Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Natalne karte Srbije i bivših republika

5 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Natalne karte Srbije i bivših republika - Page 2 Empty Re: Natalne karte Srbije i bivših republika

Počalji  DUH Sub Jan 02, 2010 2:37 pm

Milica ::Jesi čuo za prozorljivog starca Tadeja?
Znaš li šta je on rekao da čeka Srbiju?

Samo sam čuo za njega ali nemam nikakve informacije o njemu, pa mi napiši nešto ikratko, anaravno ako te ne mrzi
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Natalne karte Srbije i bivših republika - Page 2 Empty re

Počalji  IVA Sub Jan 02, 2010 2:51 pm

Sta predstavlja u horoskopu Srbije , ova opozicija, saturna i neptuna?
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Natalne karte Srbije i bivših republika - Page 2 Empty Re: Natalne karte Srbije i bivših republika

Počalji  Astrotanja Sub Jan 02, 2010 3:39 pm

Milice, naravno, ali je poznato i prihvatljivo da je za početak života na planeti Zemlji uzima vreme rođenja.

Kada je reč o horoskopu držve onda je vreme donošenja odluke da se takva država osnuje, vreme koji bi bilo tačno vreme rođenja, tako da sam skeptična i ne prihvatam datume koji su nam srevirani kao datumi proglašenja postojanja države.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Natalne karte Srbije i bivših republika - Page 2 Empty Re: Natalne karte Srbije i bivših republika

Počalji  DUH Sub Jan 02, 2010 3:53 pm

Astrotanja ::Milice, naravno, ali je poznato i prihvatljivo da je za početak života na planeti Zemlji uzima vreme rođenja.

Kada je reč o horoskopu držve onda je vreme donošenja odluke da se takva država osnuje, vreme koji bi bilo tačno vreme rođenja, tako da sam skeptična i ne prihvatam datume koji su nam srevirani kao datumi proglašenja postojanja države.

Pa ja vam kažem da je 27.04.1992 bio direktan prenos na TV i da su poslednje reči u 14.05h bile "Ovim proglašavam Saveznu Republiku Jugoslaviju... " ako vam ovo nije dovoljno, imate pravo na svoje mišljenje, zar po vama ni Kraljevina SHSl nije osnovana 01.12.1918 Beograd u 20h uveče i kroz tu kartu se lepo sve vidi.

Ustvari moram da pitam ili bolje zaključim, po vašem shvatanju nemoguće je odrediti radjanje jedne države... ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Natalne karte Srbije i bivših republika - Page 2 Empty Re: Natalne karte Srbije i bivših republika

Počalji  Milica Sub Jan 02, 2010 6:03 pm

Evo karte Miloševićeve Jugoslavije:

Duše, ajde daj komentar.


Natalne karte Srbije i bivših republika - Page 2 Slobinajugoslavija.th
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Natalne karte Srbije i bivših republika - Page 2 Empty Re: Natalne karte Srbije i bivših republika

Počalji  Milica Sub Jan 02, 2010 6:06 pm

Astrotanja ::Milice, naravno, ali je poznato i prihvatljivo da je za početak života na planeti Zemlji uzima vreme rođenja.

Kada je reč o horoskopu držve onda je vreme donošenja odluke da se takva država osnuje, vreme koji bi bilo tačno vreme rođenja, tako da sam skeptična i ne prihvatam datume koji su nam srevirani kao datumi proglašenja postojanja države.
Pa ok, ali i majka koja nosi dete u utrobi živi na planeti Zemlji, samim tim je i fetus posredno na Zemlji i preko majke prima planetarni uticaj.

Dobro, i ja sam skeptik po pitanju datuma, vremena i mesta, ali zato i postoji rektifikacija, zar ne?
Postoje i ljudi kojima ne znamo kad su rođeni pa se rektifikacijom dođe do tačnog vremena.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Natalne karte Srbije i bivših republika - Page 2 Empty Re: Natalne karte Srbije i bivših republika

Počalji  DUH Sub Jan 02, 2010 7:09 pm

Milica ::Evo karte Miloševićeve Jugoslavije:

Duše, ajde daj komentar.


Natalne karte Srbije i bivših republika - Page 2 Slobinajugoslavija.th

SA - 6p - nema posla, slabo plaćeni radnici, loši uslovi rada - SA 90 PL - nema ni transformacije ni obnove

1p Vi - predsednik- vladar u 8p u Ar - pogrešna analiza da ratom može rešiti probleme - JU na ASC 120 SO - uticaj stranaca - MO -narod 180 ASC -obmana naroda ili narod ne vidi jasno svog predsednika

vladar 4p - narod MA u 7p - javni neprijatelji - rat - MA 120 PL - uspeh na bojnom polju

vladar 3p - susedne zemlje- VE u 8p rat 0 vrh 9p - pomažu im stranci

UR 0 NE - bombardovanje (UR) od strane nevidljivog neprijatelja (NE), čak i preko okeana, UR NE u 5p - narod se zabavlja i drži koncerte za vreme bombardovanja - MA 120 PL - sačuvana vojska

Pomeri PL za 8st dolazi na IC - raspad države ili transfprmacija, promena vlasti


Eto, to bi bilo onako ukratko na prvu loptu
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Natalne karte Srbije i bivših republika - Page 2 Empty Re: Natalne karte Srbije i bivših republika

Počalji  Milica Sub Jan 02, 2010 9:09 pm

Da, po direkcijama , za osam godina, je tačno došlo do transformacije.

Pa iz ove karte bi trebalo da s vidi i otcepljenje CG, zar ne?
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Natalne karte Srbije i bivših republika - Page 2 Empty Re: Natalne karte Srbije i bivših republika

Počalji  DUH Sub Jan 02, 2010 9:32 pm

Milica ::Da, po direkcijama , za osam godina, je tačno došlo do transformacije.

Pa iz ove karte bi trebalo da s vidi i otcepljenje CG, zar ne?

Verovatno opet PL jer Dupor kaže da to može biti i gubitak teritorije a na skoro 6st Sa opet PL 90 MO, možda to
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Natalne karte Srbije i bivših republika - Page 2 Empty Re: Natalne karte Srbije i bivših republika

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu