Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

23.11. Venere u kvadrtu sa Jupiterom, a Mesec u konjukciji sa Jupiterom

4 posters

Ići dole

23.11. Venere u kvadrtu sa Jupiterom, a Mesec u konjukciji sa Jupiterom Empty 23.11. Venere u kvadrtu sa Jupiterom, a Mesec u konjukciji sa Jupiterom

Počalji  Astrotanja Pon Nov 23, 2009 9:39 pm

Da li ste primetili da danas ste skloni de ili više uživate, opusti se, budete malo nemarniji, ili više skloni emotivnom preterivanju, bilo da je reč o ljubomori, ili nekoj vrsti zavisti, ili osvetoljubovosti, posesivnosti kod onih koji su nekad bili povređeni. Drugi će biti skloni preterivanja u trošenju novca i sl.
Neki će imati veliku potrebu da drugima nešto pruže, da ih obraduju, da daju.
neki će se suočiti sa velikim željama, a skromnim mogućnostima, što ih može oneraspoložiti.
Neki će biti skloni preterivanju u hrani, apetiti će im biti veći, posebno mogu više uživati u slatkom itd.Ako ste osetili nešto od ovog , onda na vas utiče tranzitna Venera u Škorpiji u kvadratu sa Jupiterom.

Mesec u Vodoliji je trenutno u ovim večernjim satima oko 18-19. 30 u konjukciji sa Jupiterom, što postiče ljubaznost, društvenost, dobro raspoloženje, povoljno utiče na društvene kontakte, timske aktivnosti, bez obzira što je Mesec i u kvadratu sa Venerom istovremeno. U ljubavi ili na emotivnom planu, sigurno nije sve na svom mestiu, ali nesklad se može umanjiti velikodušnošću, pomaganjem, ljubaznošću, jer je Mesec u konjukciji sa Jupiterom.



Poznajući ove uticaje, ja sam sebe kontrolisala kada je u pitanju trošenje novca, pa sam odabrala prihvatljiviju varijantu, istina skuplju od ouobičajene, ali opet razumnu, jer sam imala u vidu ovaj aspekt. Ipak, zadovoljna sam kako sam sve iskombinovala da i drugi bude ispunjena želja i zadovoljna osobao koje mi je najviše stalo i do njene sreće.

Što se tiče potrebe za opuštanjem i tendencije ka nemaru, tu sam se veće pomalo mučila,jer imam potrebu da se opustim i odmaram, a opet obaveze mi to ne dozvoljavaju, pa sam koristila moj Mars na Ascedntu i u trigonu sa Merkur da se budem aktivna. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

23.11. Venere u kvadrtu sa Jupiterom, a Mesec u konjukciji sa Jupiterom Empty Re: 23.11. Venere u kvadrtu sa Jupiterom, a Mesec u konjukciji sa Jupiterom

Počalji  Čarobnica Uto Nov 24, 2009 2:01 am

Na mene je baš uticao ovaj aspekt sve ovako kako si Tanja napisala...drugarici je bio rodjendan, pa sam morala da kupim poklon...bilo je i ugodno društvo a bogami i slatkiši...teško do kontrole Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

23.11. Venere u kvadrtu sa Jupiterom, a Mesec u konjukciji sa Jupiterom Empty Re: 23.11. Venere u kvadrtu sa Jupiterom, a Mesec u konjukciji sa Jupiterom

Počalji  Flora Uto Nov 24, 2009 7:17 pm

Nadam se da ce dejstvo ovog tranzita brzo da prodje, jer po ceo dan zvacem nesto. Embarassed
A na krevetu me ceka ves za peglanje, u sudoperi prljavi sudovi, a ja bih da odmaram i citam na forumu No
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

23.11. Venere u kvadrtu sa Jupiterom, a Mesec u konjukciji sa Jupiterom Empty Re: 23.11. Venere u kvadrtu sa Jupiterom, a Mesec u konjukciji sa Jupiterom

Počalji  smesko Sre Nov 25, 2009 12:45 am

Neki će biti skloni preterivanju u hrani, apetiti će im biti veći, posebno mogu više uživati u slatkom itd.Ako ste osetili nešto od ovog , onda na vas utiče tranzitna Venera u Škorpiji u kvadratu sa Jupiterom.
ee kako sma se opustila..sinoc sam dva puta vecerala..
a tek sto sma anpravila pitu od bundeve..njam, njam..
u nedelju sam pozavrsavala dosta kucnih obaveza..tako da sma sada opustena..

i daa..tacno je..od nedelje sam trsila novac..mada mislim nije bilo neracionalno..komzetika koja se potrisla..maskarica..i drugarici pokloncic za odbranu magistarskog..
ali..imala sma i nenadan priliv..deckojlo me obradovao! I love you cheers
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

23.11. Venere u kvadrtu sa Jupiterom, a Mesec u konjukciji sa Jupiterom Empty Re: 23.11. Venere u kvadrtu sa Jupiterom, a Mesec u konjukciji sa Jupiterom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu