Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

O Yogi

+7
Snezana
Strelica
mrs_r
smesko
Maki
daniel astro
Astrotanja
11 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

O Yogi - Page 2 Empty Re: O Yogi

Počalji  Gost Pet Feb 12, 2010 6:14 pm

To sam stavila u prethodnom postu sa youtuba, ali..
ovaj mi je omiljeni (Favourites Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven )


https://www.youtube.com/watch?v=wUJBxARDSVs

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

O Yogi - Page 2 Empty Re: O Yogi

Počalji  Snezana Pet Feb 12, 2010 6:40 pm

Kundalini yorga je yoga energije, to je skup yoga vežbi koje utiču na astralno telo sa centrima astralnog tela - sedam glavnih čakri, prikazuje se kao uspavana zmija koja obavija astralno telo sa glavom na gore ili spiralnim krugovima koji idu na gore Smile.
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

O Yogi - Page 2 Empty Re: O Yogi

Počalji  alea Uto Feb 16, 2010 11:20 am

Juh...hvala ti Snežana!

Tako nešto sam pročitala kod Dupora.
Obično se preporučuje osobama sa jako naglašenom 8 kućom ili znakom Škorpiona, ako sam dobro shvatila...verovatno da bi se ta energija kanalisala u pozitivnom pravcu...jer u suprotnom, kako on kaže "imamo čoveka demona".
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

O Yogi - Page 2 Empty Re: O Yogi

Počalji  Natasha-77 Sub Dec 18, 2010 4:33 pm

mila2710 ::To sam stavila u prethodnom postu sa youtuba, ali..
ovaj mi je omiljeni (Favourites Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven )


https://www.youtube.com/watch?v=wUJBxARDSVs
Sto se tice joge,ja sam potpuni pocetnik...oduvek sam se bavila sportom i dok sam zagrejana super se osecam ali cim se ohladim imam strasne bolove u ledjima...za jedan most moram jako,jako puno da se zagrejem,a ovo sto ona radi je prava akrobatika :-/....hocu da krenem sa jogom jer se nadam da ce da mi ublazi bolove u ledjima,ali predpostavljam da ovo rade oni koji je vec duze vremena upraznjavaju
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

O Yogi - Page 2 Empty Re: O Yogi

Počalji  Milica Ned Dec 19, 2010 12:29 am

Nataša, ako imaš bol u leđima, joga je stvar za tebe.
Joga se čak i u zvaničnoj medicini računa kako fenomenalna stvar za lečenje bola u leđima i određenih oblika epilepsije.Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

O Yogi - Page 2 Empty re o yogi

Počalji  IVA Pet Okt 28, 2011 9:07 pm

Milica ::Nataša, ako imaš bol u leđima, joga je stvar za tebe.
Joga se čak i u zvaničnoj medicini računa kako fenomenalna stvar za lečenje bola u leđima i određenih oblika epilepsije.Wink

pogledajte ovo:

IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

O Yogi - Page 2 Empty re

Počalji  IVA Pet Okt 28, 2011 9:27 pm

fenomenalan cas joge , nije tesko, a prija,
nek vas naslov ne odbija:)
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

O Yogi - Page 2 Empty re o yogi

Počalji  IVA Sre Okt 23, 2013 1:43 am

Jedam zanimljiv tekst o jogi:

Kada kažem joga mislim na umeće dovođenja duha i tela u potpunu ravnotežu.
Ravnoteža znači da u moru stresova kojima smo svakodnevno izloženi,
sistem joga vežbi nas čini imunim na loše vibracije, mirnim iznutra, vedrim i rasterećenim.
Joga nudi savršen balans unutar organizma, otklanja bolove i tegove,
oblikuje telo i najbitnije, čini nas srećnijim i spremnijim da se suočimo sa životom

Cilj joge je da fizički spremni zaronimo u svoju unutrašnjost, naučimo da budemo srećni i da druge činimo srećnim. Joga nas lišava straha od prošlosti i budućnosti, bolesti i životnih poteškoća. Ona nas podstiče da živimo sada, da spontano izražavamo svoju prirodu, da izgradimo temelj vere u sebe takve kakvi smo. Joga znači da smo spremni da se otvorimo za nova iskustva i neočekivane stvari.

vežbama postižemo staloženost, smirenost, opuštenost i osećaj unutrašnje slobode i mira.

Ono što smatram da je važno znati jeste činjenica da joga čini da postanemo potpuno svesni da se nalazimo ovde i sada, da smo vrhovni cilj sebi samima, te da je svet ono što mi kreiramo, a ne, kako nam se čini, njegov proizvod. Najviši nivo svesnoti i najviša mudrost, uči nas joga, je ona kada stvari spoznamo onakvim kakve one jesu, te kada u svim različitostima koje osećamo spoznamo jedinstvo koje pokreće život. Svaka joga utiče na osvešćivanje energetskih kanala, osvešćivanje i buđenje čakri i prosvetljenje, koje može da se objasni kao najviši nivo svesnosti i najviša mudrost. Zato birajući jogu naš izbor je život u savršenoj formi.
izvor:
ihttp://www.anaradoyoga.com/tekstovi_o_jogi/zasto_biram_jogu.html

i samo da dodam: svaka baba misli da je joga sekta - dok ne usine kicmu!!!!cheers
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

O Yogi - Page 2 Empty Re: O Yogi

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu