Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

????

2 posters

Ići dole

???? Empty ????

Počalji  afrodita Ned Sep 27, 2009 10:36 pm

Postoji li mogucnost, dragi moji, da ja ove godine zavrsim fakultet??? Imam li sasvim pozitivne aspekte za tako nesto veoma znacajno?
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

???? Empty re

Počalji  IVA Ned Sep 27, 2009 10:39 pm

afrodita ::Postoji li mogucnost, dragi moji, da ja ove godine zavrsim fakultet??? Imam li sasvim pozitivne aspekte za tako nesto veoma znacajno?

a koliko ti je jos ostalo? imaces marsa u lavu, neka priznanja ti stoje, dosta posla, pored posla ucenje, saturn preko jupitera i saturna, meni to zvuci na dobro, lakse za ucenje od saturna u devici koji je cepidlaka i mnogo trazi, i jupi ti daje smirenost i izolaciju, dobro kad se osamis i ucis, a kad predje u 1. ma... divota...nekako mi izgleda ko da si smirenija , pa ti zato valjda i bolja koncetracija,
nesto mi lici na to da ces to da spicis ocas posla:)


Poslednji izmenio Gloria dana Ned Sep 27, 2009 10:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

???? Empty Re: ????

Počalji  afrodita Ned Sep 27, 2009 10:47 pm

jos dva ispita, jedan gotovo spreman..ali nisam bas dobro utvrdila(mrzim da se izrazavam kad nisam sigurna u sebe, tj.ne volim da kalkulisem dal ovako bese ili onako)ostavicu za oktobar taj da polazem i smtram da mozda necu imati srece zbog R Merkura...eto nesto me nateralo da propustim ovaj rok...ali u svakom slucaju jos da ispita.
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

???? Empty re

Počalji  IVA Ned Sep 27, 2009 10:54 pm

afrodita ::jos dva ispita, jedan gotovo spreman..ali nisam bas dobro utvrdila(mrzim da se izrazavam kad nisam sigurna u sebe, tj.ne volim da kalkulisem dal ovako bese ili onako)ostavicu za oktobar taj da polazem i smtram da mozda necu imati srece zbog R Merkura...eto nesto me nateralo da propustim ovaj rok...ali u svakom slucaju jos da ispita.

pa nije to strasno. nekako mi delujes ko da znas sta hoces, i kad ti odlucis polazes:)
drzim pesnice:)
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

???? Empty Re: ????

Počalji  afrodita Ned Sep 27, 2009 11:02 pm

Gloria ::
afrodita ::jos dva ispita, jedan gotovo spreman..ali nisam bas dobro utvrdila(mrzim da se izrazavam kad nisam sigurna u sebe, tj.ne volim da kalkulisem dal ovako bese ili onako)ostavicu za oktobar taj da polazem i smtram da mozda necu imati srece zbog R Merkura...eto nesto me nateralo da propustim ovaj rok...ali u svakom slucaju jos da ispita.

pa nije to strasno. nekako mi delujes ko da znas sta hoces, i kad ti odlucis polazes:)
drzim pesnice:)

Hvala draga na pomoci i podrsci..Tacno je da ja kad odlucim polazem. Uglavnom sam i tako polagala ispite..malo se oduzio faks jer sam radila pa prekidala posao da bi ubrzala faks, ali u svakom slucaju nisam neko ko izlazi tek reda radi, vec zaista kad sam sigurna..Mozda je to greska, ali eto to je jace od mene..ne volim da me profa provocira ako ne znam nesto...
Kazes iam sanse ove godine da se zavrsi? ..ma jesam koncentrisana, nego me muci to sto smo u kuci puno, a pri tom mi je tu sestra sa detetom zbog posla je kod nas..to me najvise plasi, ali moracu da se organizujem...a i posao sad odnosi dosta vremena..uhhhhhhhh Rolling Eyes Rolling Eyes
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

???? Empty Re: ????

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu