Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orbisi u sinastriji!

+4
venerica
Kocka je bacena
Milica
golicava mašta
8 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

Orbisi u sinastriji! - Page 3 Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  Kocka je bacena Pet Dec 25, 2009 1:45 pm

[quote="alea"][quote="Kocka je bacena"]
golicava mašta ::
Ja mislim da, pošto ste oboje škorpionski tipovi u ljubavi, potpuno je nebitno koliki su orbisi medju vašim planetama.
Njegov MO u škorpiji govori da on voli žene škorpionskih osećanja, dubokih, intenzivnih, koje vole do kostiju i krvi, posesivno, opsesivno ( takva sam i ja pa kao da o sebi pričam Wink koje su hrabre i obuzimaju ga celom dušom i telom.
Ti imaš MO90PL i VE u škorpiji, takva su ti osećanja i tako i deluješ i izgledaš...

Zbog svog MA koji je (ako me pamćenje dobro služi, a ako sam pogrešila onda pardon Smile) u vagi, a dispozicijom ide u škorpiju, plus MO vladar V u 90 PL, ti voliš muškarce škorpionske energije, koji što se kaže "gledaju smrti u oči", tražiš ljubav u kojoj ćeš da daš svoj maksimum ali isto očekuješ zauzvrat, i nema tu površne, lepršave vezice već samo ljubavi koja ide do krajnosti...a i on je baš takav, sa ovim MA i MO u škorpionu...

Tako da je po meni potpuno nebitno koliki su orbisi izmedju vaših planeta...rade kako god se okreneš!

pa,ovo si sve pogodila,nemam šta da dodam! Very Happy
Hvala ti puno!

u svakom slučaju,zanimalo bi me još nečije mišljenje u vezi ovih orbisa!uopšte da li se ''slepo'' pridržavate Duporovih orbisa,ili imate neke svoje standarde?
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! - Page 3 Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  alea Pet Dec 25, 2009 2:29 pm

Kockice, pošto ti je MO vladar V kuće, i u kvadratu je sa PL, što je daleko jači aspekt kod tebe zbog ove dominantne VIII kuće i škorpionskog elementa, ( a ne mogu da vidim kartu sada sa ovog kompjutera Sad ) mogu samo da pretpostavljam sledeće:
Iako te jako privlače škorpionske ljubavi, mislim da bi trebala da se baziraš na onim boljim aspektima koje pravi tvoj MO, možda ćeš manje patiti nego u vezama koje se oslikavaju kroz ovaj MO90PL...

Mada, i sama znam koliko je to teško...ni ja nisam nikad mogla da zamislim sebe sa nekim ko nije extra jaki MA...

Ali, prosto mislim da, ma koliko te privlačile ovakve veze treba da probaš da se odupreš, pa da probaš. Wink Možda neka vezica sa nekim ko je mirniji, stabilniji, pouzdaniji, tebi donese manje bola a više sreće...Neće biti tako intenzivna i stastvena ali bi ti možda pružila više mira, lagodnosti, sigurnosti, više humora, pouzdanosti, onako, jedna laganija vezica, opuštenija Smile
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! - Page 3 Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  Kocka je bacena Pet Dec 25, 2009 3:22 pm

alea ::Kockice, pošto ti je MO vladar V kuće, i u kvadratu je sa PL, što je daleko jači aspekt kod tebe zbog ove dominantne VIII kuće i škorpionskog elementa, ( a ne mogu da vidim kartu sada sa ovog kompjutera Sad ) mogu samo da pretpostavljam sledeće:
Iako te jako privlače škorpionske ljubavi, mislim da bi trebala da se baziraš na onim boljim aspektima koje pravi tvoj MO, možda ćeš manje patiti nego u vezama koje se oslikavaju kroz ovaj MO90PL...

Mada, i sama znam koliko je to teško...ni ja nisam nikad mogla da zamislim sebe sa nekim ko nije extra jaki MA...

Ali, prosto mislim da, ma koliko te privlačile ovakve veze treba da probaš da se odupreš, pa da probaš. Wink Možda neka vezica sa nekim ko je mirniji, stabilniji, pouzdaniji, tebi donese manje bola a više sreće...Neće biti tako intenzivna i stastvena ali bi ti možda pružila više mira, lagodnosti, sigurnosti, više humora, pouzdanosti, onako, jedna laganija vezica, opuštenija Smile

i ovo si sve u pravu,ali sada sam se uvukla u celu priču i ne umem da se iščupam iz nje No Problem je što ja kada raskidam sa nekim moram u svojoj glavi da raskrstim sa sobom neke stvari,a to nije nimalo lako,kada imaš ovakvu kartu kao što ja imam...opet da naglasim u tom trenutku mi najviše pomaže Me0Sa,ali na žalost to je jedini aspekt trezvenosti u mojoj karti u kontrastu sa 50 aspekata strastvenosti...svesna sam ja da ovaj naš odnos nema perspektivu i da ću ja iz ove veze izaći povređena,ali ja sam toga svesna,ali nisam to prihvatila....problem je taj što sam još letos raskinula sa njim,i sve je krenulo kako treba-sa sobom sam raskrstila da više nisam sa njim,da sad idem na more,gde ću upoznati neke nove ljude i uopšte neka nova atmosfera će me učiniti da se bolje osećam,napravila sam čitav plan šta ću raditi kada se vratim s mora,ali........posle 2 nedelje od raskida on je počeo da zove,zove i zove i dan i noć,i posle 2 meseca mog odbijanja da se vidimo mi se ipak videli i tu je bio kraj mojim odlukama,trezvenosti i bilo kakvom racionalnom razmišljanju.....

i svesna sam ja jako dobro da mi sve ovo nije trebalo i zaista bih volela da mogu da vratim vreme i da učinim da se ništa od ovoga ne desi,ali ne mogu,na žalost....

i intuicija mi je govorila da ne ulazim u ovu vezu,ali ja je naravno nisam poslušala!
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! - Page 3 Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  katarina Pet Dec 25, 2009 5:55 pm

...

...

Tako da je po meni potpuno nebitno koliki su orbisi izmedju vaših planeta...rade kako god se okreneš![/quote]

Bedak ovo je jezivo tacno,ako su u tvom natalu nema izbora .Rade li rade.
katarina
katarina

Broj poruka : 10
Godina : 43
Datum upisa : 19.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! - Page 3 Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  alea Ned Dec 27, 2009 5:02 am

Kocka, sada sam gledala tvoj natal, pa mi nešto pade na pamet.
Tvoja V kuća je oslikana MO i SO.
Zbog ovog velikog krsta sve veze koje ti se ogledaju kroz MO su tebi veoma mučne i bolne. To su one veze strastvene, opsesivne i posesivne koje su toliko duboke da ih je teško kontrolisati i zbog kojih često patiš.
Onda sam videla SO kao suvladara V kuće, u IX polju u strelcu 60 JU, pa mi pade na pamet, da li ti se ikada dopao recimo neki asistent na fakultetu ili neko sličan, obrazovan učen, da ispuni ovu simboliku SO u strelcu u svom polju?
A pošto imaš MO 120 ME0SA to bi mogao biti neko ko je malko stariji od tebe ( to si iskustvo već imala i možda se ogledalo u ovom aspektu ). Takva bi osoba bila moralna i čestita, ali možda ne tako duboko strastvena...Ali bi te možda mnogo manje povredila...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! - Page 3 Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  mina Uto Jan 12, 2010 3:17 am

morala sam i ja nesto da dodam
otac moga deteta i ja imamo njegov Uran konjukcija 6 stepeni apl moj Mesec,kada sam ga ugledala bukvalno su mi kolena klecala i preseklo me nesto u stomaku....tako da je aspekt vise nego delovao i ostavio me uranovski...trudnu...sok u moj stomak i bukvalno i stvarno i uzas...

mina

Broj poruka : 34
Datum upisa : 12.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! - Page 3 Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  golicava mašta Uto Apr 27, 2010 5:40 pm

Mah, i ti orbisi...Ono što sam u međuvremenu shvatila jest da sve zavisi od konteksta, ne treba se strogo držati regula.
Osobno se ravnam po Mili Duporu i zavisno od natalnih poveznica, aspekata preklopljenih u sinastriji, točnije preko konteksta
vidiš jel nešto povezano ili nije. U konačnici, Venera i Mars koji su u istim znacima će donijeti više srodnosti, nego li poneki kvadrat
koji odgovara orbisu, sve to zavisi...od previše faktora da bi se moglo generalizirati.
golicava mašta
golicava mašta

Broj poruka : 73
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Orbisi u sinastriji! - Page 3 Empty Re: Orbisi u sinastriji!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu