:59 pm

vazi,vazi za sliku.
vojsku mora da je sluzio pre 99,jer je tokom bombardovanja kasarna srusena,sada je to ruina i kod nas se vise ne sluzi vojska. No
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu - Page 2 Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  DUH Čet Okt 22, 2009 4:52 pm

beli lav ::vazi,vazi za sliku.
vojsku mora da je sluzio pre 99,jer je tokom bombardovanja kasarna srusena,sada je to ruina i kod nas se vise ne sluzi vojska. No

Ne, bio je od leta 2000 do nove godine 2000 na 2001god. bio je kurir valjda u Domu Vojske ili nečem slično zaboravio sam, samo znam je svakog ponedeljka i četvrtka dolazio sa blindiranom torbom i punim pištoljem sa dva okvira u Beograd a šta je nosio to ni on sam ne zna.

I baš je bio četvrtak 05.10.2000 kda je došao pa smo tako naoružani išli do skupštine, policija nas je videla i videla je da ima pištolj ali nas niko nije zaustavljao, moram priznati da mi je mnogo lakše tog dana bilo sa njim naoružanim nego da smo išli nenaoružani, srećom nije bilo potrebe da se branimo, panduri su pobegli pred onolikom masom ali je posle izašlo u javnost da je po procenama svaki 5 učesnik bio naoružan, što po svojoj volji, što po partijskoj liniji.


Bilo je uzbudljivo.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu - Page 2 Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  beli lav Ned Okt 25, 2009 9:44 pm

ne bih znala onda,mislila sam da kod nas vise nema vojske,a Dom JNA ili kako se vec sada zove postoji.s obzirom na tvoj horoskop,verujem da ti je bilo uzbudljivo Laughing
i da ne zaboravim,tvoj aspekt Me 0 Ve,bas pokazuje ono sto sam rekla,lepo crtas ruke i ekstremitete bounce probaj jednom da uradis sliku samo ruku ili nogu,na gomili,kao sto si radio baletanke Wink
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Astrosimbolika u slikarstvu - Page 2 Empty Re: Astrosimbolika u slikarstvu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu