Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orbisi u sinastriji!

+4
venerica
Kocka je bacena
Milica
golicava mašta
8 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Orbisi u sinastriji!

Počalji  golicava mašta Ned Okt 25, 2009 11:33 pm

Koliki se orbisi uzimaju u sinastriji?
Naime, nailazila sam na razna tumačenja, pa me zanima iz vašeg ličnog iskustva, kako kod vas funkcioniraju?

Neki uzimaju standardno ko i za natal, drugi ne gledaju ništa iznad 4 stupnjeva...
Također, dosta se o tome slabo piše po internetu.
Našla sam tek u Duporovu štivu kako uzima za Sunce 15, Mjesec 12, Venera, Merkur, Mars 7, Saturn, Neptun, Uran (mislim?) 4 i Pluton 2,
međutim ostalo sve vrlo malo...

Zbunjena sam!
Pomagajte! Laughing
golicava mašta
golicava mašta

Broj poruka : 73
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  Milica Pon Okt 26, 2009 4:31 pm

4* je premalo...ja koristim Duporove orbise, mada, kroz izrade natalnih karata svaki astrolog sam sebi iskristališe kolike orbise uzima za koji aspekt. Mislim da je tu teško koristiti neke univerzalne vrednosti.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  golicava mašta Pon Okt 26, 2009 6:17 pm

Slažem se s tobom oko toga da je 4 stupnjeva premalo!
Dakle, ti Duporove orbise koristiš i u sinastriji?

Mene malo strah baš uzimati u obzir prevelike orbise jer što su manji i još ako su aplikacioni to su mi nekako sigurniji.
golicava mašta
golicava mašta

Broj poruka : 73
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  Milica Uto Okt 27, 2009 1:04 am

Ma da, ne preterujem ni ja sa vrednostima orbisa, ali ako je aplikacioni obratim pažnju, posebno kad su lične planete u pitanju. Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  golicava mašta Uto Okt 27, 2009 1:46 am

A jel bi ti prošlo za konjunkciju Mjeseca i Marsa 4º30' separaciono?

Dupor uzima za Mjesec-12, za Mars 7 pa bi računicom ispalo da bi za tu konjunkciju izdvojio do 9,5!
golicava mašta
golicava mašta

Broj poruka : 73
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  Milica Uto Okt 27, 2009 11:30 am

golicava mašta ::A jel bi ti prošlo za konjunkciju Mjeseca i Marsa 4º30' separaciono?

Dupor uzima za Mjesec-12, za Mars 7 pa bi računicom ispalo da bi za tu konjunkciju izdvojio do 9,5!
Da, ja bih računala taj orbis. Čak se ne bih obazirala na to što je separacija.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  Kocka je bacena Uto Okt 27, 2009 9:37 pm

zanima me kako se u sinastriji manifestuju separacioni aspekti,da li oni vremenom prolaze,mislim jačina aspekta tokom veze se manje oseća ili nešto drugo?
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  golicava mašta Uto Okt 27, 2009 10:58 pm

Ja ti recimo separaciono/aplikacione ovako osjećam:
Pri aplikacionom aspektu planete idu jedna drugoj u susret, iščekuje se vrhunac, onaj osjećaj da nešto samo raste i raste i čeka se da bukne!

Dok je separacioni više aspekt kod kojega se osjeća nekakva sjeta.Vrhunac je prošao i svakim korakom sve se više i više smiruje...udaljuje.
Kao da si na zabavi za Novu godinu! Prošla je ponoć i još uvijek traje party i ekipa, ali onaj osjećaj napetosti više nije aktualan jer je Nova proslavljena, a svaki satom ljudi se sve više kupe i zabava sve više jenjava...
golicava mašta
golicava mašta

Broj poruka : 73
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  Kocka je bacena Uto Okt 27, 2009 11:26 pm

golicava mašta ::Ja ti recimo separaciono/aplikacione ovako osjećam:
Pri aplikacionom aspektu planete idu jedna drugoj u susret, iščekuje se vrhunac, onaj osjećaj da nešto samo raste i raste i čeka se da bukne!

Dok je separacioni više aspekt kod kojega se osjeća nekakva sjeta.Vrhunac je prošao i svakim korakom sve se više i više smiruje...udaljuje.
Kao da si na zabavi za Novu godinu! Prošla je ponoć i još uvijek traje party i ekipa, ali onaj osjećaj napetosti više nije aktualan jer je Nova proslavljena, a svaki satom ljudi se sve više kupe i zabava sve više jenjava...

imam sa jednim dečkom njegov Ur 90 moj Mo (vladar moje 5. kuće) i moj Ur 90 njegova Ve,oba aspekta su separaciona....znam i sama da su ovo loši aspekti,ali me zanima koliko bi moglo da se takva veza održi s obzirom na separaciju.....za sada se još uvek družimo,već nekoliko meseci i zaista nema nikakve tenzije među nama
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  golicava mašta Sre Okt 28, 2009 12:37 am

Pa zavisi od toga koliki je orbis

Ali s time da VE90UR nije nužno negativan aspekt posebice u slučaju kada je riječ o izraženim Plutonovskim tipovima, što ti, ako se dobro sjećam jesi;), pa ti kvadrat prirodno leži

Recimo Demi Moore, kao izraženi Škorpion je u oba braka imala dosta kvadrata u sinastrijama.
O ovoj sadašnjoj vezi s Kutcherom da ne govorim.
On izraženi Uran i ona izražen Pluton i sve u kvadratima, a opet koliko primjećujem, slažu se ko da su u samim trigonima

A Uran donosi i veliku privlačnost, gotovo nenormalnu, ovaj kvadrat s Venerom je dobar za seks, naravno zavisno od ostatka, a reci
mi, kad si ga prvi puta vidjela jesi li zatreperila?Very Happy
Jesi li možda čak lagano zamuckivala u njegovom prisustvu?
Ono, da te totalno oborio?
golicava mašta
golicava mašta

Broj poruka : 73
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  golicava mašta Sre Okt 28, 2009 1:55 am

Milica ::
golicava mašta ::A jel bi ti prošlo za konjunkciju Mjeseca i Marsa 4º30' separaciono?

Dupor uzima za Mjesec-12, za Mars 7 pa bi računicom ispalo da bi za tu konjunkciju izdvojio do 9,5!
Da, ja bih računala taj orbis. Čak se ne bih obazirala na to što je separacija.

A jel bi uzela u obzir trigon Venere i Plutona ako je aspekt separacion 3 stupnjeva i 50', a jedna od osoba je baš naglašeni Škorpion?
golicava mašta
golicava mašta

Broj poruka : 73
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  Milica Sre Okt 28, 2009 2:09 am

E, da vam opišem kako je izgledao moj susret sa mojom velikom ljubavi s kojim sam imala u sinastriji mo(moj)90 ur(njegov), plus njegov mo90 moj pluton.

Elem, bio mi je asistent na faksu, na jednom predmetu...došla sam da odradim vežbu na fakultetu i morala sam da ga sačekam ispred učionice da ga pitam da li smem da odradim vežbu (pošto nije moj termin i td.).

Taj prvi susret, pogled...ma užas...oboje smo se stresli.
Oboje smo bili u dugim vezama, on praktično pred ženidbu, ali nije odoleo da mi ne priđe na pauzi da započne razgovor.
Inače, ja sam mega verna pa sam ga onako, oladila za medalju (i ako je frajer za deset medalja)...

Prođe čitava godina, ja sam došla da polažem ispit...on se u međuvremenu razišao sa tom devojkom koju je trebao da ženi...i opet na isti način susret...neverovatna energija. Laughing

Ceo pismeni deo ispita je prebuljio u mene, hipnotisan...jedva položih pismeni zbog njegovog buljenja. Very Happy

Kad student završi pismeni, on preda rad direktno u ruke nekom od asistenata ili profesora i na licu mesta mu se pregleda....

On mi je zaista bio najbliži, ali ja sam toliko bremzala od njega da nisam imala hrabrosti da mu priđem i da mu dam moj pismeni u ruke, nego sam prišla profesorki...a inače, ko da profesoru rad, praktični deo ispita i polaže kod njega...što naravno niko neće, jer profani rasturaju gde god da uhvate...a kod asistenata je niži kriterijum. Laughing

I sad pazite igru sudbine...profesorka namesti neku smorenu facu i kaže mi da se njoj ne pregleda nego da dam kolegi Milošu. Laughing
A ja- u ŠOK!!!
Kako njemu, ne mogu...naravno, nisam to rekla na glas, već u sebi. Very Happy

Priđoh njemu i ne umeh ni ime da izmucam...a ni on nikako da postavi pitanje koje mora...samo smo buljili jedno u drugo.

Epilog priče je bio taj da je čak namestio da polažem praktični kod njega...super sam znala, ali ni osmeh da ispustim. Laughing

I na kraju se sudbina još jednom poigrala i posle tog ispita, samo par dana, sretosmo se u gradu sasvim slučajno....seli smo na kafu...i tako.... Smile

Inače, uporedni nam je prepun konjunkcija i kvadrata- on naglašena Vaga, ja stelijum u Vagi. bom bom bom

Baš sam ga mnooogo volela i dugo...i jedva ga prevazišla.

Nadam se da je srećan..

I to bi bila priča o aspektu Urana i Meseca, kao i Plutona i Meseca...
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  Milica Sre Okt 28, 2009 2:10 am

golicava mašta ::
Milica ::
golicava mašta ::A jel bi ti prošlo za konjunkciju Mjeseca i Marsa 4º30' separaciono?

Dupor uzima za Mjesec-12, za Mars 7 pa bi računicom ispalo da bi za tu konjunkciju izdvojio do 9,5!
Da, ja bih računala taj orbis. Čak se ne bih obazirala na to što je separacija.

A jel bi uzela u obzir trigon Venere i Plutona ako je aspekt separacion 3 stupnjeva i 50', a jedna od osoba je baš naglašeni Škorpion?
Da, naravno. Wink

Ja separaciju doživljavam kao aspekt koji vremenom gubi snagu, ali nikad se ne gubi u potpunosti...onako, tinja uvek.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  golicava mašta Sre Okt 28, 2009 3:31 am

Da, vidiš Milice kako se kod tebe to vidi!
Utjecaj MO90UR
Ti si se stresla, vjerojatno i promucala lagano i to ti je čisti Uran.
Sjećam se kad sam čitala kako uran radi, kada dođe u doticaj sa suncem ili mjesecom, da se osoba oduzme
Počnu joj klecat kolje, mucat i sl:D

Meni se slično događalo isto s jednim fatalnim tipom.
Inače sam po prirodi dosta brbljava i znam odbrusit, postavit se, ma sve, ali s njima sam imala egzaktan
trigon mog mjeseca i njegovog urana i kad god bih se našla u njegovoj blizini ili pričala s njim drhtao mi je glas,
bila sam sva sramežljiva, šutljiva, maltene pa su mi koljena klecala Laughing
I u tih 4 godine koliko smo se mi muvali i čas bili zajedno, čas ne bili, ja sam u njegovim očima ostala sramežljiva, šutljiva djevojčica izvan kreveta jerbo sam zaista se totalno frapirala i taj naboj energije, osjećaja...uff
Čisti uran!
A Pluton je koma isto zato jer ti predstavi priču ko da je kraj svijeta, svemira...ono, ne možeš disati bez tog drugog
golicava mašta
golicava mašta

Broj poruka : 73
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  Milica Sre Okt 28, 2009 11:49 am

Baš tako kako si opisala je i bilo. Laughing

Zbog Urana nisam mogla ni ''ćao'' da mu izmucam...ono, jedva sam uspevala...isto sam jako brbljiva, ali s njim mi se misaoni tok zaustavljao...ma ono, nestane...mozak mi se blokira.

A Pluton je dodao fatalnost celoj priči. I zaista je postojao osećaj da ako počnemo neku vezu i ako se ista prekine, to će biti smak sveta, posle toga neće biti života. Very Happy

Sad mi je sve to smešno, ali tad nije bilo ni najmanje.

Inače, što se orbisa tiče, bilo je ovako:

Mo(njegov) 90 pluton(moj) - aplikacioni aspekt, orbis
4*
Mo(moj) 90 Uran (njegov) - aplikacioni aspekt, orbis 4*

Ali imamo mi i Ma(moj) 0 Uran(njegov) - separacija, orbis 6*


I naravno, dosta aspekata koji pokazuju trajnost odnosa So0Sa, Sa0Ju, Ve120Ju Laughing
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  venerica Sre Okt 28, 2009 12:30 pm

Milica ::Baš tako kako si opisala je i bilo. Laughing

Zbog Urana nisam mogla ni ''ćao'' da mu izmucam...ono, jedva sam uspevala...isto sam jako brbljiva, ali s njim mi se misaoni tok zaustavljao...ma ono, nestane...mozak mi se blokira.

A Pluton je dodao fatalnost celoj priči. I zaista je postojao osećaj da ako počnemo neku vezu i ako se ista prekine, to će biti smak sveta, posle toga neće biti života. Very Happy

Sad mi je sve to smešno, ali tad nije bilo ni najmanje.

Inače, što se orbisa tiče, bilo je ovako:

Mo(njegov) 90 pluton(moj) - aplikacioni aspekt, orbis
4*
Mo(moj) 90 Uran (njegov) - aplikacioni aspekt, orbis 4*

Ali imamo mi i Ma(moj) 0 Uran(njegov) - separacija, orbis 6*


I naravno, dosta aspekata koji pokazuju trajnost odnosa So0Sa, Sa0Ju, Ve120Ju Laughing


Milice, zanima me koliko je trajala ova tvoja veza i kako se završila, ko je stavio tačku na nju?
Da li je bilo patnje sa vaše strane posle raskida?

Naime, dok sam čitala ovu tvoju priču, setila sam se jedne svoje ljubavi koja je bila fascinirajuća za mene. Sad sam pogledala našu sinastriju i prvo što mi je palo u oči jeste egzaktna konjunkcija mog Meseca i njegovog Urana. Način na koji je čovek okončao vezu bio je toliko šokantan da da sam mislila da nikada neću da se oporavim. Potpuna oduzetost i šok.
Naravno, sada mi je to smešno, ali tada nije ni malo, naprotiv...
Doduše, imali smo još neke gadne aspekte npr. obostrani aspekt MA0SA, ali ja usled takvog šoka nisam mogla ni da osetim mržnju
Twisted Evil
Možda zato što je bilo pokušaja sa njegove strane da se vrati, da objasni.... pa mi ga je na kraju više bilo žao negoli što sam ga mogla mrziti.

Eto, zato me zanima da li je u tvojoj vezi bilo nekih sokantnih 'primesa'.


Poslednji izmenio venerica dana Sre Okt 28, 2009 2:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  Kocka je bacena Sre Okt 28, 2009 1:35 pm

golicava mašta ::Pa zavisi od toga koliki je orbis

Ali s time da VE90UR nije nužno negativan aspekt posebice u slučaju kada je riječ o izraženim Plutonovskim tipovima, što ti, ako se dobro sjećam jesi;), pa ti kvadrat prirodno leži
Ček bre,polako,nisam znala da sam ja Plutonovski tip....jeste,Pl mi je na vrhu 8.polja u škorpiji i Ve mi je u škorpiji,i imam dosta planeta u 8.polju,mada se na jednom drugom forumu vodi velika diskusija o tome da li te planete pripadaju 8. ili 9.polju....mada,po meni najbitnije je to što Pl gradi 90 Mo-egzaktan aspekt skoro...
golicava mašta ::
Recimo Demi Moore, kao izraženi Škorpion je u oba braka imala dosta kvadrata u sinastrijama.
O ovoj sadašnjoj vezi s Kutcherom da ne govorim.
On izraženi Uran i ona izražen Pluton i sve u kvadratima, a opet koliko primjećujem, slažu se ko da su u samim trigonima

E,vidiš nisam gledala njenu sinastriju sa Kučerom,ali sam gledala sa Brusom Vilisom,sa kim je imala veliki krst Shocked i uopšte ne kapiram kako su uspeli da izdrže tolike godine sa Velikim krstom u sinastriji i izrodili toliku decu....
golicava mašta ::
A Uran donosi i veliku privlačnost, gotovo nenormalnu, ovaj kvadrat s Venerom je dobar za seks, naravno zavisno od ostatka, a reci
mi, kad si ga prvi puta vidjela jesi li zatreperila?Very Happy
Jesi li možda čak lagano zamuckivala u njegovom prisustvu?
Ono, da te totalno oborio?

Gle,meni su suđene strastvene veze.....ja sa svojim velikim ljubavima sam uglavnom imala Pl u aspketu sa nekom ličnom planetom....najčešće je bilo njihov Mo na mom Pl i njihov Pl na mom Ma-kao po pravilu....uglavnom nisam imala dodira sa Ur...

nego,kad smo se upoznali odmah smo se skapirali,on je inače Vodolija-devica sa Mo u ovnu,ali što bi ti rekla Plutonovski tip-

Me-vladar ASC 120 Pl,Pl u 1. polju,onda Pl 180 Mo,PL 90 Ma,Ur u škorpiji....i tako....

a bavi se i astrologijom....

a što se tiče aspekata,Ve mu je na 20*34' riba,a meni Ur na 17*48'-dakle orbis skoro 3 stepena.....
ali i njegov Ur pravi 90 moj Mo koji je vladar moje 5. kuće-e,to me mnogo više brine,moj Mo na 5*30' lava,a njemu Ur na 2*26' škorpije i R-orbis oko 3 stepena
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  Kocka je bacena Sre Okt 28, 2009 1:42 pm

Milica ::
Inače, uporedni nam je prepun konjunkcija i kvadrata- on naglašena Vaga, ja stelijum u Vagi. bom bom bom

Baš sam ga mnooogo volela i dugo...i jedva ga prevazišla.

Nadam se da je srećan..

I to bi bila priča o aspektu Urana i Meseca, kao i Plutona i Meseca...

gle,ovako ovaj tip je vodolija-devica sa Mo u ovnu,ali već napisah da ima izraženog Pl,jer ima puno aspkata sa njim,PL u 1.polju,što meni na neki način odgovara s obzirom na Ve u škorpiji i krcatoj 8. kući...dalje,ja imam dosta vodlijskog u sebi,So 0 Ur,Ur 90 ASC,Ju kao suvladar ASC u vodoliji....

samo,postoji jedan problemčić-ima devojku,duga veza,baš,7 godina....bedak.......
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  Kocka je bacena Sre Okt 28, 2009 1:53 pm

sad baš gledam,i vidim još par aspekata koji su mi zapeli za oko,moj Ur 120 njegov Mo-aplikacioni aspekt,orbis 1*,i moja Ve tačno na EKV njegovog Ma i PL-kuku!!! Shocked
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  Milica Sre Okt 28, 2009 3:50 pm

venerica ::
Milica ::Baš tako kako si opisala je i bilo. Laughing

Zbog Urana nisam mogla ni ''ćao'' da mu izmucam...ono, jedva sam uspevala...isto sam jako brbljiva, ali s njim mi se misaoni tok zaustavljao...ma ono, nestane...mozak mi se blokira.

A Pluton je dodao fatalnost celoj priči. I zaista je postojao osećaj da ako počnemo neku vezu i ako se ista prekine, to će biti smak sveta, posle toga neće biti života. Very Happy

Sad mi je sve to smešno, ali tad nije bilo ni najmanje.

Inače, što se orbisa tiče, bilo je ovako:

Mo(njegov) 90 pluton(moj) - aplikacioni aspekt, orbis
4*
Mo(moj) 90 Uran (njegov) - aplikacioni aspekt, orbis 4*

Ali imamo mi i Ma(moj) 0 Uran(njegov) - separacija, orbis 6*


I naravno, dosta aspekata koji pokazuju trajnost odnosa So0Sa, Sa0Ju, Ve120Ju Laughing


Milice, zanima me koliko je trajala ova tvoja veza i kako se završila, ko je stavio tačku na nju?
Da li je bilo patnje sa vaše strane posle raskida?

Naime, dok sam čitala ovu tvoju priču, setila sam se jedne svoje ljubavi koja je bila fascinirajuća za mene. Sad sam pogledala našu sinastriju i prvo što mi je palo u oči jeste egzaktna konjunkcija mog Meseca i njegovog Urana. Način na koji je čovek okončao vezu bio je toliko šokantan da da sam mislila da nikada neću da se oporavim. Potpuna oduzetost i šok.
Naravno, sada mi je to smešno, ali tada nije ni malo, naprotiv...
Doduše, imali smo još neke gadne aspekte npr. obostrani aspekt MA0SA, ali ja usled takvog šoka nisam mogla ni da osetim mržnju
Twisted Evil
Možda zato što je bilo pokušaja sa njegove strane da se vrati, da objasni.... pa mi ga je na kraju više bilo žao negoli što sam ga mogla mrziti.

Eto, zato me zanima da li je u tvojoj vezi bilo nekih sokantnih 'primesa'.
Naša veza nije nikad ni počela.
Ostala je na platonskom nivou.
To je bila baš moja odluka...da se on pitao, sad bismo bili u braku.
On je mene toliko paralisao da sam ja imala utisak da se nikad ne bih oporavila da mi veza s njim pukne.

Bežala sam od njega glavom bez obzira, a bila abnormalno zaljubljena u njega.

Čitava agonija je trajala od proleća 2005. godine, pa do zime 2006.godine.

On je u jesen te 2006. godine zapčeo vezu sa ženom sa kojom je radio pre toga 10 godina zajedno...ustvari, oženio se jer mu je došlo vreme (imao je već 37 godina pa se valjda uplašio da će ostati sam).
Ali meni je bilo savršeno jasno da on nju ne voli.

U jesen 2007. godine sam ja ušla u vezu u kojoj sam i danas i onda sam smogla hrabrosti da ga pozovem da se vidimo...susret se odigrao početkom juna 2008. godine i tad mi je bilo potpuno jasno da me više toliko ne fascinira kao ranije. Odsedela sam s njim čitava dva sata i ispričala se kao da to nije on- čovek koji me je toliko paralisao.

Međutim, on je očekivao više. Mislio je da sam došla da mu kažem da ipak želim s njim nešto više. Razišli smo se pri čemu je on bio jaaako razočaran.

Već sledećeg meseca je njoj napravio dete...i čini mi se da je taj momenat bio prelomni za oboje.

U međuvremenu smo se čuli još jednom, negde oko novembra 2008. godine, pričli oko pola sata telefonom, i tad mi nije rekao da je ona trudna.

Onda me je pozvao na kafu početkom aprila ove godine i saopštio mi je da treba da postane tata 12. aprila- kad nije mogao da ima suprugu ovnicu, imaće ćerku- reče kroz šalu.
I zaista, žen mu se porodila 14. aprila 2009. godine.

Poslala sam mu sms 4. oktobra, bio mu je rođendan, skroz šaljiv...i nekako sam osetila hladnoću...šta znam...

Inače, njemu taj prvi brak nije nikako aspektovan...mislim da će se razići sa njom...i to će uleteti u krizu vrlo brzo...merkur kao vladar dc-a mu je na 4. stepena vage...pa je još 0 UR i još 90 mars...pa kad sad sedne saturn na tog merkura i probudi te aspekte...biće mu veselo...ko mu je kriv kad se ženi jer to tako treba, a ne zato što voli ženu...ebiga, mukica ima veneru u devici...pa je morao bar jednom i da izračuna šta mu se isplati.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  golicava mašta Sre Okt 28, 2009 4:52 pm

Miilice, ajd ti postavi sinastriju od vas dvoje!Wink

Inače, poznat mi je utjecaj plutonovsko-uranskih veza, pošto su mi i samoj samo takvi tipovi veza predodređeni
jer mi je pazite ovo:
Pluton na DSC, vladar 7 p(škorpion), radi aspekte sa svim planetama(!!) i kvadrat sa Suncem - vladarem 5p!
To je smrt!
Te plutonovsko-uranske veze su svakodnevno duševno umiranje, takvo iscrpljivanje...ko da ti netko dušu siše, tako se ja osjećam Shocked
Što je još gore prije par godina sam imala tranzite Plutona i Urana koji su mi donijeli kakve lude strasti u život, da se dan danas oporavljam!
golicava mašta
golicava mašta

Broj poruka : 73
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  golicava mašta Sre Okt 28, 2009 4:56 pm

Kocka je bacena ::
samo,postoji jedan problemčić-ima devojku,duga veza,baš,7 godina....bedak.......

Sedma je prelomna Laughing
golicava mašta
golicava mašta

Broj poruka : 73
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  Kocka je bacena Sre Okt 28, 2009 5:30 pm

golicava mašta ::Što je još gore prije par godina sam imala tranzite Plutona i Urana koji su mi donijeli kakve lude strasti u život, da se dan danas oporavljam!

pričaj mi o tome.....kada mi je dorektovani Pl seo na nat Ve ušla sam u vezu pravu škorpijsku i strastvenu,a kada smo raskinuli trebalo mi je mesec dana samo da ponovo ustanem iz kreveta,jer sam bila očajna....
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  Kocka je bacena Sre Okt 28, 2009 5:33 pm

golicava mašta ::

Sedma je prelomna Laughing

nisam sigurna da li sam spremna da ulazim u takvo nešto,mislim da ću kao i milica da sve ostavim na platonskom nivou,a nedavno sam raskinula jednu vezu i vrlo sam iscrpljena....usput da kažem da sa tim bivšim imam obostrano Ma0Pl,i njegov Ur koji pravi 0moja Ve,0 moj Me i 0 moj Sa....i tako...
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  golicava mašta Sre Okt 28, 2009 5:45 pm

Kocka je bacena ::
golicava mašta ::Što je još gore prije par godina sam imala tranzite Plutona i Urana koji su mi donijeli kakve lude strasti u život, da se dan danas oporavljam!

pričaj mi o tome.....kada mi je dorektovani Pl seo na nat Ve ušla sam u vezu pravu škorpijsku i strastvenu,a kada smo raskinuli trebalo mi je mesec dana samo da ponovo ustanem iz kreveta,jer sam bila očajna....

A kad te uz Pluton još i Uran šamara... Laughing
Ja se još uvijek oporavljam i dalje, iako su prošle godine otkako sam osvjestila kako to trebam prekinuti i konačno prekinula u ovo ljeto.
4,5 godine natezanja!
Od toga sam se u pauzama kada nismo trajali jer se Uran pobrinuo da prekinemo svako malo, toliko gušila i osjećala posesivno-opsesivno loše
jer on nije kraj mene da je to neopisivo.Ne možeš bez, a niti sa
To zapravo uopće niti formalno nije bila veza, ali je bio takav bolestan odnos da fala bogu se sukladno tranzitima više neće ponovit za moga života!

Koliko si imala orbis za ove konjunkcije MA0PL i sl?
golicava mašta
golicava mašta

Broj poruka : 73
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu